Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 7 cze 2012

    rzeczywiście coś wyło
    czy były dysponowane jednostki OSP ?

    2 Cytuj
  • 7 cze 2012
    1 Cytuj
  • 10 cze 2012

    kiedy są zawody gminne

    Cytuj
  • 10 cze 2012

    zawody mdp sa 17

    1 Cytuj
  • 10 cze 2012

    lumpy znalazły sobie posiadówe podczas picia alkoholu na przepompowni w Drogini, jeśli jeszcze raz tam kogoś zobacze przy piciu alkoholu będą robione zdjęcia i wrzucane na neta no i oczywiście straż miejska napewno też się tam znajdzie

    5 1 Cytuj
  • 10 cze 2012

    Kolejny wypadek na ul. Słowackiego !!!!!!!!! W ciągu mniej więcej 1,5 tygodnia na ul. Słowackiego doszło do bodajże trzech wypadków. Najpierw jakiś gówniarz dachował przy przystanku, parę dni temu kolejny gówniarz jechał tak szybko, że wybiło go z jezdni i prawie wjechał w dom przy mostku (na przeciwko Carefoura), ślady hamowania były centralnie na pasach, więc szczęście, że nikogo z tych pasów nie zgarnął. Przed chwilą był kolejny wypadek i znowu gówniarz wjeżdżając na mostek w kierunku Piłsudskiego, nie zatrzymał się na stopie i uderzył w samochód jadący Słowackiego od centrum. Samochodem tym jechała kobieta z dzieckiem. Mieszkam na przeciwko tego mostku, i krzyk tego dziecka był tak ogromny, że z bloków wybiegli ludzie sprawdzić czy czasem ktoś nie został potrącony.
    To co się dzieje na tym odcinku drogi to już nie jest zabawne, to jest tragiczne. Na tym skrzyżowaniu (Słowackiego/Piłsudskiego) powinno się zamontować światła. Ludzie (a już w szczególności małolaty) jeżdżą tu jak wariaci !!!!
    Z racji tego, że mieszkam na przeciwko tego skrzyżowania, często chodzę na zakupy do Carefoura, i niestety muszę przyznać, że przejście przez mostek na drugą stronę ulicy często jest niewykonalne. Samochody jadą tak szybko, że trzeba przebiegać przez pasy, bo człowiek ma wrażenie, że nie zdąży przejść. Albo jeden samochód zatrzyma się przed pasami, a drugi jadący sąsiednim pasem ma to gdzieś i ani myśli się zatrzymać. Poza tym, na przejściu między mostkiem a salonem Plusa, jest ograniczona widoczność przez drzewa rosnące tuż przy ulicy.
    Na miłość boską zróbcie coś z tym skrzyżowaniem, najlepiej zamontujcie światła, bo dojdzie do tragedii. Ile jeszcze stłuczek i wypadków będzie ?

    12 Cytuj
  • 10 cze 2012

    może rondo..

    6 1 Cytuj
  • 10 cze 2012

    [quote=gość: przerażona] Kolejny wypadek na ul. Słowackiego !!!!!!!!! W ciągu mniej więcej 1,5 tygodnia na ul. Słowackiego doszło do bodajże trzech wypadków. Najpierw jakiś gówniarz dachował przy przystanku, parę dni temu kolejny gówniarz jechał tak szybko, że wybiło go z jezdni i prawie wjechał w dom przy mostku (na przeciwko Carefoura), ślady hamowania były centralnie na pasach, więc szczęście, że nikogo z tych pasów nie zgarnął. Przed chwilą był kolejny wypadek i znowu gówniarz wjeżdżając na mostek w kierunku Piłsudskiego, nie zatrzymał się na stopie i uderzył w samochód jadący Słowackiego od centrum. Samochodem tym jechała kobieta z dzieckiem. Mieszkam na przeciwko tego mostku, i krzyk tego dziecka był tak ogromny, że z bloków wybiegli ludzie sprawdzić czy czasem ktoś nie został potrącony.
    To co się dzieje na tym odcinku drogi to już nie jest zabawne, to jest tragiczne. Na tym skrzyżowaniu (Słowackiego/Piłsudskiego) powinno się zamontować światła. Ludzie (a już w szczególności małolaty) jeżdżą tu jak wariaci !!!!
    Z racji tego, że mieszkam na przeciwko tego skrzyżowania, często chodzę na zakupy do Carefoura, i niestety muszę przyznać, że przejście przez mostek na drugą stronę ulicy często jest niewykonalne. Samochody jadą tak szybko, że trzeba przebiegać przez pasy, bo człowiek ma wrażenie, że nie zdąży przejść. Albo jeden samochód zatrzyma się przed pasami, a drugi jadący sąsiednim pasem ma to gdzieś i ani myśli się zatrzymać. Poza tym, na przejściu między mostkiem a salonem Plusa, jest ograniczona widoczność przez drzewa rosnące tuż przy ulicy.
    Na miłość boską zróbcie coś z tym skrzyżowaniem, najlepiej zamontujcie światła, bo dojdzie do tragedii. Ile jeszcze stłuczek i wypadków będzie ? [/quote]
    może jakaś petycja do pseudo burmistrza? albo zebrać ze 20-30 osób i zrobić blokadę skrzyżowania w sobotę w godzinach 12-13! chodzić po pasach tam i z powrotem! ja się na to piszę!!!

    4 1 Cytuj
  • 10 cze 2012

    aleja lansu dla wieśniaków, robią kółeczka wokół starego dworca busów, łatwo się rozpędzić, ale z hamowaniem gorzej.

    8 Cytuj
  • 11 cze 2012

    Wszystkie 3 przypadki to mistrzowie prostej a i nawet to niezbyt dobrze im wychodzi. wsiadzie taki leszcz za kierownice i mysli ze umie jezdzic bo zrobil prawko. Jedzcie sobie gdzies pociwczyc na placu bo jak narazie dobry kierowca cinquacento 700 robi was jak chce a Wy tylko osmieszacie sie i stwarzacie zagrozenie dla normalnych ludzi

    10 1 Cytuj
  • 11 cze 2012

    Wiadomo, że problemy poważne, ale mimo wszystko to temat o Straży Pożarnej (interwencje, zawody strażackie, czy ogólnie o Straży), zatem apeluje, aby inne tematy niezwiązane z tą tematyką pisać w innych zakładkach forum.

    8 3 Cytuj
  • 11 cze 2012

    hmmm, tez mieszkam niedaleko i wydawalo mi sie ze wina byla zupelnie inna. Ten czerwony fiacik chyba wjechal na Slowackiego i nie ustapil pierwszenstwa. Faktem jest ze drugi samochod (ten czarny, nie chcialo mi sie sprawdzac marki) jechal dosyc szybko. Mnie bardziej denerwuja wyscigi na motorach jakie sie tutaj zaczynaja. Poczatek trasy na mostku, a pozniej juz wzdluz Pilsudskiego... od samego wycia tych motorow glowa boli... a co dopiero mowic o niebezpieczenstwie jakie stwarzaja.... nastepny przystanek... swiatla przy LO.

    4 Cytuj
  • 11 cze 2012

    muszę wam powiedzieć że ja też miałam przypadek i na szczęście nie wypadek ale o mały włos ...starsza pani wpakowała mi się na środek drogi właśnie na to skrzyżowanie i nic tylko przypierdzielić ale w ostatniej chwili wyhamowałam nie wiem czy znaków nie widzą tam jest monitoring i co i kicha ....a guwniarstwo jeżdzi jak głupie to fakt....

    5 2 Cytuj
  • 11 cze 2012

    A wie ktoś co to się działo na wiadukcie na zakopiance w godzinach 17 - 18 2 samochody straży stały i 1 policja i zamkli 2 pasy w stronę Krakowa na 10 min i otwarli.

    6 Cytuj
  • 11 cze 2012

    pewnie im się nudziło....

    7 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Bamber Zamkli? chyba poprawnie zamknęli!
    sako gówno od zawsze pisze się przez o z kreską
    izii mnie się nie nudzi mam co czytać!!!

    2 4 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Ok. 13.55 słychać było syrenę chyba OSP Śródmieście. Do czego zostali zadysponowani?

    2 1 Cytuj
  • 14 cze 2012

    wyjechali mercedesem tylko gdzie i jak tego nie wiem proszę o odpowiedź

    Cytuj
  • 14 cze 2012

    pewnie na piwo:)

    3 7 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Powalone drzewa na ulicy Słowackiego obok wydziału geodezji starostwa. W akcji widziałem, że brał udział na pewno podnośnik PSP i samochód GBA (chyba Sródmieście). Ale przejeżdżałem po drugiej stronie Słowackiego w stronę centrum, tak więc, tyle tylko zdążyłem zauważyć zza szyby samochodu. Pozdrawiam :)

    3 Cytuj
  • 14 cze 2012

    [quote=gość: koko] Ok. 13.55 słychać było syrenę chyba OSP Śródmieście. Do czego zostali zadysponowani? [/quote]
    Wypadek ul. Sobieskiego zderzenie dwóch aut.

    1 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Wie ktoś jakie drużyny MDP wezmą udział w niedziele w zawodach w Głogoczowie ?

    Cytuj
  • 14 cze 2012

    chyba 4 drużyny chłopców i 4 drużyny dziewczyn. Tak jak co roku...;]

    2 1 Cytuj
  • 14 cze 2012

    duże opady deszczu ale jak narazie to jest spokój

    3 Cytuj

Odpowiedz