Forum » Myślenice

Dworzec Pks

 • 8 cze 2011

  W całej tej awanturze o dworzec pocieszające jest to że wreszcie znalazł się ktoś kto powiedział władzy -nie.I widzę że radzi sobie nieźle w walce ,dowodem wczorajsza ucieczka w połowie audycji jednej z głównych osób.Chyba jeden z niewielu dobrze zorganizowanych protestów przeciw lokalnej władzy.Dotychczas narzekano ale nikt się nie potrafił zorganizować(poza protestem w sprawie wysypiska).
  Patrzę obiektywnie na to wszystko ale denerwuje mnie jak ktoś hipermarket nazywa dworcem a podejrzewam że otwarcie będzie huczne i wtedy dopiero będzie kabaret.

  10 4 Cytuj
 • adzygmunt 8 cze 2011

  O jakiej audycji piszesz?

  Cytuj
 • 8 cze 2011

  Nie wiem tytułu bo słucham radia tylko w samochodzie ale wczoraj po południu była audycja z rzecznikiem MPK,Burmistrzem i przedstawicielami busiarzy,nawet ciekawa.
  Był ponoć wóz Radia Kraków przy Słonecznej.

  2 2 Cytuj
 • 8 cze 2011

  Coś ty za gość że "Nie wiesz tytułu" :))
  Pewnie inteligentny busiarz :))

  4 6 Cytuj
 • 8 cze 2011

  czy ktoś ma jakieś wiadomości na temat funkcjonowania linii PKS-u po wakacjach

  Cytuj
 • 9 cze 2011

  Zonk napisał"Coś ty za gość że "Nie wiesz tytułu" :)"
  Pisze wyraźnie "nieoświecony" i n pewno nie busiarz.

  1 Cytuj
 • toksyk@wp.pl 9 cze 2011

  Nie wierze, że nowe rozwiązanie poprawi warunki jazdy w busach! Dlaczego miałyby być mniej przeładowane, nie jeździć objazdami, z nadmierną prędkością? Nikt z PKSu nie będzie ich kontrolował bo to nie ich sprawa. 3 stanowiska to stanowczo za mało i tam będą się teraz działy dantejskie ceny. Na busach jest teraz 8, 9 stanowisk i nie mogą się pomieścić a co będzie jak dojdą kursy PKS a stanowisk będzie 3.

  Ale przede wszystkim (pomijając czy zmiany wyjdą na lepsze czy na gorsze) trzeba powiedzieć, że ten proceder jest nieuczciwy!! I temu powinniśmy się sprzeciwić wszyscy zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy.

  5 2 Cytuj
 • 9 cze 2011

  Zgadzam się z Toksykiem - zmiany na lepsze TAK, ale uczciwie, przejrzyście, z informowaniem mieszkańców, z równymi prawami przewoźników, z dotrzymywaniem obietnic!

  (p.s. pozdro600)

  4 4 Cytuj
 • Jakub 11 cze 2011

  ehhh, dworzec, szkoła na Zarabiu, przed odjazdem pekaesa do domu obowiązkowy przystanek-Złota Podkowa, Trio :-) to mi aktualnie przesłania całe konflikty, klimat szczeniackich lat!

  2 1 Cytuj
 • 6 lip 2011

  a co busy robią pod Kerfurem ?

  5 Cytuj
 • 6 lip 2011

  CZEMU NIE ZAPYTASZ?

  4 Cytuj
 • 6 lip 2011

  No to przyszedł kres lokalnego PKS w Myślenicach od 1 lipca :-) Jak to ładnie powiedzieli do gazety: ustępują miejsca prywatnym przewoźnikom - ha ha ha co za szlachetność z ich strony.

  5 3 Cytuj
 • 6 lip 2011

  to juz nie ma dworca pks w myslenicach??

  1 1 Cytuj
 • 7 lip 2011

  Będzie ,piękny nowy otwarty 15 lipca przy Słonecznej a przy okazji otworzą mały sklepik Tesco, Empik i inne przy okazji ale głównie tam będzie dworzec obsługujący ruch lokalny i przewozy dalekobieżne.
  Ma to być najnowocześniejszy dworzec w tej części Europy.

  6 3 Cytuj
 • 8 lip 2011

  Będzie dworzec, ale bez lokalnych autobusów PKS:-) TAka duuuża wiata dla "przelotowych" z galerią zupełnie przypadkiem ;-)))

  4 2 Cytuj
 • 9 lip 2011

  Polecam wywiad w Sednie z przewodniczącym Solidarności w PKS Markiem Jaworem.
  Czy nie ma mocnych na tych ludzi ,czy nie można tak jak w Łodzi?
  http://forum.gazeta.pl/forum/w,63,93861215,93908464,warto_wiecej_wiedziec_o_cwaniakach.html
  Czy jesteśmy jakąś zapyziałą dziurą na peryferiach dzikiego zachodu i musi wreszcie przyjechać jakiś szeryf i zrobić porządek?
  Czy znajdzie się jakiś John Wayne czy Gary Cooper i w samo południe zrobi porządek?
  Jeżeli przewodniczący największego związku zawodowego a zarazem udziałowiec nie wie co dzieje się w firmie to skandal.
  O zarządzających firmą nie można powiedzieć że traktują ją jak prywatny folwark bo o prywatny folwark właściciel dba a ci panowie dbają głównie o PR.
  Ciekawi mnie po co w takich firmach zatrudnia się prezesów jeżeli dodatkowo korzysta się z firm doradczych,jeżeli nie dają rady to zatrudnić fachowca który sam pokieruje(mam na myśli czasy gdy zatrudniano firmę zewnętrzną nie wiem czy dalej tak jest?)
  I pomyśleć że w czasach gdy PKS był 3 razy większy zarządzała nim jedna osoba i firma lepiej dawała sobie rady niż teraz.Gdyby nie miliony za sprzedaż działek dawno byłoby po tej firmie.
  I pomyśleć że wszystko zaczęło się od tego że parę osób bało się o swoje tyłki i poszło po pomoc do gminy,gdyby doszło wtedy do komercjalizacji którą w ostatniej chwili udupiono PKS nawet połączony z krakowskim przetrwałby w lepszej kondycji.A zrobiono to między innymi dlatego aby rzekomo nie wpuścić do Myślenic Tesco,i co mamy ?
  Za tydzień Tesco otwiera swój sklep-chichot historii.kpina z ludzi.

  8 1 Cytuj
 • 9 lip 2011

  Skąd może wiedzieć co się dzieje skoro podobno został zwolniony dyscyplinarnie z pracy w charakterze kierowcy?

  3 Cytuj
 • 9 lip 2011

  "podobno został zwolniony "
  Przewodniczącego ZZ nie można od tak zwolnić więc zwolnienie wycofano .To zresztą specjalność PKS ,zwalnia się ludzi a potem w sądach podpisuje ugody czy przegrywa sprawy a kancelaria prawna bierze konkretne pieniążki.Zgadnijcie od kogo biorą przykład?

  4 Cytuj
 • 9 lip 2011

  Pytanie do Pana Marka z PKS czy aby powodem zawieszenia kursów nie był brak viaboxów?
  Ile aktualnie tych skrzyneczek posiada PKS?

  4 Cytuj
 • 11 lip 2011

  Na stronie PKS jest informacja:
  ,,W związku z zawieszeniem kursów wyszukiwarka połączeń jest wyłączona."

  A w rzeczywistości widziałem autobus z tabliczką Siepraw Brzeg i do Krakowa.
  To zawiesili kursy czy jeszcze jeżdżą?

  3 Cytuj
 • 13 lip 2011

  Widziałeś wszystko.
  PKS Myślenice jeździ na Kraków-Szczawnica i robi wyjazdy/zjazdy z linii: po dwa razy dziennie Myślenice-Kraków/Kraków-Myślenice. Niedawno odwiesili też Siepraw Brzeg. I tyle.

  1 3 Cytuj
 • 30 lip 2011

  Czekam na opinie na temat nowego dworca co o nim sądzicie?

  4 Cytuj

Odpowiedz