Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 13 sty 2012

    witam!
    mam pytanie
    czy kupię gdzieś jeszcze w myślenicach o tej porze
    poświatecznej fajerwerki? czy juz nie mam na co liczyć?

    5 1 Cytuj
  • 13 sty 2012

    Do kaiiisa- nie, nie jestem konkurencją. Ale widocznie Ty masz coś wspólnego z tym sklepem. Skoro go tak bronisz. A przykłady??? Proszę bardzo-droga, tandetna biżuteria, nachalny właściciel ( nie wyjdziesz bez zakupów od niego ). Mało??? To przejdź się tam i zobacz. No chyba, że Ty jesteś tym właścicielem:) Pozdrawiam

    5 1 Cytuj
  • 13 sty 2012

    [quote=gość: wigorek] witam!
    mam pytanie
    czy kupię gdzieś jeszcze w myślenicach o tej porze
    poświatecznej fajerwerki? czy juz nie mam na co liczyć? [/quote]
    mi jeszcze zostały, jak chcesz moge ci opylic

    1 Cytuj
  • 13 sty 2012

    Do kalllisa- a "Ty, Tobie, Ciebie " itp pisze się z dużej litery. Sprzedawców w szkołach chyba też tego uczą??!!!

    1 2 Cytuj
  • 13 sty 2012

    a co myślicie o Agencji Pocztowej na osiedlu? byłem tam parę razy i chyba w miarę miła obsługa..?

    3 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Mamy w mieście od niedawna InPost (w CH Carrefour) polecam bardziej niż pocztę, bo mają dużo niższe ceny i brak kolejek (promują się teraz na Miasto-info), ale nie można wysłać listu w dowolne miejsce w kraju i to jest denerwujące... Do monopolisty poczty polskiej od 20lat mam ograniczone zaufanie, (obsługa, ginące listy i kartki, nie uznawane reklamacje) chodzę bo nie raz muszę ;( a do paczki najlepiej zamówić sobie kuriera do domu.

    gdzie na osiedlu jest ta agencja? mimo, iż mam dalej chętnie skorzystam bo na poczcie wiecznie kolejki, co raz więcej właścicieli wysyłających po 30 listów lub paczek. Dla takich powinno być osobne okienko.

    5 2 Cytuj
  • 14 sty 2012

    napisałam piękną ripostę na kilka linijek do Zuzki/Teofila
    jednak przemyślałam sprawę i skasowałam
    te słowne przepychanki nie prowadzą do niczego
    mam ciekawsze zajęcia :):)

    pozdrawiam

    3 3 Cytuj
  • 14 sty 2012

    jeszcze małą ciekawostką chciałam się podzielić:
    Tydzień temu chciałam wysłać list polecony InPostem, pani zważyła list ważył 42g ale nie mogłam go nadać z powodu nieobsługiwanej miejscowości poszłam wiec na pocztę i co się okazało że list po drodze przytył i ważył już 52g !!!! mało tego na poczcie nie ma żadnego wyświetlacza dla klienta, musisz wierzyć pani w okienku.
    Zastanawiam się która waga była dokładna????

    13 2 Cytuj
  • 14 sty 2012

    A ja tam nie narzekam. Ale zamiast stać w kolejce godzine na Poczcie Głównej to wolę podejść do Agencji na osiedle. TAm miła, sprawna i przyjemna obsługa. Nie ma kolejek. Zawsze liczą na korzyść klienta. Jak mam więcej listów a nie mam czasu np. żeby czekać zostawiam listy, płatność reguluję potem, bądź się umawiamy, że zostawiam np. pieniążki resztę jak braknie dopłacam. Naprawdę można się dogadać, nigdy żadnych problemów. Dbają o klienta. Polecam.

    3 4 Cytuj
  • 14 sty 2012

    A co do Szubryta to zwrócie uwage jak tam te panie szybko obsługuja i potrafią doradzic czasem potrafia obsluzyc nawet po18 to docencie to

    6 4 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Widziałam reklamę fajerwerków na budynku koło"Oknoplastu" na ul.Jagiełły/koło Galalitu/ i tam jest wejście od strony komendy i chyba tam tez sprzedaja:)

    1 1 Cytuj
  • 15 sty 2012

    jak zapłaci podatek to się dowiemy:)

    Cytuj
  • 15 sty 2012

    ale tajemnica ...kurde nikt nic nie wie/

    1 2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Ciekawe czy u nas apteki beda dzisiaj strajkowac? Oby nikogo nie rozbolała glowa o godz 13 :)

    2 2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    jaki sklep odzieżowy polecacie najbardziej chodzi o zakup spodni ????? z góry dziękuję

    3 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Diverse mają świetne spodnie jeansowe, duży wybór i ciekawe modele

    4 5 Cytuj
  • 16 sty 2012

    a co powiecie o hurtyowani Greg koło targu?

    1 8 Cytuj
  • 16 sty 2012

    [quote=gość: goscówa] a co powiecie o hurtyowani Greg koło targu? [/quote]

    Wszystko tam jest - szmira

    5 3 Cytuj
  • 16 sty 2012

    własnie buty które tam kupiłam po 3 tygodniach nadawały sie już do kosza , ogólnie już sam smród wiele mówi o jakosci sprzedawanego tam towaru - made in china ( chociaż u chinczykow ladniej pachnie ) a obsluga hmmmmm szkoda nawet pisac
    czy wogóle ma ktoś pozytywne opinie na temat tego sklepu, bo ja juz duzo slyszalam ale nic dobrego

    5 2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    Polecam Vesto na osiedlu swietnie zaopatrzony i tani sklepik blisko apteka oraz pizzeria no i busy :)

    1 1 Cytuj
  • 17 sty 2012

    polecam jeans word, duży wybór spodni

    1 2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    hej wiecie moze gdzie w myslenicach skupują odzież uzywaną????

    1 3 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Sama miałam kiedyś podobny problem i nie znalazłam takiego punktu.Dawniej jeden był na Kościuszki i koło banku PKO ale już raczej nieaktualne.

    3 1 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Wczoraj byłam w Tesco i chciałaby złożyć ukłony pani na kasie obsługiwała 3 kasy na raz siedział na kasie tej koło alkoholu ,śmigając na niej jak 16( bez urazy) a do tego między czasie podbiegała do wołających "poproś o pomoc" kas samoobsługowych ,które są zmorą tego sklepu.Po mimo krągłości pani dała radę jeszcze coś tam na wesoło komentując a najzabawniejsze było to, że wychodząca pani z biura jak mniemam przełożona coś jej tam kazała zrobić jak obsłuży i będzie miała czas:) czy ta pani ma potrzeby fizjologiczne i takie tam inne? Mam nadzieje ,że zarabia za trzech chociaż wiem,że to nie realne......SZACUN!!!

    11 2 Cytuj
  • 20 sty 2012

    Co sądzicie o sklepie odzieżowym koło Carrefura? Wcześniej był tam sklep kosmetyczny

    8 Cytuj

Odpowiedz