Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 19 kwi 2011

    A co sądzicie o Biedronce w Myślenicach?

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Mają tanią chemię znanych marek. W porównaniu z innymi sklepami można sporo zaoszczędzić

    Cytuj
  • adzygmunt 19 kwi 2011

    Do obserwatore poprawiaj poprawnie, pisze się pulares, albo pugilares! Hi hi!!!
    I to jest porfel. Portmonetka znaczy...? Poszukałem w necie bo w słowniku Kopalińskiego nie było.
    Wyszło mi, że to także jest ...co?
    http://img.crazyladies.pl/zasoby/images/ladies/middle/9913701.jpg

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    hej mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie można w Myślenicach albo okolicy znaleźć jakąś hurtownię albo większy sklep z art. dziecięcymi i niemowlęcymi? najlepiej taki do wózków po śliniaki :)

    Cytuj
  • 20 kwi 2011

    galeria dziecięca na ul. Gałczyńskiego

    Cytuj
  • 22 kwi 2011

    a co sadzicie o sterej cegielni

    Cytuj
  • 22 kwi 2011

    DOKŁADNIE W TYM SKLEPIE DELIKATESY JEST MASAKRA, WŁAŚCICIEL JAK Z HORRORU, CAŁA RODZINKA TAM SIEDZI I DYRYGUJE, PRACOWNIK POD PRESJĄ CAŁY CZAS, NIKT TAM NIE UROBI, TAM JEST KABARET DO TEGO JEST TAM DROGO!

    3 Cytuj
  • 23 kwi 2011

    [quote=gość: pobliskimieszkaniec] DOKŁADNIE W TYM SKLEPIE DELIKATESY JEST MASAKRA, WŁAŚCICIEL JAK Z HORRORU, CAŁA RODZINKA TAM SIEDZI I DYRYGUJE, PRACOWNIK POD PRESJĄ CAŁY CZAS, NIKT TAM NIE UROBI, TAM JEST KABARET DO TEGO JEST TAM DROGO! [/quote]

    Sprecyzuj, o którym sklepie piszesz... bo jakoś nie bardzo jest to jasne.

    1 Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Zapewne delikatesy Prima....
    Firma rodzinna ale do cięższych prac zatrudniają ekspedientki. Z tego co zauważyłem dobrze ich tam nie traktują. Dla mnie to jakieś takie dziwne i strasznie "wielkopańskie"....

    2 Cytuj
  • 23 kwi 2011

    [quote=gość: obserwatorX] Zapewne delikatesy Prima....
    Firma rodzinna ale do cięższych prac zatrudniają ekspedientki. Z tego co zauważyłem dobrze ich tam nie traktują. Dla mnie to jakieś takie dziwne i strasznie "wielkopańskie".... [/quote]

    Zgadza się , mieszkam w bloku naprzeciwko od wakacji i często kupuję tam wędline ,
    (bo akurat wędline mają z dobrego żródła ) i ile tam już było dziewczyn , praktykantek(????) ,
    pań na próbę (????) , to nie idzie zliczyć - to nie jest już normalne.

    Sama pani właścicielka ( przeważnie na kasie siedzi ) jeszcze ujdzie - choć tez jak ma humor , natomiast mąż i córcia to tragedia. Mąż robi afery o wszystko i to przy klientach , natomiast córcia wiecznie z pilniczkiem i ze znudzoną miną siedzi przy kasie i piłuje paznokcie , żadnego proszę , do widzenia , nic! , a juz nie daj Boże jakby ktoś o coś zapytał i jeszcze coś więcej trzeba było odpowiedzieć.
    Jak ludzie którzy sami nie umieją dbać o klientów, mogą wymagać od tych biednych dziewczyn nie wiadomo czego :/ MAsakra .

    2 Cytuj
  • 23 kwi 2011

    [quote=gość: kris73Ahlen] a co sadzicie o sterej cegielni [/quote]
    uwaga na ceny !

    Mają pomieszany towar na sklepach i ceny pod towarem nie zawsze dotyczą towaru nad nimi !

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Ta krytyka ma tylko sens,gdy kupujący oprócz piany w gębie ma przynajmniej parę groszy przy d..ie na zakupy.

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    [quote=gość: Kżestny] Ta krytyka ma tylko sens,gdy kupujący oprócz piany w gębie ma przynajmniej parę groszy przy d..ie na zakupy. [/quote]

    Powiedział co wiedział.

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Obserwatore to chodzi o ten sklep zaraz koło dentysty niedaleko damy kier , maka to co napisała to jak by mi z ust wyciągła, wszystko sie zgadza idzie to zauważyć!

    2 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    [quote=Mona] hej mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie można w Myślenicach albo okolicy znaleźć jakąś hurtownię albo większy sklep z art. dziecięcymi i niemowlęcymi? najlepiej taki do wózków po śliniaki :) [/quote]
    Sklep internetowy ktory ma siedzibe na dolnym przedmiesciu

    Cytuj
  • 5 maj 2011

    ehhh szczerze mowiac troche mnie dziwia pytania typu "gdzie w Myslenicach moge kupic....". Jezeli jest sie starsza osoba rozumiem ale na Boga nawet jezeli ma sie malo czasu to w zwiazku z bliskoscia Myslenic i Krakowa kazdy z nas czasem w owym Krk jest. dawniej nie zwracalem na to uwagi ale od kilku lat staram sie aby nie dawac sie zrobic ofiara myslenickich sklepikarzy. Po kilkunastu rozmowach z wlasicielmai jak dowiedzialem sie jakie to sa marze zglupialem. W Myslenicach nie ma przecen bo i po co, w krk placa wyzsze czynsze a im sie oplaca. Windowanie cen przez myslenickich sklepikarze jest wrecz niehumanitarne!!Serio jak sie pojedzie do Krk i lekko rozgladnie to na kazdych 100 zł w MC zaoszczedzic mozna 20 -30 zł.

    1 1 Cytuj
  • 6 maj 2011

    hej niewiecie czy moze w rosmanie potrzebuja do pracy? albo do jakiegos sklepu z odzierza?albo gdzie mozna składac podania do sklepów co maja byc w galeri myslenickiej???

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    szukają do pracy w sklepie z bielizną na piłsudskiego, zaraz obok kancelarii notarialnej

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    [quote=gość: ddd] albo do jakiegos sklepu z odzierza [/quote]
    Takiego sklepu jeszcze nie widziałem jak żyję !

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    Nie? To ten sklep gdzie tą odzierz warzą. ;)

    Cytuj
  • 6 maj 2011

    [quote=gość: obserwatore] gość: pobliskimieszkaniec napisał/a: DOKŁADNIE W TYM SKLEPIE DELIKATESY JEST MASAKRA, WŁAŚCICIEL JAK Z HORRORU, CAŁA RODZINKA TAM SIEDZI I DYRYGUJE, PRACOWNIK POD PRESJĄ CAŁY CZAS, NIKT TAM NIE UROBI, TAM JEST KABARET DO TEGO JEST TAM DROGO!

    Sprecyzuj, o którym sklepie piszesz... bo jakoś nie bardzo jest to jasne. [/quote]
    to była odpowiedź do mojego wcześniejszego postu, który zamieściłem w odpowiedzi na wiadomość, że szukają tam do pracy, ale widać cenzura tu większa niż za komuny,

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    w rossmannie szukają, było ogłoszenie ostatnio na internecie na ich stronie

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    a nie wiecie może gdzie w Myślenicach można kupić jakieś ekstra bombonierki lub jakieś porządne słodycze?nie jakieś zwykłe czekolady za 3 zł, ale takie naprawdę eleganckie?

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    lalusia
    najlepsze bomboniery i słodycze robi firma lindt a szczegolnie bombonierki lidor sa rpzepyszne. Sa to drogie wyroby czekoladowe i bardzo eleganckie. Dostaniesz je w kurdeszu i janie

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    Sklep JeansWorld na ul. Kazimierza Wlk. b. duzy wybór spodni damskich i meskich:) Byłem kilka razy bardzo miły sprzedawca i widac ze zna sie na rzeczy. A Wy co o tym sklepie myślicie?

    Cytuj

Odpowiedz