Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 11 gru 2011

    Moim skromnym zdaniem winą za upadające sklepy są duże "markety"w Myślenicach których teraz w ostatnich latach powstało stanowczo za dużo!! dawniej był''Albert no i Jan nie mowie żeby w ogóle ich nie było ale jeszcze biedronka i to Tesco teraz.
    1- w biedronce kupisz wszystko kosmetyki zabawki buty nawet rower!!!kwiatki sprzedają przed dniem kobiet i znicze przed wszystkimi świętymi i jak mają kwiaciarnie zarobić albo sezonowi sprzedawcy pod kościołem.
    2-Myśleniccy sprzedawcy kupują drożej w Krakowie na rybitwach owoce niż w biedronce je sprzedają wiec jaka tu walczyć z nią nie da się!!zapłacisz chory czynsz za kilka metrów sprzedaż worek ziemniaków 2 kalafiory i jeszcze Pani ci powie czemu tak drogo jak w Biedronce po tyle!!
    3-w rynku zostaną same banki i sklepy których właściciele posiadają swój lokal i nie płacą kosmicznych czynszów!! jeszcze 2 Rossmany na Myślenice to także wielki cios dla małych drogerii!!!

    16 2 Cytuj
  • 11 gru 2011

    dzięki Biedronce i Tesco ludzie przynajmniej pracę mają, gdyby ich nie było to i tak w M-cach nikt by nie kupował, do Dobczyc i Krakowa by jeździli, kto by zakupy w małych i drogich drogeriach robił? jak do Borku 10-15min drogi? czasami znalezienie miejsca do zaparkowania trwa tyle co droga do Kraka i z powrotem, dlatego apeluję do władzy - sprowadźcie LIDLA do Myślenic a będzie gites,

    13 12 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Panie Ostrowski nie na takiego człowieka głosowałe , który w kryzysie podnosi ludziom wszystkie mozliwe podatki od gruntow , nieruchomosci itp . , a tyle sklepów pada i bankrutuje.zastanów sie pan.i nie zasłaniaj radnymi.

    21 1 Cytuj
  • 13 gru 2011

    [quote=gość: fan badziewia] dzięki Biedronce i Tesco ludzie przynajmniej pracę mają (...)[/quote]
    Ciekawe czy ktoś obliczył czy więcej ludzi ma dzięki temu pracę niż ludzi straciło ją zamykając małe sklepiki? Co kawałek po całych Myślenicach z witryn bije po oczach "lokal do wynajęcia". Jestem naprawdę szczerze ciekaw jaka jest proporcja pomiędzy tymi dwoma grupami.

    11 Cytuj
  • 13 gru 2011

    LUdzie przestanmy płacic podatki miastu to zaraz Ostrowski i jego radni wymiekna.za nasza kase robia sobie imprezki i idiotyczne nazywanie rond.

    13 Cytuj
  • 14 gru 2011

    @by%u0142y
    Ronda i tak będą miały nazwy, i tak będą robione imprezy okolicznościowe, a to która ekipa je zrobi jak nazwie sobie ronda to już inna sprawa.
    A chciałbym przypomnieć, że jest to wątek o sklepach, a nie o władzach miasta.

    A odnośnie tematu, to rzeczywiście Myślenice wykańczają zbyt wysokie czynsze za lokale. Kilku moich znajomych zwinęło interes, bo musieli płacić jak w Krakowie. Obecnie tylko "sieciówki" są w stanie przetrwać długo na rynku, bo mają niższe koszty.

    3 2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    monter to dziekuj za te sieciówki panu ostrowskiemu i jego radnym.oni nas wykoncza , a pan Ostrowski w najlepsze zmienia sobie auta jak rekawiczki miał volvo a teraz wypasionego citroena.

    8 2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    To zmienił na gorsze czyli kryzys widzi

    2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    killer69 - dla ciebie Volvo i Citroen to wypasione samochody? No cóż, każdy ma swój gust. O tym się nie mówi.
    Ale wierz mi, daleko naszemu miłomściwie panującemu do wypasionych fur. Nie ta półka.
    A to, że zmienia? Musi! Człowiek na jakby nie było - TAKIM stanowisku, nie może jeździć starym trupem albo byle czym, bo spada jego status społeczny. Wyobraź sobie prezydenta obojętnie jakiego europejskiego państwa w 10-cio letnim samochodzie. Kto będzie go szanował?
    A jeżeli zazdrościsz Ostremu auta, to pracuj i pracuj.
    Albo poślij totka.
    Powodzenia

    3 9 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Czy można gdzieś w Myślenicach dostać kosmetyki firmy Catrice?
    Jeśli tak to gdzie?

    2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    No dla mine Citroen za 100tys zl to kosmos a sir m.ostrowski ma i ciagke go wide w 7 smakach.

    9 1 Cytuj
  • 15 gru 2011

    [quote=gość: fan badziewia] dzięki Biedronce i Tesco ludzie przynajmniej pracę mają, gdyby ich nie było to i tak w M-cach nikt by nie kupował, do Dobczyc i Krakowa by jeździli, kto by zakupy w małych i drogich drogeriach robił? jak do Borku 10-15min drogi? czasami znalezienie miejsca do zaparkowania trwa tyle co droga do Kraka i z powrotem, dlatego apeluję do władzy - sprowadźcie LIDLA do Myślenic a będzie gites, [/quote]
    JAKA PRACE ???? JA TAM PRACOWAŁAM WIĘC UMOWA TYLKO NA ZLECENIE BEZ ZUSU A O WYPŁACIE NIE MUSZE CI MÓWIC BO KAZDY WIE JAK PŁACĄ
    POMYSL LEPIEJ ŻE ONI NIE OPŁACAJA ZUSÓW WYPŁATY MARNE A PODATKÓW DO NASZEGO SKARBU PAŃSTWA TEZ NIE PŁACA BO TYLKO VAT WIĘC GDZIE TEN ZYSK!!!!!!!!!!
    LEPEIJ ZEBY NASI LOKALNI KUPCY ZAROBILI BO I PRACE JAKĄŚMASZ NA MIEJSCU I ONI PODATKI OPŁACAJA !!!!
    MYSL MYSLENIE NIE BOLI !!!!!

    4 2 Cytuj
  • 15 gru 2011

    [quote=gość: slayer997] killer69 - dla ciebie Volvo i Citroen to wypasione samochody? No cóż, każdy ma swój gust. O tym się nie mówi.
    Ale wierz mi, daleko naszemu miłomściwie panującemu do wypasionych fur. Nie ta półka.
    A to, że zmienia? Musi! Człowiek na jakby nie było - TAKIM stanowisku, nie może jeździć starym trupem albo byle czym, bo spada jego status społeczny. Wyobraź sobie prezydenta obojętnie jakiego europejskiego państwa w 10-cio letnim samochodzie. Kto będzie go szanował?
    A jeżeli zazdrościsz Ostremu auta, to pracuj i pracuj.
    Albo poślij totka.
    Powodzenia [/quote]

    Ostr nie moze kupic sobie lepszej fury mimo iz go stac dlatego poniewaz mieszkancy by go "zjedli" ze kupił sobie za nasze pieniadze itd. Skonczy mu sie kadencja to sobie wtedy kupi i bedzie mial spokój nikt juz nie bedzie patrzył na niego czym jedzie i z kim

    4 5 Cytuj
  • 15 gru 2011

    to jest temat o furach czy o sklepach?

    4 2 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Myślenice zamiast wyprzedzić Dobczyce to coraz bardziej się cooooooooooofają!!!

    paranoja- niech jeszcze targ przeniosą i wybudują na jego miejscu no na przykład Lidla albo może żabkę nie!wiem odrazuuuu makro!i !! nie powiem bo sama chodzę do Jana i czasem do biedronki widzieliście ile zabawek w biedronce na pewno lis i donald się cieszy:) już sie nie mogą pomieścić z tym badziewiem i poza kasami trzymają:()

    2 2 Cytuj
  • 15 gru 2011

    kto robi zakupy w Mydlarnii?

    4 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Mojo stara kupiłah biełyj jelyń HEY

    3 Cytuj
  • 15 gru 2011

    [quote=gość: mydło fa] kto robi zakupy w Mydlarnii? [/quote]
    A komu potrzebne mydło za 10zł , jak ludziom brakuje na chleb?! Może forma prezentu jak najbardziej ok. Ale na co dzień mamy mydło za 1,25zł

    8 2 Cytuj
  • 15 gru 2011

    pisząc o najgorszych sklepach - cichland na ulicy K.Wielkiego, obok przedszkola - Panie wciskają coś na siłę, a potem jeszcze mówią że się metki z ceną oderwało.. byłam tam wczoraj towar jeszcze ok ale obsługa.. masakra poprostu ;/

    2 3 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Ostry zlikwiduje wszystkie sklepy be a tylko sieciowki.d

    4 3 Cytuj
  • 15 gru 2011

    [quote=gość: dd1] gość: fan badziewia napisał/a: dzięki Biedronce i Tesco ludzie przynajmniej pracę mają, gdyby ich nie było to i tak w M-cach nikt by nie kupował, do Dobczyc i Krakowa by jeździli, kto by zakupy w małych i drogich drogeriach robił? jak do Borku 10-15min drogi? czasami znalezienie miejsca do zaparkowania trwa tyle co droga do Kraka i z powrotem, dlatego apeluję do władzy - sprowadźcie LIDLA do Myślenic a będzie gites,
    JAKA PRACE ???? JA TAM PRACOWAŁAM WIĘC UMOWA TYLKO NA ZLECENIE BEZ ZUSU A O WYPŁACIE NIE MUSZE CI MÓWIC BO KAZDY WIE JAK PŁACĄ
    POMYSL LEPIEJ ŻE ONI NIE OPŁACAJA ZUSÓW WYPŁATY MARNE A PODATKÓW DO NASZEGO SKARBU PAŃSTWA TEZ NIE PŁACA BO TYLKO VAT WIĘC GDZIE TEN ZYSK!!!!!!!!!!
    LEPEIJ ZEBY NASI LOKALNI KUPCY ZAROBILI BO I PRACE JAKĄŚMASZ NA MIEJSCU I ONI PODATKI OPŁACAJA !!!!
    MYSL MYSLENIE NIE BOLI !!!!! [/quote]
    Najwyraźniej Ciebie to myślenie bardzo boli, wydaje Ci się, że jak nie będzie dużych sieciówek w M-cach to będzie pięknie? że ludzie będą kupować u Kochanów, Jopków, Trzcińskich i innych z sentymentu lub litości? Owszem, bułkę rano, 10dkg wędlinki czy gazetę kupuje się u lokalnego sklepikarza ale na duże zakupy jedzie się gdzie taniej, choćby daleko było (kto się zastanawia nad kosztami paliwa?) a przecież co poniektórzy mogli by ceny spuścić, mają swoje lokale, czynsz odpada, no i niech się nauczą nasi prywaciarze szanować klienta, nachalnością czy też zbytnim olewaniem nikogo nie przyciągną, a to dawanie przez nich pracy, płacenie zusu i podatków to sprawdź na własnej skórze bo z tego co piszesz to tylko w Tesco miałaś nieprzyjemność pracować, no właśnie piszesz że pracę dają to czemu w Tesco byłaś?

    5 5 Cytuj
  • 16 gru 2011

    Z taką ortografią wracaj szybko do szkoły , ucz się pilnie i nie uciekaj z lekcji.

    1 5 Cytuj
  • 16 gru 2011

    Ja wróciłem zadowolony,tak z zakupów jak i bardzo miłej obsługi.Prezent trafiony.Żonka radosna.
    Napewno na gwiazdkę też zrobię zakupy u tej sympatycznej Pani.
    Nie wiem czy byłem pierwszym facetem robiącym zakupy w Mydlarni Myślenice,ale chciałbym być w każdym sklepie tak uprzejmie i fachowo osłużony.
    Jeżeli ta Pani zaglądnie na tą stronę to pozdrowienia od tego niewiedzącego co kupić....
    Fachowa wiedza i miła obsług - To tyle w temacie.

    Ps.
    A jeżeli chcecie kupić wodę typu" BRUTAL" to rzeczywiście do Rossmana

    3 7 Cytuj
  • 18 gru 2011

    Gdzie kupic swieza rybke na wigilie w MYSLENICACH

    1 2 Cytuj
  • 18 gru 2011

    SZUBRYT fakt że świeże, ale mnie obrzydza że panie pokrojoną wedline kładą bezpośrednio na wadze. Gdzie podstawowe zasady higieny?

    2 5 Cytuj

Odpowiedz