Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • adzygmunt 24 lis 2011

    Minus dostałem pewnie dlatego, że nie zaakceptowałem wyprowadzenia dzieci na chłód rozebranych do koszulki i spodenek i może rozgrzanych ćwiczeniami!
    Dalej uważam że ćwiczenia nie są usprawiedliwieniem zachorowań dzieci.
    Napisałem rozebranych dzieci z sali gimnastycznej!
    20 - dziestka dzieci nie przećwiczonych na 200 nie stanowi o "wyszkoleniu bojowym" szkoły.
    Dodałem: drugi raz w roku te dzieci musiałyby mieć pecha, by znowu ĆWICZENIE dopadło ich na lekcji wf.
    To wszystko a "minusującemu" nie życzę zobaczyć swojego malucha w koszulce na 5 stopniach C PRZED SZKOŁĄ NAWET PRZEZ 15 MINUT!

    2 5 Cytuj
  • 24 lis 2011

    Nie wiadomo nigdy do końca jak ludzie zachowają się w razie prawdziwego zagrożenia, wiadomo, że wtedy nikt nie będzie ubierał dzieci w kurtki tylko będą wiać (daj Boże bez paniki). A dzięki takim ćwiczeniom będą mimo wszystko wiedzieć jak i którędy. Tylko tyle i aż tyle żeby zamknąć ten temat........................ Ponadto część strażaków po prostu miała okazję poznać rozkład szkoły np nasi mieli początkowo problem ze znalezieniem kotłowni w Osieczanach (bo niby skąd mieli wiedzieć gdzie ona jest)
    Zresztą ten nie popełnia błędów co nic nie robi
    A dyskusja z tobą mija się z celem bo jesteś po prostu nastawiony na nie do tego tematu.
    pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

    3 3 Cytuj
  • 24 lis 2011

    dzieci w osieczanach byly ubrane i przygotowane mam zdjecia na bysinie przedszkole i szkola podstawowa rownie jedynie co gimnazjaliści wybiegi jak postrzeleni. nie ubrani chyba ktos kmentuje kogo tam nie bylo i robi poprostu aferę. Mam nowe pytanie co sie działo 24.11 slyszalem syreny?

    2 Cytuj
  • 25 lis 2011

    Wczoraj około 18,30 jednostki z terenu gminy Dobczyce i PSP walczyły z pożarem dachu kotłowni na terenie MPWiK w Dobczycach (pospolicie na terenie oczyszczalni wody)

    2 Cytuj
  • adzygmunt 25 lis 2011

    wesoły strażak Zdecydowanie zgadzam się z Tobą, ta mała garstka nieuczestniczących , ileż może być dzieci na lekcji w sali gimnastycznej? nie zmienia faktu, że ćwiczenia są zawsze potrzebne i jak dla mnie dwa razy w roku!
    Ciekawym, jak Ci się udało wydedukować, że jestem negatywnie ustawiony do tematu?
    Miłego dnia, poranek jest super!

    1 3 Cytuj
  • 25 lis 2011

    Znowu wyje syrena, chyba na Dolnym Przedmieściu...

    2 1 Cytuj
  • 25 lis 2011

    Na pewno wyło na rynku bo byłem świadkiem jak strażacy biegli, jechali przez rynek. Na dolnym chyba też

    3 Cytuj
  • 25 lis 2011

    Szanowny ADZ moja ostatnia wypowiedź odnosiła się do wiecznie przemarzniętego Zimorodka a nie do ciebie. Moja wina, że pisałem trochę zawile, no ale emocje ......... W każdym razie przepraszam, jesteś dla mnie ostatnią osobą tego forum którą chciałbym obrazić.

    1 2 Cytuj
  • 25 lis 2011

    bo strażoki to ciągle się rozgrzewają gorzałkom

    2 4 Cytuj
  • 25 lis 2011

    Abo bimbrem............

    1 4 Cytuj
  • 25 lis 2011

    na Polance Dom się palił!!

    2 Cytuj
  • 25 lis 2011

    van der guut i wesoły strażaku- zapiszcie się do najbliższej waszym domom OSP i przekonajcie się jak żyją ochotnicy bo naprawdę Wasze słowa obrażają nie jednego człowieka a z drugiej strony to naprawdę po raz kolejny na tym forum i w tym temacie szkoda słów i powtarzania wypowiedzi poprzedników w tym temacie. Obyście nigdy nie potrzebowali pomocy tych którzy Waszym zdaniem "się rozgrzewają gorzałkom..............", "Abo bimbrem............" , bo już nie jeden tej jesieni te słowa cofnął i przepraszał

    3 1 Cytuj
  • 26 lis 2011

    Akurat ja to chyba najczęściej bronię tutaj OSP kolego......... A na głupie docinki van cośtam po prostu głupio odpisuję i tyle.

    2 2 Cytuj
  • 26 lis 2011

    Można to trochę jaśniej robić a nie docinkami, które może ktoś odebrać jako złe

    1 Cytuj
  • 26 lis 2011

    vand der guut nie ma czegoś takiego jak strażoki są strażaki.
    Strażok to jest może z ciebie i ty sie może tak rozgrzewasz.
    Albo zazdrościsz że cie na bimber nie stać ???/

    1 Cytuj
  • 30 lis 2011

    a mam takie pytanie.
    Skąd czerpiecie wiadomości dotyczące wyjazdów ?
    Wiem, że część jest strażakami, ale na jakich stronach naszych straży są wyjazdy opisane ?

    1 1 Cytuj
  • 30 lis 2011

    Jeżeli chodzi o OSP to jest parę jednostek które umieszczają informacje z wydarzeń i akcji na swoich stronach internetowych.
    Na przykład : http://www.trzemesnia.osp.org.pl/

    3 Cytuj
  • 1 gru 2011

    a możecie podać jeszcze inne ? a psp ?

    1 1 Cytuj
  • 2 gru 2011

    pspmyslenice.pl - strona jrg/psp myslenice

    2 Cytuj
  • 6 gru 2011

    witam , jest gdzies lista stron internetowych osp z gminy myslenice ? prosilbym o wklejenie

    1 1 Cytuj
  • 6 gru 2011

    a tak na marginesie to skoro trzemesnia ma strone to poreba pewenie tez, niewiem jaki jest adres ale te dwie miejscowosci chyba rywalizuja ze soba, jezeli ma ktos te adresy prosilbym o podanie

    1 1 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Myślenicach (najwięcej aktualności)- www.pspmyslenice.pl
    Myślenice Śródmieście - www.myslenice.osp.org.pl
    Myślenice Dolne Przedmieście - www.myslenicedolne.osp.org.pl
    Zawada - www.ospzawada.pl

    Proszę dopisywać jeśli jeszcze o jakiś wiadomo.

    1 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Śródmieście pięknością strony nie grzeszy ;/

    1 1 Cytuj
  • 7 gru 2011

    próbowali się od dolnego przedmieścia od gapić ale im nie wyszło. Kiedyś mieli ładną ciekawe czemu zmienili na takie badziewie??

    1 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Będąc ciekawym zauważyłem że kilka stron osp jest umieszczonych na jakimś podserwerze osp.org.pl
    wchodząc pod ten adres jest wykaz stron z kazdego powiatu. Znalazłem nawet strone Poręby
    porebaksrg.osp.org.pl trzemesni tez jest ale ktos juz wyzej podal , mi się nawet strona poreby podoba, mało jest opisanych wyjazdów z listopada i grudnia ale mogli nie mieć bo chyba nie kazda jednostka jestdysponowana.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz