Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • Kamila 15 lip 2010

    no cóż... zapach jak w ciucholandzie... :)

    1 Cytuj
  • 15 lip 2010

    kamilka ja rozumiem że to nie versacze tylko sklep z ciuchami noszonymi i bywam tam co jakiś czas ale w te upały powinni coś zrobić ten smród czuję jeszcze dziś :)

    1 Cytuj
  • 16 lip 2010

    I pijaka bo każdy pijak to złodziej !

    Cytuj
  • 16 lip 2010

    problem w tym, że niektórzy nie rozumieją, że tego typu ciuchy nie są dezynfekowane, co z tego, że je wypierzesz -bakterie chorobotwórcze giną dopiero w 100 stopniach Celsjusza a większość ubrań można prać max w 40 stopniach. Dziwię się, że tyle kobiet kupuję odzież używaną. Pomyślcie ile toksyn wydzielamy np w takie upały.. Wiadomo, że niskie ceny kuszą ale ja wolę mieć mniej rzeczy a przynajmniej nowe.

    2 Cytuj
  • 16 lip 2010

    najgorszym sklepem w myslenicach kosmetycznym jest drogeria pod arkadami;laski obserwuja ludzi jak jakis zlodzei nie ma tam jak dosc do czego kolwiek bo w kazdym kacie stoja po 4 osoby i obgaduja

    Cytuj
  • 17 lip 2010

    zal ludzi kupujacych w ciucholadnach lol2

    1 1 Cytuj
  • 17 lip 2010

    Ale gafa oczywiście chodziło mi o Kochland to z gorąca no i te kilka piwek na rynku.

    Cytuj
  • 18 lip 2010

    [quote]tak w Rossmanie jak kupowałem pare rzeczy to ochroniarz chodził za mną krok w krok ,a jak na niego spojrzałem to udawał że poprawia towar[/quote]

    Skąd ja to znam...

    Cytuj
  • 18 lip 2010

    Chciałabym kupić sukienkę na wesele, czy możecie mi polecić jakiś sklep z ładnymi sukienkami i zależy mi na tym, żeby się nie powtarzały, tzn. nie chcę się spotkać z kilkoma innymi osobami w tej samej kreacji na weselu. Jest w ogóle taki sklep w Myślenicach? Z góry dziękuję za pomoc :)

    Cytuj
  • 18 lip 2010

    Zapomnij. Lepiej uszyć.

    Cytuj
  • 18 lip 2010

    Pati to sobie uszyj

    Cytuj
  • 18 lip 2010

    kup sobie w ciucholandzie i po problemie!!!!!!!!!!!!:D:D

    Cytuj
  • adzygmunt 18 lip 2010

    Wybierz się do Krynicy Zdroju, koniecznie w poniedziałek Tam jest morze ciuchów z tzw drugiej ręki. Nie znajdziesz lepszego wyboru i co oczywiste powtarzalnego. Koszt takiej kreacji na pewno nie przekroczy kosztów jazdy. Przy okazji "obkupisz" się w w rzeczy, które są i nie są Ci potrzebne a podobające się!!!
    Ps napij się Słotwinki za moje zdrowie.

    Cytuj
  • 18 lip 2010

    Ja bardzo lubie ubierać sie w sklepie na rynku COTTON CLUB. Pani ktora tam sprzedaje jest bardzo uprzejma,uśmiechnieta i zawsze świetnie doradzi. Ogólnie sklep jest czysty i jest duży wybór ubrań z przystepna cena tańszą niż np w krakowie.

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    Co sądzicie o sklepie JENS Word?

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    co sądzicie o sklepie z markową odzieżą koło steka? dawny warzywniak!

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    W Janie na pietrze, sklep z odzieżą młodzieżową, blondynka z kręconymi włosami. Wchodzę mierzę trzy pary spodni, dziękuję, nie kupuję, bo zupełnie "nie leżą",wychodzę i na wystawie następnego butiku widzę fajną bluzkę, więc tam zaglądam. Po chwili słyszę na korytarzu ową blondynkę, cytuję:" POMIERZYŁA SUKA I NIC NIE KUPIŁA". Dodam tylko, że nigdy nie mierzę a nawet nie chodzę po sklepach jeśli nie mam zamiaru coś kupić, bo po prostu mam za mało wolnego czasu na takie łażenie. Uprzedzając komentarze wiem jak trudno być cały dzień uśmiechniętą i zadowoloną, gdy pracuje się w sklepie, bo parę lat temu tak właśnie zaczynałam drogę zawodową. Podsumowując jeśli się jest chamem to ładne ciuchy,fryzura itp tego nie zmienią.

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    polecasz COTTON CLUB na rynku???
    tam ceny to przegięcie a do tego zadna rewelacja...co tam wejde to nic mi sie nie podoba...

    1 Cytuj
  • 19 lip 2010

    Panie to tylko tak o ciuchach i ciuchach, a nikt tu ani słowem nie pisze gdzie w mieście można kupić skrętkę miedzianą o przekroju 2,5mm do okablowania bi-wiringu.

    Cytuj
  • Damian 19 lip 2010

    A ja tam nie wiem jaki gdzie jest sklep wiem jedynie że bardzo dobry sklep to "KaZ" Cyfra Plus obok postoju taksówek , wszystko super doradzają w kupnie sprzętu RTV czy AGD , miła obsługa , można porozmawiać , naprawdę same plusy , sam tam kiedyś miałem praktyki więc znam tych ludzi już jakieś 4 lata . Co do tego co napisał Pawlo , zgadzam się z tobą może nie widziałem jak kierowcy busów każą wysiadać ludziom gdy bus jeszcze nie został zatrzymany ale wiem jak traktuję co nie którzy ludzi zamiast być miłych uprzejmym kierowcą wytłumaczyć jak ktoś np pierwszy raz w Myślenicach jest i nie wie gdzie jaki bus jedzie a są takie przypadki , zamiast to wytłumaczyć co jak i gdzie bo nic im się nie stanie a człowiek lepiej się poczuje wiedząc , to często zdarza się ze kierowca busów np Trzebunia , powie jakiś głupi tekst gdzie człowiek pytający widać że ma dość... szkoda że nie którzy nie potrafią być mili , następna opcja kierowcy busów Pcim Sucha - Myślenice , jest tam dwóch takich gdzie przez radio CB przy ludziach czy są dzieci czy też ich nie ma potrafią gadać takie rzeczy że naprawdę można tylko stwierdzić jedno brak im jakiej kolwiek kultury .

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    adz dziękuję za pomoc, ale nie włożyłabym używanej odzieży. Pozdrawiam Cię serdecznie. Za Twoje zdrówko wypiję "Trzemeśniniankę" ;)

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    O to chyba jakiś bimber.

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    po wypiciu "Trzemeśnianki" doszłam do wniosku że nie ma jak ciuszek używany można kupić założyć zaraz wyrzucić bo taniutki jakie oszczędności :):)

    Cytuj
  • 20 lip 2010

    A ja byłam w tym nowym sklepie z odzieżą markową koło steka, ciuszki fajne, ceny już mniej.

    Cytuj
  • adzygmunt 20 lip 2010

    Pati już lepiej się czuje poskutkowało!!!
    Pij więcej hi, hi!

    Cytuj

Odpowiedz