Forum » Myślenice

Dworzec Pks

  • 31 lip 2011

    BARMISTRZU JAK TY MOŻESZ TAKIE BREDNIE OPOWIADAĆ, WIDAĆ ŻE W OGÓLE NIE ORIENTUJESZ SIĘ W TEMACIE TRANSPORTU U SIEBIE W GMINIE, A WYPOWIADASZ SIĘ W TEMATACH DNIA CO ZROBIŁ PAN STAROSTA.
    LEPIEJ POWIEDZ CO TY ZROBIŁEŚ DLA TRNSPORTU NA TERENIE GMINY, KIEDY SPOTKAŁEŚ SIĘ Z PRYWATNYMI PRZEWOŹNIKAMI ŚWIADCZĄCYMI USŁUGI NA TERENIE GMINY MYŚLENICE, CHYBA BYŁO TO W ZESZŁYM WIEKU.
    JAK TAKI BURMISTRZ MORZE W OGÓLE MIEĆ CZELNOŚĆ MÓWIĆ ŻE ON CHCE DOBRZE DLA TRNSPORTU, CHYBA ŻE SWOJEGO CZYLI KIKO-PKS-MO

    17 4 Cytuj
  • 18 sie 2011

    Byłem dzisiaj na tym dworcu. Rury, które tam widać to czułem się jak w trochę większym kanale ciepłowniczym. Pasują do tego skomputeryzowanego dworca jak ulał. W okresie zimy, w czasie oczekiwania na autobus w poczekalni może usiąść 25 osób pasażerów (słownie dwadzieścia pięć osób na cały powiat i dla przejezdnych).
    Ciekawe ile miejsc siedzących ma sala obrad Rady Miejskiej)?
    Dziwne, obok jest mniej więcej tej samej wielkości czyjś barek. Czy to też PKS-u Myślenice?
    Dla mnie jest to trochę większy zadaszony przystanek w jakiejś pipi..wie.

    12 Cytuj
  • 19 sie 2011

    [quote=gość: osa]
    Dla mnie jest to trochę większy zadaszony przystanek w jakiejś pipi..wie. [/quote]
    Na dodatek niezbyt dobra i tania...

    6 2 Cytuj
  • 19 sie 2011

    Od początku było wiadomo że będzie możliwie jak najmniejszy dworzec aby nie zajmować powierzchni zarezerwowanej pod komercję,(jednak bali się wybudować sam market bez dworca )
    Jak zwykle w Myślenicach z wielkiego projektu wyszło byle co,Tesco to taki sklepik do którego ludzie powoli przestaną zaglądać .Na tak dużym terenie(razem z działką kupców) mogło powstać piękne centrum komunikacyjno handlowe a powstał parterowy blaszak w stylu późnego PGR.
    Nurtuje mnie nadal jedno pytanie-CO BYŁO PRZYCZYNĄ WYGAŚNIĘCIA MIŁOŚCI MIĘDZY KUPCAMI I WŁADZĄ I SZYBKIE NAWIĄZANIE KONTAKTU Z INNYM BIZNESMENEM????
    Przecież działka kupcom została sprzedana z takim poświęceniem,narażono się na postępowanie prokuratorskie,sprawę sądową.
    Nawet bony świąteczne dla pracowników PKS kupowano bodajże w kongregacji.
    Co takiego stało się że nagle lokalni kupcy stali się be?
    A taki były plany
    http://www.youtube.com/watch?v=gBt9xDRbkN0
    Pytanie za 100 punktów-gdzie zakończyła się ta uroczystość?

    11 Cytuj
  • 19 sie 2011

    Za to busiarze szarpnęli się na tablicę informacyjną "z którego przystanku gdzie jedzie bus". Nie czytałem całej, bo nie miałem czasu, ale wiem, że z przystanku nr 1 odjeżdżają busy do Tęczyna :D

    Dla niezorientowanych:
    http://pl.wikipedia.org/wiki/T%C4%99czyn_(wojew%C3%B3dztwo_zachodniopomorskie )

    1 5 Cytuj
  • 15 lis 2011

    PKSBoys może zdradzisz kto jest nowym prezesem dynamicznie rozwijającej się spółki?

    6 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Pipi ja myślę że pewno PKSBoys został nowym prezesem, w nagrodę za te idiotyczne wpisy tu na Forum.
    No chyba że M.O.

    6 Cytuj
  • 17 lis 2011

    mam pytanie
    czy z dworca w myslenicach odjezdza w ogole autobus o godzinie 20 .00 do Szczawnicy. Pytam poniewaz ostatnio jak czekalam na niego w ogole nie pojawil sie na dworcu.

    6 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Pisałem o tym parę miesięcy temu że PKS wyciąga rękę po pieniądze podatnika i co wyszło na moje?
    Nieudolnie zarządzana firma nie moze dać sobie rady na wolnym rynku to szuka pomocy w Gminie .Co robili dotychczas?Oszukali pracowników którzy wykupili udziały sprzedali większość majątku a teraz wyciągają rękę po dotacje.Czy już nie ma co sprzedać?Cała ta wojna z busiarzami to było właśnie PRowskie przygotowanie gruntu pod ten pomysł.Nie na darmo napisano
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,63,93861215,93908464,warto_wiecej_wiedziec_o_cwaniakach.html
    Kiedy wreszcie skończy się ta farsa,z góralami taki numer nie przejdzie to szukają gdzie indziej?
    http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1194229-przeniosa-pks-z-nowego-targu.html

    5 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Co masz na myśli

    1 Cytuj
  • 29 lis 2011

    To że PKS sprzedał co miał a teraz wyciąga rękę po dotację z gminy.Jeżeli gmina ma zamiar dotować jakieś linie to POWINNA OGŁOSIĆ PRZETARG A NIE ZNOWU FOROWAĆ "DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĘ KTÓRA PRZYCZYNIŁA SIĘ DO WZROSTU BEZROBOCIA NA NASZYM TERENIE ZWALNIAJĄC PRACOWNIKÓW KTÓRZY ZAINWESTOWALI W PKS WŁASNE PIENIĄDZE A ZATRUDNIA LUDZI Z NOWEGO TARGU.Czy ten cyrk nie za długo trwa.

    9 Cytuj
  • 29 lis 2011

    Cyrku w następnych wyborach zagłosuje na ciebie chyba tylko rodzina ???
    Olałeś forumowiczów i oni to zapamiętają.

    5 Cytuj
  • 4 gru 2011

    a ja mam pytanie,
    dlaczego pks z krakowa o 22.20 nie kursuje już?
    i kolejne, dlaczego pani w informacji w myślenicach twierdzi że kursuje,
    skoro pytając Ją o kurs twierdzi że są dwa kursy pks spółka i szwagropol?
    a tutaj tylko szwagier jedzie....

    Śmierdzi mi ta sprawa...
    brak rzetelnej informacji ze strony pks jak i pracowników tej spółki....

    Ręce opadają!!!!

    Tutaj dziękuję Łaskawie i Miłościwie nam panującemu,
    za te atrakcje transportowe... jak wrócić do domu, jak się pracuje do 22?
    i skoro człowiek wyrabia się na 22.15 na dworzec, a tu cisza, nic nie ma??
    a gdyby tak na alejach utknął, to co?

    Szkoda gadać...

    Proszę Państwa, moze Ktoś z Was Wie, czy ów kors jest zawieszony tymczasowo,
    czy całkowicie odwołany...

    Pozdrawiam życząc miłej niedzieli:)

    5 Cytuj
  • 4 gru 2011

    To była Bogdanówka i ona nie jeździ obecnie

    1 1 Cytuj
  • 5 gru 2011

    mcc napisał: To była Bogdanówka i ona nie jeździ obecnie

    Kochany jest wiele kursów odwołanych które najbardziej są potrzebne,widać jakich mamy przedsiębiorców zarządzających.

    4 Cytuj
  • 5 gru 2011

    jaka bogdanowka. normalnie jezdzi autobus krakow-myslenice godz. 22.20 z gornej plyty dworca. nie siejcie fermentu

    1 3 Cytuj
  • adzygmunt 5 gru 2011

    To kakto jest w tym Krakowie. Skąd te busy i autobusy odjeżdżają do Myślenic?
    Szczęście że ja nie korzystam z takiej możliwości. Ale już niedługo, kto wie?
    Wg mnie to Kraków prowadzi politykę pro pasażerską?

    1 5 Cytuj
  • 8 gru 2011

    [quote=gość: pks girl] jaka bogdanowka. normalnie jezdzi autobus krakow-myslenice godz. 22.20 z gornej plyty dworca. nie siejcie fermentu [/quote]

    To moze mi Odpowiesz na pytanie, dlaczego jak byłem o 22.10 na placu inwalidów, PKS nie jechał?
    Czekałem do 23.00 - myśląc a opóźnia się...
    Byłem zmuszony prosić o przysługę Kolegę, by mnie przekimał...

    Cóż, myślałem że to jednorazowy epizod, ale cóż, Dwóch Znajomych z Myślenic,
    miało podobną nie miłą przygodę z naszym PKS-em...
    Wiadomo,że nie zwsze się człowiek wyrobi na 22.10 na busa pod galerię, czy na mateczny,
    skoro dopiero na 22.10 - 22.15 dopiero jest na Placu inwalidów....

    PKS Girl - i co teraz mi Odpowiesz?

    Pozdrawiam Wszystkich

    Inkwizytor

    4 1 Cytuj
  • 8 gru 2011

    Inkwizytor, nie będzie jeździł z dwoma czy trzema osobami bo się nie opłaca, teraz po dotacji z gminy będzię jeździł nawet pusty...

    6 Cytuj
  • toksyk@wp.pl 9 gru 2011

    Autentyczna historia. Dzwoniłem do dyspozytora z pytaniem:
    - kiedy jedzie najbliższy autobus do Krakowa
    odpowiedź: - o godz (przykładowo) 18:00
    Przyszedłem wiec na dworzec na godz 17:50 żeby się nie spóźnić o godz 18:05 zadzwoniłem znowu:
    -Czy jedzie autobus o godz 18:00 do Krakowa?
    -Nie wiem już chyba pojechał
    - Wie Pan ale jestem tu od 17:50 i nic nie jechało
    - W takim razie pewnie ma opóźnienie
    - Możliwe, ale jedzie na pewno?
    - tak tak oczywiście
    - Wie Pan bo na rozkładzie jest zapisane że nie kursuje w Niedziele
    - Aha faktycznie to on dziś nie jeździ. do widzenia!

    Więcej telefonu już nie odebrał, nie zdążyłem mu powiedzieć co myśle o jego pracy. Dziękuje serdecznie temu panu za spacer i miłą rozmowę.

    13 Cytuj
  • 9 gru 2011

    Moim zdaniem lepiej zadzwonić do UFO bo prędzej przyjedzie.

    10 1 Cytuj
  • 9 gru 2011

    UFO? Brzmi lepiej niż PKS, tylko gorzej jak podczas podróży będą chcieli zobaczyć co masz w środku?

    7 2 Cytuj
  • 9 gru 2011

    Mysleniczaninie 007 czyż nasi radni nie są wielkimi filantropami pomagając OBCYM to jest PKS NOWY TARG?
    Proponuję aby zrobić referendum i przyznać radnym dożywotnio bycie radnym i również podobnie dla bur-mistrza. Myślę, że wszyscy z poza gminy nam ich zazdroszczą. Komunikację mamy przejrzysta, klarowna jak wino j23 czy przeglądarka rozkładów.
    A może przyszły by tu inne firmy transportowe np. z Zamościa. Napiszą propozycje do gminy, że się przeniosą i tak dalej.... i Gmina ich dofinansuje. Żal mi tych radnych tyle dobrego robią a tak wielu ich krytykuje.

    7 Cytuj
  • 10 gru 2011

    Skoro jako mieszkaniec gminy płacę podatki,
    i mam tego obowiązek,
    ta i niech gmina zapewni transport z krakowa do myślenic - to jej obowiązek!!!

    Nie zapłać podatku - ścigać będą,
    nie zapewnią transportu - upomnisz się, to zleją!!!

    To jest przykre, ale cóż, tutaj nasi włodarze się znowu popisali,
    gratuluję Wam...

    7 2 Cytuj

Odpowiedz