Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 6 paź 2010

    tak tak,,szef znalazł sobie nawet bratnia dusze,,,ta ruda krzeczaca kierowniczke jak widze to mam odrazu wzdecia beznadziejna baba

    Cytuj
  • 6 paź 2010

    oczywiscie chodzi o drogerie firlit

    Cytuj
  • 6 paź 2010

    to jest poprostu tragedia sklep kochland!ceny butow kolosalne ale moglbym im udowodnicze sprzedaja podrobki chinskie szkoda tylko ze 10razy drozej...

    Cytuj
  • 6 paź 2010

    aco powiecie o sklepie odziezowym pod arkadami VERTUS?

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    Vertusa maja tez w Kochlandzie wiec pewnie część ciuchów się będzie powtarzało

    Cytuj
  • 11 paź 2010

    czy komis dziecięcy na rzemieślniczej jeszcze jest czy go już zamknęli?

    Cytuj
  • 17 paź 2010

    Działa tylko zmienił się właściciel, ale jest ok

    Cytuj
  • 21 paź 2010

    Zapraszam do nowo otwierającego sie komisu na ul Ogrodowej 2B ( na przeciw Domu Rzemiosła) sklep i komis otwiera sie 25.10.2010... atrakcyjne ceny, rabaty, i mega dużo żeczy z outletu...
    Sklep obok sklepu całodobowego Rybka ...
    Zapraszam serdecznie

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    Jaki komis na ogrodowej?Też dziecięcy?

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    Dziecięcy , młodzieżowy jak i dla dorosłych... Zapraszam serdecznie

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    a co sadzicie o drogeriach w myslenicach?gdzie mozna zrobic normalne zakupy, a gdzie nie?

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    Lolek normalnie to wszędzie zrobisz zakupy.

    Cytuj
  • 15 lis 2010

    A co sądzicie o krojeniu wędlin w Janie? Dla mnie paranoja. Dzisiaj rano nie było co kupić bo wszystko takie obschnięte. Skąd mam wiedzieć kiedy to było krojone...? Oczywiście to dla nas abyśmy nie stali w kolejkach... Ja tam wolę postać i mieć świerze...
    Totalna bzdura i głupota...

    1 Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2010

    Kiedy otwarty zostanie sklep Carrefour w Osieczanach? Tam była świetna obsługa na stoisku wędlin.

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    no obsluga swietna a mieso myte w lodwiku

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2010

    To pomówienie, albo masz 100% racji?
    Jeśli tak, czemu nie złożyłaś doniesienia do prokuratury.
    Mając wiedzę, masz prawny obowiązek zgłoszenia jej np policji. Podlegasz zatem karze.
    Prawnicy na start, mam rację?

    1 Cytuj
  • 16 lis 2010

    a co sądzicie o sklepie dziecięcym koło bramy magistrackiej??

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Do adzygmunt: jak Ci ktoś napisze nie wprost, to nie łapiesz, jak wprost to go prawnikami straszysz. Dlatego Ci napisałem, że to nie konfesjonał, a publiczne forum i nikt Ci kawę na ławe nie wyłoży nawet jak wiele wie, bo mieszka w danej miejscowości...

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    A Ja uważam że tam można było w normalnych warunkach zakupy zrobić i obsługa uprzejma bo ten carrefur w Myślenicach to o pomstę do nieba woła ale obawiam się że ten sklep likwidują bo był za mały ruch

    Cytuj
  • adzygmunt 17 lis 2010

    Pielgrzym z całym szacunkiem. Jestem steranym życiem jegomościem i nie łapię aluzji. Przepraszam.
    Jedno wiem, prawnikiem nikogo nie straszyłem. Czy forum to Halloween?

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote=alapatala]A Ja uważam że tam można było w normalnych warunkach zakupy zrobić i obsługa uprzejma bo ten carrefur w Myślenicach to o pomstę do nieba woła ale obawiam się że ten sklep likwidują bo był za mały ruch[/quote]

    Facet odnajmujący sklep miał za duże długi by Carrefoura " dalej prowadzić i chce go odsprzedać, więc nie wiadomo czy tam będzie ten sam sklep!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    [quote]napisał:
    Chciałabym kupić sukienkę na wesele, czy możecie mi polecić jakiś sklep z ładnymi sukienkami i zależy mi na tym, żeby się nie powtarzały, tzn. nie chcę się spotkać z kilkoma innymi osobami w tej samej kreacji na weselu. Jest w ogóle taki sklep w Myślenicach? Z góry dziękuję za pomoc :)

    Sklep TRENDS MODA nad domem technicznym :p[/quote]
    TAK TAK POTWIERDZAM W TYM SKLEPIE SUKIENEK OPOROWO...CENY TEZ OK, JA CZEKAM NARAZIE BO STUDNIOWKA TUZ TUŻ

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    ciesze sie ,że ktoś również potrzebuje sukienki na studniówkę.
    studniówka w styczniu więc może juz wiecie gdzie ,co i w którym sklepie
    jestem z okolic Myslenic więc może poradzicie cos drodzy forumowicze żeby nie tracic czasu jakis sklep , gdzie warto iśc gdzie obsługa i miła i pomocna

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    popularny temat sukienek , ja na sylwestra rozm. 44 gdzie kupie coś fajnego

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    A co myślicie o sklepie GS- w osieczanach, woda ognista to raczej chyba nie
    kombinowana polecam ale obsługa raczej dziwna(mulasta).

    1 Cytuj

Odpowiedz