Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 8 cze 2010

    Do wielkie oko, art.212 par.1 kodeksu karnego, a znaczy to że można sie wybrać na roczne wczasy np. do Wadowic.

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    par.2 również, bo odbywa się to za pomocą środka do masowego komunikowania, a to są już 2 lata wakacji ;)

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    w tym nowym obuwniczym na slowackiego maja trzy pracownice albo i wiecej, ciekawe jak dlugo pociagna

    Cytuj
  • 8 cze 2010

    również przeczytaj Art. 213. § 1. Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    Prawda jest taka,że ludzie kradną a takich ludzi trzeba tępić nawet jeżeli to są dzieci!!!

    1 Cytuj
  • 9 cze 2010

    Na tym etapie wciąż mówimy o art.212 i par.1&2. Art.213?....tu pada pytanie, dowody.

    Pozdrawiam i kończe OT.

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    No właśnie wielkie oko, jak masz dowody to idź z tym na policję i sprawa załatwiona, bo z takiego oskarżania kogoś na forum publicznym to raczej ty możesz mieś kłopoty.

    Cytuj
  • 9 cze 2010

    Wszyscy przecież wiedzą,że ta cała Kamila z Myślenic to największa zlodziejka z całej okolicy.Nawet w dziecięcym ubranka kradła i potem w szkole sprzedawała-szkada gadać

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    Przeglądałem dzisiaj ofertę Media Expert i z ciekawości porównałem kilka cen.
    Faktycznie - są ekspertami cenowymi. Telewizor, który reklamują na pierwszej stronie wypada korzystnie z tymi znalezionymi przez Skąpca, ale ich "Hit cenowy" - plazma Samsunga jest ok. 1000 zł droższa niż na Skąpcu.
    Tak się zastanawiam, czy są jakieś produkty, które można kupić w ME bez przepłacania?

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    A ja poszedłem po router do Neostrady i w ME 230 zł ten sam w naszje lokalniej firmie 160 zł. Tam są zwariowane ceny na promocji ok ale normanlie nie da sie tam nic kupic.

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    W sieciówkach zawsze trzeba się pilnować, oczywiście nie mam na myśli kieszonkowców;)
    Tu piszecie o elektronice, ale podobnie jest np. w marketach budowlanych i zawsze mnie zastanawiało dlaczego ludzie tak chetnie przepłacają.

    Cytuj
  • adzygmunt 10 cze 2010

    Wczoraj ja przepłaciłem. W sklepie koło świateł kupiłem dętkę koła taczki za 15 zł Po czym wulkanizator wskazał sklep za 10 zł dętka. Podobno gapiów nie sieją, oni się rodzą!

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    Panowie sklepów RTV i AGD nieporównuje sie do sklepów internetowych ! sklepy internetowe nie maja magazynów itp

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    To jest oczywiste, dlatego nikt tutaj nie robił takich porównań. Kiedy wykańczałem łazienke umywalki np. w Castoramie były droższe o 50pln względem naszych lokalnych sklepów. Kiedy kupowałem swoją pierwszą plazme, w Myślenicach była tańsza o kilkaset złotych(dokładnie już nie pamietam)względem np. MM.

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    Pewne buty Salomona u Dobosza w Myślenicach kosztują 349zł, a w InterSport w Krakowie na Zakopiance 199zł... Jest przebicie :)

    1 Cytuj
  • 11 cze 2010

    no, tak jak poszukasz zawsze znajdziesz gdzieś taniej. Ale najczęściej na takich promocjach nie ma tych dobrych- środkowuch rozmiarów. Tak więc coś za coś.

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    Civic - to sobie kup. :-) A co to za nowy sklep Trend czy jakoś tak? Podobno mają tam resztki ale np z ZARY, itp... ? Był tam ktoś? Mają coś fajnego?

    Cytuj
  • 12 cze 2010

    a ja byłam wczoraj w Konkrecie na Gałczyńskiego, to nowy outlet i kupiłam świetną bluzeczkę z mexx'a za śmiesznie niską cenę jak na mexx'a :D

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    noo.. też tam byłem fajne koszulki z JAFT'a mają (dla niewtajemniczonych -just a fucking t-shirt) i okulary przeciwsłoneczne dostałem gratis

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    Buhahaha saaami zainteresowani własną promocją tutaj się gromadzą. Żal

    Cytuj
  • 14 cze 2010

    No dokładnie.Ludzie przecież to widać od razu,na pierwszy rzut oka.Nawet nie umiecie się zakamuflować :-D Inny nick ,inna pora nic tu nie dadzą,chyba nikt nie jest tak naiwny.

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    ja tam ubieram się na taniej jak pewnie większość tylko ze ja się do tego przyznaję. polecam małe sklepiki zawsze coś ciekawego się znajdzie.

    1 Cytuj
  • 16 cze 2010

    Przede wszystkim nie sztuką jest wydać niebotyczne pieniądze na super ciuch, co tu mówić w miarę dobrej jakości ubrania są drogie. Alternatywą zatem są outlety oraz second handy zarówno te w naszym mieście jak również sporo ich w sieci gdzie za małe nieraz wręcz śmieszne pieniądze można ubrać się świetnie. Nie doradzę gdzie w Myślenicach można nabyć prawdziwe "perełki" ale warto pogrzebać nieraz i "upolować" nowe levisy za 12zł, czy super tunikę H&M za 4 zł.

    Cytuj
  • 16 cze 2010

    Ja nie polecam sklepiku z warzywami i owocami koło busów. Kiedyś chciałam tam kupić truskawki. Na zewnątrz sklepu wystawione były świeże. Gdy weszłam do środka spostrzegłam, iż stare, porozgniatane truskawki przykryte są cianką warstwą świeżych tak aby kupujący tego nie zauważył. Pani sprzedawczyni zaczęła mi je nakładać. Gdy jej zwróciłam uwagę i poprosiłam o truskawki z "zewnątrz", wmawiała mi, iż są to te same, tak jakbym była ślepa! Od tamtej pory omijam ten sklep z daleka!

    2 Cytuj
  • 17 cze 2010

    2 dni temu byłam w sklepie BRAND na ul. jordana - to mam zastrzeżenia do sprzedającej (nie blondyna bo to bodajże szefowa) tylko pracująca dziewczyna. zostałam nie miło obsłużona. tamta dziewczyna co była od samego początku otwarcia była lepsza bo bardziej sympatyczniejsza.

    1 Cytuj

Odpowiedz