Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 16 lip 2009

    Racja Mysleniczanin007!Później był problem z płaceniem nimi w sklepie,bo panie ekspedientki wkurzały się na pozostałości plasteliny. :)
    A może cyrk jest dlatego,bo kelnerzy dostają zbyt małe napiwki? ;)

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    Byc moze, ale "zaokraglanie" na przymus z 60zl do 100zl to lekka przesada. Nie sadzisz Kaper? ;)

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    Z 60 na 50 może być?

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    Cygnus, mysle ze 60zl wystarczy, a klient niech zdecyduje czy kelner/kelnerka swoim profesjonalizmem uzyska te dodatkowe 40zl napiwku. Kelnerstwo to trudne zajecie gdzie NALEZY sie starac, ale nie upowaznia to do pracy w mysl zasady " czy sie stoi, czy sie lezy, to napiwek sie nalezy". Osobiscie napiwek ktory zostawiam jest adekwatny do poziomu obsugi. A z tą bywa roznie. Zreszta, w lokalach w ktorych sie stoluje, obsluga jest na najwyzszym poziomie. Podaje tylko przypadek z wakacji, gdzie nawet wlasciciel, po krotkiej rozmowie okazal sie byc zupelnym malkontentem w swoim zawodzie. Coz, nie zaprzega sie woła do karety.

    Cytuj
  • 21 lip 2009

    Uważam ze w tym pierwszym sklepie od technikum to nic ciekawego i jest tam bardzo wąski asortyment ale za to w tym drugim zawsze coś znajdę dla siebie:)Polecam

    Cytuj
  • 24 lip 2009

    Nie ma to jak obsługa w ksiegarni pod Arkadami na stanowisku z podręcznikami szkolnymi :)

    2 Cytuj
  • 24 lip 2009

    Wszystko zależy od tego,jak bardzo chcemy rozpieścić kelnera napiwkiem.W życiu bym nie dał takiego dużego,jak proponujesz Mysleniczanin007.
    Chociaż,gdyby był naprawdę uprzejmy,a jedzenie wyśmienite i nie musiałbym na nie czekać godzinę,to pewnie dostałby więcej.
    A daliście się nabrać na zawyżony rachunek?Znajomi zabalowali w Zakopanem i otrzymali rachunek.Kolega mimo,że był mocno wstawiony zdziwił się wysokością i zaczął przeliczać.Okazało się,że wszystkie pozycje i ceny były zgodne.
    Tylko suma coś nie bardzo.
    O trzysta złotych... :)

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    [quote=Kaper]Wszystko zależy od tego,jak bardzo chcemy rozpieścić kelnera napiwkiem.W życiu bym nie dał takiego dużego,jak proponujesz Mysleniczanin007.
    Chociaż,gdyby był naprawdę uprzejmy,a jedzenie wyśmienite i nie musiałbym na nie czekać godzinę,to pewnie dostałby więcej.
    A daliście się nabrać na zawyżony rachunek?Znajomi zabalowali w Zakopanem i otrzymali rachunek.Kolega mimo,że był mocno wstawiony zdziwił się wysokością i zaczął przeliczać.Okazało się,że wszystkie pozycje i ceny były zgodne.
    Tylko suma coś nie bardzo.
    O trzysta złotych... :)[/quote]

    jakoś nie bardzo chce mi sie w to wierzyc... sume liczy kasa a wiec komputer, nie ma mozliwosci wprowadzenia sobie wlasnej sumy na rachunek...

    Cytuj
  • 31 lip 2009

    Pytając o pracę w sklepie często słyszę :"poszukujemy osoby bezdzietnej?".Dlaczego dyskwalifikuje się kobiety które mają dzieci? Czy dziewczyna bezdzietna daje gwarancję,że nie zajdzie w ciążę?.

    Cytuj
  • 31 lip 2009

    A do tego często :"młodą z doświadczeniem , dyspozycyjną i cv ze zdjęciem" a potem kasting i zaszczyt pracy za 1000 zł- jak dobrze pójdzie. :)

    Cytuj
  • 19 sie 2009

    Koło kebaba w ,,Raz dwa trzy " chciałam kupić chrupki do mleka ,,Mlekołaki o smaku cynamonowym ''a baba mi przynosi o smaku czekoladowym a ja mowie te niebieskie to przynosi al one miały niebieki pasek normalnie szok i to zdarzyło mi sie 2x i to samo zasrane babsko.JAK ONA JEST PRZY KASIE TO JA NIE IDE DO NNIE NAWET NIE WIE CO TO SĄ LAJTY (PAPIEROSY)!!!!ŻAL MI JEJ~!!! MOJE GG 476234

    1 Cytuj
  • 19 sie 2009

    a ja najbardziej jestem zadowolony ze sklepu Forbody fachwa i mila obsługa i fajne laski sa:)))))))

    Cytuj
  • 19 sie 2009

    Ja tak samo jestem zadowolony z tego sklepu z odżywkami "fajna obsługa:)

    Cytuj
  • 19 sie 2009

    oooooooooo fajne dziewczyny tam pracują i mają dobre ceny POLECAM!!!

    Cytuj
  • 19 sie 2009

    a gdzie jest ten sklep?

    Cytuj
  • 19 sie 2009

    Miła obsługa i fajne laski to są na Rzemieślniczej - nowy sklep odzieżowy w budynku u Lisa na piętrze na przeciwko studia tatuażu i fajne koszulki. ;)

    Cytuj
  • 19 sie 2009

    Ile jest sklepów na Rzemieślniczej? Ktoś liczył? Bo mam wrażenie że niewiele mniej niż w rynku.

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Gość: gość19.08.2009, 21:05

    a gdzie jest ten sklep?

    na ul. Matejki 11 a koło poczty

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    Ten sklep for body jest super! O wiele lepszy niz ten nowy perfect body, oni wszystko skopiowali od 4B... jakby niemieli własnych pomysłów, ulotyki badziewne sklep totalna tandeta w tym całym burdelu perfect body!

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    Zgzadzam sie z czarek100! W perfect body jest strasznie mały wybór, ceny zawyżone i obsługa niezbyt miła, nie to co w 4B!

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    Zauważyliście ,że w "Perfect Body" niema Olimpa. Ciekawe dlaczego może jest dla nich za drogi??

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    A widszieliscie ,że ten For Body reklamuje sie na naszej klasie! Dobry pomysł!

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    Ja jestem stalym gosciem FOR BODY i jestem bardzo zadowolony z obslugi i produktow jakie maja.

    Cytuj
  • 26 sie 2009

    napisał DAvID: Ja jestem stalym gosciem FOR BODY i jestem bardzo zadowolony z obslugi[...]
    Ja takze ,to chyba jeden z lepszych sklepow w Myslenicach:)

    Cytuj
  • 27 sie 2009

    robik! nie jeden z lepszych tylko najlepszy!!!

    Cytuj

Odpowiedz