Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 23 paź 2009

    no ale o co chodzi ??? z tym winem co ? cosik zaslyszalam, ze ma byc nowy sklep na osiedlu tylko z winami - przedstawicielstwo jakiejs duzej firmy z Krakowa. juz jestem ciekawa co tam bedzie za wybur i jakie ceny ?

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    na osiedlu :) tylko jabcoki się sprzedają :D

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    Alantos- słyszłem że sklep o jakim mówisz ma powstać w centrum, wydaje mi się że jest to doskonały pomysł, lecz zobaczymy jak zareaguję na niego społeczeństwo bo wiele doskonałych pomysłów kończyło się w tym mieście plajtą.

    Cytuj
  • adzygmunt 24 paź 2009

    bebcia31 Jaki sklep, taka ortografia!

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    No i w taki właśnie sposób zaczyna sie kampania reklamowa nowego sklepu z winami.Podstawa to miec wszystko za friko, reklamę też.Połączcie to z reklamą szkoły jazdy na zarabiu i będzie super drincur.

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    Już kiedyś o tym pisałem, można dowalić konkurencji pisząc że towar kiepski obsługa chamska i drogo, a sobie zrobić reklame...bo najlepszy towar i niskie ceny są w xxx, a obsługa jaka miła.... Tego typu tematy zawsze będą obarczone pierwiastkiem oszustwa.

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    A jaki sklep lub lokal z uslugami waszym zdaniem powinien powstac w naszym miasteczku oprocz tego wszystkiego co juz jest i czego jest zbyt duzo...?

    Cytuj
  • 24 paź 2009

    hej hopy... ortografie mam taka jaka mam... to dysgrafia albo cosik takiego (mama mowi - lenistwo). ale dobrego winka to bym sie w dobrym towazystwie chentnie napila... :) a'propos reklamy to moze i macie racje, ale kazdy orze jak moze. a tak meczac temat to gdzie ten sklep ma byc i od kiedy ?

    Cytuj
  • 25 paź 2009

    Justyna badasz rynek, tak oficjalnie, powinnaś ukryć zapytanie w treści np. że chciałaś kupić deske surfingową, ale nigdzie nie mają, wtedy ktoś napisze, że u nas bieda i nic nie można dostać.
    I "włala" jest pomysł na biznesik deski, jachty, motorówki;)

    Cytuj
  • 25 paź 2009

    [quote=cygnus]Już kiedyś o tym pisałem, można dowalić konkurencji pisząc że towar kiepski obsługa chamska i drogo, a sobie zrobić reklame...bo najlepszy towar i niskie ceny są w xxx, a obsługa jaka miła.... Tego typu tematy zawsze będą obarczone pierwiastkiem oszustwa. [/quote]eeeee akurat tym pierwiastkiem bym się nie martwił, rynek weryfikuje oszustwo. Jest na tyle mały, hermetyczny i rotujący , że będąc źle obsłużonym po prostu drugi raz tam nie wejdziesz.

    Cytuj
  • 25 paź 2009

    [quote]hej hopy... ortografie mam taka jaka mam... to dysgrafia albo cosik takiego (mama mowi - lenistwo). ale dobrego winka to bym sie w dobrym towazystwie chentnie napila... :) a'propos reklamy to moze i macie racje, ale kazdy orze jak moze. a tak meczac temat to gdzie ten sklep ma byc i od kiedy ?[/quote]mama dobrze prawi --> dupa nie dysgrafia, normalne lenistwo. Ja w szkole dostawałem dwóje i nauczyciela nie interesował kwit na dyscośtam lub dyscośinnego. Idąc jednak z duchem czasu i naginając prawa do "dys" (orłem nie jestem co do ortografii) zainstaluj przeglądarkę FF i pięknie Ci podświetli na bieżąco Twoje problemy pisowni oraz zaproponuje zmianę ;-)

    Cytuj
  • 25 paź 2009

    ja bym tu chciała takie sklepy jak są np. w krakowskich galeriach handlowych, np. h&m, zara, c&a.... bo po ciekawe ciuszki to trzeba niestety do krakowa jeździć, w myślenicach to wszystko jest "na jedno kopyto"

    Cytuj
  • 27 paź 2009

    Wczoraj tj. poniedziałek,kupiłam w KURDESZU sałatke jarzynową i NIE POLECAM , ponieważ sie nią przytrułam,,,,do dzis mnie trzyma a jest wtorek juz....nie ma to jak kupic cos z mysla ,że jest świeże i potem jeszcze odchorowac ..DRAMAT!!!

    Cytuj
  • 27 paź 2009

    Na przeciwko Kurdeszu jest sklep z odzieżą,,,niestety nie paiętam nazwy,ale nie jest to Fart....pracuja tam dwie panie ,które podaja towar z łaska...jak chcialam cos z wieszaka który był pod sufitem wysoko,to z łacha wyszła na drabinę i podała mi ale wzrokiem prawie zabiła....szok!!jakbym mogla to bym sobie wolała sama wziaść ale niestety było stanowczo za wysoko...niektórzy to pracuja chyba za karę,bo bynajmniej tak one wygladaja z zza lady....

    Cytuj
  • 28 paź 2009

    [quote=Vivaldi]. Idąc jednak z duchem czasu i naginając prawa do "dys" (orłem nie jestem co do ortografii) zainstaluj przeglądarkę FF i pięknie Ci podświetli na bieżąco Twoje problemy pisowni oraz zaproponuje zmianę ;-) [/quote]

    Ja korzystam z Opery, najnowsza wersja też ma polski słownik i podkreśla błędy...gorąco polecam;-)

    Cytuj
  • 2 lis 2009

    Jan obniżył koszty dostawy :) teraz zakupy powyżej 100 złotych - dostawa za darmo. Nareszcie .. bo to co było do tej pory to było jakieś totalne nieporozumienie .. Czy ktoś próbował już coś u niego kupować przez Internet ?

    Cytuj
  • 2 lis 2009

    Nie próbowałam i próbować nie będe. Buty, ubrania przez internet- ok, ale nie spożywka, to wole wybrać sama, na miejscu. Poza tym mieszkamy w M-cach, tutaj praktycznie każdy ma sklep pod nosem, a z domu też czasem wyjść trzeba :)

    Cytuj
  • 2 lis 2009

    [quote]Jan obniżył koszty dostawy :) teraz zakupy powyżej 100 złotych - dostawa za darmo. Nareszcie [/quote]

    :) bbb- troszkę mi tu reklamą zaleciało. Ale ok. Każdy sposób jest dobry. Wiem o tym sklepie ale nie korzystam, poza tym, czy ja wiem czy wcześniejsze koszty dostawy to "totalne nieporozumienie"? Niestety, za wygode się płaci, a robiąc zakupy za 150-200 zł dać 10-15 zł za dowóz( bo chyba tyle tam było wczesniej) to znów nie takie wielkie pieniądze. Kupując towary z allegro również ponosisz koszty dostawy, prawda?

    Cytuj
  • 2 lis 2009

    No chyba, że ma się dziecko chore i nie można wyjść z domu, a potrzeba coś do obiadu :) wtedy jest nieocenione. Próbowałam i wszystko bylo OK. Pozdrawiam ...

    Cytuj
  • 3 lis 2009

    Szukam jakiegoś dobrego sklepu komputerowego w Myślenicach. Możecie coś polecić

    Cytuj
  • adzygmunt 3 lis 2009

    Firma handlowo-usługowa Solid-PC Jan Poradzisz Piłsudskiego 4
    Sklepik mały ale pan który tam sprzedaje niezwykle dobrze zorientowany w temacie, bardzo życzliwy klientowi zwłaszcza nie znającym się w temacie
    Ja polecam z czystym sumiemieniem!

    1 Cytuj
  • 3 lis 2009

    kochland i rossmman szpiegowanie człowiek sie czuje jak potencjalny złodziej normalnie stoją nad klientem, patrzą na ręce
    w większości sklepów z ubraniami jest tragicznie bo ekspedientki właśnie łaskę robia maja pretensje wręcz z e musza cos podać mozna sie poczuc tak jakby za wszelka cene byl obowiazek kupna w tym przybytku bo inaczejnie nie obsluza buahaaaaaaaaaaaaaa

    pani w sklepeie w tak zwanej "chatce" naprzeciw w \rosman zawsz e stara sie udowowdnic klientowi ze ma większy rozmiar niz naprawdę hehehehe

    Cytuj
  • adzygmunt 3 lis 2009

    Niby ... zaraz będziesz miał tego i owego więcej?
    Najprędzej w szafie przybędzie na potem!!! :)

    Cytuj
  • adzygmunt 3 lis 2009

    W połowie Słowackiego prawie naprzeciwko stacji benzynowej, powstał duży sklep AGD.
    Pierwsze dni były spoko promocje.
    Ostatnia 29 X od 19tej? promocja była, lecz porównałem ceny w dużych marketach np: w Selgros Kraków, to ta obniżka nie była rewelacyjna.
    Tak np: nawigacja. U nich jest drogo. Sklepy "e" mają to samo prawie o 150 zł taniej.
    Podchodź do lady ostrożnie. W myśl zasady: widziały gały..."

    Cytuj
  • 4 lis 2009

    Słyszałem kiedyś że w Myślenicach jest sklep komputronika. Wiecie może gdzie ?? jeśli jest wogóle.

    1 Cytuj

Odpowiedz