Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 14 cze 2012

    ok dzięki za odpowiedź
    Właśnie widziałem że mocno ćwiczyło Dolne Przedmieście , Trzemeśnia i Głogoczów

    2 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Ma być po 7 drużyn na tych zawodach ;)

    1 Cytuj
  • 16 cze 2012

    na pewno weżmie udział 11 drużyn

    Cytuj
  • 17 cze 2012

    Czy ktoś wie kto wygra re zawody?
    Bo po ubiegłorocznej ustawce - tak wynikało z postów, może wyniki sa znane?

    Cytuj
  • 17 cze 2012

    wczora był znowu wypadek na Piłsudskiego byli ranni i lała sie krew

    Cytuj
  • 17 cze 2012

    jak myślicie, jakie jest teraz zagrożenie pożarowe w lasach ?

    Cytuj
  • 17 cze 2012

    w Głogoczowie odbyły się zawody MDP pogoda super zawody przygotowane bardzo dobrze kibiców wielu jedzenie pyszne najważniejsze dzieci uśmiechnięte pomimo że bardzo zmęczone po swoich występach GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW

    4 Cytuj
  • 17 cze 2012

    Zawody MDP Głogoczów.
    Szkoda,że wszystko było ustawione :/

    3 2 Cytuj
  • 17 cze 2012

    Zawody porażka :/ Na drugi raz organizatorzy niech się postarają o lepszych sędziów oraz niech zawody przebiegają zgodnie z regulaminem bo chyba po to jest ;/ Nie wiem jak inne drużyny się czują ale moja jest niezadowolona. Co rok to sędziowie z OSP Łyczanka ;/

    4 3 Cytuj
  • 17 cze 2012

    Nowy Prezes tak sobie poczyna ? Miał być super

    1 1 Cytuj
  • 17 cze 2012

    Moim zdaniem gdyby byli inni sędziowie ,,SPRAWIEDLIWI" wszystko wyglądałoby inaczej !!.

    2 4 Cytuj
  • 17 cze 2012

    o co chodzi z tym co pisze gosc 10 o ustawionych wynikach kto wygrał czy ktoś wie

    1 Cytuj
  • 17 cze 2012

    Pierwsze miejsce w kategorii dziewczyn miała Zawada,a w kategorii Chłopców nie jestem pewien ale chyba Głogoczów ,a drugie też w kategorii chłopców Zawada.JAK ZWYKLE !!

    4 Cytuj
  • 17 cze 2012

    A sędziowie najpierw niech się z regulaminem zapoznają !!! cudowne uczucie, kiedy przebiegniesz wszystko dobrze, a jakiś sędzia twierdzi, że ze względu na bezpieczeństwo nie można tak biegnąć. POWIEDZCIE MI GDZIE JEST W REGULAMINIE NAPISANE ŻE DRABINKĘ NALEŻY PRZEJŚĆ W OKREŚLONY SPOSÓB ?! no właśnie nie pisze ! gdzie jest sprawiedliwość ?! każda drużyna dostała jakieś punkty karne, ale jak co roku , ZAWADA zrobiła wszystko idealnie !! GDZIE UCZCIWOŚĆ ?!

    5 3 Cytuj
  • 17 cze 2012

    Zgadzam się z powyższym komentarzem !!

    3 2 Cytuj
  • 17 cze 2012

    złożyliśmy 2 protokoły o odbywaniu się zawodów niezgodnie z regulaminem ! OBA ODRZUCILI !!

    3 3 Cytuj
  • 17 cze 2012

    Po prostu nie chcieli ujawniać że coś robili źle.A praktycznie wszystko było beznadziejnie przygotowane!!

    2 3 Cytuj
  • 17 cze 2012

    ja mam nadzieję że w przyszłym roku , zawody nie będą 'ukartowane' i że będą przebiegały UCZCIWIE !!

    2 4 Cytuj
  • 17 cze 2012

    Ludzie ogarnijcie się to jest zabawa dla dzieci , chec wykazania sie , a nie kto pierwszy napisze odwolanie , jezeli wiecie wczesniej ze jest ukartowane i wiecie kto ma wygrac to ja sie pytam po co jezdzicie ?! Troche sportu dla dzieci a wy juz panikujecie gdyby to bylo wydarzenia takie jak wczorajsze EURO , jak tacy dobrzy w odwolaniach jestescie to napisze odwolanie dla polskiego skladu ktory gral z Czechami, moze uda sie jeszcze wyjsc z grupy, nie byliscie tam tylko wy tylko napewno wiecej jednostek , jezeli wszyscy by widzieli ze bez podstawnie wam przyznano punkty karne to na pewno by bylo inaczej, po to sa sedziowie ze wiedza co i jak, na takich zawodach tak jak na meczu za dyskutowanie z arbitrem zolta a potem czerwona kartka i dziekujemy dowidzenia !

    5 2 Cytuj
  • 17 cze 2012

    napiszcie * (przepraszam za pomylke)

    Cytuj
  • 17 cze 2012

    haha ; dołożę coś jeszcze- jeśli ci co wypisują te brednie o ustawce czy coś podobnego to po pierwsze chyba nie byli na podstawowym szkoleniu z zakresu bhp (wychodzenie i zejście po drabinie) a po drugie jak tak ich wyszkolił opiekun to niech się bije w pierś i niech się przyzna do błędu a nie zwala winy na innych

    3 1 Cytuj
  • 17 cze 2012

    Rozumiem, że gdyby wygrała Trzemeśnia to zawody nie byłyby UKARTOWANE ????? PANIE tytyrytyryty

    5 1 Cytuj
  • 17 cze 2012

    wypadek w Biertowicach czeskiego autokaru o 18 wie ktoś więcej na temat tego wypadku

    3 Cytuj
  • 18 cze 2012

    straazak,tytyrytyryty,Gość 10 za dwa lata nie będzie trzecie tylko wyżej. Więc nie obrażajcie sędziów trening czyni mistrza. Następnym razem się nie pomylicie.:]

    3 Cytuj
  • 18 cze 2012

    dla zainteresowanych podaję wyniki:
    Dziewczęta:
    1.MDP Głogoczów
    2.MDP Zawada
    3.MDP Droginia
    4.MDP D Przedmieście
    5.MDP Trzemeśnia
    6.MDP Poręba

    Chłopcy:
    1.MDP Zawada
    2.MDP Droginia
    3.MDP Trzemeśnia
    4.MDP Poręba
    5.MDP Jawornik

    Co do powyższych komentarzy to po prostu trzeba pominąć je milczeniem. Zawada wygrywa bo jest bardzo dobra i tyle. A odnośnie wielkich niesprawiedliwych sędziów to powiem tylko tyle: TRZEBA BYŁO SŁUCHAĆ CO BYŁO MÓWIONE NA ODPRAWIE OPIEKUNÓW I SĘDZIÓW, a nie wnosić zastrzeżeń, podkreślam, że miała je tylko Trzemeśnia. Chłopaki z Łyczanki sędziują już u nas parę ładnych lat i NIGDY nie było problemów. Jeżeli ktoś z Trzemeśni ma jeszcze jakieś pytania to proszę na telefon chętnie wyjaśnię. Zainteresowani pewnie będą wiedzieć kto pisze, ponieważ to ja odbierałem ich skargi. A pisanie o ustawianiu zawodów uważam za czyste sk........stwo o czym nie omieszkam poinformować prezesa zainteresowanej jednostki.

    4 3 Cytuj

Odpowiedz