Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 16 gru 2013

    No to jak nie do Łodzi to sprowadzajcie-włacieciele sklepów- odzież z różnych hurtowni a nie z jednej. Nie prowdzę sklepu wiec nie wiem gdzie powinniście się zaopatrywać. Kiedyś była Łódź i dlatego tak napisałam. To wy prowadzicie butiki odzieżowe i to wy powinniscie nam cos ciekawego zaoferować a nie że w każdym sklepie jeden i ten sam ciuch i to jeszcze najtansza chinszczyzna. Tym już rynek się nasycił , teraz klient szuka czegos gustownego, w dobrym stylu i czegoś czym się wyróżni. A nasze sklepy produkują same klony.

    7 1 Cytuj
  • 16 gru 2013
    mevao napisał/a:

    No to jak nie do Łodzi to sprowadzajcie-włacieciele sklepów- odzież z różnych hurtowni a nie z jednej. Nie prowdzę sklepu wiec nie wiem gdzie powinniście się zaopatrywać. Kiedyś była Łódź i dlatego tak napisałam. To wy prowadzicie butiki odzieżowe i to wy powinniscie nam cos ciekawego zaoferować a nie że w każdym sklepie jeden i ten sam ciuch i to jeszcze najtansza chinszczyzna. Tym już rynek się nasycił , teraz klient szuka czegos gustownego, w dobrym stylu i czegoś czym się wyróżni. A nasze sklepy produkują same klony.

    Widzę,że jesteś jedną z tych klientek, które by chciały kupić towar poniżej kosztów produkcji. Szukać czegoś to wiedzieć czego a nie wymyślać jakichś karmazynów a potem lecieć do ciuchlandu i kosze wywracać. Ja jak mi się coś podoba to kupuję nawet u konkurencji a takie same ciuchy są w chińskich marketach.

    4 10 Cytuj
  • 16 gru 2013

    Skąd to Pani wywnioskowała??? Wręcz przeciwnie wole kupic coś lepszej jakości zapłacić więcej ale mieć gustowny, dobrej jakości odzież. U nas takiego szukać ze świecą.
    I zamiast się tu ze mną wykłócać to lepszym wyjściem było by wyciągnąć jakieś z tego wnioski a nie naskakiwać na ludzi bo szukają czegos innego niż oferują myślenickie butiki.
    Naprawde nie rozumiem jak można otwierac w myśleniach kolejny butik i oferować to samo co w butiku obok. To jest jakiś fenomen.

    15 6 Cytuj
  • 17 gru 2013

    Dziękuje za odpowiedzi, ale jedno jest pewne ja jeżeli chodzi o odzież to bym w Myślenicach dla swojego synka też nic nie kupiła. A co Państwo myślą o sklepach z bielizną?

    1 1 Cytuj
  • 17 gru 2013
    mevao napisał/a:

    Skąd to Pani wywnioskowała??? Wręcz przeciwnie wole kupic coś lepszej jakości zapłacić więcej ale mieć gustowny, dobrej jakości odzież. U nas takiego szukać ze świecą.
    I zamiast się tu ze mną wykłócać to lepszym wyjściem było by wyciągnąć jakieś z tego wnioski a nie naskakiwać na ludzi bo szukają czegos innego niż oferują myślenickie butiki.
    Naprawde nie rozumiem jak można otwierac w myśleniach kolejny butik i oferować to samo co w butiku obok. To jest jakiś fenomen.

    Najlepszym wyjściem dla Ciebie byłoby samej zaprojektować sobie swój własny gustowny styl . Pozostaje Ci tylko kupić materiał i zanieść do krawcowej i już masz coś innego niż wszystkie butiki w Polsce a może nawet w Europie .;)

    9 9 Cytuj
  • 18 gru 2013

    Fajnie że będzie u nas 5*10*15. Fajne są tam ciuszki dla małych :)

    4 5 Cytuj
  • 18 gru 2013

    Niestety klient Myślenicki chce gustowne modne mega wyróżniające się ale .....TANIE. w drogich nie kupią bo wolą jechać do galerii gdzie w h&m <czytaj szyte w chinach> kupią taniej ,no taniej bo to masówka ,więc handel w Myślenicach i tak czy siak nie ma sensu..... Co mnie tak wkurza bo czasem człowiek wychodzi z siebie by przywieść coś extra to ci powiedzą wychodząc ze sklepu "nic tu nie ma" a w tobie się gotuje ,A jeśli chodzi o nie miłe sprzedające... mają być miłe i będą ale klient też niech doceni pracującego za ladą..bo czasem głośne komentarze przykre dla nich ...nie są w dopingujące do tego by był powód do radości.

    15 3 Cytuj
  • 18 gru 2013

    Anel , gdzie w Myślenicach można kupić "dobre ciuchy" ?

    1 Cytuj
  • Wyrwigrosz Włapędaj 19 gru 2013

    Kto wie gdzie można mąkę owsianą zakupić?

    1 Cytuj
  • 19 gru 2013

    zobacz w janie:0

    Cytuj
  • Wyrwigrosz Włapędaj 19 gru 2013
    misia napisał/a:

    zobacz w janie:0

    O, u johna, a kupowałaś tam misia? No i taka zdziwniona minka, czy by nie lubiła barszczyku białego, mniamu mniamu?;-)
    A jednak: domownicy informuja, że dzisiaj u johna nie było, pono się spodziewają.

    6 Cytuj
  • 19 gru 2013
    skubany napisał/a:

    O, u johna, a kupowałaś tam misia?

    nie kupowałam ,ale wydaje mi się że jest:)

    Cytuj
  • 19 sty 2014
    lenka13 napisał/a:

    Szkoda, że niewiesz że na dzień dzisiejszy w Łodzi jest tylko import z chin. Próbujesz coś wymyślić o czym nie masz pojęcia. Handluję kilka lat i wiem coś na ten temat - a ogólnie Łódz jest nieopłacalna.

    Widać Handlujesz jak handlujesz ... taka prawda że chińszczyzna się teraz wszędzie pcha i my akurat nic nie możemy na to poradzić(chyba że wszyscy byśmy się zgadali STOP NIE KUPUJEMY ... wszystko z made in china by plajtowało, ale jak wiadomo są ludzie biedni i biedniejsi-biedny da mniej za coś co będzie miał na 5 miesięcy bo nie stać go aby dac np 300 zł jednorazowo na jakieś bardzo dobre buty które przykładowo mógłby mieć na 2 lata ... dobrej firmy i woli pójść właśnie do takiego chińskiego shoopu )

    równie tak samo jest z kreedytami:
    Biedny: Weźmie pieprzo*** ną CHWILÓWKĘ ... bo w państowym mu nie dadzą, gdyż nie ma pracy ani pokrycia majątkowego.
    A CHWILÓWKI TO PIEPRZ... złodzieje ! i biedny biednym zawsze będzie bo właśnie takie chwilówki na nich żerują ...
    Boże ... Gdyby tak wywalić chwilówki na zbity ... , zlikwidować chińszczyznę, pomóc biednym a nie dawać premii samemu sobie, dać pracę potrzebującym. i oczywiście trzeba było by zrobić rewolucję naszego rządu.
    Bylibyśmy wspaniałym krajem.

    Ostatnio w wiadomościach mówili o rodzicach, którym zabrano chłopczyka bodajże 7 letniego , bo ważył troszeczkę za dużo (podkreślam słowo troszeczkę)
    Pokazano krótki film w jakich warunkach ta rodzina żyje-katastrofa, dobrze że ojciec się stara, pracuje i daje rodzinie pomarzyć.

    Jak myślicie czemu chłopczyk ważył za dużo ? Bo ma kochających rodziców którzy nie chcieli aby był głodny-a że produkty mamy takie jakie mamy... tanie - niezdrowe
    Kiedy jest się biednym-chce się więcej jeść, a jak wiadome biedny nie kupi szynki wiejskiej po 35zł/kg, tylko jakiś szajs podobny smaczek, najtańszą pasztetową, ser żółty po 12,99/kg w markecie(sami wiecie jak to jest z tańszymi "wędlinami" ), chleb, moooże masło jak wystarczy.
    Nie gotują codziennie obiadów bo ich nie stać !
    Brak witamin-owoce,warzywa
    To jak tu się zdrowo odżywiać?
    Tak ma działać prawo ? Zabierać do rodzin zastępczych ? CHORE ! Zamiast wspomóc rodzinę to zaperd***ją im synka.

    Wybaczcie że nagle z tematu o sklepach zszedłem na ludzką moralność.

    Żyjemy w czasach, gdzie człowiek człowieka mija na ulicy i wzrokiem chciałby go zabić, rzucić się mu do gardła mimo że go nie zna !
    Pokażmy, że jesteśmy WIELCY !
    Jeśli my nie zaczniemy być lepsi dla innych ... to słowa Jana Pawła II
    "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. "
    Stracą jakiekolwiek znaczenie.

    26 1 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    gdzie w myślenicach znajdę sklep z częściami rowerowymi?

    2 Cytuj
  • 16 kwi 2014
    pawcio napisał/a:

    gdzie w myślenicach znajdę sklep z częściami rowerowymi?

    Zapytaj kogoś od Palikota..

    Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać;-)

    9 8 Cytuj
  • 21 kwi 2014

    Pytanie, spotkał się może ktoś z Was gdzieś z piwem Guinness w Myślenicach ??

    2 1 Cytuj
  • 21 kwi 2014

    Parę tygodni temu było w Janie

    2 3 Cytuj
  • 24 kwi 2014

    Zdarzyło mi się to już wcześniej w różnych miejscach ale tym razem zachowałam paragon na dowód, oto link:
    http://pokazywarka.pl/s7sle2/
    Wczoraj byłam na zakupach w markecie Jan i niestety kupiłam dwie paczki tej łososiowej przekąski, nie powiem trochę się wkurzyłam. Rozumiem, że były święta i kupa roboty ale ktoś to powinien kontrolować! Tak wiec uważajcie i sprawdzajcie daty przed wrzuceniem do koszyka.

    9 1 Cytuj
  • Andrzej 24 kwi 2014

    Ja czasem kupuję przeterminowane jedzenie czy z kończącą się datą przydatności, ale świadomie i z dużą przeceną (np. 70%).
    Jeśli natomiast towar jest sprzedawany, jako pełnowartościowy, należy to piętnować.

    9 1 Cytuj
  • 24 kwi 2014

    ja się już nauczyłam sprawdzać datę ważności każdego produktu i w każdym sklepie, bo też nie raz się wyrobiłam..

    5 2 Cytuj
  • 24 kwi 2014

    Tak realnie patrząc na zdrowy rozum, chyba przez te dwa dni się nie zepsuło :)

    Ale oceniając sam fakt dat i występowania takiego towaru na półkach to istotnie ktoś to powinien kontrolować.

    5 2 Cytuj
  • 24 kwi 2014

    raz kupiłem tam tuńczyka wędzonego, pani ładnie zapakowała przyjechałem do domu wypakowuje do lodówki i nie spodobał mi się jej zapach, próbuje a rybka ma kwaśny smak. Prawdopodobnie leżała już tam parę tygodni

    2 2 Cytuj
  • 24 kwi 2014

    W czasach bardzo nieuczciwej konkurencji to nie jest dowód...mogę wziąć jakiekolwiek opakowanie na którym widnieje starsza data, zrobić zdjęcie, kupić to samo dziś, zrobić zdjęcie paragonu i obsmarować kogoś na forum... ale faktem jest to, że w dużych sklepach przeterminowana żywność to plaga, z tym że myślę że to nie tyle celowe działanie, co niedopilnowanie...nie oszukujmy się- przy takiej ilości towaru na półkach, nawet kontrolując daty ważności można coś pominąć...nie bronię nikogo, to jest moje osobiste zdanie, ale najbardziej drażni mnie jechanie po kimś/po czymś na forum. Jedna osoba rzuca temat, a reszta jej wtóruje jak baranki. Też mógłbym wypisywać na forum historię z zakupów w myślenickich sklepach, ale raz że wiarygodność internetu nie do końca do mnie przemawia, a dwa- mam parę oczu, będąc na zakupach po prostu oglądam towar zanim zapłacę a jeśli dany sklep wyłoży się któryś z kolei raz po prostu tam nie chodzę.I duże i małe sklepiki mają swoje rzeszki, dlatego po prostu w sklepie trzeba się dobrze rozglądać.

    endrju- sprzedawanie towarów po upływie terminu ważności chyba nie jest dozwolone więc taki towar możesz ewentualnie wziąć za darmo, a nie jeszcze za niego płacić

    irwk- ryby w janie kupuje już bardzo długo, i bardzo czesto, i szczerze mówiąc nie trafiłem jeszcze nieświeżej czy przypsutej ryby. Z tego co udało mi się już zaobserwować i podpytać obsługi ryby z racji tego że handlują też świeżymi rybami dostawy rybne mają codziennie.

    2 10 Cytuj
  • 24 kwi 2014

    gdzie w myślenicach mogę kupić przerzutki do roweru?

    1 1 Cytuj
  • 24 kwi 2014

    Jeszcze do jujki i ludzi jej pokroju- zastanówcie się czasem zanim coś napiszecie na publicznym forum, czy nie przyczynicie się tym samym do przykrych konsekwencji, może nawet utraty pracy do których może posunąć się przełożony pracownika o którym piszecie. Wy jesteście anonimowi, możecie pisać wszystko, i z taką łatwością przychodzi Wam rozliczanie sprzedawców, ich zachowań, ew.błędów...A taka osoba na swoją obronę nie ma nic...jest zdjęcie towaru z danego działu i osobę nadzorującą ten dział może to pogrążyć...a wystarczy przy następnej wizycie w sklepie taki towar zwrócić...co da to że kogoś obsmaruje na forum samemu będąc oanonimowym? Jeśli komuś sprawia to przyjemność, szczerze współczuje

    6 8 Cytuj

Odpowiedz