Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 19 mar 2010

    ten sam właściciel?

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Podobno tak, ale jakie to ma znaczenie?

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Sklep JAN umożliwia robienie zakupów przez internet - fajna sprawa tylko zastanawiam się jak z reklamacjami towarów czy są jakieś problemy? Miał ktoś jakieś przejścia? Bo np. kupuję coś na wagę i po dostawie sprawdzam sobie w domu ile waży i jeśli się nie zgadza to co? Druga kwestia piwo w butelce rozumiem, że są tam podane ceny z kaucją?

    1 2 Cytuj
  • 19 mar 2010

    a ja myślałem że Hannibal to tylko móżdżek wcina ..... :) a tu takie faux pas

    "Nie martw się, mózg nie odczuwa bólu. Paul nawet nie zauważy braku kawałka płatu czołowego odpowiedzialnego za dobre maniery"

    "Nie jesteś ciekaw, czemu konsumuje swoje ofiary? Aby okazać pogardę tym, którzy go irytują. Albo by wyświadczyć przysługę społeczeństwu. Jak w przypadku flecisty Raspaila, aby poprawić brzmienie Orkiestry Filharmonii w Baltimore. Ugościł dyrekcję potrawką z grasicy kiepskiego muzyka i kieliszkiem Montrachet–700 dolarów za butelkę. Na przystawkę podano zielone ostrygi, grasicę i sorbet. A potem czytasz w Kuchni smakosza: „Godne uwagi ciemne ragout o nieodgadnionym składzie.”

    2 Cytuj
  • 19 mar 2010

    dla Kolegi z Kazimierza oświadczam, Świadomy odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych. zeznań (art. 233 Kodeksu karnego), że to JA napisałem o hannibalu :)

    2 2 Cytuj
  • 19 mar 2010

    Pomysł dobry aczkolwiek wontpie by było na niego wiló hentnyh .Mimo wszystko sklepuw mamy bardzo dórzo i zazwyczaj daleko do nih hodzić nie mósimy

    1 5 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 19 mar 2010

    wydaje mi sie ze zadnego

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Brzmi fajnie, pomoc dla ludzi starszych i ludzi niewychodzących z domu :D, ale ciekawe jak będzie z akutualizacją dost. produktów na stronie.

    Dodatkowo mogli zainwestować w porządną stronkę, bo widzę, że raz działa przełączanie między kategoriami, a raz nie i do tego wygląda średniawo.

    1 Cytuj
  • 19 mar 2010

    żadne...

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Pani Krysi ze sklepu jarzynowego na Rynku nalezy sie medal i premia. Nie znam żadnej tak super ekspedientki jak ona;)

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    A mnie wkurza pani w okularach w gracji.potrafi ona chodzic za klientem i poprawiac kazda rzecz ktora ten dotknie.

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    to dziwne że chodzi i poprawia ,bo tam to raczej zawsze jest nie zbyt schludnie.raczej ciężko coś znaleźć.

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    a mnie denerwuje taka jedna kasjerka w cerrefourze która nie wydaje całych paragonów tylko najczensciej oberwane...

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Mnie to by denerwowało gdyby każdy klient kupujący paczkę paluszków czekał na paragon;)

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    Do dnia dzisiejszego od początku działanie naszego sklepu reklamacji ilościowych ani jakościowych nie było. W regulaminie jest punkt dot. wagi produktów wg. którego przyjmuje się 15% odchylenie, i tego się trzymamy. Co do aktualizacji produktów- zaczynamy już na początku przyszłego tygodnia, lecz jest to zajęcie czasochłonne, więc przypuszczam że może potrwać ok. tygodnia- dwóch. Co do wyglądu i funkcjonalności strony- przeważają pozytywne opinie, choć wszelkie uwagi są mile widziane. Wszelkie podstawowe informacje znajdą Państwo w regulaminie zamieszczonym na naszej stronie.

    1 Cytuj
  • 22 mar 2010

    a ja do Market Jana mam pytanie :) czemu w Was w zimie jest zimniej niż na zewnątrz ? i.... aa sami wiecie ... co jeszcze

    7 Cytuj
  • 22 mar 2010

    [quote]Do dnia dzisiejszego od początku działanie naszego sklepu reklamacji ilościowych ani jakościowych nie było. W regulaminie jest punkt dot. wagi produktów wg. którego przyjmuje się 15% odchylenie, i tego się trzymamy. [/quote]
    kto by się nie trzymał 15% - naprawdę? Kupuję 1kg michałków za 35zł i mogę dostać 85 dag?

    1 Cytuj
  • 22 mar 2010

    Na święta to chyba zrobię zakupy przez internet ,nie będę stać w kolejkach :)

    1 1 Cytuj
  • 22 mar 2010

    Hannibal - płacisz według paragonu fiskalnego za dokładnie tyle ile dostajesz, jeżeli coś jest na wagę, to tak jak normalnie w sklepie może się zważyć trochę mniej lub troszkę więcej. Ale płacisz zgodnie z paragonem.

    1 1 Cytuj
  • 22 mar 2010

    Dokładnie jest tak jak napisał "ktos". Rozliczenie z kierowcą tylko na podstawie paragonu. Jeśli na zamówieniu będzie kilo wspomnianych michałków, a zważy się 0,85 lub 1,15 płacą Państwo za 0,85 lub 1,15. Owe 15% dotyczy samej kompletacji, ważenia by uniknąć niepotrzebnych niedomówień przy odbiorze towaru typu: "miało być 0,5kg a jest 0,6kg" Co o pytania o temperature na sklepie- to już niestety nie do mnie :)

    2 Cytuj
  • Łukasz Dragosz 23 mar 2010

    Wiele osób może na tym bardzo skorzystać, np. mieszkający poza centrum Myślenic, osoby ogólnie zabiegane czy osoby starsze którym wnuczek zrobi dobry uczynek. Oferta szczególnie ważna podczas świąt gdy kolejki są zawsze ogromne a tak można je ominąć. Dzięki sprzedaży przez Internet Jan ma lepszą pozycję wyjściową od Careffour'a czy Biedronki co osobiście mnie cieszy niezmiernie gdyż tamci to kapitał zagraniczny a im więcej zarobi Jan tym bardziej zdynamizuje gospodarkę lokalną ( jeśli się mylę niech ktoś wyjaśni proszę )

    Aktualizacje produktów to żmudna robota ale prowadzona przez Panów którzy stworzyli sklep i jeszcze przed świętami ma dojść ok 5000 produktów do listy ( a już teraz to naprawdę całkiem spora lista ).

    Co do stronki to w artykule sponsorowanym jest pokazany graficzny projekt sklepu od Agencji Hotmind, jednak musi on zostać wdrożony przez autorów sklepu a tutaj pojawia się konflikt z dodawaniem tych produktów ( dylemat co ma pierwszeństwo ) ...

    1 Cytuj
  • 23 mar 2010

    JA UWAŻAM ,ŻE SZCZYTEM CHAMSTWA JEST SPRZEDAWANIE GRATISÓW .ROBIĄC ZAKUPY W DROGERII FIRLIT KUPIŁAM MASECZKĘ PANTENE ZA 8 ZŁ NA KTÓREJ WYRAŻNIE PISZE PRODUKT NIE NA SPRZEDAŻ.PO KILKU DNIACH ROBIŁAM ZAKUPY W DROGERII KAMILLA I TĄ SAMĄ ODŻYWKĘ DOSTAŁAM GRATIS DO FARBY WELLATON ,KTÓRA KOSZTUJE 10,99.UWAŻAM ŻE DZIEWCZYNY W TEJ DROGERII SĄ REWELACYJNE JUŻ NIE WSPOMNĘ O PREZENTACH JAKIE PAKUJĄ - CUDOWNE.DZIEWCZYNY WIELKIE DZIĘKI.

    Cytuj
  • 23 mar 2010

    ja też nic nie mam nic do tych dziewczyn z drogerii kamilla .tez robię tam czasem zakupy i nie raz dostałam jakiś fajny drobiazg w prezencie...i to jest bardzo miłe dziewczyny są ok zawsze coś doradzą...polecam tą drogerię...

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    Dzisiaj skorzystałam z tej formy zakupów i jestem zadowolona- bez kolejek, dźwigania - miły pan dostarczył mi zakupy do domu, porządnie zapakowane, mięso świeże, wszystko wedle mojego życzenia. Polecam!

    2 Cytuj
  • 26 mar 2010

    a ja nie moge otworzyc tej strony
    wpisuje ją i pisze mi cały czas inicjalizacja i tyle
    moze ktos wie dlaczego tak sie dzieje

    Cytuj

Odpowiedz