Forum » Myślenice

Dworzec Pks

  • 1 gru 2010

    Właśnie moja żona od 3 godzin próbuje się wydostać z Krakowa. Zakopianka nieprzejezdna bo drogowcy itd. Autobusy do Myślenic nie jeżdżą a na pytanie do kierowców jadących do Zakopanego czy można do Myślenic stała formułka: Nie ma dworca, nie zatrzymuję się (sic!). Druga sprawa to dworzec krakowski. Zero informacji o autobusach do Myślenic, które miały odjechać a ich nie ma, totalny chaos, ludzie marzną bo dolna płyta odkryta, a na górę ryzyko iść bo nagle podjedzie niezapowiedziany autobus, panie w informacji rozkładają ręce, brak tablicy informacyjnej na dole. Koszmar.

    Cytuj
  • 3 gru 2010

    Proponuję przejazd ulicą Słoneczną po 14,zakorkowany wyjazd autobusy nie mieszczą się na tym"jakby dworcu".

    Cytuj
  • 4 gru 2010

    Koksowników narazie nie ma na naszym wspaniałym dworcu, ale miejmy nadzieję. Zima się jeszcze nie skończyła, to są dopiero początki zimy. Będzie lepiej. Kiedyś napewno będą koksowniki, albo galeria w której będzie można się schronić przed zimnem.

    Cytuj
  • 4 gru 2010

    A jeszcze jak w tej galerii będą koksowniki, to......... sam nie wiem.

    Cytuj
  • 5 gru 2010

    A co z herbatką ,taki mróz a tu koksowniki nie grzeją, herbatki nie podają,nie rozumiem a tyle obiecywali ja się pytam co na to Pan Prezes.

    Cytuj
  • 5 gru 2010

    Ja się dziwię że Wy dalej wierzycie w gruszki na wierzbie. Nie ma i nie będzie. A jak macie pretensje to miejcie do siebie (do tych co głosowali tak a nie inaczej). Dworzec nie jest miejscem do "grzania" picia herbatki czy innych celów tam się odbywa jedynie "załadunek i wyładunek" pasażerów.

    Cytuj
  • 5 gru 2010

    Człowieku małej wiary, panowie i szlachta mówią że będzie, to przecież musi być, panowie i szlachta nie mogą co chwile robić z gęby gumioka, mogą?

    Cytuj
  • 5 gru 2010

    Przechodząc obserwowałem dworzec i plac dla busów w godzinach szczytu. Niezły horror. Busy których było z paręnaście ledwie mieściły się na placu przed Carrefourem a na niby dworcową tymczasową zatokę tez co chwilę coś podjeżdżało po 3 autobusy naraz. Duże mają problemy z nawracaniem. Pomijam już taki szczegół jak niedbale odśnieżona zatoka. zasypane ławeczki które na nic nie zdadzą się w zimie. Nie dziwię się że mało który autobus chce tam wjeżdżać bo sam bym nie wjeżdżał na ich miejscu na takie byle co. Uważam że nawet tzw. prowizorka jak jest na czas budowy mogłaby być przystępna i przemyślana. Ale dworzec to niepotrzebny wrzód na organizmie najważniejsza jest Galeria i handelek przecież a nei los jakiegoś tam byle pasażera. Teraz już oficjalnie się mówi o galeria z 'dworcem" a nie odwrotnie. No cóż to było do przewidzenia w tym azjatyckim kraju

    Cytuj
  • adzygmunt 5 gru 2010

    Krótka sobotnia wizyta na placu budowy dworca. Myślałem "trzasnę" fotkę. i ... nie pstryknąłem nie było co!!!
    A plac nadaje się na fabułę filmu o wybuchu bomby A
    Po namyśle, nie nie nadaje się. Tam fala uderzeniowa nie miałaby szans coś zniszczyć

    Cytuj
  • 5 gru 2010

    [quote=cygnus] A jeszcze jak w tej galerii będą koksowniki, to......... sam nie wiem. [/quote]

    Koksiarze w Galerii napewno jacyś się znajdą ale koksowniki zapomnij:)

    Cytuj
  • 9 gru 2010

    witam!
    mam pytanie. moze ktos mi powiedziec gdzie znajduje sie zastepczy zajazd dla autobusow w myslenicach? bo ostatnio zamknęli dworzec . dawno nie korzystalam z autobusow :( studiuje w myslenicach . pomozcie

    Cytuj
  • 9 gru 2010

    W tym samym miejscu, gdzie poprzednio

    Cytuj
  • 9 gru 2010

    Bez gumowcy raczej proszę się nie wybierać błoto jak na każdej budowie i nie przypomina to nawet przystanku na największym zadupiu.
    Może ktoś zrobi fotki i pokarze wszystkim ,naprawdę warto-dworzec w Międzyzdrojach Myślenickich przepraszam Małopolski w XXI wieku.
    A tak naprawdę to teraz widać ile zostało wydzielone na dworzec,wystarczy na za i wyładunek .

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    Niestety prace remontowe trwają. Wygląd miejsca byłego i przyszłego Dw. PKS jest okropny. Powinni coś w zamian pomyśleć, a nie w takiej małej przestrzeni się poruszać.

    Cytuj
  • a a 11 gru 2010

    Kiedyś coś tam było a teraz jadąc z Krakowa ....pustka jakaś czegoś tam brak .A jak się lepiej przyjrzeć to w dalszym ciągu nic nie widać ...:(

    Cytuj
  • 24 gru 2010

    Powoli wyłania się zarys centrum handlowego czy galerii jak kto woli i konia z rzędem temu kto powie w którym miejscu będzie ten osławiony dworzec?Widać po ustawionych słupach że budynek zajmie większą część działki ?Reszta parking dla klientów i droga dojazdowa.No chyba że kongregacja nie mając kasy na budowę galerii otworzy parking strzeżony na swojej działce?Da to kilka z obiecanych miejsc pracy!!!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 24 gru 2010

    Konkretnie dwa!!!, góra trzy w systemie zmianowym. dla emeryta/tów żeby nie płacić ZUS*u

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    Do czego to doszło że w XXI wieku aby wydostać się z miasta leżącego przy zakopiance trzeba jechać do Krakowa,wprawdzie autobusy dalekobieżne przejeżdżają przez to "miasto" ale żeby do nich wsiąść trzeba jechać do Krakowa lub Nowego Targu.

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    [quote=gość: zorro] Powoli wyłania się zarys centrum handlowego czy galerii jak kto woli i konia z rzędem temu kto powie w którym miejscu będzie ten osławiony dworzec?Widać po ustawionych słupach że budynek zajmie większą część działki ?Reszta parking dla klientów i droga dojazdowa.No chyba że kongregacja nie mając kasy na budowę galerii otworzy parking strzeżony na swojej działce?Da to kilka z obiecanych miejsc pracy!!!!! [/quote] oby to właśnie punkt wyładunkowy był, bo koństrukcja wygląda na parterową ;)

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    [quote=cygnus] I jak obstawiacie, bedzie na wiosne i to tak zrobiony na 100%? [/quote]
    Na wiosnę owszem, ale 2012. Na razie przypomina to pierwsze etapy rozwoju zarodkowego, a do konca jeszcze długie miesiące.

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    eeeee to ja bym na ich miejscu przerwał i odpuścił już dzisiaj. Ponoć ma być koniec (tego absurdu) w 2012 ;D

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    Tak patrząc na budowę Koźmińskiego czyli budowę galerii to kupcom pozostanie wybudowanie na swojej działce dworca i miejsc parkingowych.

    Cytuj
  • adzygmunt 29 gru 2010

    że o wc nie wspomnisz?

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    Zacznijcie pisać wreszcie że buduje się tam centrum handlowe a nie żaden dworzec.
    Czy zamiast budować strzelnicę nie lepiej było te pieniądze przeznaczyć na poprawę komunikacji myślę że pasażerowie też ufundowaliby tablicę pamiątkową i jabłuszka na bankiet.

    Cytuj
  • 30 gru 2010

    No to teraz wszyscy pasażerowie razem:
    "Panie Burmistrzu - DZIĘKUJEMY!!!"

    Cytuję; "To kpina, nie dworzec"

    Cytuj

Odpowiedz