Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 7 mar 2012

    klient ma racje sklep lola to istna porazka tak jest jeszcze sie dobrze niewejdzie a pani juz krzyczy czy moze w czyms pomoc,a w przymierzalni nawet niemorzna spokojnie zmierzyc jeszcze sie niezdazy swoich spodni sciagnac a pani juz krzyczy czy dobry rozmiar masakra

    4 1 Cytuj
  • 7 mar 2012

    zgadzam sie z klientem w pelni

    1 Cytuj
  • 7 mar 2012

    potrzebuję kupić fajne buty jaki sklep polecacie?

    1 2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    [quote=gość: mmmmmm] potrzebuję kupić fajne buty jaki sklep polecacie? [/quote]
    RELAXY Z NOWEGO TARGU

    8 Cytuj
  • 7 mar 2012

    [quote=gość: mmmmmm] potrzebuję kupić fajne buty jaki sklep polecacie? [/quote]

    W Myślenicach jest taki wybór butów i takie udogodnienia dla klienta, że wystarczy wejść do najbliższego bo towar jest ten sam, a wszystko po to by drogi klient miał wygodę i nie musiał biegać od sklepu do sklepu.

    5 Cytuj
  • 7 mar 2012

    [quote=gość: wera] ewa123 dalem Ci plus za Twoj komentarz bo masz racje ale drobna uwaga ze wzgledu na fakt, iż ktos pozniej napisal o tym ze sprzedawcy to czesto ludzie wyksztalceni.Moze i tak -zgadzam sie ale Twoj komentarz w ktorym piszesz ze ktos zmienia zdanie o 360 stopni troche temu przeczy-360 stopni to kolo wiec suma sumarum ten ktos zdania nie zmienia... [/quote]
    Drobna uwaga do użytkownika wera po pierwsze nie jestem ekspedientką po drugie komentarz odnośnie wykształcenia nie jest mojego autorstwa więc proszę przeanalizować swoja wypowiedz jeszcze raz, po trzecie owszem moja wypowiedz może była nie zgrabnie sformułowana aczkolwiek ja przynajmniej potrafię używać liter typu:ą, ę, ł, w słowie pisanym i nie sprawia mi to problemu jak tobie

    2 5 Cytuj
  • 7 mar 2012

    hehe ewa123 ja tu nie zamierzalem popisywac sie zdolnosciami jezykowymi ale rozsmieszylas mnie swoim postem a raczej swoim nieslusznym oburzeniem...zaskakujace jak potrafisz ladnie opisac swoje bledy jako tylko niezgrabne natomiast z tego ze ja swiadomie nie uzywam polskich znakow tak jak czesto sie to robi np piszac sms.Z mojej strony to nie jest brak wiedzy ani trudnosc w slowie pisanym. Trudnosc posiadasz Ty zarowno w slowie pisanym wlasnie - niezgrabie pisze sie razem jak tez w matematyce-wspomniane wyzej stopnie. Jak sama widzisz u mnie jest to swiadome uproszczenie a u Ciebie niedoksztalcenie....

    2 2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    komis jest przeniesiony na ul. Armij Krajowej

    Cytuj
  • 7 mar 2012

    w poscie wyzej oczywiscie "niezgrabnie" winno sie znalezc a nie "niezgrabie"

    3 1 Cytuj
  • 7 mar 2012

    komis jest przeniesiony z galczynskiego na ul.rzemieslnicza kolo warzywniaka kolo sklepu z farbami

    2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    w myslenickich sklepach odzieżowych i obuwniczych króluje kicz wiocha i tandeta. wszędzie to samo, istna porażka

    8 2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    Od razu widać tępe pokolenie "sms-owców" którzy nie umieją używać polskich znaków, ale co się dziwić, widać jaki poziom mamy w szkołach.

    6 3 Cytuj
  • 7 mar 2012

    d0 plum powiedziała co wiedziała a po zawodówce pewnie

    4 2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    Czasem po zawodówce ma większą wiedzę jak ten po studiach typu "kup se wykształcenie,uniwersytet w każdej gminie"
    A jakie wykształcenie ma jeden z mędrców Europy,nie chcę ale muszę?????
    Chociaż to nie jest dobry przykład.

    6 5 Cytuj
  • 7 mar 2012

    [quote=gość: ????] Czasem po zawodówce ma większą wiedzę jak ten po studiach typu "kup se wykształcenie,uniwersytet w każdej gminie"A jakie wykształcenie ma jeden z mędrców Europy,nie chcę ale muszę?????Chociaż to nie jest dobry przykład. [/quote]
    twoje wykształcenie swiadczy o twoim poziomie dno

    6 2 Cytuj
  • 7 mar 2012

    Kurdesz!! nie ma to jak parówkach znajdziesz stara tygodniową!!!

    4 3 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Witam, a co myślicie na temat sklepu z ciuchami i butami na Reja na przeciwko Kurdesza ? był ktoś może na zakupach jakie odczucia?

    2 7 Cytuj
  • 8 mar 2012

    słyszał ktos moze o jakies pracy w sklepie

    Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 8 mar 2012

    [quote=gość: mira] Witam, a co myślicie na temat sklepu z ciuchami i butami na Reja na przeciwko Kurdesza ? był ktoś może na zakupach jakie odczucia? [/quote]
    To próba reklamy, czy właściciel chce podpytać o kompetencje pracownika ?

    9 1 Cytuj
  • 8 mar 2012

    sklep jak większość w Myślenicach do d.. ładnie wykończony ale mało towaru, nie mają pieniędzy na nowy, w ciuchach musi być rotacja a ja widzę tam ciągle i ten sam towar. Buty które sprzedają pochodzą z innego sklepu który został zlikwidowany, sami przenieśli się z Jordana ale to nie gwarantuje im sukcesu, a właścicielka bez komentarza - ktoś powinien ją nauczyć profesjonalnego podejścia do klienta, daje im góra 8m-cy,

    7 3 Cytuj
  • 8 mar 2012

    nie próba reklamy tylko jestem ciekawa jak tam jest chodzi mi o jakość ciuchów itp bo nie mieszkam w Myślenicach ale czasem przejeżdżam a sklep i jego umiejscowienie wyczaiłam z pewnych źródeł nie powiem jakich żeby mnie nie posądzono o reklamę, dlatego ciekawa jestem czy to co widziałam na zdjęciach jest faktyczne warte odwiedzin i zakupów, dzięki za mile powitanie na forum , widzę że grubas jesteś gościnny, a kupieckiemu dzięki wielkie za info , pozdrawiam

    2 5 Cytuj
  • 8 mar 2012

    obuwnicze w Myślenicach to jedna wielka kicha.Nie ma wyboru.

    4 1 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Tylko VESTO zaden inny sklep POLECAM

    1 4 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 8 mar 2012

    a z czym ten VESTO ?

    3 2 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Narazie pusty stoji ale niebawem sie bedzie działo :)

    2 4 Cytuj

Odpowiedz