Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 26 cze 2012

    UŻYWANĄ piszemy Ż !!!!

    3 1 Cytuj
  • 26 cze 2012

    ale niektórzy używają ciuchy prz rz ;-)

    4 3 Cytuj
  • 27 cze 2012

    Co sądzicie o pizzerii "Lisia Łapka"? Ja baaardzo lubię to miejsce! Przypuszczam, że to jeden z najstarszych lokali gastronomicznych w Myślenicach i chyba od mniej więcej 20 lat nic tam się nie zmieniło, z myszką miki na czele, która związek z branżą ma taki, że trzyma zapiekankę;) Ale to miejsce ma jakiś pozytywny klimat, smaczne zapiekanki, smaczna pizza i mimo, że menu nie jest tak zróżnicowane jak w innych pizzeriach, to zawsze są tam klienci. Jeżeli ktoś z nowych mieszkańców/gości jeszcze nie tam był, to polecam, w tym miejscu po prostu trzeba być:)

    15 3 Cytuj
  • 27 cze 2012

    gdzie kupic buty piłkarskie korki lanki turfy halówki dobrych firm w myslenicach lub okolicy

    1 1 Cytuj
  • 27 cze 2012

    Adidas jest naprzeciwko Galerii. Tam sa halówki itp.

    1 3 Cytuj
  • 27 cze 2012

    [quote=gość: apropos] Co sądzicie o pizzerii "Lisia Łapka"? Ja baaardzo lubię to miejsce! Przypuszczam, że to jeden z najstarszych lokali gastronomicznych w Myślenicach i chyba od mniej więcej 20 lat nic tam się nie zmieniło, z myszką miki na czele, która związek z branżą ma taki, że trzyma zapiekankę;) Ale to miejsce ma jakiś pozytywny klimat, smaczne zapiekanki, smaczna pizza i mimo, że menu nie jest tak zróżnicowane jak w innych pizzeriach, to zawsze są tam klienci. Jeżeli ktoś z nowych mieszkańców/gości jeszcze nie tam był, to polecam, w tym miejscu po prostu trzeba być:) [/quote]
    Rzeczywiście kultowe miejsce !! przepyszne zapiekanki !!! ja mam już prawie 30 lat i odkąd pamiętam istnieje Lisia łapka ;) najsmaczniejsze zapieknaki w całych myślenicach przedewszystkim nie mrożone tylko robione !!! aż zgłodniałam ;)

    14 1 Cytuj
  • 27 cze 2012

    Dokładnie, odkąd pamiętam, to chodziłam po szkole, a było to sporo lat temu ;-) , na zapiekanki do "Lisa" albo do "Dziupli". Pyszne, chrupiące, a co najlepsze, do dziś takie są :-)

    11 Cytuj
  • 27 cze 2012

    gdzie mogę kupić Lubrykanty ?

    Cytuj
  • 27 cze 2012

    [quote=gość: kiwi666] gdzie mogę kupić Lubrykanty ? [/quote]
    w rossmanie

    4 Cytuj
  • 29 cze 2012

    W sklepach typu Reserved, H&M, Cropp, Carry chciałbym zauważyć, że są to sklepy sieciowe. Mają dziesiątki oddziałów i są jakby korporacjami. Sprzedawcy tam zatrudnieni to najczęściej studenci za 1000 zł, którzy nawet nie zadają pytania czy w czymś pomóc tylko zajmują się układaniem ubrań ewentualnie przyniosą potrzebny rozmiar i tyle. Więc ciężko powiedzieć czy są mili i sympatyczni, zdarza się, że są szkoleni np. saturn, Media Markt co i jak sprzedawać. Klient i jego zadowolenie... nieważne trzeba zrobić plan sprzedażowy np. Dziś Sony daje 1,5% od obrotu dla pracowników... ciekawe jaki telewizor Ci ten miły Pan poleci... Sony na pewno będzie najlepsze czy wychodzą przed sklep... otóż wychodzą chociażby na przysłowiowego papierosa (galeria Kazimierz) na parking przed wejście. Duży sklep ma kilku "układaczy" ubrań, zaplecze itp. i dzięki temu nie widać jak je...

    Reasumując nie powinno się dokonywać porównań małych sklepików z dużymi sieciami. Tam są gigantyczne pieniądze na reklamę, projektantów... etc. Ponadto zysk jest eksportowany za granicę i taka firma nie płaci podatków w naszej gminie... Sprawa wyboru tak jak i gustu nie powinno się o niej dyskutować. Ja kupuję w Myślenicach bo tu żyję i tu chcę mieć ładną drogę, szkołę przedszkole itp. bez moich podatków nic nie zrobią :)

    Pozdrawiam

    6 Cytuj
  • 29 cze 2012

    gwarantuję ci że nie 1000zł, w niektórych sieciówkach wychodzą niekiedy 2500 i więcej, zależy jaka firma

    1 1 Cytuj
  • 30 cze 2012

    Nom, Lisia Łapka nigdy nie zawodzi. Od lat gwarantowana satysfakcja, świeże, smaczne i ceny przystępne. I tak powstają legendy. Małą łyżeczką, a po trochu.

    5 1 Cytuj
  • 30 cze 2012

    [quote=gość: chudyTSW]jest może sklep w Myślenicach z akcesoriami pszczelarskimi ?????[/quote]
    na placu targowym jest sklep ogrodniczy są tam akcesoria dla pszczelarzy

    1 1 Cytuj
  • 30 cze 2012

    [quote=gość: safsfa] Nom, Lisia Łapka nigdy nie zawodzi. Od lat gwarantowana satysfakcja, świeże, smaczne i ceny przystępne. I tak powstają legendy. Małą łyżeczką, a po trochu. [/quote]
    To prawa pizza z szynką jest pyszna, zapiekanki nie najgorsze, ale niestety pani która obsługuje w kręconych włosach ta młodsza jest nie upzrejma, nigdy sie nie uśmiechnie, dzien dobry nie odpowie albo z łaską coś tam mruknie, mina grobowa jak by sie jej pół rodziny zabiło, bo te starsze panie są super, a zwłąszcza ta co robi tam chyba z dwa lata , tryska jej twarz już dobrą energią

    9 1 Cytuj
  • 30 cze 2012

    [quote=gość: w%u0142odi] gwarantuję ci że nie 1000zł, w niektórych sieciówkach wychodzą niekiedy 2500 i więcej, zależy jaka firma [/quote]

    Zdarza się, że kierownik zarabia więcej ewentualnie mają od obrotu jak pisałem Media czy Saturn. Pani w sieciówce za rozkładanie ubrań nikt więcej nie zapłaci.

    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 30 cze 2012

    Zanim komukolwiek zaczniecie zazdrościć zarobków, pooglądajcie sobie, ile zarabiają w Europie, również ci, którym trzeba pomagać.

    http://mistrzowie.org/442209/Zarobki-w-Europie

    3 Cytuj
  • 4 lip 2012

    [quote=gość: w%u0142odi] gwarantuję ci że nie 1000zł, w niektórych sieciówkach wychodzą niekiedy 2500 i więcej, zależy jaka firma [/quote]
    pojdz i sprawdz
    ja pracowalam w hm na umowie na 3mce i zarobilam na miesiąc 1096zl na reke za pelny etaturobilsam rece po lokcie w nadzieji na podwyzkę i przedluzenie umowy
    nietety taktyka firmy jest taka ze co 3 mce mają nowych tanich pracowników
    W PELNI ZGADZAM SIE ZE STÓWKĄ!!!!!
    też jestem zdania ..kupuj.e u nas bo tu chcę pracować!!!!

    3 1 Cytuj
  • 8 lip 2012

    Mnie do szału doprowadza jedna z pań w Rybce, dzień dobry odpowie z łaski, towar poda z łaski, gdyby nie pyszne pstrągi, to moja noga by tam więcej nie stanęła.

    Takie same doświadczenia mam z panią pracującą w restauracji Dang House (nie sklep co prawda, ale powiedzmy, że usługa). Nagle jesteśmy na "ty", a ja sobie nie przypominam żebyśmy piły bruderschafta. Ta sama pani zdecydowała się na komentarz odnośnie mojego portfela, kiedy chciałam zamówić jedno z dań (niebotyczne 20 zł) "może weźmiesz coś innego, bo to jest drogie". Trafił mnie na miejscu szlag i gdyby nie to, że mnie kompletnie zamurowało, to bym po prostu wyszła.

    3 3 Cytuj
  • 8 lip 2012

    a ty wiesz z jakieg stawu te rybki........................................
    poszukaj sobie na forum jak pan Ć.... własciciel rybki jest opisany jak miał zanieczyszczony staw....

    3 1 Cytuj
  • 9 lip 2012

    pan Ć. w TV mówił, że stracił cały dorobek życia, no i z tej biedy dwa piętra sobie dobudował,

    6 3 Cytuj
  • 9 lip 2012

    no właśnie ja tez chcę taka biede.

    5 2 Cytuj
  • 9 lip 2012

    [quote=gość: pstro-yyng] pan Ć. w TV mówił, że stracił cały dorobek życia, no i z tej biedy dwa piętra sobie dobudował, [/quote]
    A co cię to obchodzi? Dałeś mu na coś? Za twoje wybudował? Nie ? to może jest ci coś winny? Nie? To się *

    9 6 Cytuj
  • 9 lip 2012

    Moi drodzy najbardziej płaczą i narzekają najbogatsi, więc nie dziwcie się panu Ć.....

    11 7 Cytuj
  • 9 lip 2012

    uffff nie denerwuj się bo ci żyłka pęknie, to było tylko stwierdzenie faktów a nie przywalanie się do łgarza

    4 2 Cytuj
  • 11 lip 2012

    Gdzie kupić farby do ścian? Jaka najlepsza Dulux czy jaka?

    1 6 Cytuj

Odpowiedz