Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 3 kwi 2012

    Witam dzisiaj chciałam sobie kupić sukienke :) więc wyruszyłam na posuzkiwania w naszych kochanych Myślenicach ;) i cóz ....... w każdym sklepie TO SAMO !!! tylko ceny się różnia ta sama sukienka w jednym 62 a w drugim 97 :) więc zostaje kraków :) POZDRAWIAM !!

    10 2 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: dd11] gość: wikipedia napisał/a: no to sama się zarejestruj, to nikt nie będzie się pod ciebie podszywał :-)
    w jaki spsób mogę to zrobić? [/quote]

    Instrukcja obsługi :

    1 ) Włącz komputer , połącz się z internetem lub odczekaj parę sekund by sam się podłączył .
    2 ) Włącz przeglądarkę internetową np Google Chrome lub gdy nie masz zainstaluj przeglądarkę internetową po czym klikając dwa razy na ikonkę na pulpicie swoim twojego monitora otworzy się przeglądarka .
    3 ) Wpisz miasto-info.pl odczekaj aż się załaduje strona po czym :
    a ) Po prawej stronie u góry masz napis " Załóż konto , dołącz do nas ! " Kliknij na to wystarczy raz kliknąć .
    b ) Pokaże Ci się strona całkiem darmowa rejestracja .
    c ) wypełnij puste pola , podając adres e-mail , hasło i login . Imię i nazwisko nie musisz podawać.
    d ) Przepisz kod z obrazka i zaakceptuj regulamin dotyczący rejestracji ( na samym dole )
    e ) po wypełnieni wszystkiego klikasz raz na " Dołącz do nas "
    3 ) Wejdź na skrzynkę e-mail i kliknij na aktywację konta do strony miasto-info.pl , po czym możesz się spokojnie zalogować na swoje konto i pisać posty .
    4 ) Podziękuj mi i daj numer telefonu .

    Pozdrawiam . Ryszard Niewidzialny.

    7 1 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: play] ochrona w rossmanie to chudy chłopak stojący i pilnujący by ktoś czasami nie próbował czegoś ukraść w sklepie pełnym szyb , luster itd xD masakra [/quote]

    No i co się tak dziwisz?Myślisz , że nie kradną ?Bo mało to kleptomanek się kręci.Zresztą już jedną w Rossmannie złapali.

    8 1 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    Niestety w Myślenicach aby nie narazić się na krytykę należy mieć zdanie takie jak tzw. pseudo elita, podobnie jest na forum. Czytając zaczepne i co tu kryć infantylne wypowiedzi dd11 po prostu "strach się bać". W/w osobnik jest zwykłym prymitywem i klasycznym przykładem zakompleksionego, zadufanego w sobie, małomiasteczkowego ćwierćinteligenta. Niestety sytuacja jest dramatyczna tak jak poziom tego forum.

    11 1 Cytuj
  • 5 kwi 2012

    Za Przystanią -za monopolowym jest nowy sklep z odzieżą dla pań o romiarze XL.XXL.XXXL ( i nie tylko) .

    3 1 Cytuj
  • 5 kwi 2012

    zgadzam sie z wiekszoscia komentujacych-niestety mysleniccy sklepikarze w wiekszosci przypadkow niedorosli do roli przedsiebiorcy. zaywazyc mozna totalny brak kreatywnosci w doborze towaru. sytuacja najprawdopodobniej wyglada nasteujaco-jada 2 samochody dostawcze z ciuchami i sprzedaja towar do wszystkich sklepow na terenie miasta.jedyna roznica to cena, ktora czasami jest tak wygorowana ze az mozna takie zachowanie wlascicieli nazwac niehumanitarnym.sa to ludzie bez krzty wyobrazni przeswiadczenie o tym ze ludzie to tumany ktore nie wybiora sie do Krakowa. przykladowo KOCHALND w ktorym sprzedawane sa buty ryłko z gwarancja obizona przez wlasciciela do roku.w kazdym sklpeie w krakowie te buty maja 2 letnia gwarancje i sa zaskoczeni ze ktos ja obniza bo nie chce mu sie spisac protokolu zdawczego w razie reklamacji - wszystko na zasadzie zostaw pieniadze i spieprzaj a i tak pozniej do mnie wrocisz...i mam nadzieje ze sie na tym przejedziecie mysleniccy "biznesmeni"

    19 6 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 5 kwi 2012

    również handluję ubraniami, i nie wyobrażam sobie dawać wysokie ceny. jasne że muszę zapłacić czynsz, ale jeśli ceny będą za wysokie, skończyłoby się to tak że robiłbym za darmową przymierzalnię a ludzie upatrzoną bluzkę czy spodnie kupowaliby na necie.

    3 2 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Że tak się zapytam, wie może ktoś jakie są godziny otwarcia Jana w Wielki Piątek i Wielką Sobotę?

    2 5 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Też kilkakrotnie miałem niemiłe doświadczenia z cenami w Janie i chyba jedyny skuteczny sposób na nich to Państwowa Inspekcja Handlowa. Takiego bałaganu w cenach jeszcze nigdzie nie spotkałem, szkoda bo sklep naprawde fajny.

    4 4 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Aleś się wstrzelił w temat z tymi cenami. Ja wole podejść z towarem pod czytnik, nie ubędzie mnie, ale mieć ten towar do wyboru, niż stać w konkurencyjnym supermarkecie i wpatrywać się w cene jednego rodzaju danego produktu. Asortyment Cegielni, a innych supermarketów w naszym mieście jest nieporównywalny, więc łatwiej utrzymać ceny na półkach gdzie cały regał jest zapchany jednym towarem, i jedna metka wystarczy na półke, niż ometkować tych regałów dużo więcej z dużo większym asortymentem. Czytniki ludzie, czytniki....są dla nas, klientów i są w takich punktach że wszędzie do nich blisko

    7 3 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Art. 137. Kodeksu Wykroczeń
    § 1. Kto w przedsiębiorstwie handlowym lub usługowym narusza przepisy o
    obowiązku uwidaczniania cen lub ilości nominalnej,
    podlega karze grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.

    Odnośnie czytników to min. 2 szt na każde 50m2 powierzchni handlowej.

    3 2 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    Czasem zastanawiam się, czy takie gadanie to przypadkiem nie zazdrośc. Facet ma fajny biznes, też bym taki chciała miec, najlepszy sklep w Myślenicach, ba jeden z lepszych w których byłam, a mieszkałam już w paru miejscach. Ja robię zakupy głównie tam, praktycznie codziennie i nie widzę problemu. Jeżeli bardzo chcę znac cenę idę do czytnika, korona mi z głowy nie spadnie. Staram się też byc miła dla wszystkich i nie zauważyłam by ktoś z pracowników był też nie miły dla mnie. A panie z serów są w porządku, czego chcecie. A tak na marginesie, jeżeli nie lubicie tego sklepu, to nie parkujcie na parkingu przed nim i nie "biegajcie"po innych myślenickich sklepach. Ten parking jest Jana.

    14 3 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    Pani ze serów nie kojarzę, ale muszę przyznać że dziewczyny na kasie są bardzo nieuprzejme. A czym młodsza tym gorsza. Z tego co wiem za karę tam nie siedzą i zawsze pracę można zmienić. Jeżeli praca z klientem jest dla nich zbyt ciężka to można do fabryki iść. Ja osobiście nie mam ochoty najmniejszej oglądać ich sfoszonych min.

    5 10 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    [quote=gość: Iza] Czasem zastanawiam się, czy takie gadanie to przypadkiem nie zazdrośc. Facet ma fajny biznes, też bym taki chciała miec, najlepszy sklep w Myślenicach, ba jeden z lepszych w których byłam, a mieszkałam już w paru miejscach. Ja robię zakupy głównie tam, praktycznie codziennie i nie widzę problemu. Jeżeli bardzo chcę znac cenę idę do czytnika, korona mi z głowy nie spadnie. Staram się też byc miła dla wszystkich i nie zauważyłam by ktoś z pracowników był też nie miły dla mnie. A panie z serów są w porządku, czego chcecie. A tak na marginesie, jeżeli nie lubicie tego sklepu, to nie parkujcie na parkingu przed nim i nie "biegajcie"po innych myślenickich sklepach. Ten parking jest Jana. [/quote]

    POPIERAM IZUNIE !!!!!!!!

    9 1 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    ten parking jest tak duży że nie wiem czego się czepiasz trzeba się nie pchać na przód tylko do tyłu zajechać miejsca co nie miara... a panie z serów są chamskie.. i rzucają serami dobrze że nie mają takiego rzutu bo nie dużo brakuje żeby zapakowany ser wpadł do koszyka tak że do stoiska z serami nie pod chodzę...szkoda nerwów

    3 11 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    Wszystkim krytykującym życzę Wesołych Świąt...... a co do sklepu.... jest tyle innych w Myślenicach... nikt Wam nie każe chodzić do Jana

    9 2 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    play-lepszy chudy i pilnujący poważnie, niż młody, wysoki i gruby, który myśli, że wyglądem odstraszy złodziei...a tak serio, to zdziwiłbyś się ilu złodziei jest w myślenicach. kradną co popadnie, a potem sprzedają na allegro i wożą się po mieście wypasionymi furami...i nazwiska ich zapewne znasz, tylko nie wiesz, że tak to się kręci...

    4 1 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    mam pytanie do internautów: czy chcielibyście w Myślenicach sklep H&M, reserved lub jakąś inną znaną markę? czekam na informacje. Zamierzam otworzyć sklep z odzieżą. Mam także możliwość sklepu z odzieżą włoską? co o tym sądzicie?

    8 4 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    [quote=monikag] mam pytanie do internautów: czy chcielibyście w Myślenicach sklep H&M, reserved lub jakąś inną znaną markę? czekam na informacje. Zamierzam otworzyć sklep z odzieżą. Mam także możliwość sklepu z odzieżą włoską? co o tym sądzicie? [/quote]

    Chcemy chcemy !!!

    8 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    [quote=monikag] mam pytanie do internautów: czy chcielibyście w Myślenicach sklep H&M, reserved lub jakąś inną znaną markę? czekam na informacje. Zamierzam otworzyć sklep z odzieżą. Mam także możliwość sklepu z odzieżą włoską? co o tym sądzicie? [/quote]
    tak otwórzcie !!! tylko ceny pewnie będą 2x wyższe niż w Krakowie jak to ma w zwyczaju każdy dziadowski sklep w myslenicach

    6 3 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    dokładnie, otworzy sie taki i ceny będą kosmiczne a przeceny 5% albo ich wcale nie będzie!!!!

    3 3 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    mam dostęp do ciuszków H&M więc nie sądzę abym musiała windować ceny, myślę, że nie przekroczą one krakowskich cen, a wyprzedaże też będą. obecnie szukam miejsca na otworzenie tego sklepu.

    3 7 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    ja myślę , że i tak ludzie dalej będą jeździć do krk nawet jak będą tu wyżej wspomniane marki a to dlatego, że większy wybór. W krk w galeriach zobacz jakie powierzchnie mają takie sklepy jak h&m czy reserved, tutaj po pierwsze nie ma takiego lokalu w centrum a po drugie nawet gdybyś znalazła to skończy cię czynsz bo nigdy nie będziesz miała takiego przepływu ludzi jak w krk i nie zarobisz na czynsz. Następna sprawa to ilość towaru, gdybys chciała mieć klientele musiałabyś kupić mnóstwo ciuchów aby był wybór a nie wiadomo czy ludzie by ci to wykupili. Możesz spróbować ale ja na twoim miejscu nie zaryzykowałabym interesu w m-cach. Kolejna sprawa to przeceny, wątpię żebyś mogła dać taki upust jak krk bo krk sobie na to może pozwolić ze względu na dużą sprzedaż poza tym ludzię jeżdżą ogólnie do galerii bo tam są różne sklepy a otwieranie jednej marki to moim zdaniem ryzyko. Może pesymistycznie piszę ale ja kiepsko to widzę. Mam nadzieję że się pomylę i interes ci wypali- tego życzę , natomiast chciałaś znac zdanie ludzi to sie wypowiedziałam.

    4 1 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    monikag myślę że pomysł otwarcia takiego sklepu jest jak najbardziej trafny!Życzę powodzenia!
    W razie gdyby potrzeba było kogoś do pracy jestem bardzo chętna;)

    3 2 Cytuj
  • 9 kwi 2012

    [quote=gość: malinka] ja myślę , że i tak ludzie dalej będą jeździć do krk nawet jak będą tu wyżej wspomniane marki a to dlatego, że większy wybór. W krk w galeriach zobacz jakie powierzchnie mają takie sklepy jak h&m czy reserved, tutaj po pierwsze nie ma takiego lokalu w centrum a po drugie nawet gdybyś znalazła to skończy cię czynsz bo nigdy nie będziesz miała takiego przepływu ludzi jak w krk i nie zarobisz na czynsz. Następna sprawa to ilość towaru, gdybys chciała mieć klientele musiałabyś kupić mnóstwo ciuchów aby był wybór a nie wiadomo czy ludzie by ci to wykupili. Możesz spróbować ale ja na twoim miejscu nie zaryzykowałabym interesu w m-cach. Kolejna sprawa to przeceny, wątpię żebyś mogła dać taki upust jak krk bo krk sobie na to może pozwolić ze względu na dużą sprzedaż poza tym ludzię jeżdżą ogólnie do galerii bo tam są różne sklepy a otwieranie jednej marki to moim zdaniem ryzyko. Może pesymistycznie piszę ale ja kiepsko to widzę. Mam nadzieję że się pomylę i interes ci wypali- tego życzę , natomiast chciałaś znac zdanie ludzi to sie wypowiedziałam. [/quote]

    DOKŁADNIE...

    3 2 Cytuj

Odpowiedz