Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 30 gru 2011

    w kurdeszu

    2 3 Cytuj
  • 30 gru 2011

    albo u bacy

    1 2 Cytuj
  • 31 gru 2011

    [quote=gość: elwira33] albo u bacy [/quote]
    a to gdzie jest?

    1 1 Cytuj
  • 31 gru 2011

    Najgorszy sklep w Myślenicach to Amada na Niepodległości i bardzo się cieszę, że został zamknięty. Tak niegrzecznej , niekulturalnej ekspedientki nie spotkałam na szczęście już nigdzie .

    9 4 Cytuj
  • 31 gru 2011

    pewnie za późno ale Baca jest naprzeciw Rossmana

    2 Cytuj
  • 31 gru 2011

    [quote=gość: antek] gość: elwira33 napisał/a: albo u bacy
    a to gdzie jest? [/quote]
    Chopie jak chces bace obocyć to zjezdzoj do zakopca i tam ściyzeckom ściyzeckom ku gąsienicowy hali. Bywoj!

    2 5 Cytuj
  • 2 sty 2012

    W Amadzie brudne ubrania i niegrzeczna właścicielka.

    8 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    [quote=gość: crazzyFrog] W Amadzie brudne ubrania i niegrzeczna właścicielka. [/quote]

    Przecież tego sklepu już dawno nie ma! Ale się wam przypomniało!

    4 2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Może dopiero teraz się ubrani zbrudziło? :)

    4 2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    to jest moje zdanie o tym , na szczęście nieistniejącym już sklepie i jego właścicielce, chyba można mieć swoje zdanie na tym forum, czyż nie panie userman ?
    a to, że ubrania w tym sklepie pozostawiały dużo do życzenia to fakt. Pani jest niegrzeczna i moim zdaniem nie powinna prowadzić sklepu, nie nadaje się do kontaku z ludźmi, ale to jest zdanie moje i wielu moich znajomych. Pozdrawiam forumowiczów

    5 5 Cytuj
  • 3 sty 2012

    oj CrazzyFrog - widzę że nie dostrzegasz ironii ;)
    Jasne że masz prawo do wyrażania swojej opinii ;)

    2 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    tak w ogóle to czy ma jakieś znaczenie czy ktoś jest miły czy nie? wchodzę oglądam jak coś to mierze i kupuje a nie zwracam uwagi czy pani J czy A czy BC jest miła jaki ma humor w danym dniu, do szczęścia mi to jest wybitnie nie potrzebne!! jeśli ja zachowuje się tak jak trzeba to nie rozumiem jaki cel by miała w tym by być niemiła????

    oczywiście to jest moje zdanie:) szanuje zdanie innych

    4 4 Cytuj
  • 3 sty 2012

    tekst tej piosenki mówi wszystko i nie tylko w tym temacie:):):) uwielbiam HEY

    ''za mądra dla głupich a dla mądrych zbyt głupia.
    Zbyt ładna dla brzydkich , a dla ładnych za brzydka.
    Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
    Spróbuj się domyśleć, gdzie to mam . Gdzie ???? No gdzie????
    Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
    Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
    Zbyt szczecińska dla warszawy, a dla Szczecina zbyt warszawska.
    Spróbuj się domyśleć, gdzie to mam . Gdzie ???? No gdzie????
    Dokładnie tam , właśnie tam . Pan wygrał bon, a pani fiat"

    8 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Do Kaiiisa- bzdury pleciesz! Jak to obsługa sklepu nie ma znaczenia? Przecież nie przychodzisz tam po to, ,żeby coś ukraść. Kupujesz- płacisz. Więc masz prawo oczekiwać szacunku. Jeżeli Ty również go okazujesz. Sprzedawca/właściciel nie powinien mieć obrażonej miny widząc klientów. Z nich żyje. I nie obchodzi mnie kogoś gorszy dzień!!! Twoim zdaniem taksówkarz może wysadzić klienta gdzieś tam w polach, lub lekarz może wyrzucić pacjenta za drzwi-BO MA GORSZY DZIEŃ??? Nie zgadzam się.

    6 4 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Bardzo nie polecam jubilera na ulicy Niepodległości. Zresztą kto tam był, ten zrozumie. Biżuteria najdroższa i do tego tandetna. I jeszcze nachalny sprzedawca próbujący za wszelką cenę coś sprzedać... Żałosne.

    10 4 Cytuj
  • 3 sty 2012

    sprzedawca nie może mieć gorszego dnia? ale klient może tak ? może przyjść do sklepu i być nie miły opryskliwy , może narzekać że wszystko brzydkie a na dodatek może kraść ? tak tak ma być ?

    6 4 Cytuj
  • 3 sty 2012

    dokładnie

    7 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Nie, nie tak ma być! Nie każdy klient jest złodziejem! Jeżeli klient przychodzi do sklepu uprzejmy, chcący zostawić pewną kwotę-a z tego sklep żyje, czyż nie?- i spotyka go arogancka, nieuprzejma obsługa... Tak ma być??? Każdy może mieć gorszy dzień. Ale nie ma prawa wyładowywać swojej złości na przypadkowych osobach. W tym przypadku na klientach. Widzę, że uraziłam sprzedawcę. Może masz gorszy dzień?;)

    7 3 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Klient=złodziej? To niezłe porównanie.

    2 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Czy mógłbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie:Czy w Myślenicach można gdzieś kupić Elektronicznego Papierosa albo kardridże do nich?

    2 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    nie powiedzialem że każdy , sprzedawca powinien być uprzejmy wiadome że nie w każdym sklepie tak jest ale sprzedawca to też człowiek. Nie jestem sprzedawcą , ale byłem świadkiem kradzieży w sklepie odzieżowym . Niektórzy ludzie są tacy mili a gdy tylko sprzedawca odwróci się na moment to robią swoja , dużo jest takich ludzi . Ale nie mówie że odrazu każdy klient to złodziej bo wcale tak nie jest

    5 1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Galeria dziecięca AGA - ogólnie wrażenie mam w miarę pozytywne, ale żona Właściciela to porażka. Wiecznie niezadowolona , niemiła dla klienta.mam wrażenie, że jest tam za karę.

    6 1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    hej jestem nowy w miescie,czy moze jest tu gdzies seks-szop???

    2 4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=gość: aniaa] Galeria dziecięca AGA - ogólnie wrażenie mam w miarę pozytywne, ale żona Właściciela to porażka. Wiecznie niezadowolona , niemiła dla klienta.mam wrażenie, że jest tam za karę. [/quote]
    A nie pomyślałaś że faktycznie jest tam za karę - bo zupa była za słona :)

    3 3 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Albo przepieprzona :D

    2 2 Cytuj

Odpowiedz