Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 11 kwi 2012

    w sklepie uduś mają tego pod dostatkiem :)

    2 3 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Mam pytanko - gdzie w Mc można kupić puder CONSTANCE CARROL? :) Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. :/

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    na składzie na dolnym mają tego tony :D

    8 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    [quote=gość: anka22] gość: modnisia napisał/a: Szczerze mówiąc to tylko w KAMELEONIE na przeciwko Kurdesza można czasami kupic cos fajnego, cos innego niz w pozostałych sklepach
    ale w tym Kameleonie to wszystko ok tylko do 1 prania i potem śmieć [/quote]
    ja nietety KAMELEONIE NIC WIECEJ NIE KUPIĘ mam z tamatąd spodnie i kilka bluzek(porozciągane i byle jakie) a ostanio w zimie naciełam się na "flauszowy" płaszczyk , zrobiło się zniego jakies wielkie kudlisko, DZIADOSTWO

    4 2 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    Nie wiecie czy lokal byłego sklepu odziezowego bandera bedzie do kupienia badz najmu??? długo stoi pusty...

    4 Cytuj
  • 19 kwi 2012

    hej słyszał ktos czy przyjmuja dzies moze do pracy???

    1 9 Cytuj
  • 19 kwi 2012

    [quote=gość: ooo] hej słyszał ktos czy przyjmuja dzies moze do pracy??? [/quote]
    dzies? nie!

    4 11 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    do frywolny , ale sie czepiasz słówek. .... aleś dokładny fiu fiu!!!!

    5 9 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    Czepiam się bo jako nowo upieczony nauczyciel mam poczucie swoistej misji do spełnienia. Misji polegającej na bezwzględnym eliminowaniu błędów z ojczystego języka. I do póki tu będę na forum do póty walczył będę o czystość wypowiedzi. A ty Ewa 787 powinnaś się wstydzić że masz mi to za złe.

    9 11 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    popieram frywolnego , niby słówka , niby niewielka różnica a razi okropnie np. uszów, oczów, wziąść, tyko, ino, chłopacy, z dzieciami i wiele wiele innych grrrr. Mówmy poprawnie.

    10 4 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    zaloz se temat o pisowni jenzyka polskiego i tam wypelniaj sfom misje. tu gadamy o sklepach a nie kto mondrzejszy w pisaniu.

    9 9 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Nie wiem jaki jest teraz poziom na uczelniach, ale jak nowo upieczony nauczyciel (mam nadzieję że nie j. polskiego) pisze:
    "do póki" i "do póty" osobno (o przecinkach nawet nie wspomnę), to musi być już kiepsko ;-).

    13 2 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Uwaga na rozgadane kasjerki !! Miałam wczoraj wątpliwą przyjemność być "policzoną" przez kasjerkę , która przez cały czas rozmawiała z koleżankami. Ponieważ w koszyku było sporo pozycji (50), byłam zajęta pakowanie tychże i nie zwróciłam uwagi na jeden drobny szczegół, jeden z artykułów został policzony 2 razy. Niestety "człowiek mądry po szkodzie", gdyby to był towar za 1 czy 2 zł...ale za 12 zł. Zdarzało się że panie na stoisku warzywniczym, wbijały pieczarki zamiast ziemniaków, pomarańcze zamiast jabłek, zazwyczaj na moja niekorzyść ale to można dość szybko zauważyć. No cóż, następnym razem będę bardzo, bardzo powoli pakować towar, a za zanim wyjdę ze sklepu sprawdzę paragon i zakupy.

    6 6 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Ja byłam wczoraj w SALE dawno tma nie zaglądałam i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona !!! zakupiłam markową sukienke za 49 zł !! same markowe rzeczy w rewelacyjnych cenach bardzo miła obsługa

    3 8 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Zgadzam się, sklep ma całkiem fajny asortyment, ceny całkiem przyzwoite, ale ta baba to koszmar- ani to miłe, ani sympatyczne,ani nie wygląda patrzy z byka na klienta, dramat jakiś!!!

    10 3 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Podpisuję sie pod poprzedniczka! Ta baba w SALE rzeczywiscie uwaza wszystkich za zlodziei. Ostatnio z bratem bylam i przymierzal 2 bluzy. Jak przymierzyl jedna to mnie woła: chodz, popatrz. ja ogladam, doradzam, a ta baba normalnie przepychala sie żeby luknac czy on jej nie kradnie! Masakra!

    6 3 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    może była ciekawa jak brat wygląda w tej bluzie, a Ty masz jakąś fobię ??

    3 1 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    a co powiecie o stylowni butiku na reja ?

    8 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    porażka, - "ładne opakowanie ale puste w środku..." tyle w tym temacie, o Pani sprzedawczyni już nie wspomnę !

    2 4 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    CZASAMI KOGOŚ SZLAK TRAFIA JAK INNI MAJĄ UŚMIECH NA TWARZY I SĄ MILI.....

    3 2 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Czasami, jak ktoś jest miły, uśmiechnięty to mu tego zazdrościmy i stad te złośliwe komentarze....

    3 1 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    [quote=gość: Ekolen] CZASAMI KOGOŚ SZLAK TRAFIA JAK INNI MAJĄ UŚMIECH NA TWARZY I SĄ MILI..... [/quote]

    "Szlak" to jest turystyczny , a trafić to może najwyżej kogoś "szlag" - czyli piorun , uderzenie etc., etc...

    6 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    [quote=gość: asia123] a co powiecie o stylowni butiku na reja ? [/quote]

    gdzie tam jest butik?

    2 1 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    Stylownia butik to świetne tanie ciuszki i buty. Chodzimy z koleżankami conajmniej raz w tygodniu bo zawsze są nowości. A tym którzy z zazrości źle o nim piszą proponuje, zróbcie to samo otwórzcie sobie sklepik taki o jakim marzycie taki który zaspokoi wasze wyszukane gusta.

    3 19 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    [quote=gość: Ania K] Stylownia butik to świetne tanie ciuszki i buty. Chodzimy z koleżankami conajmniej raz w tygodniu bo zawsze są nowości. A tym którzy z zazrości źle o nim piszą proponuje, zróbcie to samo otwórzcie sobie sklepik taki o jakim marzycie taki który zaspokoi wasze wyszukane gusta. [/quote]

    No to się odcięła! Foch?

    5 2 Cytuj

Odpowiedz