Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 31 mar 2012

    jesteś jednak ograniczona
    nie będę komentowac twojej wypowiedzi

    5 6 Cytuj
  • 31 mar 2012

    no d11 zgadzam się z twoja wypowiedzia w pełni a co do muzy...panienko nikt nie broni jezdzic dalej do krk ale uruchom szre komórki to wyjdzie ci coś innego

    4 4 Cytuj
  • 31 mar 2012

    No pewnie muza jest ograniczona to taki rozpieszczony dzieciak heheheheheeeeeeee baju baju baj. :)

    3 4 Cytuj
  • 31 mar 2012

    odnoszę wrażenie że trafiłam na czuły punkt handlujących "ciuchami" w Myślenicach :) wyżywajcie się na mojej wypowiedzi , obrażajcie mnie a prawda jest i tak jedna sprzedajecie badziewie za dużą kasę i jeszcze się obrażacie, warte politowania, pozdrawiam !!!

    11 4 Cytuj
  • 31 mar 2012

    [quote=gość: dd11] do MUZA
    po pierwsze nie jestem frustratem i nie zycze sobie takich porównań
    jeżeli nie stać cię na spokoją rozmowę to NIE WYPOWIADAJ SIE NA FORUM!!!!!!!
    ja nie neguje twoich zakupów w Krakowie bo zapewne podnosisz sobie tam własne poczucie wartości , kazdy wybiera to co uważa za dobre dla siebie
    pamietaj tylko jedno ze jak nie będzie sklepów zakładów.....itp itd w Myslenicach to co wszystcy za 1200zł bedziemy jeżdzic do Krakowa
    nawet jeżeli nie lubisz tutejszych sklepów czy pani z mięsnego , jarzynowego to pamietaj żebyc może kiedys tak jak inni na tym forum będziesz w Myslenicach szukała pracy.....A wtedy powodzenia [/quote]

    Może kiedyś zrozumiesz tę wypowiedź, jeśli sama nie chcesz, życie Ci pomoże... Absolutnie nie mam zamiaru nikogo obrażać, każdy ma prawo wyboru, ale czasami trzeba się postarać dojrzeć i tę drugą stronę przecież to takie ludzkie...

    3 3 Cytuj
  • 31 mar 2012

    MUZA ty to chyba w głowę czymś dostałaś czytam i czytam te twoje głupoty i jedno mnie ciekawi czy jak mamusia i tatuś przestaną dawać kase czy tak samo będziesz gadała dziecinada i tyle..po twym pisaniu można stwierdzić jakim człowiekiem jesteś ....

    5 9 Cytuj
  • 31 mar 2012

    a co wy chcecie od muzy??ma dziewczyna rację, ja dziś wrociłam z bonarki zrobiłam zakupy w bershka i za 200 zł kupiłam 4 bluzeczki. Prawda jest taka ze ceny takie jak w myslenicach bo bluzeczka srednio 50 zł a do tego bluzeczki są gustowne a nie bazarowe.

    a ty kokiii zacznij sprowadzać z łodzi coś fajnego to może z muzą czasami coś u ciebie kupimy:)

    10 5 Cytuj
  • 31 mar 2012

    Prawda jest niestety taka ,ze w Myślenicach nie ma nic. Bardzo trudno coś znaleźć ,w każdym sklepie jest to samo. Jadąc do galerii jest komfort ,ze ma się wszystko na miejscu, pod dachem, i zawsze się kupi coś ładnego, do tego dużo przecen jest.
    Niektórzy chcą ładnie wyglądać, a wy się czepiacie nie wiadomo czego.

    12 5 Cytuj
  • 31 mar 2012

    już minusujecie?:)szczerze mówiąc wolałabym robić zakupy na miejscu, dać zarobić lokalnym sklepikom ale niestety nie ma u nas w czym wybierać jesli chodzi o odzież. odwiedziłam ostatnio 3 nowe sklepy które się otwarły, z nadzieją ze może wreszcie coś innego w nich znajdę. niestety znowu te same ciuchy, tak jakby się wszyscy umowili i sprzedają to samo

    9 5 Cytuj
  • 31 mar 2012

    dzisiaj przechodziłam koło "chemika" i na miejscu "Brzyduli" jest jakis nowy sklep z butami, czy warto w tygodniu tam zajrzeć, był ktoś tam?

    3 Cytuj
  • 31 mar 2012

    "Liże jęzor"- jak można lizać swój własny jęzor? -.- Mega Facepalm
    Te ekspedientki to jakieś herosy chyba, ja tak bym nie umiał lizać swój jęzor :)

    Pozdrawiam Serdecznie wszystkich :D

    1 3 Cytuj
  • 31 mar 2012

    [quote=gość: alinka] dzisiaj przechodziłam koło "chemika" i na miejscu "Brzyduli" jest jakis nowy sklep z butami, czy warto w tygodniu tam zajrzeć, był ktoś tam? [/quote]

    nie wiem czy warto bo ktos tam otwarl sobie sklep i ani szyldu ani żadnej reklamy co sprzedaje, ciekawe jak oni wyobrazaja sobie zachęcić klientów do odwiedzin ich sklepu:) sklep powinien nosic nazwę "zgadnij kotku co mam w środku"

    5 3 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    a do mojego sklepu przyjezdzaja klientki z krakowa i zawsze cos wybiora i to nie za mala kwote pozdrawiam zadowolone klientki

    6 3 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    jestem wymagającym klientem i nie stać mnie na badziewie, liczę się z kasą i dlatego kupuję rzeczy dobrej jakości, wszyscy obrażający mnie tutaj zastanówcie się nad tym co sprzedajecie,dziś wyjazd do Krakowa to już nie wyprawa w nieznane, może należy być bardziej konkurencyjnym, postarać się o coś innego niż w 5 sklepach obok. Dlaczego wciąż pojawiają się nowe sklepy z ciuchami i szybko znikają????? to daje do myślenia. A jeśli chodzi o Myślenice to diverse, cotton club, sara, wojas czy kulig są sklepami gdzie towar ma jakość , te sklepy są od dawna nie znikają. nawet w czasach kryzysu człowiek woli kupić jeden ciuch porządny niż parę byle co.Zwróćcie też uwagę na internet sklepy internetowe kosza nieraz konkurencję bo ceny maja często bezkonkurencyjne, takie są prawa rynku , i zanim mnie znowu zwyzywacie , obrazicie pomyślcie to akurat nic nie kosztuje

    20 6 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=muza] jestem wymagającym klientem i nie stać mnie na badziewie, liczę się z kasą i dlatego kupuję rzeczy dobrej jakości, wszyscy obrażający mnie tutaj zastanówcie się nad tym co sprzedajecie,dziś wyjazd do Krakowa to już nie wyprawa w nieznane, może należy być bardziej konkurencyjnym, postarać się o coś innego niż w 5 sklepach obok. Dlaczego wciąż pojawiają się nowe sklepy z ciuchami i szybko znikają????? to daje do myślenia. A jeśli chodzi o Myślenice to diverse, cotton club, sara, wojas czy kulig są sklepami gdzie towar ma jakość , te sklepy są od dawna nie znikają. nawet w czasach kryzysu człowiek woli kupić jeden ciuch porządny niż parę byle co.Zwróćcie też uwagę na internet sklepy internetowe kosza nieraz konkurencję bo ceny maja często bezkonkurencyjne, takie są prawa rynku , i zanim mnie znowu zwyzywacie , obrazicie pomyślcie to akurat nic nie kosztuje [/quote]
    jakos nie zauwazyłam zeby cie ktoś wyzywal....
    na forum się rozmawia , ale na nadwrażliwców nie ma lekarstwa
    więcej dystansu do siebie

    3 5 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    roka ..to super , czyli nie wszystko dobre tylko w Krakowie
    a gdzie sklep, może wpadnę coś kupić ??

    4 4 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    [quote=gość: dd11] roka ..to super , czyli nie wszystko dobre tylko w Krakowie
    a gdzie sklep, może wpadnę coś kupić ?? [/quote]

    W Myślenicach :)

    7 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Sorry jestem skończonym kretynem, wypiłem o jednego za dużo i się stawiam , kocham was wszystkich i tych co kupują u mnie badziewie i tych drugich fajni jesteście !!!!!!

    3 8 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Zrobiłam dziś mały eksperyment. Zanim wybrałam się do Krakowa wyciągnęłam męża na obchód po myślenickich sklepach ze sportowym obuwiem z nadzieją, że gdyby w Krakowie nic nie było wrócimy się i zrobimy zakupy w miasteczku :) Równanie jest proste zakupy zostały zrobione w Krakowie. Ten sam model obuwia a nawet kolor w krakowie o wiele taniej. Tym sposobem dwie pary butów zakupione w cenie jednej pary w naszych kochanych Myślenicach. No cóż taki los.

    13 4 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: dd11] Sorry jestem skończonym kretynem, wypiłem o jednego za dużo i się stawiam , kocham was wszystkich i tych co kupują u mnie badziewie i tych drugich fajni jesteście !!!!!! [/quote]
    dziwię sie że ktos nie ma swojego podpisu i podzywa sie po kogoś, nie jestem autorka cytowanej wypowiedzi
    nie rozumiem czemu ma to słuzyć ?
    wypowiedzi sa anonimowe więc nie widze potrzeby żeby ktos się podemnie podszywał...

    1 8 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    no to sama się zarejestruj, to nikt nie będzie się pod ciebie podszywał :-)

    8 2 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: wikipedia] no to sama się zarejestruj, to nikt nie będzie się pod ciebie podszywał :-) [/quote]
    w jaki spsób mogę to zrobić?

    8 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: dd11]jesteś jednak ograniczona
    nie będę komentowac twojej wypowiedzi[/quote]

    Tymi słowami mnie określiłaś, dziś one pasują do ciebie wracają jak bumerang :) w odpowiedzi na twój powyższy post

    7 3 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    ochrona w rossmanie to chudy chłopak stojący i pilnujący by ktoś czasami nie próbował czegoś ukraść w sklepie pełnym szyb , luster itd xD masakra

    1 7 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: play] ochrona w rossmanie to chudy chłopak stojący i pilnujący by ktoś czasami nie próbował czegoś ukraść w sklepie pełnym szyb , luster itd xD masakra [/quote]
    A spodziewasz się Pudziana?

    3 2 Cytuj

Odpowiedz