Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • adzygmunt 10 lip 2010

    Piwa nie lubię, chyba wezmę z lodu karmi!!!
    Ludzie, ale pogoda. Spotykamy się na imprezie w Trzemeśni. Początek Niedziela /11/godz 15 gang Marcela i inne zespoły, skoki spadochronowe, grill, napoje, potancówa. Loteria fantowa, każdy los wygrywa!!!

    1 Cytuj
  • 10 lip 2010

    A gdy się zabawa dobrze już rozkręci to będzie ZADYMA tak jak rok temu kompletny niewypał!!! Kto małolatom alkohol sprzedaje ??? gdzie są rodzice ???

    Cytuj
  • 10 lip 2010

    Cóż, delikatnie się nie zrozumieliśmy:) Pisałam o wędlinie, której nie jadam bo jest śmierdząca i nie zdrowa, mięso jadam od czasu do czasu i jest to przeważnie wołowina - minimalizuję ilość dziadostwa w mięsie - też jest faszerowana ale podobno najmniej. A czy wiecie gdzie w Myślenicach można kupić koninę? W Krakowie pod Halą ale przy takich upałach nie ryzykuję przywozu.

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    Marla-A moze psa sąsiadów albo kota zjedz-skoro za biedne KONIE się zabierasz!!!

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    Sylwia- Analizując twój wpis stwierdzam, że jeśli tak bronisz konie, to wynika z tego iż krowę to chyba widziałaś tylko na talerzu...
    Uważam że koń, krowa, koza, świnka etc. są tak chętnie "zjadane" ponieważ większość z nas tak naprawdę nie miała z nimi bezpośredniego kontaktu. Jest to bardzo typowe, że tak kochamy psy i koty, bo są naszymi najwierniejszymi przyjaciółmi.

    Myślę że jakiekolwiek dzielenie zwierząt na te kochane, oraz do zjedzenia jest spowodowane tylko naszym wygodnictwem i omijaniem problemu.

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    Sylwio, ale kotów i psów już zabrakło bo zostały zjedzone, teraz trzeba się za konie brać! :)

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    Nie wyobrażam sobie,żebym mogła zjeść mięso z biednego konia-kochane zwierzęta charują dla ludzi a potem na tależu ladują:(

    1 Cytuj
  • 12 lip 2010

    Kabanosik - czemu nie? Pasztet - wprost uwielbiam!
    A przecież koniki i króliczki są takie milutkie...

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    Kabanosik w naszych sklepach to się mi wydaje zwykła cieńka kiełbasa, ale osiołek, osiołek może jest bardziej wiarygodne.
    Osiołki są pyszne i wszędzie ich pełno;)Podobnie jak małych rózowych świnek z malutkim skręconym ogonkiem, taka świnka upieczona w bułce na patelni, hhmmm palce lizać.

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    A ja kupilem w sobote wedline w janie, 30dg, byla juz pokrojona wczesniej, a dzisiaj jest juz niejadalna. No moze pies zje. Jedynie taki z niej pozytek.

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    Pies zje na pewno. Co do krojenia wędlin- nie wiem czym sie różni wędlina pokrojona powiedzmy 3 godziny przed Twoim zakupem i trzymana w chłodni jak reszta wędlin od tej pokrojonej przy Tobie? Czepiacie się. A jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czy krojona tego samego dnia, wystarczy przyjść do sklepu zaraz po 7 rano- pusta półka, dziewczyny kroją świeżą wędline. Jak kolejki- źle, jak pokrojona wędlina żeby usprawnić i przyspieszyć obsługę- jeszcze gorzej.

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    A co powiecie o sklepie mięsnym " MARKAM " ?

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    Kapitalny pod każdym względem!

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    Fakt też to potwierdzam codziennie robie tam zakupy.

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    -sklep kosmetyczny na rynku Kamila-nie lubię bo panie tam pracujące są po prostu niemile.Kilka razy gdy probowalam o cos zapytać to czułam sie jak intruz.

    -sklep rosman- ochrona jest niesamowita:) Mlody chlopaczek( blondyn) powinien udac sie na jakis kurs zeby usmwiadomili mu jak ochraniać sklep w sposób dyskretny a nie chamski i natrętny.Nieraz za mną chodził i wpatrywał sie tak ze mialam dosyć zakupów.

    -sklep miesny z kasinki- najlepsze wędliny pod słoncem!!!

    -sklep z jeansami obok koscioła- fajne ciuszki!:)

    -7-ka - najlepsze lody pod słoncem!chociaz ceny to przegięcie..:(

    -kwiaciarnia na ul pilsudskiego- piekne bukiety!w cegielni podobnie ale sporo drożej...

    -kebab na zarabiu - ale bylam świadkiem jak chloapczek kroił nieumyte pomidory i pieczarki -brudne:( teraz mam obrzydzenie i juz kebabów mimo ze dobre nie jadam...

    -pizzeria kolo policji- najlpesza ale lokal odstrasza wystrojem z lat 90-tych.

    -warzywniak- lubie ten na osiedlu i przy banku.

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    a co sądzicie o sklepie "Big Star" ??

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    mnie tez denerwuje ta ochrona w rossmanie a szczególnie ten mały blondynek

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    a o sklepie"FART"

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    ten pomysł z wcześniejszym krojeniem szynek i sera w JANIE JEST CHORY!!!!!!!!!!!! mam nadzieję że to się zmieni i to jak najszybciej bo jak nie to ja na pewno nie kupię tam już więcej ani szynki ani sera jak za pewne wielu ludzi!!!!!!!! ja nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na zeschnięta wędlinę i ser!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    ten sklepik z ubraniami Fart jest beznadziejny nie lubię tam chodzić więc w ogóle już tam nie chodzę ubrania mają syfne i obsługa jak dla mnie jest beznadziejna...............

    1 Cytuj
  • 13 lip 2010

    Sory Fart jest OK pomyliło mi się z jarzynowym na Konopnickiej.

    Cytuj
  • 13 lip 2010

    no i nic mi się jednak nie pomyliło fart jest beznadziejny a jarzynowy na konopnickiej jest ok więc jarzyniaka polecam buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahahahahahahahahaha.........

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    ja lubie rosmana fajne promocje , ubrania to lejdis ,jedzonko kurdesz - duzy wybór mają ,jan też ale w Dobczycach .

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    a ja przeżyłam chwile dziś grozy gdy łapałam w zębach tzn. pawia:) czyli wymioty, poszłam "do lisa" na piętro gdzie mieszczą się ciuchy na kilogramy i nie wytrzymałam po prostu POTWORNY SMRÓD!!!!!!!!!!dziwię się temu tłumowi kobiet tam kupujących że na nie nie działał widocznie ja jestem delikatną wyczuloną na smrody osóbką:) ale poważnie nowy lokal cały oszklony i żeby nie było klimatyzacji, choćby wentylacji albo uchylonych okiem...niestety WIELKI MINUS dla tego sklepu!!!

    1 Cytuj
  • adzygmunt 14 lip 2010

    Podziwiam, nic nie widziałem na podłodze. Masz szczelne zęby!!!

    Cytuj

Odpowiedz