Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 6 lut 2012

    no i chyba temu panu muszę postawić piwo!:) podoba mi się to ze ktoś sam z siebie chce wspomagac mniejsze przedsiebiorstwa kupujac produkty a nie ino sieciówki co niby produkt tanczy o te 50 gr ale siec to siec zazwyczaj nie wplywa do budżeru państwa PL tylko zagranicznych,wszystko tutaj znajdziesz w Myślenicach tak naprawde sklepów jest co 1 metr dosłownie hehe

    8 5 Cytuj
  • 6 lut 2012

    A czy polecasz jakieś sklepy najbardziej?
    Chodzi mi o taki sklep wielobranżowy gdzie kupię powiedzmy mopa Vileda a do niego komplet szklanek, płyn do mycia naczyń i zeszyt dla dziecka.

    Czy jest sklep, w którym dostanę takie rzeczy jak worki do odkurzacza czy pochłaniacze wilgoci?

    Coś jak supermarket (czyli wszystko w jednym) ale prywatny.

    Zależy mi na odpowiedzi ponieważ chciałbym wiedzieć czy zrobić duże zakupy przed przeprowadzką, czy kupować w Myślenicach, czy może jechać do Krakowa??

    3 4 Cytuj
  • 6 lut 2012

    W Myślenicach polecam "Jan" . Wszystko tam kupisz :)

    6 6 Cytuj
  • 6 lut 2012

    [quote=krowil] A czy polecasz jakieś sklepy najbardziej?
    Chodzi mi o taki sklep wielobranżowy gdzie kupię powiedzmy mopa Vileda a do niego komplet szklanek, płyn do mycia naczyń i zeszyt dla dziecka.

    Czy jest sklep, w którym dostanę takie rzeczy jak worki do odkurzacza czy pochłaniacze wilgoci?

    Coś jak supermarket (czyli wszystko w jednym) ale prywatny.

    Zależy mi na odpowiedzi ponieważ chciałbym wiedzieć czy zrobić duże zakupy przed przeprowadzką, czy kupować w Myślenicach, czy może jechać do Krakowa?? [/quote]

    Wszystko kupisz w okolicach rynku , mopy itp w Gosposi , worki na śmieci, pochłaniacze wilgoci, w okazje24 w zorzy - wszystko kilka kroków. Smiało możesz się przeprowadzać bez zbędnego balastu, z resztą - Myślenice są takiej wielkości że oblecisz wszystko z buta.

    6 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Orientuje się ktoś czy w Myślenicach jest sklep gdzie można kupić jakieś erotyczne gadżety?

    14 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: dudi] Orientuje się ktoś czy w Myślenicach jest sklep gdzie można kupić jakieś erotyczne gadżety? [/quote]

    W "gosposi" :-)

    8 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    [quote=gość: dudi] Orientuje się ktoś czy w Myślenicach jest sklep gdzie można kupić jakieś erotyczne gadżety? [/quote]
    Widziałem jakieś zabawki w sklepie z upominkami pod arkadami.

    4 4 Cytuj
  • 8 lut 2012

    a dziś wpadłem do Zorzy poszukać jakiejś farelki, bo w domu chłodno , i znalazłem stoisko z ciuchami sportowymi. Szkoda że się nie reklamują, bo ceny mają naprawdę niezłe. Kupiłem spodnie umbro za 39zł :)

    7 3 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Czy można kupić coś sensownego w Negra Sport?

    4 3 Cytuj
  • Finezyjny Gość 8 lut 2012

    Asortyment jak w każdym innym sklepie o takim profilu ;) Ceny w miarę przystępne.

    5 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Byłam tam raz, można tam się wybrać jak ktoś potrzebuje wyposażenie do szkoły na salę gimnastyczną.

    6 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Panele ! - gdzie w Myślenicach kupię dobrej jakości i nie najdroższe panele podłogowe? Ewentualnie czy może ktoś polecić taką firmę która oprócz dużego wyboru świadczy od razu usługę montażu! Wiem że od dobrej jakości usługi zależeć może komfort użytkowania na lata , a od razu dodam iż na parkiet mnie nie stać

    Bardzo proszę o doradę lub opinie.

    4 1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    ja potrzebuję╦ poduszki i kołdry,były w zorzy ale podobno zorza plajtuje i wszyscy się przenoszą a nie wiem gdzie i czy w ogóle się przenieśli z tymi kołdrami??

    1 2 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: zimorodka] ja potrzebuję╦ poduszki i kołdry,były w zorzy ale podobno zorza plajtuje i wszyscy się przenoszą a nie wiem gdzie i czy w ogóle się przenieśli z tymi kołdrami?? [/quote]
    przenosza sie na dolny jazz

    3 2 Cytuj
  • 10 lut 2012

    żeby zorzą nie capiło to winni się przenieść za ocean:)

    3 3 Cytuj
  • 10 lut 2012

    ostry wyznaczył im plac kolo roda koziołka matołka

    6 2 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: alinka1986] Panele ! - gdzie w Myślenicach kupię dobrej jakości i nie najdroższe panele podłogowe? Ewentualnie czy może ktoś polecić taką firmę która oprócz dużego wyboru świadczy od razu usługę montażu! Wiem że od dobrej jakości usługi zależeć może komfort użytkowania na lata , a od razu dodam iż na parkiet mnie nie stać

    Bardzo proszę o doradę lub opinie. [/quote]

    Spory wybor masz na dolnym przedmiesciu. Na ulicy Slowackiego, nie podaje dokladniej bo zaraz bedzie ze reklama. Na pewno trafisz. Nie wiem nawet czy przypadkiem nie ma tam wiecej takich pkt. Swojego czasu tez szukalem paneli i jezeli dokladnie wiesz jaki masz budzet i jaka dokladnie powierzchnie, to moze warto tez poszukac w Krakowie. Czasem uda sie znalesc cos bardzo fajnego na przecenie ( gdy zostaly juz mniejsze ilosci). Na pewno bedzie tam duzo wiekszy wybor, bo te standardowe kolory to chyba w podobnej cenie sa.

    W przypadku montazu to nie jest to zadna filozofia i lepiej ze tak powiem dolozyc do paneli i wybrac takie ktore sie bardziej podobaja i polozyc samemu. Teoretycznie z wyjatkiem wyzynarki nie potrzebujesz jakis "extra" narzedzi. Wszystko pracuje na zamkach i ciezko schrzanic samo ich polozenie.

    Sprawdz tez z ciekawosci cene parkietow, w 2 gatunku, te male klepki. Podjedz tam gdzie je robia i klada i spytaj ile biora za metr. W tamtym roku wydaje mi sie ze za wszystko brali okolo 60 zl. Moze jak przeliczysz koszt paneli i ich montaz, to w podobnej cenie wyjda cie parkiety.

    3 2 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: dudi] Orientuje się ktoś czy w Myślenicach jest sklep gdzie można kupić jakieś erotyczne gadżety? [/quote]
    ja znam taki sklep, tylko napisz konkretnie co masz na myśli erotyczne gadżety?

    1 1 Cytuj
  • 10 lut 2012

    [quote=gość: dudi] Orientuje się ktoś czy w Myślenicach jest sklep gdzie można kupić jakieś erotyczne gadżety? [/quote]Poniżej sklepu sportowego Dobosz jest bielizna, tam są takie rzeczy bo kupowałam ostatnio na 18-nastke koledze śmieszne stringi, tylko nie wiem czy o takie gadżety ci chodzi, są tam np przebrania policjantki, pokojówki, kajdanki widziałam, i chyba bokserki z fiutem hehe zajżyj może akurat znajdziesz co szukasz:D (z tym że wibratorów raczej nie kupisz:P)

    17 4 Cytuj
  • 11 lut 2012

    Tak jak w temacie. Co o nim sądzicie ? Dla mnie ta Pani jest niekompetentna i w ogóle nie powinna tam pracować.   Straszna drożyzna aż  do 10 zł za niektóre produkty drożej niż w Krakowie w hurtowni. Ceny wymyslone z kosmosu, brak najpotrzebniejszego asortymentu w dodatku ta Pani nie zna się na rzeczy... ;/

    12 Cytuj
  • 11 lut 2012

    a o co to chodzi do rzeczy ...a założyłaś 2 tematy musisz strasznie nie lubić tą panią ....?

    9 1 Cytuj
  • 11 lut 2012

    To chyba logiczne, że w hurtowni w Krakowie są niższe ceny, niż w sklepie w Myślenicach?
    Myślisz, że towar sam przeszedł 30km i sam rozłożył się na półkach? A czynsz się sam zapłaci? A może nie płacą czynszu w ogóle? I właściciel rozdaje towar za darmo?
    Zastanów się, zanim coś napiszesz, bo nawet nie chce mi się śmiać z tych bredni.
    A jak Cie nie stać, to nie kupuj.

    13 2 Cytuj
  • 12 lut 2012

    Jest może gdzieś Myślenicach sklep elektroniczny ??

    1 3 Cytuj
  • 13 lut 2012

    witam mam pytanie dotyczące reklamacji w sklepie obuwniczym koło WC. jakie macie odczucia? z góry dzięki

    3 3 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Którą kwiaciarnię mi polecicie potrzebuję śliczną wiązankę na Walentynki?

    1 5 Cytuj

Odpowiedz