Forum » Myślenice

Sezon rowerowy wiosna/lato 2011 uważam za rozpoczęty

  • 15 maj 2011

    Joga i "powitanie słońca"..?? pomyślę o tym....:)

    http://www.joemonster.org/art/11990/Mistrzowie_jogi , obyś tylko nie trafił na takiego nauczyciela treku;-)

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    :-D

    Cytuj
  • 17 maj 2011

    nie znoszę rowerzystów!! powinni miec zakaz poruszania sie po drodze, tylko stwarzają zagrożenie i blokują ruch .
    A teraz jak wprowadzili te nowe przepisy, zobaczycie ile bedzie wiecej wypadków na drodze i potrąceń, w końcu ktoś może zrozumie ten błąd.

    1 7 Cytuj
  • 11 cze 2011

    obcy-gdyby głupota była lżejsza od powietrza latałbyś niczym jastrząb. Jutro w Krakowie jest dzień cyklisty jedź i posłuchaj co mają do powiedzenia ludzie którzy codziennie chcą korzystać swobodnie z rowerów. Myślenice powinny być też miejscowością przyjazną rowerzystom lecz nie są, a szkoda może więcej turystów przyjeżdżałoby do nas. I nam mieszkańcom Myślenic żyłoby się lepiej- czekam na ścieżki rowerowe w Myślenicach z północy na południe, ze wschodu na zachód. Pcim ścieżki rowerowe już ma!

    3 Cytuj
  • 17 cze 2011

    Pozwolenie na budowę ronda przy strażnicy śródmieście które to wykluczało stworzenie ścieżek rowerowych w Myślenicach zostało uchylone. Może teraz władza zrozumie że tranzytowy ruch poj trzeba wyprowadzić poza miasto na drogę zachodnią, a pieniądze zarezerwowane na rondo powinny być skierowane na budowę drogi zachodniej. I to jest właściwa droga działania panowie.

    1 Cytuj
  • 17 cze 2011

    umówie sie na rower z jakąś fajną dziewczyną co też jeździ sama;).pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 cze 2011

    batalia o to czy będziemy mieli miasto ze ścieżkami rowerowymi czy bez nich trwa na stronie głównej miasto-info- temat rondo w śródmieściu zapraszam do dyskusji zwolenników ruchu rowerowego w naszym mieście

    Cytuj
  • 28 cze 2011

    Ile kosztuje przegląd roweru ? Ktoś pomoże ?

    Cytuj
  • 28 cze 2011

    O właśnie, własnie a gdzie tak w ogóle w Myślenicach jest jakiś godny polecenia serwis rowerowy?

    Cytuj
  • 28 cze 2011

    :-)serwisy istnieją, ale ja z nich w zasadzie nie korzystam;-). Chodzi o jakąś konkretną usterkę czy np. smarowanie?

    Cytuj
  • 29 cze 2011

    Ja serwisuje u Dobosza za przygotowanie roweru do sezonu tzn. wymiana linek, wymiana płynu hamulcowego, czyszczenie łańcucha i kasety przerzutek, prostowanie tarcz zapłaciłem 160zł

    Cytuj
  • 29 cze 2011

    haha to ladnie z ciebie zdarl... ale tam sa takie ceny nie ma sie co dziwic

    1 1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    :-) Jeżdżę ostatnio na jednym hamulcu, coś mi się podziało z drugim- pewnie jakaś regulacja...
    A smarowanie to ja mam obcykane....sięgam po WD40, psik i po sprawie;-)

    Cytuj
  • 29 cze 2011

    [quote=BouBou] Ja serwisuje u Dobosza za przygotowanie roweru do sezonu tzn. wymiana linek, wymiana płynu hamulcowego, czyszczenie łańcucha i kasety przerzutek, prostowanie tarcz zapłaciłem 160zł [/quote]

    A jakiś tańszy serwis?:-)

    Cytuj
  • 29 cze 2011

    160 zł to dużo, wiem jeszcze że jest serwis na osiedlu koło Zorzy i chyba na Dąbrowskiego.

    Czy ktoś z Was zna ceny przeglądów ?

    Cytuj
  • 29 cze 2011

    [quote=BouBou] Ja serwisuje u Dobosza za przygotowanie roweru do sezonu tzn. wymiana linek, wymiana płynu hamulcowego, czyszczenie łańcucha i kasety przerzutek, prostowanie tarcz zapłaciłem 160zł [/quote]

    eee, opowiadasz jakieś bajki bo ja za też tam serwisuje i za serwis całego roweru dałem 50 zł mo chyba że Ty w tej cenie miałeś jakieś wymieniane części itp

    Cytuj
  • 29 cze 2011

    Ja u p. Dobosza za przegląd płaciłem 80 zł. Jestem zadowolony z usługi aczkoliwek musiałem odebrać rower na drugi dzień gdyż mieli kolejkę a trochę mi zależało na czasie. Pozatym bez zastrzeżeń.

    Cytuj
  • 29 cze 2011

    DO kasiiaaaa- nie pytaj na tym forum , bo to forum jest znane z wypisywania oszczerstw i nieprawdziwych informacji. Sami malkontenci lub oczerniająca się konkurencja. Zaraz stanie się to co w temacie pizzerii. Masakra i paranoja. Proponuję przedzwoń , lub pofatyguj się sama - poproś kosztorys o wycenę i wtedy podejmij decyzję.

    1 1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    Z moich doświadczeń nie polecam Dobosza. Mają drogi serwis i bardzo drogo na sklepie. No ale tak jest jak się nie ma konkurencji w Myślenicach.

    Możecie mnie zminusowac ale to moja subiektywna opinia.
    Po prostu kilka razy się zraziłem do tego sklepu i teraz już tam nie bywam.

    1 1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    Rower mam bardzo dobry więc nie oszczędzam na nim, a niestety po ostatnim sezonie był w kiepskim stanie :( tak jak napisałem był rozebrany do śrubki czyszczony smarowany wymienione linki płyn prostowane tarcze itp ... z efektu jestem zadowolony ... niestety już zaliczył ostrą jazdę i teraz prostowanie tarczy już nie pomoże trzeba wymienić Nie znam innych serwisów w Myślenicach więc nie mam porównania

    1 Cytuj
  • 29 cze 2011

    nieprawda że mają drogo. W zeszłym tygodniu porównywałem ceny roweru( gdyż byłem na kupnie) u doboszów w stosunku do takich gigantów jak intersport a nawet szukałem na allegro.

    Powiem tak , cena roweru w mcach jak i np w krku była identyczna. Kupiłem w naszym mieście a to ze wzgledu na koszty dojazdu, transportu roweru jak i to że udało mi się wytargować licznik i podpórkę do zakupionego sprzętu. Podrugie na miejscu serwis i gwarancja itp. Na allegro poszukiwanego roweru nie znalazłem ( poza używanymi). Co do cen serwisu - w karcie gwaranycjnej ( rower Giant) mam wbity koszt przeglądu na 80 zł wraz z materiałem) tak więc moim zdaniem cena do przyjęcia.

    2 2 Cytuj
  • 29 cze 2011

    to "buka" masz inne doświadczenie niż ja. Według mnie może nie są najtańsi, ale mają wiedzę i znają sie na tym co robią , wole zapłacić i mieć to zrobione raz a dobrze a w innych punktach nie zawsze tak jest , a w Krakowskich serwisach to jest dopiero drogo , poza tym odradzam wam serwisy dużych sieci raz dałem tam rower po 2 tygodniach leżenia w serwisie działał gorzej niż przed oddaniem

    Cytuj
  • 30 cze 2011

    Witam !!
    Czytając poprzednie wypowiedzi w wieloma osobami się nie zgadzam !
    Ceny w Sklepie Dobosz są bardzo przystępne. Serwisuje u nich dwa swoje rowery w tym jeden rower zjazdowy który katuje w sumie co niedziela jeżdżąc po całym południu polski zaliczając liczne trasy zjazdowe (Zakopane, Wisła, Jurgów, Kasina itp) za serwis i obsługę klienta ich strasznie chwale ! Co do serwisu to sam widzę ze jest to profesjonalnie zrobione i dokładnie. Nigdy nie zdążyło mi się żebym miał coś źle zrobione. Sam kupuje u nich części rowerowe i wymieniajac je widzę że stare się idealnie trzymają bo są dobrze zakonserwowane, co wynika z faktu ze musza używać dobrego sprzętu, między innymi smarów rowerowych i kluczy. Smary używaja wysokiej jakosci na zmienne warunki pogodowe ktore długo sie trzymaja i nie wypłukuja sie od wody deszczu błota itp rower mam znakomicie przygotowany wyregulowany i bardzo sobie chwale ich usługi!
    A co do cen na sklepie to przejedziecie sie do krk tylko nie do 'hipermaketu' bo tam roweru nie kupicie i porownajcie ceny. Nie ma roznicy a robią rabaty czy jakies bonusy, i maja bardzo szeroki asortyment !!
    Naprawdę polecam !!
    Korba !

    2 3 Cytuj
  • 30 cze 2011

    a wracając do tematu sezonu 2011 ktoś chętny na wypad w ten weekend ?? szukam kompana i pomysłu na fajną trasę ma ktoś jakieś sprawdzone propozycje ??

    1 Cytuj
  • 1 lip 2011

    STARS

    Już jeden organizator wypadu rowerowego nam się zniechęcił, bo mimo wielu deklaracji forumowiczów nikt w umówionym miejscu się nie stawił. Jeden wykręcił się brakiem czasu w danym dniu, drugi marudził ze za daleko ,że boi się zakwasów, że niby nie rozciągnięty po zimie -normalnie wykręt za wykrętem:-). Od tamtego czasu cisza....a organizator wypalony i zniechęcony sam sobie już jeżdzi:-)

    Ale czy to znaczy, że następnym razem też się nie uda...?hmmm nie koniecznie:-)

    2 Cytuj

Odpowiedz