Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 1 sie 2011

    Fajne wyprzedaże kuchni są teraz w "Adzie", wiem bo byłam ostatnio z mężem po meble dla dziecka i zwróciłam na to uwagę. Szerze mówiąc to jakoś nie jestem przekonana do "Piątki", nic ciekawego tam nie znalazłam. Za to w Adzie kupiłam już na prawdę dużo rzeczy min. meble do salonu, meble dla dziecka, łóżko, stolik i jestem bardzo zadowolona. Ceny według mnie są bardzo atrakcyjne a wierzcie mi w niejednym sklepie meblowym byłam, zjeździłam Kraków, bo jestem z Krakowa a i tak po raz kolejny kupiłam w Adzie :-)

    2 Cytuj
  • 1 sie 2011

    Ktos wie o co chodzi w tym sklepie z kominkami na 3-go maja? Kominki bez instalacji. Jak taka brzydka pogoda za oknem to człowiek tęskni za ciepłem a w bloku komina nie wybuduję.

    1 2 Cytuj
  • 1 sie 2011

    kup sobie płyte dvd z kominkiem na allegro jest tego od groma właczasz i jest gites majonez und zasadzkasss

    2 Cytuj
  • 1 sie 2011

    do "meble ??"
    chodzi o meble kuchenne czy meble do kuchni???
    na kuchnie gotowe czeka się od 1,5 do 3 tygodni, a kuchnie na zamówienie ok 3 tyg.

    Cytuj
  • 2 sie 2011

    Witam,
    czy ktoś może z Was kojarzy jakiś sklep winny w Myślenicach? chodzi mi tutaj o akcesoria winiarskie: środki konserwujące, aerometry i inne takie?! w Krakowie można spotkać sieć biowin, a czy w myślenicach coś kojarzycie?

    Cytuj
  • 2 sie 2011

    W Janie jest takie stoisko.

    [quote=gość: reksio] Witam,
    czy ktoś może z Was kojarzy jakiś sklep winny w Myślenicach? chodzi mi tutaj o akcesoria winiarskie: środki konserwujące, aerometry i inne takie?! w Krakowie można spotkać sieć biowin, a czy w myślenicach coś kojarzycie? [/quote]

    Cytuj
  • 2 sie 2011

    Byłem, zobaczyłem mają poza tradycyjnymi kominkami na drzewo kominki zasilane oparami specjalnego alkoholu. Klimat jest, ciepło daje, a co nie dopalisz to dopijesz:))

    Cytuj
  • 3 sie 2011

    a co myslicie o sklepie odziezowym na zarabiu za wiaduktem-pytam bo nigdy tam nie bylam i nie wiem czy mam sie tam wybrac?

    2 12 Cytuj
  • 7 sie 2011

    Dlaczego redakcja usunęła post ,który napisałam odnośnie sklepu o który pytał reksio? Przekazałam potrzebne mu informacje. A redakcja bawi się tym forum ,kasując chyba posty według humoru w danym dniu ,lub na podstawie jakiejś wyliczanki , bo nie było tam przekleństw i nic co mogłoby komuś zaszkodzić .

    6 Cytuj
  • 8 sie 2011

    co sądzicie o drogeri pod arkadami????????

    3 8 Cytuj
  • 10 sie 2011

    Drogeria pod arkadami dosc duzy wybór ale obsluga fatalna gorsza niz byla czlowiek tam ledwie wejdzie i juz jest obserwowany jak zlodziej kiedys chcialam kupic sobie perfumy nie za 30 zl ale te z wyzszej półki jakas mloda dziewczyna chciala mi wielce poradzic i doradzic a wogole sie na tym nieznala w kazdym katku jakas pracownica czy praktykanka stoi a przy kasie czasem kolejki dlugie bo ruszaja sie jak muchy badzo glupim zachowaniem jest to,że obgaduja klientow bo to widac jak sie chodiz po sklepie spokojnie zakupow niemozna zrobic

    8 2 Cytuj
  • 10 sie 2011

    Majka masz racje!|Obsługa to masakra.Tez kiedyś chcialam kupic tam perfumy ale jak tylko stanelam przed pulka to poczulam na sobie odrazu wzrok tych dziewczyn.Wiec odeszlam bo zle sie czuje jak ktos na mnie tak lampi jakby krasc chciala!Przy kasie mialam szczescie ze nie bylo kolejki ale laska tam sprzedajaca tez nie specjalnie mila.W rossmanie przynajmniej mowia dziekuje bardzo zapraszam ponownie i jakos tak czlowiek lepiej sie czuje a tamta ani me ani be ani kukuryku.

    6 2 Cytuj
  • 10 sie 2011

    ciekawe czy jakbyście były odpowiedzialne za towar to byście nie patrzyły na ręce klientom?.Panie mądralińskie się znalazły. Stań chodź na chwilkę po drugiej stronie jako sprzedawca to wtedy zobaczymy co powiesz. Kieruje to do "Majka1111111" i "00234" i "Laura". Ludzie jako klienci tez mają fatalne zachowanie!!!i jest coraz gorzej. Moge coś o tym powiedzieć ,bo akurat mam taka pracę jaką tu strasznie komentujecie...Powodzenia i niech ludzie patrzą na Was taką miarą i z taką kulturą jaką Wy reprezentujecie!!!!

    6 10 Cytuj
  • 11 sie 2011

    A to POLSKA wlasnie - co te lata niewoli zrobily z tym narodem...

    6 1 Cytuj
  • 11 sie 2011

    Myślę że nic złego nie powiedziałam, odpowiedziałam na pytanie tutaj zadane szczerze, ale zawsze jest tak że prawda boli. A kulturę pokazała pani powyżej pełnym atakiem. Po prostu nie lubię, gdy ktoś patrzy na mnie z wyższością królewny kiedy ja się normalnie o coś pytam i można obserwować ale dyskretnie. Sama pracuję w sklepie (nie kosmetyki) i takie zachowania to dla mnie wręcz zjawisko do obserwacji jak nie należy postępować:)) Aha i jakoś potrafię być miła przez te 9 godzin pracy z tłumem ludzi.

    5 1 Cytuj
  • 11 sie 2011

    [quote=gość: jukas] jaki sklep z butami polecacie????czy kochland jest godny polecenia?? [/quote]

    W kochlandzie ceny z kosmosu - zadna rewelacja. Ładne buty w CCC koło Tesco - nie drogie

    5 3 Cytuj
  • 11 sie 2011

    Orientuje się ktoś czy jest gdzieś w Myślenicach sklep ze zdrową żywnością?
    Wiem że w Janie jest mini stoisko z tego typu produktami , ale niestety nie ma tego dużo;/ i np.kupienie tam suszonych niesiarkowanych moreli graniczy prawie że z cudem ( są raz na ruski rok ) ;///

    3 1 Cytuj
  • 11 sie 2011

    kupuj przez internet

    4 Cytuj
  • 11 sie 2011

    czy ktos wie w ktorych sklepach skupuja butelki zwrotne?
    wiem tylko, ze w tym sklepie 4, monopolowym kolo dropsa a jakies inne?

    1 Cytuj
  • 12 sie 2011

    dokładnie w drogierii pod arkadami nie można zrobic spokojnie zakupów, łażą krok w krok za człowiekiem, w każdym widzą złodzieja, dziwnie sie patrzą i głupkowato uśmiechaja pod nosem a po tej drogerii chodzą jakby na jakims wybiegu były.do tego jeszcze są nieuprzejme ani dziekuje ani nic.ale jak szef jest(bo czasem jest, chodzi po sklepie) wtedy wszelkie braki kultury są uzupełnione.

    6 2 Cytuj
  • 12 sie 2011

    Skierowane do widziałam:). , Majka1111111 oraz 00243 pewno same pracujecie w rosmanie i chcecie sobie dobrą opinie zrobić Napisze krótko i zwięźle "ŻAL" i zastanówcie się nad sobą!!!!!!!!!!

    2 7 Cytuj
  • 12 sie 2011

    Skierowane do ..................... ty jesteś żal.Lepiej powiedz ze ty pracujesz w tej drogerii pod arkadami i głupio ci ze ludzie w końcu napisali trochę prawdy!

    3 2 Cytuj
  • 12 sie 2011

    [quote=gość: elf] gość: jukas napisał/a:jaki sklep z butami polecacie????czy kochland jest godny polecenia?? W kochlandzie ceny z kosmosu - zadna rewelacja. Ładne buty w CCC koło Tesco - nie drogie [/quote]

    Ja kupuje w Kochlandzie bo jest to firma z Myślenic

    3 4 Cytuj
  • 13 sie 2011

    to forum jest bez nadzieje!! jedni na drugich nagadują!!!!

    5 Cytuj
  • 13 sie 2011

    chodzę do drogerii pod arkadami i bywam tam bardzo często mimo tego że mieszkam kilka km od Myślenic. Jestem bardzo zadowolona ponieważ zawsze miło zostaję tam obsłużona. To że dziewczyny patrzą i pilnują to na tym polega ich praca. A ludziom w dzisiejszych czasach też nie ma co wierzyć. Wiem bo kilka dobrych lat pracowałam jako sprzedawca.

    2 3 Cytuj

Odpowiedz