Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 1 lis 2014

    Chodzi mi o grubszą stalową blachę ok. 10 mm, czy gdzieś czymś takim handlują?
    Dzięki z góry za pomoc.

    Cytuj
  • 25 lis 2014

    Chciałabym się dowiedzieć (a może akurat ktoś się orientuje) w jakich godzinach są otwarte delikatesy Prima w Myślenicach?

    3 Cytuj
  • 4 gru 2014

    Ostrzegam przed ekspedientkami w sklepie rotex na rzemieślniczej (sklep z bielizną).....bo myślę że BARDZO NIEŁADNYM zachowaniem jest podśmiechiwanie się z klientów!!!! Pewnie nie pisałabym tego, ale z tego co słyszałam wśród znajomych zdarza im się to często! Po dzisiejszym dniu szczerze nie bardzo chce mi się tam wracać....!!!!!!!!!
    Skoro nie umieją odpowiedzieć na pytanie klientów ani im doradzić to wynika to tylko z braku ich kompetencji....
    Żałuję tylko że nie zareagowałam od razu....ale byłam w szoku że w dzisiejszych czasach kiedy każdemu zależy na pracy - można się tak zachować - no ale najwyraźniej im nie zależy.... i chyba nie wiedzą też na czym polega profesjonalna obsługa klienta!
    Jakby nie było są one tam jak cztery litery od.....!!!

    27 15 Cytuj
  • 6 gru 2014

    Cześć wszystkim moje pytanie gdzie w Myślenicach kupie cukierki z alkoholem??

    4 Cytuj
  • 7 gru 2014

    Czy w Myślenicach jest sklep z częściami do pralek? potrzebuję grzałkę i kilka pierdołek

    Krakers - odnośnie cukierków to w biedronce są na wagę LIKWIDORKI (czy coś takiego) bardzo dobre :)

    3 Cytuj
  • 7 gru 2014

    Części do pralek powinieneś kupić u pana Simsaka, na os. 1000-lecia, naprzeciwko Rybki. Nie jestem pewny, ale coś widziałem też w sklepie Sonata, na Reja, koło ronda. A jeżeli w Myślenicach nic nie dostaniesz, to w Krakowie, za Jubilatem, jest sklep z częściami AGD i tam masz wszystko.

    5 Cytuj
  • Tomasz 7 gru 2014

    Jaka cena tych likwidorków xd

    4 Cytuj
  • 7 gru 2014

    Faktycznie likworki bardzo dobre w biedronce 1,19 za 1OOgr a

    1 1 Cytuj
  • 8 gru 2014
    viki19 napisał/a:

    Ostrzegam przed ekspedientkami w sklepie rotex na rzemieślniczej (sklep z bielizną).....bo myślę że BARDZO NIEŁADNYM zachowaniem jest podśmiechiwanie się z klientów!!!! Pewnie nie pisałabym tego, ale z tego co słyszałam wśród znajomych zdarza im się to często! Po dzisiejszym dniu szczerze nie bardzo chce mi się tam wracać....!!!!!!!!!
    Skoro nie umieją odpowiedzieć na pytanie klientów ani im doradzić to wynika to tylko z braku ich kompetencji....
    Żałuję tylko że nie zareagowałam od razu....ale byłam w szoku że w dzisiejszych czasach kiedy każdemu zależy na pracy - można się tak zachować - no ale najwyraźniej im nie zależy.... i chyba nie wiedzą też na czym polega profesjonalna obsługa klienta!
    Jakby nie było są one tam jak cztery litery od.....!!!

    Zgadzam się w 100%!

    21 6 Cytuj
  • 8 gru 2014

    Fatalna obsługa , obgadywanie klientek i podśmiewajki są także w sklepie z ubraniami na ul Reja Lola. Byłam raz i nigdy więcej. Takiego zachowania ekspedientek nie widziałam bardzo dawno.

    18 7 Cytuj
  • Kasia 15 gru 2014

    Dlaczego nieczynny?

    2 3 Cytuj
  • 25 gru 2014

    Witam,
    potrzebna mi pilnie ifnormacja gdzie w 2gi dzień świąt znajdę w Myślenicach otwarty spożywczak?? Mleko Bebilon pilnie potrzebne a nie jestem z Miasta i nie znam żadnego otwartego w święta. Będę wdzięczna za pomoc :)

    8 Cytuj
  • 26 gru 2014

    w aptekach jest

    3 Cytuj
  • 5 sty 2015

    Gdzie w myślenicach znaleźć leginsy moro ?

    Cytuj
  • 26 sty 2015

    Hej Wszystkim,

    jestem w trakcie budowy domu. Obecnie jestem na etapie wybierania dachówki. Czy ktoś z Was mógłby mi polecić miejsce (M-ce i okolice),
    gdzie w rozsądnej cenie można kupić dachówkę?

    Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi,
    pozdrawiam

    budowniczy

    1 Cytuj
  • 26 sty 2015

    No jak to ? Bierzesz projekt domu, objeżdżasz składy budowlane , gdzie na podstawie Twoich sugestii i ich cenników sporządzają ofertę i masz obraz gdzie najtaniej. :)

    1 1 Cytuj
  • 26 sty 2015

    Zapytaj w Wiraxie z Zawadzie( nie pomyl sobie z Miką, bo są niedaleko siebie) i w Axbudzie na Słowackiego (przy pierwszym rondzie jadąc od świateł) Ja we wrześniu kryłem, i materiał na cały dom brałem z Wiraxu. Ceny sprawdzone, porównywałem parę okolicznych składów budowlanych. Zresztą- pojeździj i popytaj, teraz koniec miesiąca, możesz wynegojować fajne upusty

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2015
    asiaS napisał/a:

    Fatalna obsługa , obgadywanie klientek i podśmiewajki są także w sklepie z ubraniami na ul Reja Lola. Byłam raz i nigdy więcej. Takiego zachowania ekspedientek nie widziałam bardzo dawno.

    Zgadzam się z Tobą w 100%, również tylko raz odwiedziłam ten sklep i więcej tam nie wrócę.
    Podobnie zresztą jak nie wrócę do La Belle na ul. Kościuszki. We wtorek z kilkoma koleżankami wybrałyśmy się na poszukiwanie "czegoś wyjątkowego" na studniówkę. Weszłyśmy między innymi właśnie do La Belle.....i to był błąd. Pani ekspedientka /starsza,chuda,tleniona blondynka w kusej spódniczce/ potraktowała nas co najmniej jak intruzów, którzy swoją obecnością przeszkadzają jej w pogawędce telefonicznej. Na pytania o odpowiednie rozmiary i modele odpowiadała zdawkowo i niechętnie tylko na moment przerywając rozmowę telefoniczną. Mowy nie było żeby coś doradziła i pomogła. Wyszłyśmy z niczym, słysząc na koniec jak mówi do telefonu: "..a dzisiaj to sami A PATRZE chodzą". No jeżeli wszystkich tak "życzliwie" obsługiwała to nie ma się czemu dziwić, że tylko " A PATRZYLI". W każdym razie zarówno ja jak i moje koleżanki nabyłyśmy sukienki w innym sklepie /FRANCESKA na ul. Reja - POLECAM/ a do tej "baby" nigdy nie wrócimy.

    22 3 Cytuj
  • 30 sty 2015

    Polecam sklep obuwniczy LAURA MESSI w DEKADZIE. Mają naprawdę fajne buty, ceny całkiem przystępne /jak na buty skórzane/ a teraz dodatkowo trwa wyprzedaż kolekcji zimowej i można w dobrej cenie nabyć modne i wygodne buty :) Obsługa również pomocna.

    7 11 Cytuj
  • 31 sty 2015
    stefani napisał/a:

    /FRANCESKA na ul. Reja - POLECAM/ a do tej "baby" nigdy nie wrócimy.

    Tak Pani jest bardzo miła w Francesce ale tylko jak wchodzisz bo jak już wychodzisz i nic nie kupisz to nawet ją nie stać na odpowiedzenie do widzenia , jest wręcz oburzona ,że nic u niej Ci się nie spodobało. Ona wciska rzeczy na siłę wyglądasz w czymś beznadziejnie ale dla nie super.

    15 2 Cytuj
  • 31 sty 2015

    Nie zauważyłam Malina aby była niemiła, aczkolwiek też nie zawsze wychodzę stamtąd z zakupami. Jakoś ciężko mi uwierzyć w "wciskanie rzeczy" ale może wynika to z tego, iż ja nigdy nie kupię czegoś w czym nie czuję się komfortowo choćby i sztab sprzedawców wmawiał mi, że wyglądam świetnie.

    4 6 Cytuj
  • 31 sty 2015
    stefani napisał/a:

    Nie zauważyłam Malina aby była niemiła, aczkolwiek też nie zawsze wychodzę stamtąd z zakupami. Jakoś ciężko mi uwierzyć w "wciskanie rzeczy" ale może wynika to z tego, iż ja nigdy nie kupię czegoś w czym nie czuję się komfortowo choćby i sztab sprzedawców wmawiał mi, że wyglądam świetnie.

    Ale ja zauważyłam i wiele moich znajomych. Ona wręcz jest obrażona ,że nie podobają Ci się to co zaproponuję jak tego nie kupisz to nie usłyszysz do widzenia....i tyle w tym temacie.
    Ja nie mówię ,że jej sklep jest zły bo nie jest ale takie właśnie jest jej zachowanie.

    10 1 Cytuj
  • 31 sty 2015
    nat1 napisał/a:

    witam,czy może ktoś orientuje się jakie są ceny ciastoliny play-doh? z góry dziękuje

    http://allegro.pl/plastyczne-ciastolina-93655

    Cytuj
  • 31 sty 2015
    Kaper napisał/a:

    Części do pralek powinieneś kupić u pana Simsaka, na os. 1000-lecia, naprzeciwko Rybki. Nie jestem pewny, ale coś widziałem też w sklepie Sonata, na Reja, koło ronda. A jeżeli w Myślenicach nic nie dostaniesz, to w Krakowie, za Jubilatem, jest sklep z częściami AGD i tam masz wszystko.

    u Simsaka tylko używki i to marnej jakości tylko Sonata M-ce ew. Kraków al. Krasińskiego

    2 1 Cytuj
  • 1 lut 2015
    malina napisał/a:

    Ale ja zauważyłam i wiele moich znajomych. Ona wręcz jest obrażona ,że nie podobają Ci się to co zaproponuję jak tego nie kupisz to nie usłyszysz do widzenia....i tyle w tym temacie.
    Ja nie mówię ,że jej sklep jest zły bo nie jest ale takie właśnie jest jej zachowanie.

    Pewnie mam szczęście i trafiam na lepsze dni tej pani :) Ale tak na poważnie, to faktycznie Malina, nawet jeżeli towar jest świetny a pani ekspedientka....mniej to do sklepu nie chce się wracać. Ale mamy to szczęście, że w Myślenicach jest całe mnóstwo sklepików z ekstra ciuszkami i mamy w czym wybierać więc nie musimy oglądać ani sfochowanej, starszej blondynki w LA BELLE ani też obrażonej pani we FRANCESCE.

    7 2 Cytuj

Odpowiedz