Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 1 lut 2015

    Witam gdzie można sprzedać koszulkę klubową w Myślenicach ??

    Cytuj
  • 1 lut 2015

    Z góry śliczne dzięki o pomoc. :)

    Cytuj
  • Magda Nowak 9 lut 2015

    Nie wiecie co to się dzieje złego u nas ,że tyle sklepów się zawinęło w tym roku? Sklep dziecięcy elemelek na rynku potem Big star i obuwnicze dwa z pod Arkad i z Gałczyńskiego ? Czy wszyscy się już pakują do galerii Myślenickiej??? :)

    5 Cytuj
  • Anna 9 lut 2015

    Nie martw się megi30, pewnie szybciutko w miejsce zamkniętych powstaną nowe.
    Mnie natomiast zastanawia gdzie są właściciele niektórych sklepów, że nie widzą jak zachowują się ich pracownicy? Niektóre panie ekspedientki sprawiają wrażenie, ze pracują za karę i są wręcz obrażone, że się im zakłóca czas. Kiedyś w La Belle na ul. Kościuszki pracowała taka sympatyczna, młoda brunetka ale od jakiegoś czasu ilekroć tam zaglądam trafiam na obrażoną na świat starszą kobietę. Chyba nie jest to właścicielka bo ta dbałaby o zadowolenie klienta. Generalnie nie polecam.

    17 2 Cytuj
  • 12 lut 2015

    Nie polecam Hurtowni ceramicznej "Batko" w Myślenicach. Bardzo się na nich zawiedliśmy. Wydawali się kompetentni, naobiecywali na tzw. "gębę". Nie przyjęto do zwrotu płytek, które zostały a na początku ustalane było, że mogą zostać zwrócone jeżeli zostanie jakaś nieotwarta paczka. Zostały 4 czyli Pani projektant troszkę się przeliczyła. Ponadto nie przyjęli do reklamacji uszkodzonej płytki. Kompletny brak profesjonalizmu.

    18 6 Cytuj
  • 12 lut 2015
    ah90asia napisał/a:

    Nie polecam Hurtowni ceramicznej "Batko" w Myślenicach. Bardzo się na nich zawiedliśmy. Wydawali się kompetentni, naobiecywali na tzw. "gębę". Nie przyjęto do zwrotu płytek, które zostały a na początku ustalane było, że mogą zostać zwrócone jeżeli zostanie jakaś nieotwarta paczka. Zostały 4 czyli Pani projektant troszkę się przeliczyła. Ponadto nie przyjęli do reklamacji uszkodzonej płytki. Kompletny brak profesjonalizmu.

    Ja również stanowczo odradzam tą hurtownię. Dałem się skusić dwiema pozytywnymi opiniami i bardzo żałuję. Mnie również nie przyjęli nadwyżki płytek, którą sami wyliczyli. Podałem im powierzchnię łazienki, a oni dołożyli jeszcze trochę metrów. Na moje pytanie, dlaczego policzył więcej, gość powiedział, że na pewno popękają przy układaniu i zapewnił, że będę mógł zwrócić nadwyżkę. Zostały DWIE pełne, nienaruszone paczki. Pojechałem i usłyszałem od właściciela, że nie ma zwrotów. Oszustwo i tyle. Do tego z łaską przywieźli. Oczywiście rozładowałem sobie sam.

    Za to BARDZO POLECAM Gaj-Bud na Kazimierza Wielkiego. Nie dość, że potrafią świetnie doradzić, nie wciskają na siłę najdroższych, dowożą gratis (normalka w obecnych czasach), rozładowują, to jeszcze przyjmują nadwyżki, bez względu na ilość.

    23 4 Cytuj
  • 14 lut 2015
    Meru napisał/a:

    Przeprowadziłam się do Myślenic niedawno i przyznaję , że poziom obsługi klienta w myślenickich sklepach jest,jak dla mnie, zastanawiająco zły. Bardzo nieuprzejmi sprzedawcy, którzy czują się wręcz obrażeni, że klient o coś pyta. W kilku (różnych) sklepach zostałam nieźle skrzyczana za to, że ośmieliłam się dopytywać o wybrany towar. Zastanawia mnie fakt , że takim sklepom to się "opłaca". W innych miastach konkurencja by ich rozszarpała na kawałki, bo klient poszedłby gdzie indziej. Dodam że mieszkałam już w dużo większym i dużo mniejszym mieście- nigdzie nie spotkałam się z taką dziwną sytuacją... Może powinniśmy zrobić ranking na najlepszy sklep w Myślenicach ? Może w ten sposób moglibyśmy sobie polecić dobre sklepy, z miłą, fachową obsługą ?

    Widzę że nie tylko ja to zauważyłam :/ W sklepie ( z tkaninami Milanex) Pani która sprzedaje wyśmiała mnie gdy zapytałam o flizelinę na płótnie z klejem w kolorze ecri ( cielisty) twierdząc , że taka flizelina nie istnieje i bez słowa mnie olała z uśmiechem na twarzy. Oj Pani psuje reputację firmie Milanex, gdyż w Nowym Targu w sklepie Milanex Pani jest bardzo miła i doradza każdemu , a gdy aktualnie czegoś nie ma to mówi w , który dzień trzeba przyjść to ona to zamówi .

    A co do flizeliny ISTNIEJE od 3 lat szyję i jej używam .I w Nowym Targu kupuję ją bez problemów , a do sklepu weszłam bo akurat mi się skończyła.:( Pierwszy raz tam byłam i chyba już nie pujdę , chyba lepiej jechać do Krakowa bezpośrednio.

    12 Cytuj
  • 22 lut 2015

    Witam Gdzie w Myślenicach dostane kominiarke?

    4 Cytuj
  • Tomasz 22 lut 2015

    i

    nikola12 napisał/a:

    Witam Gdzie w Myślenicach dostane kominiarke?

    w sklepie rtv agd

    10 5 Cytuj
  • 2 mar 2015

    witam czy mrówka już jest otwarta w mv?

    1 Cytuj
  • 2 mar 2015
    Kalolinka napisał/a:

    witam czy mrówka już jest otwarta w mv?

    Bodajże 23 marca ma być "huczne" otwarcie.

    1 Cytuj
  • Anna Piotrowska 4 mar 2015

    witam prosze o porade ktora kwiaciarnia ma przystepne ceny? chcialabym zaopatrzyc nowy dom w duza ilosc ladnych kwiatow doniczkowych .

    Cytuj
  • 4 mar 2015

    Najlepiej jechać na giełde kwiatową do krakowa ul balicka i kupić wszystko w hurcie.Będzie taniej

    6 Cytuj
  • 10 mar 2015

    Jak w temacie. Przymierzamy się do remontu, obniżenia sufitu itd. Jaką wybrać gładź do ścian i płyt k-g w mieszkaniu? Czy te tańsze różnią się czymś szczególnym od tych droższych?

    Cytuj
  • 10 mar 2015

    Remonty! Materiały to jedno, a fachowcy drugie. Lepiej zadbaj o dobrą ekipę!

    2 Cytuj
  • 10 mar 2015

    Cekol tak dobrze się reklamuje.. ;)

    1 Cytuj
  • 14 mar 2015

    Witam

    Wie ktoś gdzie w myślenicach można kupić melase do fajki wodnej?

    1 1 Cytuj
  • Samanta Rigerr 14 mar 2015

    Ostrzeżenie przed kupnem wędlin u Jana
    zdjecie

    To co na zdjęciu to kiełbasa wiejska w cenie 22,90 kupiona dzisiaj w Dobczycach u Jana. Uwierzcie mi smakuje tak samo jak wygląda,albo jeszcze gorzej.

    27 5 Cytuj
  • 17 mar 2015

    czy nie orientuje się ktoś co się stało z dwiema miłymi ekspedientkami ze sklepu drobiarskiego (koło banku PKO i koło ubikacji) obydwie zniknęły jak kamfora z dnia na dzień? tak już będzie?

    3 Cytuj
  • jan kasprzyk 17 mar 2015

    Najgorszy sklep to BARBARA z bielizną , kupowałem żonie komplet, okazał się zły, poszedłem wymienić i problem z wymianą, chciałem zwrot kasy bo żonie nic tam się nie podobało ale zwrotów nie ma, wiec zostałem bez niczego, sklep z bielizną gdzie nie posiadają biustonoszy push up, obsługa nie miła, nie polecam tego sklepu odradzam, i od tej pory omijam BARBARE!

    6 24 Cytuj
  • 17 mar 2015
    jan-k napisał/a:

    Najgorszy sklep to BARBARA z bielizną , kupowałem żonie komplet, okazał się zły, poszedłem wymienić i problem z wymianą, chciałem zwrot kasy bo żonie nic tam się nie podobało ale zwrotów nie ma, wiec zostałem bez niczego, sklep z bielizną gdzie nie posiadają biustonoszy push up, obsługa nie miła, nie polecam tego sklepu odradzam, i od tej pory omijam BARBARE!

    A ja coś kojaże i tam byłam, problem z wymianą czy problem z psychiką żony? bo darła gębe jak by ją wypuścili z babińskiego:), co ty chciałeś oddać majtki zesrane przez żonie ? to nie kurtka tylko bielizna i myślisz że ktoś będzie chodził po twojej żonce bieliźnie żeby świeżba dostał? ja tam kupuje push upy i zadowolona jestem ale jak żona nauczona jest na chińskich co jest sama gąbka przy takich pestkach jak ma no to faktycznie problem masz nie tylko z oddaniem ale i w łóżku:)

    38 13 Cytuj
  • 18 mar 2015

    A ja mam pytanie czy ten sklep z wyprzedażą obok zoologicznego na ul. Rzemieślniczej jest otwarty ? Bo próbowałam kilka razy tam wejść, ale zawsze zamknięte.

    1 Cytuj
  • 22 mar 2015
    3 Cytuj
  • 22 mar 2015

    Kupował coś ktoś albo dokonywał jakiś napraw w warsztacie AGRO-BUD na ul. Kazimierza Wielkiego? Szukam jakiegoś warsztatu gdzie kupię trochę części i znalazłem na https://www.motointegrator.pl/ - zawsze jak czegoś potrzebuję to tam zagładam i znalazłem kilka serwisów w Myślenicach - ten jest najbliżej, ale nie słyszałem o nim nic :/ może ktoś coś wie?

    Cytuj
  • 23 mar 2015

    No i wystartowała! Z wielkich hukiem... Niestety ceny nie zachywacają, porównałem tak z głupia wczoraj:

    - wąż 1/2 cellfast 25m 119zł / standardowo .... 80zł
    - olej 5W30 B&S 25zł / w sobotę w husce kupowałem po .... 19zł z groszami

    Już więcej nie chciało mi się sprawdzać. Nie przewiduję tłumów. Jedna zaleta - otwarte w sobotę do 19:00 - w razie awaryjnym rewelacja.

    Macie inne spotrzeżenia?

    22 3 Cytuj

Odpowiedz