Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • mirek@ 5 gru 2012
    viki198926 napisał/a:

    Witam...Co myślicie o markecie Carrfour w Myślenicach??

    witam, co myslicie o ludziach ktorzy zadaja tego typu pytania?

    7 3 Cytuj
  • Viki 7 gru 2012

    A co w tym pytaniu widzisz złego??

    2 2 Cytuj
  • Viki 7 gru 2012
    mirekm napisał/a:

    viki198926 napisał/a:Witam...Co myślicie o markecie Carrfour w Myślenicach??witam, co myslicie o ludziach ktorzy zadaja tego typu pytania?

    Widzisz w tym pytaniu cos zlego jak tak to zamilcz i poprostu nie odpisuj.To jest forum mozemy zadawac pytania jakie nam tylko pasują.

    4 3 Cytuj
  • mirek@ 7 gru 2012
    viki198926 napisał/a:

    mirekm napisał/a:viki198926 napisał/a:Witam...Co myślicie o markecie Carrfour w Myślenicach??witam, co myslicie o ludziach ktorzy zadaja tego typu pytania?Widzisz w tym pytaniu cos zlego jak tak to zamilcz i poprostu nie odpisuj.To jest forum mozemy zadawac pytania jakie nam tylko pasują.

    skoro to jest forum jak piszesz i kazdy moze zadac pytanie takie jakie chce to ja zadalem swoje:

    witam, co myslicie o ludziach ktorzy zadaja tego typu pytania?

    pozdrawiam :)

    4 1 Cytuj
  • Viki 7 gru 2012

    [quote=adzygmunt]Kiedy otwarty zostanie sklep Carrefour w Osieczanach? Tam była świetna obsługa na stoisku wędlin.

    Na kasie też była miła obsługa...

    2 4 Cytuj
  • Viki 7 gru 2012
    mirekm napisał/a:

    viki198926 napisał/a:mirekm napisał/a:viki198926 napisał/a:Witam...Co myślicie o markecie Carrfour w Myślenicach??witam, co myslicie o ludziach ktorzy zadaja tego typu pytania?Widzisz w tym pytaniu cos zlego jak tak to zamilcz i poprostu nie odpisuj.To jest forum mozemy zadawac pytania jakie nam tylko pasują.skoro to jest forum jak piszesz i kazdy moze zadac pytanie takie jakie chce to ja zadalem swoje:

    witam, co myslicie o ludziach ktorzy zadaja tego typu pytania?
    To ja zadałam pytanie pierwasza wiec odpowiedz jak Cię n to stać??
    pozdrawiam :)

    1 Cytuj
  • Viki 7 gru 2012

    To ja zadałam pytanie pierwasza wiec odpowiedz jak Cię na to stać??
    pozdrawiam :)

    1 Cytuj
  • mirek@ 7 gru 2012
    viki198926 napisał/a:

    To ja zadałam pytanie pierwasza wiec odpowiedz jak Cię na to stać??
    pozdrawiam :)

    czemu mialoby mnie nie stac na odpowiedz? co sugerujesz

    więc... na to?

    "Witam...Co myślicie o markecie Carrfour w Myślenicach??"

    Odpowiadam: Myślę, że to sklep jak każdy inny. Są w nim głównie produkty spożywcze, kasy, a nawet parking tuż obok. SUUUUUPER FAAAAJNE ŁAAAAŁ

    a no tak pewnie mialem narzekac co? :)

    7 2 Cytuj
  • Viki 7 gru 2012

    Nie wręcz przeciwnie pracowałam tam i tylko chcialam wiedziec co inni myslą na temat tego sklepu czy to tak trudno było odpowiedziec?Dziekuję za wyczerpującą odpowiedziec.

    5 3 Cytuj
  • mirek@ 8 gru 2012
    viki198926 napisał/a:

    Nie wręcz przeciwnie pracowałam tam i tylko chcialam wiedziec co inni myslą na temat tego sklepu czy to tak trudno było odpowiedziec?Dziekuję za wyczerpującą odpowiedziec.

    az ci dalem plusa, nie byloby calej tej rozmowy gdybys na pocatku napisala ze tam pracowalas i cie ciekawi co ludzie o tym mysla

    1 4 Cytuj
  • 9 gru 2012

    [quote=maui]A ja nie polecam sklepu mięsnego w Polance "Janas". Robię tam zakupy od kilku lat i kilka dni temu po raz kolejny byłam świadkiem, gdy Pani sprzedająca znanym sobie osobom czy koleżankom wynosi produkty z zaplecza bo te w witrynie wyglądają staro czyli Pani pogrzebie, poprzerzuca w chłodni a potem przynosi super mięcho z zaplecza. Wychodzi na to, że na sklepie mają nieświeże produkty. Ponieważ to nie było pierwszy raz przy najbliższej okazji jak spotkam tą blondynkę chyba córkę właścicieli, a spotkam, bo ona i biega i jeździ na rowerze to poinformuję ją jak fanie obsługują pracownicy w ich sklepie.[/quote]

    Sklep się nazywa "JANEX" dziwi mnie to co piszesz, czy Ty byś nie dała swojej znajomej czegoś lepszego? Uważam że towar czy jest ładny czy nie nie zależy od właściciela, gdyby każdy chciał tak wybierać firmy produkcyjne by padły. A że był gorszy towar to muszą to sprzedać i obcym dają ten gorszy. A nie wiem co to da poinformowanie właścicielki sklepu skoro ona jest tego na pewno świadoma, również obrót towarów nie spadnie bo ten sklep jest uważany za jeden z lepszych, nawet rozpoznawalny w Krakowie.

    5 1 Cytuj
  • Agniszka 9 gru 2012

    Jakąś głupotę ktoś pisze, ponieważ ile razy byłam na zakupach w JANEX zawsze ja sama wybierałam co chce a mało tego Panie które obsługują pytają który kawałek danej wędliny czy też mięsa podać, NIGDY nie ma tak że Pani podaje bez zdania kupującego, kupująca osoba tak jak wcześniej napisałam sama wybiera

    5 Cytuj
  • Viki 10 gru 2012
    mirekm napisał/a:

    viki198926 napisał/a:Nie wręcz przeciwnie pracowałam tam i tylko chcialam wiedziec co inni myslą na temat tego sklepu czy to tak trudno było odpowiedziec?Dziekuję za wyczerpującą odpowiedziec.az ci dalem plusa, nie byloby calej tej rozmowy gdybys na pocatku napisala ze tam pracowalas i cie ciekawi co ludzie o tym mysla

    Ależ dziekuję za tego plusika...Nie jestem osobą,ktora krytykuje sklepy wiem jacy sa klienci nigdy im nie dogodzi i zawsze bedą narzekać.Poprostu ciekawość a nie odrazu krytyka:)Pozdrawiam

    1 1 Cytuj
  • 10 gru 2012

    Co sądzicie o sklepie H&M w Myślenicach ?

    4 13 Cytuj
  • 10 gru 2012

    Jest gdzieś w ogóle? Przecież najbliższy chyba w Krakowie.

    11 1 Cytuj
  • Anna 19 gru 2012

    Czesc,

    Czy wiecie do ktorej najpozniej jest czynny sklep z damskimi ciuchami w Myslenicach?

    Dzieki za informacje,

    Anna

    4 Cytuj
  • 19 gru 2012
    anna99999 napisał/a:

    Czesc,

    Czy wiecie do ktorej najpozniej jest czynny sklep z damskimi ciuchami w Myslenicach?

    Dzieki za informacje,

    Anna

    Na ul. Kazimierza, parę kroków od ronda, dokładnie za budynkiem w którym dawniej był dentysta, okulista jest sklep z odzieżą. Jest czynny na pewno do 18.00. Nie jest to późno, ale niektóre są czynne do 17.00

    3 9 Cytuj
  • 20 gru 2012

    W niedziele 23.12. wiele sklepów w Myślenicach jest pootwieranych, więc kupisz co potrzeba :)

    anna99999 napisał/a:

    Czesc,

    Czy wiecie do ktorej najpozniej jest czynny sklep z damskimi ciuchami w Myslenicach?

    Dzieki za informacje,

    Anna

    2 1 Cytuj
  • 21 gru 2012

    Sporo sklepow ma kartki z godzinami otwarcia w niedziele, wiec na pewno cos uda Ci sie namierzyc.

    4 2 Cytuj
  • 22 gru 2012

    Czy warto by było otworzyć sklep H&M w Myślnicach

    9 17 Cytuj
  • 22 gru 2012

    Nie

    5 5 Cytuj
  • 23 gru 2012
    darek123 napisał/a:

    Czy warto by było otworzyć sklep H&M w Myślnicach

    dlaczego minusujecie jak ktoś uprzejmie pyta????

    6 11 Cytuj
  • 23 gru 2012

    Jak to mozliwe ze najfajniejszy sklep odzieżowy w Myślenicach jakim jest/był Kameleon sie likwiduje?? To był jedyny sklep na całe myślenice gdzie zawsze coś fajnego mogłam sobie kpić, jedyny który sprzedawał rzeczy których nie miał każdy inny sklep w naszej miescinie Echhhh...:-((((

    5 4 Cytuj
  • 4 sty 2013

    Co się stało z tematem o Markecie - Janie??????

    Bo ja chciałem się podzielić moim spostrzeżeniem. Ostatnio Pan Jan w swojej łaskawkości rzucił masełko w extra cenie. Tylko ja mam pytanie, czy tam było poniżej 10 stopni? (tak pisze na etykiecie tego masełka odnośnie przechowywania)

    zdjecie

    Jednak kierownik mieszkał we Francji :-))) zatem nie ma mowy o błędzie, bo to super doświadczony człowiek...

    15 5 Cytuj
  • 4 sty 2013

    niestety tak właśnie jest ,że większość przecenionych artykułów spożywczych leży w złej temperaturze min.jogurty i właśnie masło.....

    8 Cytuj

Odpowiedz