Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 22 lut 2011

    Ja tez do tego sklepu nie zaglądał!
    Co do obsługi to zgadzam się z wami! Panie nie kryją się z obgadywaniem klijentek!
    Tez miałam okazje słyszeć!
    Dla mnie w tym sklepie jest dziwna atmosfera!
    Maja zerowe podejście do klijenta i do dzieci tez!
    Wiem ze to nie przedszkole i panie nie musza mieć podejścia do dzieci ale żeby nawet się do dziecka nie uśmiechnąć ! Dziwne!ale to tylko świadczy jakimi są ludźmi!
    Dobrze ze mamy tyle sklepów!

    2 Cytuj
  • 22 lut 2011

    Słuchajcie co do sklepu dziecięcego, robi sie tutaj na forum prywata, ktos po prostu kogos nie lubi i w ten sposób okazuje swoją niechęć, a po co to??? Nie lepiej na prywatnym mailu powymieniac się złosliwościami, bo z pewnościa Panie się znają!!! Nie róbmy z forum syfu!!!!
    A co do samego sklepu,ja osobiście jestem zadowolona z obslugi, Panie nie wciskają towaru na siłę, tlumaczą, co jest lepsze co się bardziej sprawdza itd., a to z pewnością ułatwia zakupy.
    A co do obgadywania, w każdym sklepie obgadują!!!
    Ktoś mądry kiedyś powiedział: to dobrze, że o Tobie gadają, bo przynajmniej wiesz, że żyjesz i jesteś interesujący!!!

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Pewnie, że obgadują ale jakoś się z tym nie obnoszą a tam Panie na bieżąco bez patrzenia, że ktoś jeszcze jest w sklepie i już masz świadomość, że zaraz Ty będziesz na tapecie. Mnie osobiście nie spodobało się jak z wielkimi pretensjami musiała mi tłumaczyć jaki rozmiar jest najmniejszy. No cóż nie każdy jest idealny. Szkoda bo fajne niektóre rzeczy mają a niestety atmosfera odpycha

    2 Cytuj
  • 22 lut 2011

    Sprzedawczyni w lotoo w janie to największa PORAŻKA!!Najpierw trzeba dziesięć minut czekać jak łaskawie skończy plotki ze znajomą i ruszy dupe aby obsłużyć klientów, porażka a potem jest tak niemiła że aż nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera, powinni tam zatrudnić jakąś miłą i młodszą sprzedawczynię bo ta tylko odstrasza potencjalnych klientów!

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    [quote=gość: xxxikixxniki] Sprzedawczyni w lotoo w janie to największa PORAŻKA!!Najpierw trzeba dziesięć minut czekać jak łaskawie skończy plotki ze znajomą i ruszy dupe aby obsłużyć klientów, porażka a potem jest tak niemiła że aż nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera, powinni tam zatrudnić jakąś miłą i młodszą sprzedawczynię bo ta tylko odstrasza potencjalnych klientów! [/quote]
    Albo przez 10 minut trzeba czekać bo pali fjki na zewnąrz

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    To fajki ją palą , a nie Ona fajki :)

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Chciałem sprawdzić jak to jest z tymi naszymi sklepami, więc zrobiłem mały rekonesans po mieście...celem zrewidowania tego co tu czytam.

    Musze Wam powiedzieć, że nie jest dobrze! W każdym, ale to każdym sklepie była sprzedawczyni badź sprzedawca. Mało tego, w kilku byli nawet klienci, jaki wniosek mi sie nasunął....że wszyscy są siebie warci.

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Przychodzi klient do sklepu i pyta:
    Macie jakieś trudne puzzle?
    -Mamy.Pustynia 500 części .
    Nie ,to na 5 minut .Może coś cięższego ?
    - Ocean ma 1 500 części .
    To łatwe....... mówi klient.
    - To może najtrudniejszy zestaw" Niebo nocą " 2000 części.
    Ale naprawdę nie ma nic trudniejszego ?
    - Wie szanowny klient co proponuję : Proszę iść do sklepu spożywczego kupić bułkę tartą
    i poskładać z niej rogalik.

    1 Cytuj
  • Agnieszka 22 lut 2011

    W lotto w Janie są dwie Panie - jedna jest bardzo miła i zawsze obecna:) druga faktycznie lubi puścić dymka w godzinach pracy:)...

    1 Cytuj
  • 22 lut 2011

    Dziewczyny-ratunku-szybkimi krokami zbliza sie moje wesele a ja nie mam sukni...mam nadzieje ze jest tutaj ktos kto miał taki problem-byłam w sklepie koło rynku ale pani potraktowała mnie jakbym szukała sukienki do komuni...byłam w salonie przy zakopiance ale jak włascicielka "wzięła mi miarę "w momencie jak wchodziłam bałam sie juz odezwac...jestem niskiego wzrostu i chciałam zapytac gdzie mozna kupic takie suknie z małego rozmiaru(32/34) nie chce zamawiac bo z katalogu mozna sie rozczarowac...jesli ktos ma sprawdzony sklep to prosze o namiary-niekoniecznie w Myślenicach.Dziekuje

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    Przeczytałam trzy ostatnie strony i mam dość-to forum to jak ksiązka skarg i życzen z czasów PRL-u choc moze i nie-tam jak chciałeś wpisać zażalenie musiałeś sie wylegitymowąc-tutaj smarują sie równo-jak napiszesz coś dobrego to sam robisz sobie reklame-jak sie poskarżysz to konkurencja i nie ważne jaki wątek-czy usługa-mechanik-kosmetyczka-fryzjer czy sklep...prawda jest taka ze zadowolny człowiek siedzi cicho w domu nie zajmuje sie pierdołami a narzekaja tylko ci którzy wiecznie sa niezadowoleni-

    Cytuj
  • 22 lut 2011

    [quote=Agnieszka Taniec] W lotto w Janie są dwie Panie - jedna jest bardzo miła i zawsze obecna:) druga faktycznie lubi puścić dymka w godzinach pracy:)... [/quote]

    a ja raz słyszałem jak puściła bąka naprawdę słyszałem trochę się aż zaczerwieniła !!!

    Cytuj
  • Agnieszka 23 lut 2011

    [quote=gość: mafia] Agnieszka Taniec napisał/a: W lotto w Janie są dwie Panie - jedna jest bardzo miła i zawsze obecna:) druga faktycznie lubi puścić dymka w godzinach pracy:)...

    a ja raz słyszałem jak puściła bąka naprawdę słyszałem trochę się aż zaczerwieniła !!! [/quote]

    Ale się uśmiałam :) no właśnie jak puściła bąka to musiała wyjść na dymka bo się bidna zestresowała hehe:) to na pewno był ten sam dzień ...

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    [quote=zóh_z_gurnego] Lódzie wżócie na lós to nie ih winna rze mószą się ciongle patrzeć na kópójoncyh tylko ih pseódo pracodawcuw. Dziś nawet o takom prace tródno ,więc ih guró óświadamia ih rze na ih miejsce jest wieló. [/quote]
    Drogi zuchu, powinieneś dostać NOBLA za ten tekst, a konkretnie za ortografie :) obiło ci się kiedyś o uszy takie stwierdzenie jak DYSLEKSJA ? Sprawdź co to znaczy i wyciąg wnioski,bo albo cierpisz na tą chorobę albo jesteś geniuszem a każdy inny to dyslektyk...pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    Piter to chyba ty masz coś z głową

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    a co sodzicie o sklepie odziezowym 'GRACJA'

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    Polecam salon koło zoologicznego!moje koleżanki tez tam zamawiały i były b. zadowolone i wszystkim się podobało

    1 Cytuj
  • 25 lut 2011

    i ceny bardzo przystępne, nie tylko sukni ale też innych dodatków

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    co myślicie o sklepie firmowym receptor koło reja???

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    gdzie to jest 'koło reja"????????

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    nad lisem tym zabawkowym

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    ludzie gdzie wy mieszkacie, "lis" zabawkowy jest na ul. Rzemieślniczej

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    he he ale rzemieślnicza jest koło Reja a nnawet sie z nią w pewnym momencie łączy

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    sory z reja nsię nie łączy tylko jest koło szkoły Reja

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    [quote=alapatala] he he ale rzemieślnicza jest koło Reja a nnawet sie z nią w pewnym momencie łączy [/quote]

    Chyba ci się styki źle połączyły i przegrzały!

    Cytuj

Odpowiedz