Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 6 lis 2012
    mary04 napisał/a:

    andii napisał/a:[cytat=Heart]Dzisiaj widziałam nowy otwierający się sklep, którego u nas chyba? jeszcze nie ma : akcesoria fryzjerskie hhmmm[ !!??? Faktycznie jest malutki sklepik fryzjerski , wybor bardzo skromny a ceny nie niskie kojaze ten nowy sklep reklama zewnetrzna robi wrazenie i napewno tam zajze jak dla mnie mysle super ze otworzyl sie taki profesjonalny sklep bo sama musze jezdzic do krakowa jak chce dobra farbe czy szampon. A miejmy na uwadze ze salonow fryzjerskich w Myslenicach nie brakuje wrecz bym powiedziala ze na kazdej ulicy sie znajduje wiec beda mieli super fajny sklep na miejscu,bo z tego co wiem to wiekszosc tych salonow jezdzi do krakowa po towar albo przedstawiciel przyjezdza.Ja im zycze duzo klijetow !!!!!!Widzę że konkurencja OSTRO RUSZYŁA , jakie to wygodne schować się za klawiaturą, poudawać klientki, konkurencję obsobaczyć, ponarzekać że drogo, że nic nie ma, że w tym starym sklepie wszystko beznadziejne, no ale w tym nowym to będzie ho ho ho prawie wszystko co sobie klientka zamarzy, a ceny no te to będą minimalne, prawie darmo towar będzie rozdawany. No cóż chyba klientki nie bardzo boją się drożyzny w sklepie MARY04 przy ul. Rzemieślniczej 30 skoro działam już 3 lata . Dziękuje stałym klientkom i zapraszam nowe aby sprawdziły ceny, bo nie taki diabeł straszny jak straszy konkurencja.
    Aha miła pani, pisze się klientów a nie klijentów. Maria Wójcik

    Pani Mario nikt pani nie obsmarowuje pani sklepu sama u pani czasem bywam ,to ze niektore produkty roznia sie cenowo miedzy sklepami to normalne ,bylam w tam nowym sklepie fryzjerskim i pani ktora tam pracuje jest bardzo mila i nawet nie byla swiadoma ze pani ma sklep.Wlasciciele z tego co wiem maja tez sklepy zarczej zyja w zgodzie z innymi sklepami takimi samymi zawsze mozna doradzic sie czasem cos zabraknie i mozna sobie wspomoc czy cos mozna u nich zalatwic taniej niz sie ma samemu.ja polecam w tej branzy trzymac sie razem zreszta jak i w kazdej a nie skakac sobie do oczu.badzmy dorosli.

    3 9 Cytuj
  • 6 lis 2012
    nat1 napisał/a:

    witam czy w Myślenicach można kupić body lub śpioszki dziecięce ze śmiesznymi napisami???
    jak tak to gdzie?

    A coś innego jak czapeczka albo buciki na przykład?

    2 Cytuj
  • 7 lis 2012

    też może być tylko dla dziewczynki.

    Cytuj
  • 7 lis 2012

    Mi tylko w Myślenicach brakuje KFC lub McDonald :) nic po za tym . wszystko oKe

    6 4 Cytuj
  • 7 lis 2012
    Damian Mateusz Swachta napisał/a:

    Mi tylko w Myślenicach brakuje KFC lub McDonald :) nic po za tym . wszystko oKe

    uoooo śmieciowe jedzenie ???? karków jest nim zalany po co nam w Myślenicach???

    9 5 Cytuj
  • mirek@ 9 lis 2012
    Mini napisał/a:

    Damian Mateusz Swachta napisał/a:Mi tylko w Myślenicach brakuje KFC lub McDonald :) nic po za tym . wszystko oKeuoooo śmieciowe jedzenie ???? karków jest nim zalany po co nam w Myślenicach???

    dlatego ze smieciowe jedzenie przyciaga glownie mlode osoby i te ktore nie maja czasu. w myslenicach moglby powstac mc dobnalds lub kfc ale pamietajcie ze te knajpy powstaja na zasadzie franczyzy, wiec pewnie sa wymogi przeplywu klientow ktore nalezy spelnic. wydaje mi sie ze w myslenicach jedynie przy zakopiance mozna osiagnac taki wynik - podobnie jak np. w mogilanach

    4 2 Cytuj
  • 9 lis 2012
    alapatala napisał/a:

    annajan napisał/a:celineczka napisał/a:no przepraszam ja mam mówić co maja robić?Ok 2 lata temu prosiłam o dokładne umycie mięsa przed zmieleniem w JANIE. Pani nienagannie uczesana, czyściutka z tipsami popatrzyła na mnie dziwnie, pokroiła mięso i bach do maszyny. Krzyknęłam "co pani robi, przecież nie umyła go pani". Ufryzowana kobieta zapytała mnie słowami, które do dziś dzwięczą w uszach: "ALE PO CO"?
    Od tego czasu jestem szczęśliwą posiadaczką, wcale nie drogiej, maszynki do mielenia. Kupuję piękny kawałek, mielę, porcjuję, zamrażam. Czego i Wam życzę.Mielę porcjuję zamrażam A gdzie mycie?

    Mycie w moim przypadku jest czynnością automatyczną, odruchową i taką którą się robi a nie pisze Mistrzu Ciętej Riposty. Zapraszam do mnie na obiad - sterylność przygotowania posiłku, granicząca z fanatyzmem higienicznym zapewniona.

    2 3 Cytuj
  • 9 lis 2012

    Test białej rękawiczki przejdziesz?

    4 Cytuj
  • 9 lis 2012
    wiolaa napisał/a:

    mary04 napisał/a:andii napisał/a:[cytat=Heart]Dzisiaj widziałam nowy otwierający się sklep, którego u nas chyba? jeszcze nie ma : akcesoria fryzjerskie hhmmm[ !!??? Faktycznie jest malutki sklepik fryzjerski , wybor bardzo skromny a ceny nie niskie kojaze ten nowy sklep reklama zewnetrzna robi wrazenie i napewno tam zajze jak dla mnie mysle super ze otworzyl sie taki profesjonalny sklep bo sama musze jezdzic do krakowa jak chce dobra farbe czy szampon. A miejmy na uwadze ze salonow fryzjerskich w Myslenicach nie brakuje wrecz bym powiedziala ze na kazdej ulicy sie znajduje wiec beda mieli super fajny sklep na miejscu,bo z tego co wiem to wiekszosc tych salonow jezdzi do krakowa po towar albo przedstawiciel przyjezdza.Ja im zycze duzo klijetow !!!!!!Widzę że konkurencja OSTRO RUSZYŁA , jakie to wygodne schować się za klawiaturą, poudawać klientki, konkurencję obsobaczyć, ponarzekać że drogo, że nic nie ma, że w tym starym sklepie wszystko beznadziejne, no ale w tym nowym to będzie ho ho ho prawie wszystko co sobie klientka zamarzy, a ceny no te to będą minimalne, prawie darmo towar będzie rozdawany. No cóż chyba klientki nie bardzo boją się drożyzny w sklepie MARY04 przy ul. Rzemieślniczej 30 skoro działam już 3 lata . Dziękuje stałym klientkom i zapraszam nowe aby sprawdziły ceny, bo nie taki diabeł straszny jak straszy konkurencja.
    Aha miła pani, pisze się klientów a nie klijentów. Maria WójcikPani Mario nikt pani nie obsmarowuje pani sklepu sama u pani czasem bywam ,to ze niektore produkty roznia sie cenowo miedzy sklepami to normalne ,bylam w tam nowym sklepie fryzjerskim i pani ktora tam pracuje jest bardzo mila i nawet nie byla swiadoma ze pani ma sklep.Wlasciciele z tego co wiem maja tez sklepy zarczej zyja w zgodzie z innymi sklepami takimi samymi zawsze mozna doradzic sie czasem cos zabraknie i mozna sobie wspomoc czy cos mozna u nich zalatwic taniej niz sie ma samemu.ja polecam w tej branzy trzymac sie razem zreszta jak i w kazdej a nie skakac sobie do oczu.badzmy dorosli.

    Po sposobie wypowiedzi, interpunkcji wnioskuję, że wiola i andii to ta sama osoba !
    Wiec jak piszesz droga andii/wiolu "badzmy dorośli " i nie piszmy pod róznymi nickami.
    Ja osobiście polecam sklep pani Marysi - doradzi, ceny bardzo przystępne , bogaty asortyment. Byłam równiez w tym nowym sklepie i pani owszem bardzo miła ale ... no cóż jak dla mnie drogawo.Ale bardzo dobrze, ze jest konkurencja bo moze u Mary bedzie jeszcze taniej :)

    4 1 Cytuj
  • inkwizytor 10 lis 2012
    mirekm napisał/a:

    Mini napisał/a:Damian Mateusz Swachta napisał/a:Mi tylko w Myślenicach brakuje KFC lub McDonald :) nic po za tym . wszystko oKeuoooo śmieciowe jedzenie ???? karków jest nim zalany po co nam w Myślenicach???dlatego ze smieciowe jedzenie przyciaga glownie mlode osoby i te ktore nie maja czasu. w myslenicach moglby powstac mc dobnalds lub kfc ale pamietajcie ze te knajpy powstaja na zasadzie franczyzy, wiec pewnie sa wymogi przeplywu klientow ktore nalezy spelnic. wydaje mi sie ze w myslenicach jedynie przy zakopiance mozna osiagnac taki wynik - podobnie jak np. w mogilanach

    Akurat w Mogilanach jest McDonald's działający w korporacji, najbliższy na zasadzie franczyzy, czyli licencjobiorca jest na Matecznym...
    Zdecydowana większość McDonald's to korporacje...

    1 1 Cytuj
  • 10 lis 2012

    Na razie to niech zrobią rondo ...

    3 1 Cytuj
  • 25 lis 2012

    witam gdzie w Myślenicach jest sklep zabawkowy z bardzo dużym wyborem gier planszowych dla dzieci?z góry dzieki

    3 Cytuj
  • 25 lis 2012

    Jeśli chodzi o sklep zabawkowy to chyba największy asortyment mają u Lisa (koło dworca),w Donaldzie (na rynku) i można zobaczyć też w Dekadzie w sklepie zabawkowym (nazwy nie pamiętam).

    1 2 Cytuj
  • 26 lis 2012

    witam,czy może ktoś orientuje się jakie są ceny ciastoliny play-doh? z góry dziękuje

    Cytuj
  • 27 lis 2012

    [quote=Endriu]Jednym z najgorszych sklepów z jakim się spotkałem to sklep meblowy przy ul.Słowackiego.Zakupiłem u nich łóżko przywieziono je w terminie zapakowane i wtedy dowiedziałem się że go nie składają.Więc złożyłem go sam według instrukcji i okazało się że brakuje jednej częsci krótkiej deski.Poinformowałem ich o tym osobiscie powiedzieli mi że będzie we wtorek i oddzwonią do mnie.Minął cały tydzień i nic.Zadzwoniłem to obiecali znów w następny wtorek.Minął wtorek i nic więc dostali konkretny opieprz wtedy łaskawie mogłem to odebrać w czwartek.Po przywiezieniu i próbie montażu okazuje się że poprzeczna pułka jest za krótka w tym przypadku.Narazie nic z tym nie robię bo chyba za jakiś kwartał powinno się samo zeschnąć łóżko i wtedy będzie w sam raz tak chyba rozumują sprzedawcy .[/quote]

    chciałabym

    1 Cytuj
  • 27 lis 2012

    Czytam sobie co tu piszecie. Powiem tak pracuje w sklepie kilka lat. Staram się naprawdę, staram się byc miła i uśmiechnięta. Ale klienci - myślę, że o Was powinno się napisać. I nie chodzi tu tylko o zachowanie w moim sklepie, ale robię zakupy w różnych sklepach i nie spotkałam sie z takimi zachowaniami o jakich piszecie. I każdemu kto tu sprzedawców krytykuje gwarantuje że po tygodniu pracy w sprzedaży bezpośredniej zmienia zdanie. Klienci - nie mówię że wszyscy ale są opryskiwi, kradną , są niezadowoleni bo wydałam pani 30 zł po 5 zł bo inaczej nie miałam, po prostu zachowania śmieszne i prostackie. Zawsze mam nadzieję że kiedyś gdzieś taka "klientka" będzie musiała mnie obsłużyć - jedno słowo zachowanie identyczne. Także myśleniczanie więcej empatii i zrozumienia.

    25 3 Cytuj
  • 28 lis 2012

    Sklep mięsny koło jarzynowego na słonecznej nieświerzy drób ........a obsługa beznadziejna:(nie polecam

    6 4 Cytuj
  • 29 lis 2012

    Czy w Myslenicach jest gdzieś sklep ze sztuczną biżuterią? Jeżeli tak to gdzie?

    1 Cytuj
  • 29 lis 2012

    Gdzie można tanio kupić wódkę na wesele?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

    1 Cytuj
  • 29 lis 2012

    @piotrek- hurtownia "Alti" w Dobczycach, mieści się zaraz na początku, zjazd do niej jeszcze przed rondem, naprzeciw cpn-u, możesz zapytać też w "Wigorpolu", słyszałem też że biorąc w "Starej Cegielni" większą ilość można liczyć na spore rabaty. Wiem że ludzie tam kupują wódkę na wesela. Zapytać nie zaszkodzi

    1 2 Cytuj
  • 30 lis 2012
    volt napisał/a:

    @piotrek- hurtownia "Alti" w Dobczycach, mieści się zaraz na początku, zjazd do niej jeszcze przed rondem, naprzeciw cpn-u, możesz zapytać też w "Wigorpolu", słyszałem też że biorąc w "Starej Cegielni" większą ilość można liczyć na spore rabaty. Wiem że ludzie tam kupują wódkę na wesela. Zapytać nie zaszkodzi

    Dziękuję - sprawdzę to

    Cytuj
  • 30 lis 2012

    Też kiedyś przerabiałem ten temat i najtaniej było w Makro.

    1 1 Cytuj
  • 30 lis 2012
    Agulec napisał/a:

    Czy w Myslenicach jest gdzieś sklep ze sztuczną biżuterią? Jeżeli tak to gdzie?

    Fajny mały sklepik jest koło PAGENu, troszkę poniżej Planety i Top Marketu na ulicy 3-go Maja :) no i też koło rynku, obok odzieży męskiej Black Rose :)

    2 1 Cytuj
  • 4 gru 2012

    Przy zjeździe do Myślenic przed wiaduktem jest zjazd do hurtowni ze sztuczną biżuterią... ogromny wybór i ceny przystępne...POLECAM

    2 3 Cytuj
  • Viki 5 gru 2012

    Witam...Co myślicie o markecie Carrfour w Myślenicach??

    2 Cytuj

Odpowiedz