Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 4 wrz 2013

    ładnie dzisiaj gościu "przyczesał' w starostwo

    4 1 Cytuj
  • 4 wrz 2013

    Jak on to wogóle wykombinował że tam wjechał? Na szczęście chyba nikt tamtędy nie szedł bo strach pomyśleć

    3 1 Cytuj
  • 4 wrz 2013

    też się zastanawiam jak on to zrobił

    1 Cytuj
  • 4 wrz 2013

    Wiecie gdzie straże pojechały jakieś 5 min temu?

    2 Cytuj
  • 4 wrz 2013

    na Chełmie faceta ciągnik przywalił i pogotowie go zabrało :-/

    2 Cytuj
  • 4 wrz 2013

    Miejmy nadzieje że wyjdzie z tego

    1 Cytuj
  • 14 wrz 2013

    niestety podpalacz dalej sieje strach wczoraj po godz 19 podpalił stodołę w kobielniku którą wcześniej już spróbował spalić!!! pożar na szczęście szybko został opanowany

    4 Cytuj
  • 23 wrz 2013

    Podobno jakiś wypadek autobusu był na światłach kolo opla parę minut temu??

    1 Cytuj
  • Michal 23 wrz 2013

    Stłuczka nie wypadek, autobus chciał się zmieścić osobówce do bagażnika...

    7 Cytuj
  • 25 wrz 2013

    w okolicy Myślenic złapano podpalacza pewnie ten z Węglówki

    1 1 Cytuj
  • 16 paź 2013

    niestety dzisiaj kolejny pożar tym razem w kobielniku i to w biały dzień! tym razem paliła się nieużytkowana stodoła na szczęście pożar został opanowany

    2 Cytuj
  • 13 lis 2013

    Mam pytanie.
    Kiedyś obiło mi się coś o uszy że organizowane są konkursy na najlepsze strony internetowe OSP.
    Czy to prawda ? Może ktoś wie co podlega tam ocenie ?

    1 Cytuj
  • 14 lis 2013

    nie wiecie co się działo na zasani?

    Cytuj
  • 20 lis 2013

    co się dziś działo? słyszałem syreny w myślenicach

    3 1 Cytuj
  • 21 lis 2013

    Pawcio co ty taki ciekawski jesteś!!!!!!!!!!!!!

    5 Cytuj
  • 21 lis 2013

    bo ja już tak mam że jestem ciekawski

    1 Cytuj
  • 22 lis 2013

    jak to sie mówi ciekawość to pierwszy stopień do ... piekła;-)

    3 Cytuj
  • 7 lut 2014

    Witam sa tu jacys strazacy z ksrg? szlyszeliscie co mamy kupic za pieniadze z krajowego ? strzale swietlna do kierowania ruchu za 3200 czy kogos popier.... a na co to komu przeciez to jest chore

    3 Cytuj
  • 7 lut 2014

    Wydawać publiczne pieniądze to u nas potrafią myśleć już nie.

    2 2 Cytuj
  • 7 lut 2014

    To jedna ze służb gdzie szasta się pieniędzmi.Jaki jest np. sens kupować nowoczesny samochód pożarniczy za 600 tys.zł.dla OSP np. w Koziej Wólce gdzie z góry wiadomo że będzie wyjeżdżał kilka razy w roku i w ciągu 10 lat dzięki festynom i dniom strażaka zrobi 5 tys.kilometrów.Tak że przy takiej rozrzutności 3200 złotych to na waciki.

    2 6 Cytuj
  • 7 lut 2014

    Nie życzę Ci źle ale jak kiedyś taki samochód jak to określiłeś za 600 tyś dla OSP robiący przez 10 lat 5 tyś. km będzie musiał Ci kiedyś pomóc to może zmienisz zdanie.

    3 2 Cytuj
  • 7 lut 2014
    krowka123 napisał/a:

    To jedna ze służb gdzie szasta się pieniędzmi.Jaki jest np. sens kupować nowoczesny samochód pożarniczy za 600 tys.zł.dla OSP np. w Koziej Wólce gdzie z góry wiadomo że będzie wyjeżdżał kilka razy w roku i w ciągu 10 lat dzięki festynom i dniom strażaka zrobi 5 tys.kilometrów.Tak że przy takiej rozrzutności 3200 złotych to na waciki.

    waciki nie waciki ale caly rok czekasz na kase zeby kupic jakis pozadny sprzet a tu jakies jajca gratuluje glupoty temu kto o tym zadecydowal jak zobaczycie taka strzale swietlna na drodze to pamietajcie to wam ma ratowac zycie :D

    1 1 Cytuj
  • 7 lut 2014

    Szkoda wałkować tematu,jakieś OSP na zadupiu musi mieć wypasionego Merca bo lokalny radny ma układy i tyle a nie chodzi wcale o bezpieczeństwo.Prędzej do tej dziury dojedzie terenowy Star niż to cudo techniki ale jest się czym pochwalić na lokalnych zawodach czy w Boże Ciało.Samochód niczego nie ratuje tylko ludzie gdyby było inaczej nie trzeba by strażaków tak że zdania nie zmieniam.

    2 4 Cytuj
  • 8 lut 2014

    Nie nie chodzi o bezpieczeństwo , lokalny radny będzie jeździł strażacki wozem do kościoła na zakupy itp. bo ma układy. Stwierdzenie ,że samochód niczego nie ratuję jest śmieszne, to po co lekarzom karetki a policjantom radiowozy, jak przecież to oni ratują a nie samochody.?

    4 1 Cytuj
  • 8 lut 2014

    Nie jest ważne jaka to jednostka i czy znajduje się na zadupiu czy nie i ile wyjazdów ma w roku, ale ważne jest to że ten jeden wyjazd w roku tym wypasionym mercedesem (i pewne jest że nie rozkroczy się na drodze w czasie dojazdu do miejsca zdarzenia) może uratować komuś życie i dobytek. A może to właśnie TY! będziesz potrzebować pomocy?
    Mamy w jednostce Stara 38 letniego i robimy wszystko żeby był sprawny. Wyjazdów niema za wiele, ale jak nie wyjedziesz do zdarzenia w swojej miejscowości to mieszkańcy cię zjedzą.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz