Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • Konrad 4 lis 2009

    [quote]Słyszałem kiedyś że w Myślenicach jest sklep komputronika. Wiecie może gdzie ?? jeśli jest wogóle.[/quote]

    Auryzowanym przedstawicielem Komputronika w Myślenicach jest firma PCKOM. Sklep mają na 3-ego Maja. Znam chłopaków od b. dawna a jeszcze dłużej robię u nich wszelkie zakupy komputerowe. Są w miarę (to naprawdę nieźle jak na tą branżę ;) słowni i ceny maja bardzo przyzwoite.

    1 Cytuj
  • 4 lis 2009

    [quote]Słyszałem kiedyś że w Myślenicach jest sklep komputronika. Wiecie może gdzie ?? jeśli jest wogóle.[/quote]

    www.pckom.pl to samo co komputronik tylko taniej

    1 Cytuj
  • 8 lis 2009

    Czy ktos się orjentuje kiedy rusza budowa galerii koło dworca.

    Cytuj
  • 11 lis 2009

    której galeri bo z tego co sie wykluło pare dni temu to maja byc dwie-jedna myslenickich kupców a druga prywtnego(piłkarza Koźmińskiego)obok wraz z dworcem pks:))

    Cytuj
  • 11 lis 2009

    jutro

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Nie oszukujmy się, dewizą każdego sklepu powinno być hasło "klient nasz pan" i tak już jest ..każdy sklep zarabia na klientach i mimo humorów, złego dnia, czy innych powodów ekspedient powinien być miły dla swoich "żywicieli" dlatego nie rozumiem zachowania pewnej pani kierowniczki Kurdeszu nie będe mówiła po imieniu bo chyba raczej każdy który nawiedza ten sklep wie o kim mowa ... Sam jej wyraz twarzy odstrasza mnie, nie mówiąc już o tym jak zachowuje się w stosunku do pracownic. Moja koleżanka tam pracowała i po niedługim czasie zwolniła się. Okazało się że ma nerwice. Zresztą widać co tam się dzieje z ekspedientkami które zmieniają się tam po paru miesiącach !BIEDNE

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Niestety niektórym nowobogackim wystaje słoma z butów więc nie wymagajcie od nich kultury.Dobre wychowanie wynosi się z domu nie można go kupić w hurtowni.

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Wczoraj ta stara baba z kurdesza (nie zasługuje na szacunek), zbeształa mnie tylko dlatego, że przez sklep szłam ze słuchawkami na uszach i ze jak chcialam sobie wziac sok tymbark to zrobilam to bez koszyka.
    Straszne.

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    No wiesz, obiektywnie to jednak koszyk w samoobsługowych jest wskazany. A że w słuchawkach, no może masz AKG, a ta pani jest funką Sennheiser'a

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    cygnus, ja miałam koszyk, tylko go zostawiłam przy kasie, bo tam taka pani dlugo kasowala swoje zakupy i podleciałam tyle po sok, bo zapomniałam.
    Poza tym jesli nie robie nikomu krzywdy, to moja sprawa czy slucham psychodelicznego rocka czy czegoś innego...
    nie kradne, nie robie rozbojow, jestem klientką, wypadalo by okazac mi jednak troche szacunku, niezaleznie od tego czy mam lat 17, czy 30.

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Jutro wielkie otwarcie nowej Galerii Dzięcięcej na Słowackiego w końcu! Bo już nie mogłam się doczekać, tylko ciekawe jakie ceny...

    Cytuj
  • 13 lis 2009

    Co to znaczy wielkie otwarcie, będą przecinać wstęgi, toasty, burmistrz będzie. W tym mieście jest tyle sklepów że jeden więcej czy jeden mniej nie robi różnicy.

    Cytuj
  • 14 lis 2009

    robiłam kiedyś zakupy w drogerii FIRLIT pod arkadami-ekspedientki wporządku bardzo miłe panie natomiast pan katastrofa natrętny nachalny a niedaj Boże wejść do niego do sklepu z reklamówką z rosmanna...........zawał na miejscu

    Cytuj
  • 15 lis 2009

    byłam kiedys w takim małym sklepiku odzieżowym naprzeciw ukleiny ,mały badziewny,ceny z kosmosu ,ciuchy nigdy bym w takich nie chodziła,a pani która sprzedaje szok ...odradzam.sklep o nazwie bum czy cos takiego, pozdro.

    Cytuj
  • 19 lis 2009

    Do klientka.Oczywiście,że sprzedawca powinien być uprzejmy.Ale nie unoś się tak bo pękniesz.Jeśli Ty jesteś jej jak nazwałaś "żywicielem" to Ona jest twoim.Zabierają jej podatek,żeby tobie wypłacić pensje.Każdy zależny jest od innych.Może by tak czasem włączyć myślenie.

    Cytuj
  • 19 lis 2009

    Najlepszy sklep, czy też lokal usługowy w Myślenicach, to ten z tuszami i płytkami na górze w albercie. Nie wiem jak się nazywa ale facet, który tam siedzi jest niesamowicie miły i kulturalny.

    1 Cytuj
  • 19 lis 2009

    Dominik :P

    1 Cytuj
  • 19 lis 2009

    nie orientuje się ktoś jak z cenami w tym nowym sklepie niby galerii dziecięcej?

    Cytuj
  • 19 lis 2009

    Też polecam Tego pana od tuszy miły i dobry w doradzaniu zakupów drukarek w końcu kto jak kto ale kolo od nabijania tuszy powinien sie na tym znać hehehe :)

    1 1 Cytuj
  • 19 lis 2009

    Galeria dziecięca miała do wczoraj rabaty na wszystko :) można było zrobić zakupki, ładne mają rzeczy i spory wybór. Ceny raczej porównywalne z innymi sklepami, napewno nie wyższe, ale takich ładnych ubranek w Myśleniach nie kupię nigdzie. Jest to sklep samoobsługowy więc można spokojnie pooglądać wszystko.

    Cytuj
  • 19 lis 2009

    W zasadzie zgadzam się, bardzo w porządku gość, doradzi zawsze, pomoże. Takich sprzedawców powinno być więcej!

    1 Cytuj
  • 20 lis 2009

    Ilu tu gości, cho cho... i wszyscy obiektywni, tak jak w całym tym temacie;)

    Ja lubię tankować na Orlenie, benzynę mają świerzą, obsługę miłą, pani przy kasie doradzi, namówi na Red Bulla, zawsze mają drobne, hot-doga można kupić, ciepłego, żarówkę, może płyn. Miła atmosfera, krótkie kolejki, i też można sie samemu obsłużyć, chociaż koszyków nie mają.
    Takiego widoku jak z Orlenu nie mają nawet w Krakowie, dlatego tankujmy w Myślenicach

    1 Cytuj
  • 22 lis 2009

    Warto kupować ciepły chleb, jest smaczny, dłużej jest świeży, dobrym nożem łatwo sie kroi, masło osełkowe na nim smakuje najlepiej. Kupiłem kiedyś chleb(ciepły) i tak już zostało... Mam nadziej że to co napisałem pomoże wam w dokonaniu dobrego wyboru. Nie zrobiłem też reklamy żadnej piekarni, bo przecież nigdzie nie napisałem że chleb kupuje tylko z Myślenickiego GS'u.

    Cytuj
  • M G 23 lis 2009

    -> cygnus
    Oczywiście świeży ciepły chleb warto kupować ale z tego co wiem to spożywanie jeszcze ciepłego chleba nie jest zbyt najzdrowsze. Wiadomo , wtedy najsmaczniejszy , jednak najzdrowszy taki 1-2 dniowy.
    Polecam zwykły GS-owski albo Krakowski od Sidora.

    Cytuj
  • 23 lis 2009

    Niezdrowe smakuje najlepiej, taka przewrotność tego świata, a może natury człowieka.

    Cytuj

Odpowiedz