Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 10 paź 2011

    [quote=gość: klientstały] gdzie można dostać karte stałego klienta bo wiem ze sa, mysle ze nie usłysze odpowiedzi takiej samej jak od pani kasjerki dziś:
    TAK BYŁY ALE JUŻ CHYBA NIE MA !!
    buhahah śmieszne to było jak były to znaczy ze co ze juz nie bedzie dziwe [/quote]
    Chyba wszystkie zakłady pracy rozdawały- ale to tylko 2 % zniżki i nie uwzględniane przy zakupach internetowych

    1 Cytuj
  • 11 paź 2011

    [quote=gość: Market Jan] No i stało się. Nareszczcie ruszyła nasza nowa strona. Prosimy o przeglądanie, wysyłanie uwag i przedewszystkim korzystanie z niej w nowej formie. Zapraszamy [/quote]
    Proszę zwrócić uwagę na procedurę realizacji zamówienia – po dostarczeniu towaru moje zakupy są nadal w koszyku (sorry lecz chyba nie chodzi o ich usuwanie ręczne).
    Ponadto, skoro podaliście Państwo powyższa informację myślę też że grzecznie byłoby aby nasze uwagi spotykały się z odpowiedzią z Państwa strony.
    Ja tymczasem rezygnuję z takiej formy zakupów i żałuję że ktoś „położył” tak dobrze działający dotychczas projekt.

    6 4 Cytuj
  • 11 paź 2011

    Witam
    A czy znacie i wiecie w jakich sklepach w myslenicach pracuja jakies fajne meskie "ciasteczka"? ;)

    3 4 Cytuj
  • 11 paź 2011

    na mięsnym w janie ;D

    2 3 Cytuj
  • 11 paź 2011

    [quote=gość: Lolla] Witam
    A czy znacie i wiecie w jakich sklepach w myslenicach pracuja jakies fajne meskie "ciasteczka"? ;) [/quote]
    Super zapach,na rybach jeszcze lepszy.Zboczona czy skuns?

    2 1 Cytuj
  • 12 paź 2011

    [quote=gość: Lolla] WitamA czy znacie i wiecie w jakich sklepach w myslenicach pracuja jakies fajne meskie "ciasteczka"? ;) [/quote]

    W Starym Galalicie na panelach parter i 1 pietro wykladziny

    1 3 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Bardzo fajne "Ciacha" są u Dziadkowca koło remizy. Najbardziej smakują mi babeczki i serniczek :-)))

    5 2 Cytuj
  • 12 paź 2011

    [quote=gość: Lolla] WitamA czy znacie i wiecie w jakich sklepach w myslenicach pracuja jakies fajne meskie "ciasteczka"? ;) [/quote]
    Na przecwko szkoły jedynki jest taka cukiernia i mają tam "rurki francuskie" mają w środku fantastyczny krem ! można sobie taką rurkę schrupać albo najpierw wyssać z niej krem a następnie schrupać MNIAM. Mam taką rurkę gdybyś chciała to wpadnij.

    1 3 Cytuj
  • 12 paź 2011

    porażka myślenicka to BRAND na ulicy Jordana!!!!!!!!nic dziwnego że szybko zamkneli jak ktos za duzo chce i za szybko kosztem innych to właśnie tak konczy!

    2 6 Cytuj
  • 12 paź 2011

    w JANIE na piętrze jest ZOOLOGICZNY nie polecam!!starałam sie tam o prace. Ogloszenie wisialo jakis miesiąc moze dwa i to juz powinno dac mi do myslenia....wlascicielka przeprowadzala w tym czasie kilkadziesiat i wiecej rozmow z chetnymI......odsylajac wszystkich z kwitkiem! mi sie udalo! mialam przez 3 dni "praktyke" tj.robilam wszystko za dziewczyne w ciazy, oprucz kasowania. wymiana wody we wszystkich kilkunastu akwariach, zmiana trotu gryzoniom itd. OCZYWISCIE WLASCICIELKA NIE RACZYLA MI NAWET PODZIEKOWAC NIE MOWIAC JUZ O JAKIEJ KOLWIEK ZAPLACIE JAK SIE OKAZALO NIE MNIE JEDNA TAK WYKORZYSTAŁA OBIECUJAC FAJNA PRACE!!!!!!!!!!!SZKODA !!!!!BYLAM TAM POZNIEJ ZEBY POWIEDZIEC CO O TYM MYSLE....A TU W SKLEPIE KOLEJNA "NOWA" OFIARA TEJ PANI......

    9 Cytuj
  • 13 paź 2011

    [quote=gość: elka] porażka myślenicka to BRAND na ulicy Jordana!!!!!!!!nic dziwnego że szybko zamkneli jak ktos za duzo chce i za szybko kosztem innych to właśnie tak konczy! [/quote]
    POPIERAM!

    5 Cytuj
  • 13 paź 2011

    a co powiecie o sklepie RECEPTOR na ulicy Rzemieślniczej? i obsłudze? warto się tam wybrac na zakupy? jak z cenami ?

    1 8 Cytuj
  • 14 paź 2011

    POPIERAM W 100% WYPOWIEDZ O ZOOLOGICZNYM W JANIE. Tez jestem ofiara tej idiotki wlascicielki !

    2 1 Cytuj
  • 14 paź 2011

    tylko bez inwektywów ty nie douczona Dzioucho

    2 3 Cytuj
  • 14 paź 2011

    [quote=gość: misior] w JANIE na piętrze jest ZOOLOGICZNY nie polecam!!starałam sie tam o prace. Ogloszenie wisialo jakis miesiąc moze dwa i to juz powinno dac mi do myslenia....wlascicielka przeprowadzala w tym czasie kilkadziesiat i wiecej rozmow z chetnymI......odsylajac wszystkich z kwitkiem! mi sie udalo! mialam przez 3 dni "praktyke" tj.robilam wszystko za dziewczyne w ciazy, oprucz kasowania. wymiana wody we wszystkich kilkunastu akwariach, zmiana trotu gryzoniom itd. OCZYWISCIE WLASCICIELKA NIE RACZYLA MI NAWET PODZIEKOWAC NIE MOWIAC JUZ O JAKIEJ KOLWIEK ZAPLACIE JAK SIE OKAZALO NIE MNIE JEDNA TAK WYKORZYSTAŁA OBIECUJAC FAJNA PRACE!!!!!!!!!!!SZKODA !!!!!BYLAM TAM POZNIEJ ZEBY POWIEDZIEC CO O TYM MYSLE....A TU W SKLEPIE KOLEJNA "NOWA" OFIARA TEJ PANI...... [/quote]
    W takiej sytuacji rozwiązanie jest proste ! Napisz list na adres: "Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie Plac Szczepański 5, 31-011 Kraków Opisz całą sytuację i koniecznie podpisz się bo anonimowych skarg nie rozpatrujemy. W liście poproś o poiformowanie Cię o wynikach kontroli tego przedsiębiorcy. Korespondencję wyślij "za zwrotnym potwierdzeniem odbioru" Jeśli nie jesteś jedyną oszukaną osobą niech inne też napiszą. Postępowanie zostanie wszczęte z urzędu na Twój wniosek. Ty nie ponosisz żadnych kosztów.

    5 1 Cytuj
  • 17 paź 2011

    [quote=gość: amelia] La Bella? gdzie to jest? gdzieś koło kochlandu? jakie tam są ubrania?

    Dziewczyny, który sklep polecacie z fajnymi ubraniami dla 20+? Od dawna nie robiłam zakupów w M-cach. Zawsze Kraków, ale teraz jestem w takiej sytuacji, że nie mogę sobie pozwolić na wypad kilkugodzinny do galerii, a na chwilę to mi się nie opłaca jechać specjalnie do Krk. [/quote]

    JAK CHCESZ SOBIE ROZREKLAMOWAĆ SKLEP TO ZRÓB ULOTKI MOZE PLAKATY I RUSZ W MIASTO A NA FORUM TO ŚMIESZNE !!!

    11 1 Cytuj
  • 20 paź 2011

    czy warto szyć suknię ślubną w salonie isabelle ???

    2 6 Cytuj
  • 20 paź 2011

    NIE !!!!

    3 3 Cytuj
  • 21 paź 2011

    [quote=gość: d11] gość: amelia napisał/a:La Bella? gdzie to jest? gdzieś koło kochlandu? jakie tam są ubrania?Dziewczyny, który sklep polecacie z fajnymi ubraniami dla 20+? Od dawna nie robiłam zakupów w M-cach. Zawsze Kraków, ale teraz jestem w takiej sytuacji, że nie mogę sobie pozwolić na wypad kilkugodzinny do galerii, a na chwilę to mi się nie opłaca jechać specjalnie do Krk. JAK CHCESZ SOBIE ROZREKLAMOWAĆ SKLEP TO ZRÓB ULOTKI MOZE PLAKATY I RUSZ W MIASTO A NA FORUM TO ŚMIESZNE !!! [/quote]

    po czym wnosisz, że to reklama? normalnie pytam.

    1 3 Cytuj
  • 22 paź 2011

    Forumowicze, gdzie w Myślenicach można kupić panele ścienne albo podłogowe? Nie znam miasta dlatego pytam Was.
    Dzięki za pomoc.

    2 2 Cytuj
  • 22 paź 2011

    w Bimarco mają dobre fotele do vw ?

    1 Cytuj
  • 23 paź 2011

    W Galalicie tj na rogu ulicy Jagielły i Niepodległości oraz na Słowackiego za stacją BP :)

    1 1 Cytuj
  • 23 paź 2011

    czy srodki ochrony roślin kupie w chemiku na słowackiego ?

    2 1 Cytuj
  • 23 paź 2011

    [quote=gość: niezaspokojony] czy srodki ochrony roślin kupie w chemiku na słowackiego ? [/quote]

    Taak. Muchozol , raid itp...

    1 Cytuj
  • 23 paź 2011

    Kupisz na pewno u Szpakiewicza - na ulicy Reja w sklepie z roslinkami.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz