Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 25 maj 2010

    a co myślicie o outletach? Ostatnio zaczęły się pojawiać w Myślenicach tego typu sklepy. Byłam na Jordana, ale jak dla mnie troszkę za dużo sportowych rzeczy. Znajoma przez przypadek trafiła do Ovca Shop na pardyaka koło placu zabaw i mówiła, że ok, ale ja nie kojarzę tego miejsca...

    Cytuj
  • 26 maj 2010

    A co to za nowy sklep z ciuchami powstał na ulicy Jordana na przeciwko Parasolek? Był ktoś może? Fajne ciuchy tam są?:)

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    byłam widziałam , ciuchy nawet nawet ale ceny nie są niskie

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    Ja też ostatnio tam byłam. Ciuszki rzeczywiście fajne ;) dużo ładnych koszulek i topów, a jeśli chodzi o ceny, to wydaje mi się, że są całkiem przyzwoite zwłaszcza, że to odzież markowa, a w Krakowie widziałam takie same w cenach wyższych...

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    Osobiście tam nie byłam, ale podobno całkiem fajna oferta i ceny też przystępne. Sama muszę się tam wybrać ;)

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    a ja osobiście nie polecam byłam ostatnio widziałam ceny są stanowczo za wysokie a ciuchy żadna rewelacja nie ma jak jechać jednak do Krakowa na zakupy.....

    Cytuj
  • 27 maj 2010

    BRAND - przy ul. Jordana pierwszy w Myślenicach sklep wzorowany na krakowskich butikach, duża rzucająca się w oczy reklama, ładny wystrój, dla mnie trochę za mały ale ciuchy rzeczywiście całkiem, całkiem. Czynny do 19 ja pracuję do 18 i mogę spokojnie po pracy iść na zakupy, a w niedzielę na spacer z rodziną. Ceny jak na markowe ubrania są naprawdę przyzwoite, w Krakowie to samo tylko sporo drożej.
    Żelka - typowa galerianka, jechać 30km po spodnie i jeszcze zapłacić 80-150zł więcej bo kupione w Krakowie, sama przyjemność. Gratulacje...

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    ovca shop w porządku - polecam. Dużo fajnych rzeczy, a ceny niższe, niż w Krakowie.

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    tina. ona pewnie nie płaci za "dżinsy" ;)

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    no i proszę jest głos obrony (sprzeciwu) natychmiastowej do mojego postu wyżej czyli po prostu właściciel sklepu lub coś temu podobnego się wypowiada jak że to chwaląco i w samych pozytywach swój sklep jednym słowem "żenada" no ale cóż od razu się to rzuca w oczy ja również gratuluje ale już nie będę pisała czego bo za wulgaryzmy osuwają posty hehehe pozdrawiam żelka z żelkowa:D

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    LUDZIE A DAJCIE SOBIE JUŻ SIANA TO FORUM JEST CHORE KAŻDY KAŻDEGO TU OBGADUJE A WŁAŚCICIELE SKLEPÓW CHWALĄ SWOJE!!!!!!!!!!!!! a ja wam powiem że i tak to nikogo nie interesuje co wy tu piszecie każdy chodzi kupować gdzie mu pasuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    Nie polecam drogerii Kamilla na Rynku. Nie miła obsługa.

    Cytuj
  • 28 maj 2010

    Droga żelko kupiłam u nich spodnie LEE i pasek dostałam kartę rabatową stałego klienta, miło, po prostu chciałam się zrekompensować opisując co widziałam i tyle. Widać że mało chodzisz po myślenickich sklepach, albo sama jesteś z konkurencji skoro piszesz że tam jest drogo, ja osobiście polecam.

    Cytuj
  • 30 maj 2010

    A dla mnie najgorszym sklepem jest Rossmann.Na każdego patrzą, a o ochronie już nie wspomnę.Każdy potencjalny klient, to złodziej, bo właśnie pani przy kasie stwierdziła, że być może ktoś, coś kiedyś zabrał.A gdy się okazuję, że pani kasjerka się pomyliła, to nawet na przepraszam nikt się z winnych nie zdobędzie.Okropność ; zwłaszcza, że ofiarami najczęściej są dzieci.

    Cytuj
  • 31 maj 2010

    a co powiecie o nowych godzinach otwarcia w sobotę (od 9 do 16 !)sklepu w starym galalicie.tam gdzie są panele, dywany i wykończenie? według mnie to porażka!!! współczuje,cały tydzień w pracy i jeszcze tyle siedzieć w sobote...

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    [quote]A dla mnie najgorszym sklepem jest Rossmann.Na każdego patrzą, a o ochronie już nie wspomnę.Każdy potencjalny klient, to złodziej, bo właśnie pani przy kasie stwierdziła, że być może ktoś, coś kiedyś zabrał.A gdy się okazuję, że pani kasjerka się pomyliła, to nawet na przepraszam nikt się z winnych nie zdobędzie.Okropność ; zwłaszcza, że ofiarami najczęściej są dzieci. [/quote]

    Kama? Karolina? A to nie ty przypadkiem ukradłaś z Rossmana perfumy ,w pudełku po antyperspirancie? Nie dziwię się ,że tak przeszkadza ci ochrona i jeszcze chcesz żeby cię przepraszali?!!!? WSTYD!!!

    Cytuj
  • 1 cze 2010

    a ty wielkie oko zapewne jesteś osobą która pracuje w rossmanie prawda? ochroniarz czy kasjerka?

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    Bardzo lubię robić zakupy w Rossmanie,przede wszystkim spory asortyment w dobrych cenach i promocje przez duże P a co do ochrony ja zupełnie na nią nie zwracam uwagi nigdy nic nie ukradłam i nie zamierzam kraść więc niech sobie chłopcy patrzą i oczy cieszą moim widokiem.

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    Podejrzewam, że wielkie oko to na pewno pracownik, bo kto inny wpadłby na pomysł, żeby ,,do pudełka po antyperspirancie,, wkładać perfumy. wstydzić się może ten co kradnie, a nie ten, co go niesłusznie oskarżają. Byłam świadkiem pomyłki ochroniarza, którego podpuściła kasjerka, a kierowniczka zmiany musiała przepraszać za ich pomyłkę. Oni nie raczyli się odezwać. To dopiero wstyd i tacy ludzie nie powinni pracować w sklepach.

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    [quote]a ty wielkie oko zapewne jesteś osobą która pracuje w rossmanie prawda? ochroniarz czy kasjerka?[/quote]

    Nie , nie jestem pracownikiem Rossmanna ale coś niecoś wiem na temat niejakiej KAMY , która kradnie po sklepach a później chce sprzedać swoje łupy koleżankom "na uczelni".

    Cytuj
  • 2 cze 2010

    [quote]Podejrzewam, że wielkie oko to na pewno pracownik, bo kto inny wpadłby na pomysł, żeby ,,do pudełka po antyperspirancie,, wkładać perfumy. wstydzić się może ten co kradnie, a nie ten, co go niesłusznie oskarżają. Byłam świadkiem pomyłki ochroniarza, którego podpuściła kasjerka, a kierowniczka zmiany musiała przepraszać za ich pomyłkę. Oni nie raczyli się odezwać. To dopiero wstyd i tacy ludzie nie powinni pracować w sklepach. [/quote]

    No właśnie to pomysł niejakiej Karolinki vel Kamy...

    Cytuj
  • 5 cze 2010

    Wielkie oko ty chyba cierpisz na manię prześladowczą, wyluzuj chłopie. To forum jest po to, by każdy mógł wyrazić swoje zdanie, a nie po to aby ludziom ubliżać.Ja o tym sklepie mam podobne zdanie i po prostu tam nie chodzę.

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    mnie kiedyś z kolegą w tesco złapali jak ukraśc chcielismy 3x 200ml gorzka zoladkowa xD i huj odrazu za kraty i dozywocie ;/

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    w Rossmannie ochrona prześladuje klienta ;/ ostatnio nie mogłam swobodnie zrobić tam zakupów bo pan ochroniarz cały czas za mną chodził i natarczywie się gapił;/;/

    Cytuj
  • 7 cze 2010

    Co do Rossmana to się zgodzę, gdzie indziej tego tak nie odczuwam.

    Cytuj

Odpowiedz