Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 9 kwi 2012

    dobrze dziękuję za opinie, wiadomą rzeczą jest, że nie mogę zaoferować państwu całego asortymentu takiego jak jest w krk byłyby najfajniejsze rzeczy oraz możliwość sprowadzenia na zamówienie pozostałych. Sama kupuję dużo rzeczy firmy H&M dla siebie i dziecka dlatego myślałam o wprowadzeniu tej marki do nas do myślenic, sama miałam jednak obawy czy to się utrzyma. jeszcze raz dziękuję za opinie było to dla mnie bardzo ważne.
    Zapytam tylko a czy jest jakiś sklep czi inny punkt, który chcielibyście aby otworzyć i ewentualnie w jakiej okolicy myślenic ( oprócz sex shopu).

    1 3 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    A może kolejny sklep z używaną i nową odzieżą? znanych marek wtedy byłby wybór? wśród nich byłyby angielskie znane marki, do których mam dostęp?

    1 2 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 9 kwi 2012

    Z używaną, chyba troszkę jest już takich sklepów :)
    Przy okazji: liczył ktoś ile takich sklepów - z odzieżą używaną - mamy w Myślenicach ?

    Cytuj
  • 9 kwi 2012

    chociaż gdyby była to odzież używana ale odzież a nie szmaty sprzed 10 laty , na wieszakach w dobrym stanie to czemu nie . Osobiście nie chodzę do sklepów z odzieżą używaną bo odstrasza mnie ten bałagan w nich, pomieszane szmaty na środku w jakiś boksach i smród który czuć nawet przechodząc koło takiego sklepu gdy są otwarte drzwi, natomiast gdyby to wszystko fajnie powiesić , mieć ubrania na czasie to pomysł fajny.

    2 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    [quote=monikag] mam pytanie do internautów: czy chcielibyście w Myślenicach sklep H&M, reserved lub jakąś inną znaną markę? czekam na informacje. Zamierzam otworzyć sklep z odzieżą. Mam także możliwość sklepu z odzieżą włoską? co o tym sądzicie? [/quote]

    Pewnie że chciałabym Reserved w Myślenicach , ale na zasadach takich jak w Krk , czyli promocje wyprzedaże i przeceny .... a nie sztywne ceny przez cały rok! Proste :)

    4 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    ja liczyłam i doliczyłam się 14 sklepów ( osiedle- 2, 3-maja- 4, kazimierza wlk- 1, koło dworca- 3 rynek-1 koło rybki- 3 ) z odzieżą używaną dlatego myślałam, że jest tego już dużo.

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Monika... w przypadku reserved, to wez pod uwage kilka rzeczy. Na pewno nie bedzie to sklep reserved, tylko sklep w ktorym bedziesz mogla miec ich asortyment. W zwiazku z czym nie wrzucisz sobie loga tej firmy. Zeby tak zrobic, bedziesz musiala miec odpowiedni lokal (o ile sie nie myle 250m2), ciuchy kupujesz tylko i wylacznie u nich i calosc jak leci. Nie interesuje ich co ci schodzi a co nie. Po prostu masz to sprzedac. W takim miescie jak Myslenice, ciezko bylo by sprzedac takie ilosci jak w Krakowie. Popatrz po sobie... idac tam do sklepu powiedz z reka na sercu ile jest rzeczy ktorych w zyciu bys nie kupila :)

    To ze jest mozliwosc kupienia stock'ow z H&M czy reserved w dobrej cenie nie znaczy ze uda ci sie to wszystko sprzedac. Stock'ami ciezko ci bedzie zebrac roznoraki asortyment, w dodatku z pelna rozmiarowka. Typowymi przykladami sa te wszystkie defekty w naszym miescie. Ale sprobowac zawsze mozna... ja bede trzymal kciuki. Mi jednak troche braklo odwagi.

    8 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    dziękuję za opinie, uważam temat za zamknięty decyzję ostateczną podejmę sama...

    2 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Za granicą czasem pojawiają się atrakcyjne stock'i z markową odzieżą. Myślę jednak, że w detalu ciężko wszystko sprzedać (rozmiary, kolory, fasony). Coś, co wydaje się super biznesem potem już takie nie jest :) Przykładowo kupiłem po 5,30 EUR kilka tysięcy lamp wartych średnio 100-120zł za sztukę. Potem ledwo poszły po cenie zakupu....

    4 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Nigdy chyba ie zrozumiem parcia Myśleniczan na marki typu Reserved. Wielokrotnie było to poruszae na tym portalu przy okazji artykułów o galeriach czy innych dyskusjach.

    Tutaj u nas nie otworzy się Reserved. reserved, Cropp Town etc. istnieją w takich miastach jak Bochnia, Nowy Targ, Zakopane, Chrzanów, Olkusz, Oświęcim, Nowy Sącz. Istnieją tam dlatego, że tamte miasta to "lokalne centra handlowe". Myślenice (tak jak Skawina, Wieliczka, Niepołomice, Krzeszowice, Słomniki) to miasto położone zbyt blisko Krakowa i takie sklepy się tu nie utrzymają.
    Najbliższe Reserved jest w Borku Fałęckim 22 minuty jazdy busem z Myślenic.
    Poza tym specyfika lokalnego rynku jest taka, że jak są młodzi ludzie skorzy do kupowania właśnie tego typu ciuchów to studiują w Krakowie i tam się ubierają. A inni ludzie z okolicznych wsi, często nie wiedzą w ogóle o istnieniu czegoś takiego jak Reserved...

    Oficjalnie, nie będzie w Myślenicach (na 10 000%) salonu franczyzowego reserved czy cropp town. Nieoficjalnie możecie ściągać ciuchy - ale gwarantuje wam, że biznes wam nie wypali.
    Ludzie po prostu mają za blisko Kraków, aby się bawić w lokalne sklepy. Pojadą do Zakopianki, Bonarki, Kazimierz czy Krakowskiej i nie dość, że wybór jest OGROMNY to jeszcze NIŻŚZE CENY, których tu NIGDY nie uzyskacie, bo nie możecie zejść z marży, bo nie zarabiacie na ilości... A oni w Krakowie mogą zejść z marży, bo zarabiają na ilości.

    Ludzie, błagam myślcie logicznie...
    Dekada ma nadal jeden wolny lokal - gdyby było tak "różowo" z handlem w Myślenicach, to już dawno byłby wynajęty. Tesco myślenickie ma wyższe ceny niż Alma w Krakowie - a Alma ma dużo lepszą jakość żarcia niż pożal-się-boże dyskontowe Tesco.

    11 2 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    zgadzam się z powyższą wypowiedzią. jeżeli masz zamiar otwierać mały sklepik w którym bedziesz sprzedawać outlet z orgianlnymi ciuchami to sobie odpusc. przeciez taki outlet to odziez ktorej nikt nie chciał, odpad po wyprzedazach po 70 procent. mało kto "leci" tylko na metkę, bo ciuch musi jeszcze oprocz tego wyglądać.

    9 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: wera] zgadzam sie z wiekszoscia komentujacych-niestety mysleniccy sklepikarze w wiekszosci przypadkow niedorosli do roli przedsiebiorcy. zaywazyc mozna totalny brak kreatywnosci w doborze towaru. sytuacja najprawdopodobniej wyglada nasteujaco-jada 2 samochody dostawcze z ciuchami i sprzedaja towar do wszystkich sklepow na terenie miasta.jedyna roznica to cena, ktora czasami jest tak wygorowana ze az mozna takie zachowanie wlascicieli nazwac niehumanitarnym.sa to ludzie bez krzty wyobrazni przeswiadczenie o tym ze ludzie to tumany ktore nie wybiora sie do Krakowa. przykladowo KOCHALND w ktorym sprzedawane sa buty ryłko z gwarancja obizona przez wlasciciela do roku.w kazdym sklpeie w krakowie te buty maja 2 letnia gwarancje i sa zaskoczeni ze ktos ja obniza bo nie chce mu sie spisac protokolu zdawczego w razie reklamacji - wszystko na zasadzie zostaw pieniadze i spieprzaj a i tak pozniej do mnie wrocisz...i mam nadzieje ze sie na tym przejedziecie mysleniccy "biznesmeni" [/quote]
    A ty co zazdrośnico depreche złapałaś że nie masz kasy? że nie możesz otworzyć własnego sklepu? zarób kase , otwórz coś dla myśleniczan i dopiero pokaż ładnie jak szczekasz:)

    3 8 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: Letsbooogie-wooogie] A inni ludzie z okolicznych wsi, często nie wiedzą w ogóle o istnieniu czegoś takiego jak Reserved... [/quote]

    Popatrz no jaka ciemnota;-)

    Ale ogólnie masz racje.

    2 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Zgroza!!! Przeszlam sie dzisiaj po naszych sklepach i co... w kazdym sklepie to samo. Ten butik czy stylownia naprzeciwko kurdesza wystawa wyglada ok wiec weszlam i co to samo co na kosciuszki w takim malym kolorwym sklepiku. Naprawde cos chcialam kupic sobie i nie kupilam nic.W wiekszosci sklepach panie ekspedientki bardzo miłe.

    5 2 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    cygnus, prowadziłeś kiedyś sklep w Myślenicach? Ciemnota to fakt!
    "Panie co to za marka"
    "Panie to sie swieci"
    "Panie kasi mi zgubil sie portfel"
    itd...
    skad te biedne babuszki i dziadziusiowie maja wiedziec o marce riserwed ;D?

    4 3 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: Boogie] cygnus, prowadziłeś kiedyś sklep w Myślenicach?
    [/quote]

    Tak, ale na ciemnote nie trafiłem prędzej na złodziejaszków. Po za tym bądźmy dokładni, mowa jest o markach raczej pod kątem młodzieży, nie emerytów

    5 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Wcale nie chodzi o to żeby u nas w Myślenicach otwierały sie sklepy firm reserwed czy h&m bo do tych sklepów mamy blisko. Chodzi o to żeby odziez niemarkowa sprzedawana w naszym mieście była gustowan, dobrej jakości a nie najgorszy szmelc i tak zwany "hit sezonu". Przecież wsród odziezy niemarkowej równiez można wybrac perełki , metka o niczym nie swiadczy i nie decyduje o dobrej sprzedaży.
    Mam wrażenie ze nasi sklepikarze zaopatrują sie w jednej hurtowni, pewnie jeżdzą po towar do krakowa bo dalej im sie nie chce. A gdyby ktos się w końcu wysilił i pojechał do łodzi ??? Czekam z nieceirpliwościa na sklepik z gustowna i dobrej jakości odzieżą. Dla mnie nie liczy sie metka -patrze na jakość i na oryginalność, bo nie mam zamiaru wyglądać na ulicy jak klon

    4 2 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Dlatego powiedziałem, że młodzież ubiera się w Krakowie.

    4 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Szczerze mówiąc to tylko w KAMELEONIE na przeciwko Kurdesza można czasami kupic cos fajnego, cos innego niz w pozostałych sklepach

    1 12 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=gość: modnisia] Szczerze mówiąc to tylko w KAMELEONIE na przeciwko Kurdesza można czasami kupic cos fajnego, cos innego niz w pozostałych sklepach [/quote]
    ale w tym Kameleonie to wszystko ok tylko do 1 prania i potem śmieć

    12 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Mam parę rzeczy z kameleona i jakoś nic się z nimi po praniu nie stało, ale to też trzeba umieć odróżnic szmelc od porządnego ciucha

    8 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Tak jak w temacie - jeżeli ktoś wie, gdzie można kupić ten puder, to bardzo proszę o pomoc. Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. :/

    1 2 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Od takich pytań jest temat "Sklepy w Myślenicach". Nie musisz zakładać nowego i śmiecić.

    2 3 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    A Ty nie musisz śmiecić takimi odpowiedziami. Straszną zbrodnię popełniłam. :P Bardzo proszę o pomoc kogoś, kto zna odpowiedź na moje pytanie. Będę wdzięczna. :)

    1 5 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    [quote=Gość] Tak jak w temacie - jeżeli ktoś wie, gdzie można kupić ten puder, to bardzo proszę o pomoc. Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. :/ [/quote]

    Niestety też przez dłuższy czas poszukiwałam, ale znalazłam w sklepie internetowym superkoszyk-wyszukaj w wyszukiwarce....Dla mnie ostatnio na zamówienie sprowadzili w takiej ilości jak chciałam... pewniak ;-)
    a gość to denko ;-)

    1 2 Cytuj

Odpowiedz