Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 9 maj 2011

    Yhy powyzej włascicel czy pracownik tego JeansWorld sie odezwał ;)

    Cytuj
  • 9 maj 2011

    clodee ten sklep to jakaś porażka! śmierdzi starymi ludźmi, w przymieżalni jedzie okropnie dywanik! prosze dajcie go do czyszczenia lub wymieńcie! pozatym wszystkie spodnie na jedno kopyto!

    1 Cytuj
  • 9 maj 2011

    elf - jestem zwykłym klientem. bara - mnie tam nic nie smierdziało:)

    1 Cytuj
  • 10 maj 2011

    Galeria dziecięca-Aga- bardzo duży wybór, miła obsługa poza Pania właścicielką. Nachalna chodzi krok w krok za klientem

    2 Cytuj
  • 10 maj 2011

    a gdzies potrzebują do pracy w sklepie??????

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    bardzo sympatyczna obsługa w sklepie z artykułami niemowlęcymi na niepodległości, nad hurtownią nabiału. Wybór może nie największy ale rzeczy jakościowo bardzo dobre i ceny przystępne. Starsza Pani bardzo sympatyczna

    Cytuj
  • 15 maj 2011

    fajne ciuchy zara next adidas nike calvin klein reebok m&s wallis a dla dzieci primark girl to girl fanky diva soul & glory!na przeciw nowo otwartej poradni kobiecej kolo szpitala

    1 Cytuj
  • 15 maj 2011

    ja tam bylam :)

    Cytuj
  • 15 maj 2011

    kupilem tam perfumy Calvina Kleina i musze przyznac ze sa swietne i długo sie trzymaja,podobno to z anglli wiec moze u nich sa lepsze

    1 Cytuj
  • 15 maj 2011

    lepsze niż w Anglii? odezwał(a) się właściciel(ka), dajcie spokój - zalatuje właścicielami.
    Ja też tam byłam, ciuchy nic specjalnego (jak w większości Myślenickich sklepów), w dużej mierze pocięte lub bez metek żadna rewelacja, kupić niby nowe a już uszkodzone. Kolejny sklep typu "defekt".
    Buty kilka fajnych modeli ale ceny mogły by być niższe.
    Perfum nie widziałam, bo ich wtedy jeszcze nie mieli.

    1 Cytuj
  • 16 maj 2011

    w sklepie nie widziałem zadnych ukszkodzonych ubran,moze metki niektore usuniete ale co z tego i tak jak kupisz to metki wywalasz! a dla mnie te perfumy sa trwale i ladnie pachna a to chyba najwazniejsze

    wiecie co okropni jesteście czasem z tymi komentarzami,nawet jeśli te wszystkie posty piszą właściciele to przynajmniej dowiadujemy się o nowych sklepach a jeśli jest szansa znaleźć coś fajnego i nie drogo to czemu nie!!!piszcie piszcie ...reklama dźwignia handlu...

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    W którym miejscu dokładnie jest ta nowo otwarta przychodnia?

    1 Cytuj
  • 17 maj 2011

    na jagiellońskiej przy skrzyżowaniu z Broniewskiego

    1 Cytuj
  • 18 maj 2011

    Który sklep w Myślenicach warto odwiedzić? gdzie najlepiej obsłużą i gdzie najlepiej cenowo? pozdrawiam

    Cytuj
  • 18 maj 2011

    Media Expert najlepszy

    1 1 Cytuj
  • 18 maj 2011

    Ja polecam Kaźnicę koło rynku (na rogu naprzeciwko kurdesza)

    1 Cytuj
  • 19 maj 2011

    [quote=gość: nowy] Media Expert najlepszy [/quote]
    Do ceny bardzo wysokie chyba ze promocji bez promocji każdy lepszy !!

    1 Cytuj
  • 19 maj 2011

    i śmierdzi tam w lecie od ubojni fe-kto był to powąchał:)

    Cytuj
  • 19 maj 2011

    [quote=gość: wesoły strażak] Ja polecam Kaźnicę koło rynku (na rogu naprzeciwko kurdesza) [/quote]

    Chyba kpisz.

    1 Cytuj
  • 19 maj 2011

    [quote=gość: uważny] gość: wesoły strażak napisał/a: Ja polecam Kaźnicę koło rynku (na rogu naprzeciwko kurdesza)

    Chyba kpisz. [/quote]

    Dlaczego "kipsz'? Może uzasadnisz?

    Ja też polecam Kaźnicę koło rynku (na rogu naprzeciwko Kurdesza).
    Panowie doskonale wiedzą, co sprzedają, można negocjować cenę, a przy tym są uprzejmi.

    Polecam również Avans, niedaleko nieistniejącej już mleczarni.
    Polecam Gammę, koło Gimnazjum nr 1.
    I polecam Partner AGD na Słonecznej.

    Z wszystkich tych sklepów jestem zadowolony.

    1 2 Cytuj
  • 19 maj 2011

    ja polecam ozorki w białym domku-rewelacja

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    Avans już chyba w Myślenicach umiera, zawsze wszystko wyłączone, obsługa się skurczyła, jednym słowem bieda!

    1 1 Cytuj
  • 20 maj 2011

    sie płaciło Wiśniewskiemu za reklamy w tv i tv za reklamy sie ma efekty niedługo i media expert pójdzie w sina dal tak jak kiedyś eldom-tutaj gdzie jest teraz skok

    2 Cytuj
  • 27 maj 2011

    Ja polecam sklep z elektronarzędziami nigdy nie ma problemu jak się coś zepsuje odsyłają na gwarancje w zaskakującym tępię:) chodzi o ten sklep koło starostwa wil-tech tam gdzie sthil

    1 Cytuj
  • 28 maj 2011

    [quote=gość: maniak] Avans już chyba w Myślenicach umiera, zawsze wszystko wyłączone, obsługa się skurczyła, jednym słowem bieda! [/quote]
    Akurat to, że zawsze wszystko wyłączone, to dobrze.
    Kupiłbyś np. telewizor, który chodzi w sklepie 9 godzin non stop przez cały tydzień?

    1 Cytuj

Odpowiedz