Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 7 lip 2011

    [quote=marko] Piątka nie robi mebli, tylko handluje jako pośrednik np. BRW zatem pretensje o jakość to raczej nie do nich. Można sobie zamówić kalwaryjskie z litego drewna na 100 lat, tylko pewnie znudzą się po 10latach.Montowali rodzicom (kurdę zabrali mi fajną robotą, ale nie wiedziałem) i było OK, zatem różnie bywa jak widać. [/quote]

    Solidna i dobra firma bubla nie sprzeda bo na opini dużo straci.

    5 3 Cytuj
  • 7 lip 2011

    Montażyści w Piątce do najmilszych nie należą, to fakt.
    A odnośnie terminów to tak już jest w handlu. Sklep jest zależny od hurtownika, a hurtowik od fabryki. Sam pracowałem w sklepie i czasami stawałem na głowie żeby dostać towar. A jako klienci jesteśmy głusi. Jak sprzedawca mówi 4-5 tygodni to my uważamy, że obiecał 4 (zawsze). A wystarczy, że ktoś nie dowiezie na czas materialów do fabryki i wszystko leży.

    4 4 Cytuj
  • 7 lip 2011

    A i jeszcze piszesz o jakości mebli. Firma Black Red White robi meblościanki za 500 zł (chyba z tektury) i meble w laminacie za duże pieniadze.
    Piszesz, że solidna firma bubla nie sprzeda. Mało kto wie ale Piątka ma dwa salony i kilka nowych firm o wyższym standardzie. Dla każdego coś miłego.

    Mieszajcie mnie z błotem, co mi tam. Nie jestem Don Kichotem z wiatrakami walczył nie będę.
    (Jeden lubi muzyke Mozarta, a drugi jak mu nogi śmierdzą)

    5 4 Cytuj
  • 7 lip 2011

    Ja jestem bardzo zadowolona z "Piątki". Kupiłam u nich meble do aż trzech pokoi i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o montaż, to razem z mężem sami składaliśmy meble bo to fajna robota i nietrudna ;-) Jak będę urządzać kuchnię to najpierw pójdę właśnie tam, bo firma sprawdzona :-)

    4 6 Cytuj
  • 7 lip 2011

    Gdzie moge kupic ladne kolczyki nie za stowke tylko w rozsadnej cenie?

    2 3 Cytuj
  • 7 lip 2011

    duży wybór sztucznej biżuterii i srebrnej ma pani na rzemieślniczej, Na przeciw "Lisa", na sklepie pisze hurtownia obrusów. Dodatkowo Pani miła i pomocna

    3 2 Cytuj
  • 9 lip 2011

    czy ktoś wie gdzie w myślenicach znajduje się sklep LOLEK tj dziecięcy

    1 7 Cytuj
  • 10 lip 2011

    lolek znajduje sie na przeciwko gracji hurtowni z tym ze jakies 20 metrów nizej w strone kazimierza wielkiego, jeśli o to ci chodzi, on od niedawna jest otwarty z odzieżą dziecięcą

    1 5 Cytuj
  • 11 lip 2011

    Co sądzicie o BLASZAKU na nowym osiedlu?

    1 3 Cytuj
  • 12 lip 2011

    zauwarzylam ze na drugi dzien po otwarciu nowego sklepu odrazu pytania gdzie ten sklep ludzi wezcie otwarcie piszci tu i tu otwieram zapraszam bo smiesznie sie reklamujecie

    1 2 Cytuj
  • 12 lip 2011

    Może wypowiem się w kwestii sklepów sportowych w Myślenicach. Jest ich bardzo mało jak na takie miasto, ale myślę, że warto wiedzieć co i jak.

    Sprint w kierunku małego kościółka - sklep istnieje ładne parę lat i zyskał już dość sporą popularność. Jeśli chodzi o ceny, to nie są one aż tak zawyżane, ale nie można go porównywać z krakowskimi sklepami (w końcu sprint jest małym sklepem i też musi zarabiać). Wybór dość dobry i co najważniejsze miła obsługa - zawsze pomoże i doradzi
    Hurtownia Sport Plus na Słowackiego - chyba najlepszy sklep z tej branży w okolicy. Duży asortyment i ceny też na dobrym poziomie
    Negra Sport turystyczno-sportowy koło Zakopianki - po ujrzeniu cen od razu wyszedłem. Drogo, drogo i jeszcze raz drogo. Mają co prawda markowy sprzęt, ale taki sam na allegro można kupić nawet 40% taniej.
    Kochland - ku zdziwieniu też można znaleźć w nim obuwie sportowe. Niestety ceny też powalają.

    Ogółem to najlepiej kupować na allegro albo w krakowskich centrach sportowych typu Decathlon czy Inter-Sport, ale jeśli ktoś potrzebuje czegoś szybko i na miejscu, to hurtownie Sport Plus jak najbardziej polecam.

    1 2 Cytuj
  • 12 lip 2011

    na allegro?? Niestety tam trzeba bardzo uważać bo często możesz kupić podróbę. Zobacz sobie jakie "orginały" możesz zamawiać prosto z Chin .
    Ja juz sie naciełam na perfumy, kosmetyki do włosów i makijażu. Wole iść do sklepu zapłacić wiecej ale mieć pewność co do orginalności

    1 4 Cytuj
  • 12 lip 2011

    aha poza kosmetykami kupilam parasol ogrodowy ktory sie rozwalił po 2 razach, uchwyt na papier toaletowy rozklekotany ledwo wisi.
    Moze i w sklepach jest drożej ale jakoś nigdy w tradycyjny spoob robienia zakupow sie nie naciełam

    1 5 Cytuj
  • 18 lip 2011

    I co sądzicie o nowym Tesco w Myślenicach?

    5 Cytuj
  • 18 lip 2011

    żenada !!!!! i po co tyle negatywnych opinii padło w piątek i sobotę. Sklepy w nowej galerii, żadna rewelacja, ceny również. Dzisiaj przejeżdżałem ul. Słoneczną i już jest spokój, wszystko wróciło do normy.
    Biedronka nadal rządzi, Carrefour może spać spokojnie a i nasza jedyna stylowa galeria Jan też raczej dużego spadku ruchu nie odczuje.

    Kto był w nowej galerii to wie o czym piszę, chyba że był w tym tłumie "much lecących do gów..." nie patrzącym na ceny, byle by tylko coś kupić za wszelka cenę...

    6 3 Cytuj
  • 18 lip 2011

    Kupiłam w Tesco proszek Persil Color wysypałam do pojemnika a tu wielkie żdżiwienie, bardzo dziwny ,jest jak kasza manna biały , żadnych kolorowych gródek jak w normalnym Persil Color . Zobaczę jaki efekt będzie w praniu.

    1 3 Cytuj
  • 18 lip 2011

    a ja szukałem w niedziele po południu tych bułek co to oni na billboardach reklamują-oczywiście brak(były 2 w stanie skiereszowanym),tak dalej trzymać-kupiłem na oś.1000lecia 2.....no takkkka reklama kosztuje więc na bułki kasy im brakło-brawo

    4 5 Cytuj
  • 28 lip 2011

    moi drodzy, przyszedł i czas na mnie, pasuje zapędzić trochę wina w domu i gdzie kupić gąsior/balon w Myślenicach w jakiejś przyzwoitej cenie? widziałem takowe w sklepie ogrodniczym w centrum, ale ceny mnie trochę ostudziły... gdzie szukać takowego sprzętu? kiedyś były w Janie..możecie polecić jakieś miejsce do zbadania?
    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 28 lip 2011

    Dom Techniczny na Kościuszki

    3 Cytuj
  • 29 lip 2011

    tudzież LOLEK ,U BACY-koński rynek polecam sprawdzić mają różne cuda

    2 Cytuj
  • 29 lip 2011

    witam :) chciałabym jakiś namiar na komis z rowerami?może mi ktoś pomóc,nie jestem z Myślenic stąd to pytanioe?pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 29 lip 2011

    Na osiedlu obok bloku nr.1 był komis z rowerami .

    1 Cytuj
  • 29 lip 2011

    widzieliście sklep z ciuchami obok przyjaznej apteki ? czy tam nie była kwiaciarnia ? wybieram się tam jutro ktoś ma jakieś opinie ? jest tam coś ciekawego w tygodniu nie wyrabiam się z czasem zeby zajrzeć :(

    1 1 Cytuj
  • 1 sie 2011

    Czy sklep/centrum z odzieżą i sprzętem sportowym taki nowy za Marimexem patrząc od Krakowa działa? W jakich godzinach? Jakaś strona www? Wogóle jak to się nazywa :) i czy mają ciekawą ofertę?

    1 Cytuj
  • 1 sie 2011

    [quote=gość: Osiedlowiec] kasiaaaa napisał/a: gość: Bartolini napisał/a:Ciekawy jestem czy kiedyś ktoś napisze ten i ten sklep jest fajny ok itd.Standard każdego forum wtym kraju - piszą tylko nie zadowoleni bo nalezy gdzieś wylać żale.Fora nie są i nie będą nigdy obiektywne - tutaj piszą tylko frustraci ! no to jedziemy...1) KWIACIARNIA ISMENA , ul. Piłsudskiego - pełen profesjonalizm, zawsze świeże kwiaty ,sympatyczna pani kwiaciarka która z kwiatów robi cuda2) PIĄTKA, sklep meblowy – duży wybór i dobre rabaty:-)3) MARROB- jak mam ochotę na zmianę koloru ścian to jadę tylko tam:-)4) SKLEP OGRODNICZY to tylko w Osieczanach!5) KOŃSKI RYNEK- pomidory malinowe, jajka , czasem grzyby- gdy grzybiarze wstaną wcześniej niż ja:-), TRUSKAWKI

    Co do Piątki, to mylisz się droga.

    1.) Długie terminy.
    2.) Beznadziejny montaż mebli.
    3.) Jakość mebli :-(

    Dwa razy u nich zrobiłem zakupy. Pierwszą poważną ich wpadkę (1,5 miesiąca czekałem na łóżko) zaliczyłem jako "wypadek" przy pracy. Postanowiłem ich ponownie zaufać i wtedy zaczeła się jazda .... :-( Zamówiłem meble do całego pokoju oraz łóżko. Goście wnieśli meble złożyli i wyszli (nie było mnie w domu więc nie mogłem dopilnować ich dopilnować). Niekt z nich łaskawie nie pofatygował się aby ustawić meble, sprawdzić zamykanie szafy, komody ect. Pamiętam zwłaszcza niełiłego starszego Pana. Oczywiście próbowali wyciągnąć dodatkową kasę, mimo iż na miejścu w Piątce płaciłem za usługę wniesienia i montażu.

    NIGDY WIĘCEJ ! [/quote]

    do "Osiedlowiec "a ten długi czas czekana to był na meble jakiej firmy?? zobaczyłem w Piątce ładny komplet mebli do kuchni ale ponoć nie mają go na stanie tylko muszą zamówić a chcę się wprowadzić w miarę szybko i nie chcę wylądować bez kuchni , dzięki za info

    1 Cytuj

Odpowiedz