Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 23 lis 2009

    Faktycznie z jednej piekarni podobno był niezdrowy chleb i dlatego kiosk sprzedający go odgrodzono siatką.

    Cytuj
  • 24 lis 2009

    Wypożyczyłem diesla na cały dzień, mogłem co prawda skorzystać z benzyny, ale była tylko z dużym silnikiem, a chodziło o obniżenie kosztów. Oczywiscie diesla musiałem zatankować, samochód świetnie utrzymany, ten jeden dzień dużo mnie nie kosztował, oddałem wieczorem i nic nie dopłacałem. Warto wypożyczać samochód od...żony(swojej).

    Cytuj
  • 2 gru 2009

    ja tez kefirka nie polecam

    Cytuj
  • 2 gru 2009

    a w kochlandzie to dosc ze maja bajeczne ceny to dziurawe bluzki:-)

    Cytuj
  • 2 gru 2009

    Najlepsza obsługa jest w sklepie "Ciuszek na brzuszek" na ul.Rzemieślniczej :)
    Sprzedawczyni zawsze miła i uśmiechnięta :)

    Cytuj
  • 4 gru 2009

    Idą Święta :D pole do popisu dla sprzedawców :)) jestem ciekaw opinii po owocnych zakupach

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    Polecam nowo otwarty sklep Fabryka dekoracji(na 1 pietrze)kolo dawnej centrali rybnej,fajne wyroby z drewna i nie tylko,przed Swietami prezent jak znalazl:) bylam,kupilam i juz zlozylam kolejne zamowienie na swiateczne podarunki(szyja np.zaslony,pokrowce,posciele)Warto zajrzec,moze znajdziecie cos dla siebie.

    Cytuj
  • 5 gru 2009

    Ja również polecam ten sklep. Naprawdę można znależć wiele ciekawych gadżetów za bardzo przystępną cenę.

    Cytuj
  • 9 gru 2009

    Byłem nie dawno w nowo otwartym sklepie w Myślenicach media-expert.Nawet zakupiłem tam telewizor-ale co 3 osoby stały w kolejce do kasy(czekałem na obsługe z 20 min),a kasjerki obsługiwały jak ślimaki-zdecydowanie brakuje im umiejetności więc radze je zwolnić i przjać kogos kto nie bedzie działał ludziom na nerwy!!!

    Cytuj
  • 9 gru 2009

    Trochę wyrozumiałości, może te panie dopiero zaczęły tam pracować. Gdyby taka obsługa była zawsze, to wtedy jest to powód do zdenerwowania :)

    Cytuj
  • 9 gru 2009

    [quote]Byłem nie dawno w nowo otwartym sklepie w Myślenicach media-expert.Nawet zakupiłem tam telewizor-ale co 3 osoby stały w kolejce do kasy(czekałem na obsługe z 20 min),a kasjerki obsługiwały jak ślimaki-zdecydowanie brakuje im umiejetności więc radze je zwolnić i przjać kogos kto nie bedzie działał ludziom na nerwy!!![/quote]

    A co Ty taki w gorącej wodzie kąpany? Przecież to nie bar szybkiej obsługi.Nie przesadzaj gościu.

    Cytuj
  • 9 gru 2009

    A możecie udzielić szerszego info na temat tej fabryki dekoracji?Czy np mają narzuty na fotele bądź gdzie takowe znaleźć? Nie jestem z Myślenic wiec niestety nie orientuję się gdzie to jest,na jakiej ulicy?

    Cytuj
  • 10 gru 2009

    [quote]Najlepsza obsługa jest w sklepie "Ciuszek na brzuszek" na ul.Rzemieślniczej :)
    Sprzedawczyni zawsze miła i uśmiechnięta :)[/quote]

    Sprzedawczyni może i miła ale ceny powalają, jest tam drogo i ubrania są beznadziejne, ja kupiłam ciuchy ciążowe ładniejsze i tańsze w h&m i przede wszystkim lepsze gatunkowo.

    Cytuj
  • 10 gru 2009

    Uważajcie na pewien sklep "elektryczny" (mają tam też RTV i AGD),każdy wie o ,który chodzi.To nie spożywczak i osoby tam pracujące powinny wiedzieć co sprzedają.W takim fachowym sklepie sprzedawca powinien umieć doradzić,odpowiednio dobrać sprzęt,a obsługa nie zna się po prostu.Jak ktoś może mi podawać kabel troszkę grubszy od telefonicznego do instalacji 220V?Odmówiłem,zaproponowano mi inny kabel ,który kupiłem ,a i tak się nie nadaje.Jakbym się znał to bym nie kupił,a tak zdałem się na wiedzę sprzedawcy.No ,cóż.Ja bym tak nie potrafił,gdybym pracował w takim sklepie to na własną rękę uczył bym się ,żeby być w temacie...

    Cytuj
  • adzygmunt 10 gru 2009

    Najlepsze kable były w stanie wojennym. Grube a jak bolało!
    Tymi co teraz mogą straszyć tych, co nie mają wiedzy, że im grubszy tym lepszy :D

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    Kable kupuje sie w sklepach elektrycznych lub na hurtowniach. Na marginesie widziałeś kabel do oświetlenia drzingąłbels, też jest lichy.

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    ... "na hurtowniach" to gołębie srają..

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    Byłam dzisiaj w Delcie {dawny Galalit}chciałam kupić chodnik do przedpokoju.Niestety trzej panowie tam pracujący byli tak zajęci rozmową,że nie mieli czasu sprzedawać.Zdążyłam obejrzeć wszystkie dywany a oni wciąż gadali.Wyszłam ,więcej tam nie pójdę.Może w innym sklepie będą chcieć sprzedawać.

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    [quote]A możecie udzielić szerszego info na temat tej fabryki dekoracji?Czy np mają narzuty na fotele bądź gdzie takowe znaleźć? Nie jestem z Myślenic wiec niestety nie orientuję się gdzie to jest,na jakiej ulicy?[/quote]

    Fabryka dekoracji jest na ul Galczynskiego,obok dawnej centrali rybnej i z tego co wiem to mozna zamowic z wybranego materialu narzuty jak i zaslony,poszewki,biezniki:)

    Cytuj
  • 11 gru 2009

    sluchaj lilka
    ja jak ide do sklepu i potrzebuje pomocy sprzedawcy to pytam czy mi pomoze, a nie obrazam sie, ze nikt nie lazi za mna jak zlodziejem i patrzy na rece.

    Cytuj
  • 12 gru 2009

    lilka, to jest samoobsługowy, leżał tam metr i nożyczki? Trzeba było sobie "chlasnąć" , nabić na kase wydać resztę i już. Rozmowy wzmacniają więź między pracownikami, pamiętajmy o tym;)

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    sklep kosmetyczny ,,FIRLIT''pod ARKADAMI to tak na prawde jedyny sklep w Myślenicach gdzie ktoś na prawde umie doradzić i dobrze potraktować klijenta!!!może i nie na wszystkich towarach sie znaja tam pracujace dziewczyny ale to normalma rzecz jest! bardzo są miłe i sympatyczne tylko kierownik odstrasza ale nie warto zwracać na niego uwagi POLECAM TEN SKLEP:)

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    Nie powiedziała bym,że umią doradzić-one poprostu muszą wciskać kit żeby sprzedawać,albo polecać to co najdrozsze.Wcale nie sa takie miłe bo za plecami Cię obgadują-sama byłam tego świadkiem.Byłam tam 2x i na tym się skończy.

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    [quote]sluchaj lilka
    ja jak ide do sklepu i potrzebuje pomocy sprzedawcy to pytam czy mi pomoze, a nie obrazam sie, ze nikt nie lazi za mna jak zlodziejem i patrzy na rece.
    [/quote]
    kobdel bzdury gadasz, kultura sprzedaży wymaga pewnych starań o klienta, nawet jakby wlazł w ubłoconych gumowcach. Pochodź trochę po sklepach o wyższej kulturze obsługi i upajaj się tym czego w "Galalicie" nie uświadczysz.

    Cytuj
  • 14 gru 2009

    ja robie zakupy w 3-ce najlepsza obsługa w myslenicach,polecam

    Cytuj

Odpowiedz