Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 29 mar 2011

    zaraz nie bedziecie mieli problemu bo myslenice zmienia sie w wies bo juz padaja sklepy burmitrz busy wywala daje im stawki nie do przyjecia za wjazd pod galerie a przedsiebiorcy padaja super sie tu dzieje jeszcze chwila to burmistrz tylko zakupy w tym miescie zrobi

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    może ktoś mógłby polecić mi gdzie kupię w Myślenicach spacerówkę dla dziecka, najlepiej składaną w parasolkę

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    [quote=gość: madzia81] może ktoś mógłby polecić mi gdzie kupię w Myślenicach spacerówkę dla dziecka, najlepiej składaną w parasolkę [/quote]
    allegro - dużo taniej, większy wybór

    Cytuj
  • 2 kwi 2011

    [quote=gość: erji] zaraz nie bedziecie mieli problemu bo myslenice zmienia sie w wies bo juz padaja sklepy burmitrz busy wywala daje im stawki nie do przyjecia za wjazd pod galerie a przedsiebiorcy padaja super sie tu dzieje jeszcze chwila to burmistrz tylko zakupy w tym miescie zrobi [/quote]

    Ogarnij się ! Ten słowotok to co to ma być?

    Cytuj
  • 3 kwi 2011

    W galerii dziecięcej mają duży wybór spacerówek.

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    spacerówki mają też w tym nowym sklepie na 3 maja koło byłej mleczarni, duży wybór, zarówno nowe jak i używane,

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    gdzie mozna kupic fajny portwel a nie drogi

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    a co to jest portwel ? :))))

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    portmometka ;-)

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    [quote=gość: dolar] portmometka ;-) [/quote]

    A co to jest portmometka?

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Taka metka wystajaca z portek ;)

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Gdzie w Myślenicach można kupić ładne buty ślubne?

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    Duży wybór butów masz w Krakowie
    Jeżeli masz rozmiar nogi koło 36 - to msz problem :-) Wtedy np. Centrum Handlowe Tandeta. W sumie tam się najbardziej opłaca, bo kupisz buty za 50-80zł, a później i tak idą w kosz.

    W Myślenicach nic nie mogę doradzić niestety - mały wybór moim zdaniem.

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    [quote=taki_gość] gość: dolar napisał/a: portmometka ;-)

    A co to jest portmometka? [/quote]

    pularys! :D

    Cytuj
  • 5 kwi 2011

    [quote=marko] Duży wybór butów masz w Krakowie
    Jeżeli masz rozmiar nogi koło 36 - to msz problem :-) Wtedy np. Centrum Handlowe Tandeta. W sumie tam się najbardziej opłaca, bo kupisz buty za 50-80zł, a później i tak idą w kosz.

    W Myślenicach nic nie mogę doradzić niestety - mały wybór moim zdaniem. [/quote]
    i ceny jak z kosmosu:)

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    Sklep BYTOM … Super ceny za wysoką jakość .. Miła obsługa .. Polecam … Bardzo duży wybór ….

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    Tak to prawda że pani z butki drewnianej na pzreciwko betani jest miła bo to jej sklepik odziezowy haha to normalne że będzie miła bo dla niej kasa, kiedyś tam chodziłam i kupowałam bo fajne ciuszki były i nie drogi, natomiast teraz tam nie chodze i w życiu nie pójde, wycfaniła się! odzież bardzo droga, jedna z najdroższych w myślenicach pomijając sklep pani M. na pzreciwko kurdeszu! te same ciuchy na tandecie można kupić za pół ceny:)

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Taka metka wystajaca z portek ;) [/quote]

    Buahhhh :)

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    Kiedy otwierają galerię na dworcu?

    Cytuj
  • 6 kwi 2011

    jak ją wybudują

    1 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    Wybudować,a otworzyć to czasem dwie różne kwestie

    Cytuj
  • 17 kwi 2011

    bubu ale co, rozjechał kogoś? Prędkość przekroczył na tym chodniku? O co cho? Jeśli kogoś obrażasz to miej tyle honoru i zaloguj się. Podpisz sie imieniem i nazwiskiem. Ja też jako gość mogę napisać że widziałem jak rozjechał kogoś na rynku i uciekł. A tak poważnie- sam też jeżdżę z towarem, troszkę większym autem i weim że nieraz po prostu nie ma gdzie zaparkować. Mało to razy SM czy Policja sie mnie i kolegów czepiała gdzie parkujemy...Ale fajnie się pisze i wyzywa nie mając nigdy podobnego problemu. A na ulicy Reja faktycznie ciężko dorwać wolne miejsce

    1 Cytuj
  • 18 kwi 2011

    SPULARYS!!!

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    niewiecie moze czy gdzies potrzebują do pracy?

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Sklep Delikatesy Prima koło dziadkowca tam szukaja do pracy

    1 Cytuj

Odpowiedz