Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 13 cze 2011

    A jaki to jest dobry materiał???
    Powinny być w starym Galalicie, w meblowym Piatka. Ew. pytać w sklepach z oknami, oni z reguły prowadzą pełną obsługę akcesoriów.

    1 2 Cytuj
  • 13 cze 2011

    to znaczy duży wybór materiału który nie jest cienki jak w marketach. W sklepach z oknami byłem ale mało kto ma a ja poszukuje sklep strkite z roletami

    1 2 Cytuj
  • 13 cze 2011

    W Myślenicach koło PAGEN na 3go maja sklep z kominkami i roletami przedzielony pół na pół mają próbki materiałów chyba z 200 kolorów i różnej grubości

    6 3 Cytuj
  • 15 cze 2011

    sklep na przeciwko kurdeszu, moda na czasie czy jakos tak...ceny jak z kosmosu zakiet ktory B@M kosztuje 50 zł u nich 80,,,, sama sie niestety ostatnio tak dalam zrobic... lepiej sprawdzcie wczesniej cene w innym

    5 3 Cytuj
  • 19 cze 2011

    [quote=gość: gość] Co klienta obchodzi że Pan wyrobił się wcześniej czy pracował 11 godzin?Jeżeli pisze że do 21 to do dwudziestej 21 albo niech pisze że do czasu aż "pracownik się wyrobi"lub nie będzie zmęczony.Może ktoś zamawiający też był zmęczony i nie pojechał osobiście po zakupy.
    TO WŁAŚCICIEL POWINIEN TAK ZORGANIZOWAĆ PRACĘ ABY PERSONEL NIE MUSIAŁ PRACOWAĆ 11 GODZIN I PRZESTRZEGAŁ GODZIN PODANYCH A CO DO ZŁEJ DATY ITP. BŁĘDÓW TO WASZ BŁĄD I WASZA WINA ANIE KLIENTA. [/quote]

    dokładnie!

    9 5 Cytuj
  • 19 cze 2011

    @aneeet- aleś się wbiła w temat:) Przeczytaj temat od początku, dokładnie, ze zrozumieniem a później się wypowiadaj. Albo napisz coś konkretniej.

    3 Cytuj
  • 19 cze 2011

    Przynajmniej w sklepie on-line są właściwe ceny na towarach , czego o sklepie powiedzieć nie można.

    3 Cytuj
  • 21 cze 2011

    Jak w temacie. 100% nie polecam sklepu BETA na wloce do Myślenic! Porażka! Kupić sprzęt to jedno, ale trzeba to serwisować! O to moje doświadczenia:
    - chciałem naostrzyć łańcuch w sobotę rano, bo robota czekała - Pan właściciel odparł, że dzisiaj nie ma czasu i ładował sobie prywatny motorek na przyczepę
    - innym razem chciałem kupić durny filtr powietrza... nie było! Pan właściciel skomentował, że jakby chciał mieć wszystkie części, to musiałby majątek wydać...super, filtrów brak w serwisie przecież to takie normalne
    - innym razem chcialem głupią śrubkę... sympatyczny kolege zza lady sprowadził mi dłuższą, abym sobie dociął, a tę którą wziął na wzór...zgubił:-/
    - chciałem zamówic części...kolega z zza lady mówi będą za dwa dni. Przyjeżdżam za dwa dni, szefowa krzyczy, że przecież trzy dni robocze to minimum... Dom wariatów.
    Mam dosyć! Nigdy więcej już tam nie pojdadę. Ostatnio dobrali mi pierścień w Husqvarnie koło Marimexu. Naprawdę super, a nie musieli, bo to żaden interes dla nich. Profesjonalne podejście i pełna życzliwość. Szkoda, że u nich nie kupiłem sprzętu, no niestety ceny byłaby zupełnie inna, wiem.
    Nie sztuka jednak sprzedawać sprzęt, ale trzeba jeszcze zapewnić serwis! A właściciel BETA to może nich się skupi na motocrosie i daruje sobie sprzedaż kosiarek i innego sprzętu, jeżeli nie potrafi zapewnić godnego serwisu!

    2 4 Cytuj
  • 21 cze 2011

    Ciekawy jestem czy kiedyś ktoś napisze ten i ten sklep jest fajny ok itd.
    Standard każdego forum wtym kraju - piszą tylko nie zadowoleni bo nalezy gdzieś wylać żale.

    Fora nie są i nie będą nigdy obiektywne - tutaj piszą tylko frustraci !

    6 3 Cytuj
  • 21 cze 2011

    _Bartolini_ jest jeden problem mi osobiście podoba się wiele sklepów w których lubie robic zakupy ale nie da sie o nich napisać dobrego słowa bo zaraz
    cię oskarżą ze się sam reklamujesz...a zaraz potem prawdopodobnie konkurencja zmiesza cię z błotem-pozdrawiam:)

    6 1 Cytuj
  • 21 cze 2011

    [quote=gość: Bartolini] Ciekawy jestem czy kiedyś ktoś napisze ten i ten sklep jest fajny ok itd.
    Standard każdego forum wtym kraju - piszą tylko nie zadowoleni bo nalezy gdzieś wylać żale.

    Fora nie są i nie będą nigdy obiektywne - tutaj piszą tylko frustraci ! [/quote]

    no to jedziemy...
    1) KWIACIARNIA ISMENA , ul. Piłsudskiego - pełen profesjonalizm, zawsze świeże kwiaty ,sympatyczna pani kwiaciarka która z kwiatów robi cuda
    2) PIĄTKA, sklep meblowy – duży wybór i dobre rabaty:-)
    3) MARROB- jak mam ochotę na zmianę koloru ścian to jadę tylko tam:-)
    4) SKLEP OGRODNICZY to tylko w Osieczanach!
    5) KOŃSKI RYNEK- pomidory malinowe, jajka , czasem grzyby- gdy grzybiarze wstaną wcześniej niż ja:-), TRUSKAWKI

    3 3 Cytuj
  • 21 cze 2011

    No i w końcu coś co zmienia atmosfere na lepszą dlatego cały czas mają pisać tylko malkontenci ?
    Gro ludzi w Myslenicach jest pogodnych , usmiechniętych a czytając forum zdaje się że tu wojan i wojna , wyzysyk i naciąganie. a chyba tak źle nie jest !!

    6 6 Cytuj
  • 24 cze 2011

    Dla mnie ten temat JEST BEZ SENSU!!! Tyle razy pisałem, że jeden temat pod tytułem sklepy to bezsens! Lepiej byłoby założyć osobny dział SKLEPY W MYŚLENICACH i wówczas każdy mógłby wpisać opinie a inni mogliby ładnie znaleźć informacje. No i można wówczas wpisać za i przeciw. Teraz to co, mam wertować 25 zakładek, żeby coś znaleść np. na temat Biedronki? Rewelacja...

    2 2 Cytuj
  • 24 cze 2011

    byl kiedys temat o biedronce to go usunięto. Mnie tez denerwuje taka forma bo to jeden weilki bałagan

    4 Cytuj
  • 25 cze 2011

    Może moderatorzy coś zrobią w tym kierunku W KOŃCU!!!! Czekamy...

    1 2 Cytuj
  • 25 cze 2011

    A co powiecie na temat sklepu Pan Adam?

    1 1 Cytuj
  • 27 cze 2011

    Witam,

    szukam sklepu, gdzie można nabyć farbę/lakier do samochodu. Najlepiej aby to było z mieszalni farb, co by mi dobry kolor do auta dobrali lub na poczekaniu wymieszali.
    Wiecie może gdzie w Myślenicach takie rzeczy robią?

    1 Cytuj
  • 3 lip 2011

    Jedyne miejsce gdzie mieszają lakiery samochodowe z komputerowym doborem jest kolo dawnego "GALALITU" droga w kierunku kościołka jakieś 25 m w gore.

    1 Cytuj
  • 6 lip 2011

    koło dawnego galalitu? chyba dawny bo nic mi to nie mówi. Może mi ktoś bardziej łopatologicznie i topograficznie wyjaśni gdzie to jest? z góry dzięki.
    pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 6 lip 2011

    Dawny Galalit to tam gdzie teraz jest taki duży sklep, chyba Delta się nazywa, z wykładzinami, firankami itp. na ul. Niepodległości, kilkadziesiąt metrów przed cmentarzem. A ten z farbami jest na tej samej ulicy tylko ciut "wyżej" w stronę cmentarza.

    1 Cytuj
  • 6 lip 2011

    gdzie w Myślenicach można kupić fajkę wodną i akcesoria do niej?

    3 3 Cytuj
  • 6 lip 2011

    Na Rzemieslniczej tez robią lakiery, ale nie licz na robote "na poczekaniu", bo mają duzo zamówień. Ja dostasłem lakier na drugi dzień i jestem zadowolony z efektu.
    Osobiście bałbym się iść tam gdzie robia od ręki, bo to znaczy że mają mało zamówień. Ale to twoja sprawa.

    2 2 Cytuj
  • 6 lip 2011

    Co sadzicie o kwiaciarni na osiedlu ??

    2 2 Cytuj
  • 6 lip 2011

    [quote=kasiaaaa] gość: Bartolini napisał/a:Ciekawy jestem czy kiedyś ktoś napisze ten i ten sklep jest fajny ok itd.Standard każdego forum wtym kraju - piszą tylko nie zadowoleni bo nalezy gdzieś wylać żale.Fora nie są i nie będą nigdy obiektywne - tutaj piszą tylko frustraci ! no to jedziemy...1) KWIACIARNIA ISMENA , ul. Piłsudskiego - pełen profesjonalizm, zawsze świeże kwiaty ,sympatyczna pani kwiaciarka która z kwiatów robi cuda2) PIĄTKA, sklep meblowy – duży wybór i dobre rabaty:-)3) MARROB- jak mam ochotę na zmianę koloru ścian to jadę tylko tam:-)4) SKLEP OGRODNICZY to tylko w Osieczanach!5) KOŃSKI RYNEK- pomidory malinowe, jajka , czasem grzyby- gdy grzybiarze wstaną wcześniej niż ja:-), TRUSKAWKI [/quote]

    Co do Piątki, to mylisz się droga.

    1.) Długie terminy.
    2.) Beznadziejny montaż mebli.
    3.) Jakość mebli :-(

    Dwa razy u nich zrobiłem zakupy. Pierwszą poważną ich wpadkę (1,5 miesiąca czekałem na łóżko) zaliczyłem jako "wypadek" przy pracy. Postanowiłem ich ponownie zaufać i wtedy zaczeła się jazda .... :-( Zamówiłem meble do całego pokoju oraz łóżko. Goście wnieśli meble złożyli i wyszli (nie było mnie w domu więc nie mogłem dopilnować ich dopilnować). Niekt z nich łaskawie nie pofatygował się aby ustawić meble, sprawdzić zamykanie szafy, komody ect. Pamiętam zwłaszcza niełiłego starszego Pana. Oczywiście próbowali wyciągnąć dodatkową kasę, mimo iż na miejścu w Piątce płaciłem za usługę wniesienia i montażu.

    NIGDY WIĘCEJ !

    2 2 Cytuj
  • 6 lip 2011

    Piątka nie robi mebli, tylko handluje jako pośrednik np. BRW zatem pretensje o jakość to raczej nie do nich. Można sobie zamówić kalwaryjskie z litego drewna na 100 lat, tylko pewnie znudzą się po 10latach.
    Montowali rodzicom (kurdę zabrali mi fajną robotą, ale nie wiedziałem) i było OK, zatem różnie bywa jak widać.

    2 4 Cytuj

Odpowiedz