Forum » Myślenice

Dworzec Pks

  • 12 gru 2011

    Nie będę ukrywać , że budowa galerii dumnie nazwanej również dworcem od początku mi się nie podobała, zresztą miałam racje nic dobrego z tego nie wynikło, ale konkrety:
    - informacja pks-u tak naprawdę to totalna dezinformacja, nikt nic nie wie, a jak już udzieli jakieś informacji to w 2 na 3 przypadki błędnej;
    - chcesz sprawdzić rozkład sam na stronie pks-u, super tyle tylko, że nie działa strona, zresztą od kilku miesięcy;
    - tabliczki na przystankach z rozkładem jak już są to nieaktualne (mogę podać konkretne przystanki i kursy), ale w większości tabliczek nie ma , jest tylko plakat pks-u o tanich biletach miesięcznych, no w sumie zawsze na przystanku można stać może coś pojedzie;
    - i dla mnie szczyt, coś co powaliło mnie wczoraj, toaleta dworcowa, póki co nawet ładna i w miarę czysta, ale cena 2 ZŁOTE, DROŻEJ NIŻ W WARSZAWIE !!!!!!!
    życzę miłego korzystania z dworca, ja tylko czekam na wiosnę i dalej będę jeździć na rowerze bo szkoda nerwów jak jest taka komunikacja publiczna

    9 Cytuj
  • 12 gru 2011

    Mieszkanka Myślenic cyt: - informacja pks-u tak naprawdę to totalna dezinformacja, nikt nic nie wie, a jak już udzieli jakieś informacji to w 2 na 3 przypadki błędnej;
    - chcesz sprawdzić rozkład sam na stronie pks-u, super tyle tylko, że nie działa strona, zresztą od kilku miesięcy;

    I jeszcze do takiego bagna Burmistrz dotację da , z naszych podatków.

    6 Cytuj
  • 12 gru 2011

    proszę o rzetelną odpowiedź jeżeli oczywiście ktoś wie .O której godzinie jest ostatni autobus albo bus z Krakowa do Myślenic i skąd odjeżdża.dziękuję bardzo

    2 Cytuj
  • 12 gru 2011

    tak tak.. 2 zł za toaletę to rozbój w biały dzień... w takich miejscach toaleta powinna byc za darmo.... tak jak w galeriach krakowskich, lotnisku i innych publicznych miejscach. Zwłaszcza przy takim skupisku sklepów to już z tych czynszów powinno być pokryte utrzymanie toalet.
    zwłaszcza ze obok jest kawiarnia!!! Chore, kto się na to zgodził?!!!

    8 2 Cytuj
  • 13 gru 2011

    [quote=gość: myślen.od paru lat] proszę o rzetelną odpowiedź jeżeli oczywiście ktoś wie .O której godzinie jest ostatni autobus albo bus z Krakowa do Myślenic i skąd odjeżdża.dziękuję bardzo [/quote]

    Bus jedzie o 22:10 z przystawku na przeciwko galerii krakowskiej - ostatni, w dniach poniedziałek - piątek.
    Jeździ również w tych samych dniach i z tegoż przystanku bus 0 21:40:)

    Co do PKS-u - niby jeździ przez myślenice Szwagropol z górnej płyty DA w Krakowie, ale jego cena - masakra, a też nie mam 100% pewności czy zatrzymuje się na trasie Kraków - Myślenice na pozostałych przystankach... np. Gaj, Krzyszkowice itp. On bodaj jedzie 22.15(?).

    Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 13 gru 2011

    [quote=nikita] tak tak.. 2 zł za toaletę to rozbój w biały dzień... w takich miejscach toaleta powinna byc za darmo.... tak jak w galeriach krakowskich, lotnisku i innych publicznych miejscach. Zwłaszcza przy takim skupisku sklepów to już z tych czynszów powinno być pokryte utrzymanie toalet.
    zwłaszcza ze obok jest kawiarnia!!! Chore, kto się na to zgodził?!!! [/quote]

    Ale popatrz na Galerię Krakowska - tam toalety są płatne... tylko polak nigdy nie zapłaci jeżeli wynika to z bycia fair w stosunku do gospodarza i nie łapie się go za rękę jeśli tego nie zrobi.
    Ciekawe dlaczego Europa na stacjach benzynowych postawiła bramki/automaty do toalet... pewnie dla polaków. Przestańcie w końcu myśleć roszczeniowo!

    5 4 Cytuj
  • 13 gru 2011

    ciekawe ile teraz kosztuje działka koło Tesco i dworca pks.Rodzina BUrmistrza ma tam dom i ziemie
    ?

    12 Cytuj
  • 13 gru 2011

    witam!
    czy ktoś może wstawić zdjęcie aktualnego rozkładu PKS Myślenice?? bo z tego co wiem zmienia się on co chwile i niestety nie mam możliwości sprawdzać regularnie, gdyż nie mieszkam w okolicy;] z góry dziękuję ;]

    4 Cytuj
  • 13 gru 2011

    zdziwiony[quote=gość: zdziwiony] nikita napisał/a: tak tak.. 2 zł za toaletę to rozbój w biały dzień... w takich miejscach toaleta powinna byc za darmo.... tak jak w galeriach krakowskich, lotnisku i innych publicznych miejscach. Zwłaszcza przy takim skupisku sklepów to już z tych czynszów powinno być pokryte utrzymanie toalet.
    zwłaszcza ze obok jest kawiarnia!!! Chore, kto się na to zgodził?!!!

    Ale popatrz na Galerię Krakowska - tam toalety są płatne... tylko polak nigdy nie zapłaci jeżeli wynika to z bycia fair w stosunku do gospodarza i nie łapie się go za rękę jeśli tego nie zrobi.
    Ciekawe dlaczego Europa na stacjach benzynowych postawiła bramki/automaty do toalet... pewnie dla polaków. Przestańcie w końcu myśleć roszczeniowo! [/quote]

    Bo ktoś już płaci czynsze, ktoś płaci za bilety, pekaes ma jakiegoś księgowego niedorajdę i w logistyce też jakaś ciamajda siedzi która nie zna zasad marketingu, a zarządzający musi być rodem z PRLU że liczy na to że busiarzy wykurzy i będzie miał monopol jak za komuny

    4 Cytuj
  • 14 gru 2011

    [quote=gość: ppcwaj] witam!
    czy ktoś może wstawić zdjęcie aktualnego rozkładu PKS Myślenice?? bo z tego co wiem zmienia się on co chwile i niestety nie mam możliwości sprawdzać regularnie, gdyż nie mieszkam w okolicy;] z góry dziękuję ;] [/quote]

    nie ma czegoś takiego jak aktualny rozkład jazdy. Na starym dworcu zawsze by tablica, teraz takowej nie ma. Informacji pks-u jak już pisałam wyżej to już wcale nie polecam, szkoda kasy na telefon, i tak prawdopodobieństwo rzetelnej odpowiedzi jest bardzo mało prawdopodobne.

    4 1 Cytuj
  • 14 gru 2011

    No i mamy nowoczesny dworzec otwarty z taką pompą i dynamicznie rozwijającą się firmę która teraz ma jeszcze być dotowana przez gminę.A wszystko to dla dobra mieszkańców.

    4 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Na dworcu siedzi gościu co o rozkładzie jazdy wie tyle co kot napłakał

    6 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Na temat rozkładu jazdy najlepiej spytać panią co siedzi przy toalecie.Daję słowo honoru że ani ten szczupły a tym bardziej ten przypakowany jegomość nie dorastają jej do pięt.

    6 Cytuj
  • 14 gru 2011

    dziękuje za odpowiedź "inkwizytor "

    2 Cytuj
  • 14 gru 2011

    [quote=gość: by%u0142y] ciekawe ile teraz kosztuje działka koło Tesco i dworca pks.Rodzina BUrmistrza ma tam dom i ziemie
    ? [/quote]
    A po której stronie - ten przy szkole jazdy?

    1 2 Cytuj
  • 16 gru 2011

    Pks jest najlepszym przewoźnikiem na terenie gminy i powinniście to uszanować. Każdy ma małe wpadki, ale ogół działań świadczy za tą firmą.
    Pozdrawiam.

    2 7 Cytuj
  • 16 gru 2011

    hhaha jaka ironia :-)

    4 1 Cytuj
  • 16 gru 2011

    [quote=gość: lolo] Pks jest najlepszym przewoźnikiem na terenie gminy i powinniście to uszanować. Każdy ma małe wpadki, ale ogół działań świadczy za tą firmą.
    Pozdrawiam. [/quote]

    Nasuwa sie od razu pytanie: "Dlaczego burmistrz jako "zainteresowany" centralizacją i usprawnieniem komunikacji w gminie nie zastosuje kar które przyprowadzą do porządku "niesforne" spółki? (bo PKS de facto to x spółek i spółeczek pod współną nazwą PKS) Czyżby parasol ochronny obejmował tylko i wyłącznie niegdysiejszych wspólników?" Chciałbym aby na te pytanie odpowiedział Kramer.

    7 1 Cytuj
  • 17 gru 2011

    Nasuwa się mi zasada kija i marchewki stosowana przez gospodarza naszej gminy - nie daje zarobić dworcowi godząc się na drugi dworzec busów w chaszczach a jednocześnie chce dopłacać do kursów nierentownych dla pksu? Dwie pieczenie na jednym ogniu? - udobruchać pks i dobrze zrobić przewoźnikom prywatnym, zmieniając swoją decyzję w ciągu kilku dni i dając zgodę na drugi dworzec aż na trzy lata. No ale ma zastępcę to pewnie pewne decyzje teraz zceduje na niego. Grunt to się dobrze ustawić.

    5 1 Cytuj
  • 24 gru 2011

    [quote=gość: myślen.od paru lat] dziękuje za odpowiedź "inkwizytor " [/quote]

    Nie ma za co:)
    Polecam się:D

    1 1 Cytuj
  • 24 gru 2011

    [quote=gość: Inkwizytor] gość: myślen.od paru lat napisał/a: proszę o rzetelną odpowiedź jeżeli oczywiście ktoś wie .O której godzinie jest ostatni autobus albo bus z Krakowa do Myślenic i skąd odjeżdża.dziękuję bardzo

    Bus jedzie o 22:10 z przystawku na przeciwko galerii krakowskiej - ostatni, w dniach poniedziałek - piątek.
    Jeździ również w tych samych dniach i z tegoż przystanku bus 0 21:40:)

    Co do PKS-u - niby jeździ przez myślenice Szwagropol z górnej płyty DA w Krakowie, ale jego cena - masakra, a też nie mam 100% pewności czy zatrzymuje się na trasie Kraków - Myślenice na pozostałych przystankach... np. Gaj, Krzyszkowice itp. On bodaj jedzie 22.15(?).

    Pozdrawiam [/quote]
    ***** z ceną ważne że jedzie pks grupa uprawia partyzantkę i podstawia autobus na dworzec ale nigdzie nie ma o tym informacji, tak że jak ktoś nie wie to nie pojedzie!

    5 Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=gość: PKSBoys] Mercedesy Medio to kierunek zakupów jaki robi i zamierza nadal robić PKS Grupa w celu uzupełnienia taboru i zapewnienia pełnej komunikacji w gminie.
    Są to na prawdę fajne autobusiki, jeszcze w tym roku Myślenicki PKS ma ich mieć 9 sztuk a od stycznia do marca następne 11 sztuk.
    Mają zapewnić wraz z 4 sztukami dużych autobusów pełne obłożenie godzinowe trasy Kraków - Myślenice oraz w niedługim czasie także innych tras ważniejszych jak Sułkowice, Dobczyce, Gdów, Nowy Targ i Limanowa.
    Wynika z tego że już niedługo busy same padną, co bardzo precyzyjnie określa strategia na rok 2012. ;) [/quote]

    Ciekawa jestem komfortu tych autobusów, tyko nie wiem w jakim kierunku jeżdżą?

    3 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Nie odgrzewajcie starych kotletów,pisze ktoś bzdury o zakupach a ludzie sie podniecają.Zobaczcie jaki tabor ma ta dynamicznie rozwijająca się spółka?Kupa kilkunastoletniego złomu i kilka Solin.
    PKSBoys a od kiedy to PKS obsługuje linię Gdów?????O Limanowej też pierwszy raz słyszę?
    Przecież tam nie ma kto porządnego rozkładu ułożyć jedyne co potrafią to mnożyć spółki jak króliki.

    6 Cytuj
  • Finezyjny Gość 7 lut 2012

    @Up
    Przynajmniej rozmnażanie im wychodzi tak jak należy. Rozmnażanie złociszy :)

    1 4 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Jak miło, że na stronie internetowej dworca nie ma rozkładu.
    Po co więc ta strona?

    5 1 Cytuj

Odpowiedz