Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • Marcin 22 sie 2012

    Khaike-A koło 19.30 Poręba albo Trzemeśnia co się działo?

    Kolego był pożar traw w Drogini było samo Osp

    3 1 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Coś znalazłem odnoścnie LPR. Pewnie pojutrze będzie coś podobnego :)
    http://www.lpr.com.pl/pl/jednostki-ratownicze.html ( na samym dole tej strony jest prezentacja do pobrania) :)
    Miłej "lektury" :D

    2 Cytuj
  • 22 sie 2012

    Przed chwila słychać było syrenę OSP Dolne Przedmieście.Do czego był wyjazd?

    4 Cytuj
  • 22 sie 2012

    srodmiescie tez bylo wzywane. czekam na informacje :)

    5 Cytuj
  • 22 sie 2012

    [quote=Turbo112] Khaike-A koło 19.30 Poręba albo Trzemeśnia co się działo?

    Kolego był pożar traw w Drogini było samo Osp [/quote]

    a co cały powiat miał przyjechać do traw widocznie dali rade chłopaki

    8 Cytuj
  • 22 sie 2012

    [quote=gość: koko] Przed chwila słychać było syrenę OSP Dolne Przedmieście.Do czego był wyjazd? [/quote]
    Pozar na ujejskiego byl

    4 1 Cytuj
  • 23 sie 2012

    Przeczytane w internecie :
    Zbliżają się wybory na prezesa PSL oraz szefa Związku Ochotniczych Straży Pożarnych - przypomina gazeta i zaznacza, że obie te funkcje sprawuje obecnie Waldemar Pawlak. Wygląda więc na to, że szef ludowców już teraz postanowił zadbać o partyjny elektorat i poparcie.
    Dlatego w najbliższą sobotę odbędzie się darmowy festyn na Stadionie Narodowym dla blisko 50 tysięcy strażaków; zabawa odbędzie się w przededniu wyborów nowych władz.
    Zbieg okoliczności? Przypadek? OSP wczoraj milczała na ten temat. Z kolei Państwowa Straż Pożarna przekonywała, że festyn jest przede wszystkim imprezą dla szeregowych strażaków.
    A jakie atrakcje czekają na strażaków? Wystawy strażackiego sprzętu, pokazy i koncerty zespołów Blue Cafe oraz Budka Suflera.
    Warto zaznaczyć, że roczny koszt utrzymania Stadionu Narodowego to około 18 milionów złotych. Oczywiście z naszych podatków - podkreśla gazeta.

    Jestem całym sercem za OSP ale to jest po prostu ku...estwo i rozbój w biały dzień. Właśnie po takich buraczanych imprezach ludzie mają do nas pretensje. Mam nadzieję, że w końcu tego Pawlaka usuną z tego stanowiska i przestanie nas kompromitować.

    9 1 Cytuj
  • Marcin 23 sie 2012

    Wypadek obok centrum seniora

    2 1 Cytuj
  • 23 sie 2012

    nie rozumiem jaki może być teraz pożar traw np ścierniska ,słomy ewentualnie siana ale trawy?

    1 3 Cytuj
  • 23 sie 2012

    co to za wypadek koło tego centrum seniora wie kto ....

    3 1 Cytuj
  • 23 sie 2012

    do czego wczoraj wieczór została zadysponowana PSP Myślenice jechała w strone Wiśniowej ?

    3 1 Cytuj
  • 24 sie 2012

    Wczoraj o 23,30 jechały straże w kierunku Zakliczyna.

    3 1 Cytuj
  • 24 sie 2012

    [quote=gość: boba1] Wczoraj o 23,30 jechały straże w kierunku Zakliczyna. [/quote]
    Pożar stodoły...

    3 1 Cytuj
  • 24 sie 2012

    trawa a o której to było ? bo właśnie wyła syrena w wiśniowej po godz 19:00 tyle ino wiem

    3 Cytuj
  • 24 sie 2012

    ok już wiem wypadek samochody - dachowanie 30 min po północy.

    4 Cytuj
  • 24 sie 2012

    a myśmy sie źle zrozumieli o tym wypadku to ja już wiedziałem tylko wczoraj też wyła syrena ino nie wiem do czego

    3 Cytuj
  • 25 sie 2012

    co się stało wczoraj na Bysinie??? przejeżdżałem wieczorem i widziałem jakieś zbiegowisko oraz karetkę i policje

    3 1 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    hej
    co sie działo dzis w rudniku lub w okolicy ze tak pogotowia i straże tak pędziły...ok16:00

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    [quote=gość: wewew] hej
    co sie działo dzis w rudniku lub w okolicy ze tak pogotowia i straże tak pędziły...ok16:00 [/quote]
    wypadeczek

    Cytuj
  • 1 wrz 2012

    no wypadeczek ale jaki? gdzie? co sie stało?
    jakies szczegóły?????

    Cytuj
  • 1 wrz 2012

    A co sie działo kolo 9 rano na zakopiance w Miłogoszczy?

    Cytuj
  • 1 wrz 2012

    [quote=gość: wewew] no wypadeczek ale jaki? gdzie? co sie stało?
    jakies szczegóły????? [/quote]
    kolego na zakręcie w sułkowicach koło kościoła koleś fordem wypad zakrętu i uderzył w babkę ale nie wiem co za marka ale obydwa do kasacji a pózniej chyba sie palił w sułkowicach

    2 Cytuj
  • 9 wrz 2012

    Wczoraj około 19.30 w miejscowości Czasław samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne wyrywając je.Następnie wykonał dwa koziołki i wylądował na dachu na skarpie przy rzece.Karetka zabrała jedną ranna osobę (będącą pod wpływem alkoholu) pozostali pasażerowie wg świadków uciekli do lasu. Na miejscu OSP Czasław, OSP Raciechowice, 2 x PSP Myślenice, policja , pogotowie ratunkowe

    2 1 Cytuj
  • 11 wrz 2012

    Nie wiecie czasem, co działo się dziś około godziny 19? Syreny słychać było dość długo...

    3 Cytuj
  • 12 wrz 2012

    powiedzcie mi jak sobie teraz śródmieście radzi z wyjazdami? czy w ogóle już jakieś były od rozpoczęcia robót

    3 2 Cytuj

Odpowiedz