Forum » Myślenice

Nauczyciele

  • 18 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Endrju ale ja nie mogę zostać nauczycielem z dwóch powodów a ten główny to jest taki, że zarabiają adekwatnie do ilości przepracowanych godzin czyli za mało. Od początku o tym mówię, że nauczyciele zarabiają za mało ponieważ za mało pracują. Popieram ich w pełni dam nie 500 nie 1000 ale 2000zl podwyżki tylko do tej pory nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie : co w zamian? Bez odpowiedzi wygląda to tak, że chcę podwyżkę bo.....jestem :-))) taaaadaaammm. Chce w miejsce podwyżki zrezygnować z korepetycji, nauczyciel powinien w zamian za podwyżkę mieć czas pochylić się indywidualnie, pomóc, zapytać, zaproponować inne podejście (są obecnie i tacy ale na palcach jednej ręki). Jeśli po podwyżce (jeżeli nastąpi) ma to wyglądać tak jak do tej pory to po co komu podwyżka?
    Cały czas moje pytanie jest otwarte: co w zamian?
    Wszyscy tutaj konsumenci różnych dóbr i usług oczekujecie z czasem coraz lepszej jakości najchętniej przy niższej cenie. Jeżeli po sprawdzeniu właściwości odbiega to od waszych oczekiwań stwierdzacie, że chyba przesadziliście z ceną w dół bo jakość rozczarowała. Szukacie alternatywnych rozwiązań lub towarów. Koniec końców najczęściej jednak dokładacie kilka groszy aby kupić coś lepszego lub co najmniej markowego co powinno gwarantować minimum jakości.
    Z jakością nauczania cóż.....jest jak jest. Poprzez wadliwy system przerabiany od czasu transformacji z jakością i materiałem jest słabo, zamiatamy ogon Europy. Pozostaje pytanie a co z jakością pracy? Czy faktycznie na palcach jednej ręki? Rozumiem, że jak nie ilość godzin to choć jakość - zazwyczaj tak jest, ilość lub jakość. A teraz mamy i 18 godzin i niby brak czasu dla dziecka, wieczne udawanie zabiegania itp.
    No to jak to jest warto dołożyć tych kilka złotych do jakości czy nie warto? Proste rynkowe pytanie.
    I rynek da na to odpowiedź. Nie rząd, nie Broniarz, nie solidarność ani nie ZNP. Ani się obejrzycie jak rynek to wyreguluje. System już się wyregulował przez korki i prywatne dokształcanie. Przyjdzie pora aby wyregulował jakość pracy, znaleźć dobra alternatywne, inne rozwiązania polepszające. Gwarantuje Wam, że rynek nie zapłaci za pozerowanie jakości.
    https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/595803,strajk-nauczyciele-broniarz-reforma-szkola.html

    Weź mi przypomnij bo ktoś z nas nagina rzeczywistość. Ja pisałem o powiązaniu Broniarza z KODem, a ludzi z jego otoczenia Broniarza z przeszłością komunistyczną. Ergo strajk nie jest dla nauczycieli, nauczyciele to narzędzia KODu, jak każda pikieta KODu jest celowana. Przypomnę :
    https://niezalezna.pl/266167-sojusznik-broniarza-i-jego-komunistyczna-przeszlosc-jan-guz-byl-w-kw-pzpr-i-ormo

    o esbekach Ty wspomniałeś, więc jak będzie? Pokażesz mi to palcem czy zostaje na tym, że Ty zmanipulowałeś i połączyłeś KOD z esbecją?

    tu jest na bogato
    http://www.blogmedia24.pl/node/76149

    Jest na tym forum wątek: KOD - Komitet Obrony Demokracji. Wejdź , poczytaj, coś na KOD napisał. I przeproś. Ponadto plułeś w innych wątkach. W tym wątku nie czas na ten temat. Zresztą to tyczy Ciebie, innych może nie interesować. Nauczyciele negocjują dziś z rządem. To ważniejsze.

    7 16 Cytuj
  • ppp ppp 19 kwi 2019
    barnaba44 napisał/a:

    I oto objawił nam się maluczkim.... Vivaldi, człowiek wielu pasji prawy i sprawiedliwy, wszechwiedzący znawca mechaniki, edukacji,muzyki,polityki,religii,stosunków międzynarodowych i damsko-męskich oraz męsko-damskich, literatury, kosmologii,filozofii, fizyki, alchemii oczywiście medycyny i wszech nauk.. Chłopie czy jest coś, COŚ......? na czym się nie znasz?
    Ad vocem
    1. Co do nauczycieli nie wypowiadaj się proszę o przedstawicielach zawodu, którego nigdy w swoim życiu nie wykonywałeś. Nie masz zielonego pojęcia jak to jest tkwić cały dzień w budynku, w którym natężenie dźwięku sięga 100 decybeli, uczniowie przychodzą z domu z komunikatem zasłyszanym od rodziców, że uczą ich "larwy (żeńskie i męskie) bez życia, bez pasji" (brawo "pięknie" to określiłeś) i oczekują, że owe "larwy" powinny być tylko na ich życzenie i zawołanie.
    " absolutnie nie należą się podwyżki w takiej wysokości i w takiej formie jaką żądają"- rozumiem, że Ty je przyznajesz to ile się należy?? Określ wysokość.
    "To nie są strajki to jest terroryzm a zakładnikami są dzieci."- a czym były strajki pielęgniarek w CZMP w CZD?? Kto był zakładnikiem? Wtedy było ok? A dlaczego w ogóle mówimy o zakładnikach? Nie ma zakładników jest walka o godność!
    "Nikt nigdzie nie zaproponował, że się "zwalnia" jak nie dostanie podwyżki. Dlaczego?"- Dlatego, że nie robimy nic innego tylko doskonalimy się dla szkoły i pod szkołę. Wybacz ale żaden dyrektor nie zapłaci mi za kurs np. mechaniki pojazdowej, względnie prowadzenia baru szybkiej obsługi lub wulkanizacji. Czego mam się uczyć jak do jasnej Anielki jestem nauczycielem??
    A teraz Ad vocem:
    1. Urzędnicy szkolą się za pieniądze urzędu-nauczyciel często (nie zawsze) za swoje
    2. Nie ma sprawy 40 godz tydzień pracy ok! wywiadówka od 14-15, wycieczka do 15 później życzę sobie płatnych nadgodzin, dyskoteka do 15 o telefonie do mnie po 15 zapomnij (larwa odpoczywa)
    3. Indywidualizować to możesz w klasie do 10 uczniów w przypadku większej liczby- zapomnij, nie ma takiej możliwości. Jeśli potrafisz to zrobić naucz mnie proszę- przecież potrafisz! Ty potrafisz wszystko więc pokaż jak indywidualizować pracę w zespole, w którym 10 uczniów ma opinię np. o specyficznych problemach w uczeniu się i do każdego masz dostosować wymagania edukacyjne. Tylko Ty to wiesz więc na pewno mi powiesz jak to zrobić.
    4. "Pozostało 20% nauczycieli którym się chce z czego połowa jest sfrustrowana."- skąd masz takie dane z CBOS-u? Podaj mi proszę źródło, z którego czerpiesz, przecież taki fachura jak Ty na pewno ma sprawdzone informacje.
    Pozdrawiam Barnaba

    3 16 Cytuj
  • ppp ppp 19 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Juz jestem. Ogarniałem papiery po pracy. nie minęła 23:00 i oto mam chwilkę "luzu".....nie to co u nauczycieli, skoro Ci orają 5 godzin w szkole i z 10 godzin w domu :-))) ale de facto podatek z dniówki będzie spory więc i barnabie coś skapnie skoro miał nawet ze 3 godziny WFu w podstawówce, rzucił piłkę na boisko z hasłem "to grajcie se chłopacy" - taki żart tematyczny :-))) - bez urazy

    A Ty liczyłeś na to, że przy ujemnej demografii (od dekady) szkół będzie przybywać? Gratuluje :-)))

    Uważasz, że inaczej było do tej pory? Przedszkola prywatne -podczas niedomagania państwowych- wyrosły jak grzyby po deszczu, wyższe uczenie to samo. Ty na prawdę uważasz, że dostęp do dobrej, mocnej jakościowo wiedzy, z dobrymi nauczycielami jest darmowy? Noooo i oplułem monitor ze śmiechu - muszę pościerać. Idź się podlecz ale nie radze na NFZ skoro także jest powszechnie dostępna możliwość. Rynek Endriu nie lubi pustki. Spróbuj iść do dentysty "darmowego". Amalgamat srebrny czy płacimy za porcelankę? Weź .....proszę Cię z darmowym i powszechnym szkolnictwem. Wiem ile płacę na tą "darmoszkę". Wiem też jakie są efekty tego bez korków i dodatkowych lekcji. Wiem, że nie dopcham się do porozmawiania o problemach w podstawówce. Mogę Ci wiele udowodnić co wiem, że mi się należy ale za darmo nic nie ma......

    Znam cię i mydl tu oczu ludziom że o tej porze pracujesz. Widzę cię że całymi dniami siedzisz w domu, a jak wyjedziesz to wielki płacz.

    5 15 Cytuj
  • 19 kwi 2019
    Seneka napisał/a:

    Jest na tym forum wątek: KOD - Komitet Obrony Demokracji. Wejdź , poczytaj, coś na KOD napisał. I przeproś. Ponadto plułeś w innych wątkach. W tym wątku nie czas na ten temat. Zresztą to tyczy Ciebie, innych może nie interesować. Nauczyciele negocjują dziś z rządem. To ważniejsze.

    Mam nadzieję Seneka, że po którychś (nie wiem których) wyborach cały ten hejtowy szlam, niektórych przedstawicieli tego forum odejdzie na zawsze w niepamięć. Obornik obelg, kłamstw i zwyczajnych -często niegodnych- insynuacji, stanowią nawóz jaki służyć ma wzrostowi prymitywnych idei ludzi posługujących się równie prymitywnymi ideami. Określenia typu „bida”, „piniądze”, „ynteligencja” mają z jednej strony wytworzyć u odbiorcy poczucie, że mają do czynienia ze swoim (jak swojska kiełbasa) chłopem a z drugiej strony pogardę dla obcego, ideologicznie, moralnie i światopoglądowo tworu, który wyrósł, pasożytuje i wzrasta na zdrowym (jeszcze)organizmie. Czy czegoś Ci to nie przypomina ? Bo mnie jak najbardziej

    2 15 Cytuj
  • 19 kwi 2019
    barnaba44 napisał/a:

    Mam nadzieję Seneka, że po którychś (nie wiem których) wyborach cały ten hejtowy szlam, niektórych przedstawicieli tego forum odejdzie na zawsze w niepamięć. Obornik obelg, kłamstw i zwyczajnych -często niegodnych- insynuacji, stanowią nawóz jaki służyć ma wzrostowi prymitywnych idei ludzi posługujących się równie prymitywnymi ideami. Określenia typu „bida”, „piniądze”, „ynteligencja” mają z jednej strony wytworzyć u odbiorcy poczucie, że mają do czynienia ze swoim (jak swojska kiełbasa) chłopem a z drugiej strony pogardę dla obcego, ideologicznie, moralnie i światopoglądowo tworu, który wyrósł, pasożytuje i wzrasta na zdrowym (jeszcze)organizmie. Czy czegoś Ci to nie przypomina ? Bo mnie jak najbardziej

    Mnie też - większość wypowiedzi Wałęsy.

    12 10 Cytuj
  • 19 kwi 2019
    Ziutek napisał/a:

    Znam cię i mydl tu oczu ludziom że o tej porze pracujesz. Widzę cię że całymi dniami siedzisz w domu, a jak wyjedziesz to wielki płacz.

    :-))) mam Cię budzić za każdym razem? :-) a może mam więcej tych aut? :-) kto wie, kto wie ale jak Cię widzą....tak im się wydaje :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=DGSZnZ_drDU
    dobrze Ci radzę, zakładaj taki sam biznes, pracujesz mniej od nauczycieli a kapucha leci, normalnie mówię Ci z nic nierobienia, nawet Ci podpowiem jak dobrze takie auto zbudować, 8 już zrobiłem :-), będzie samo żarło od pierwszego dnia, będziesz se siedział i nic nie robił :-)

    barnaba44 napisał/a:

    Określenia typu „bida”, „piniądze”, „ynteligencja” mają z jednej strony wytworzyć u odbiorcy poczucie, że mają do czynienia ze swoim (jak swojska kiełbasa) chłopem a z drugiej strony pogardę dla obcego, ideologicznie, moralnie i światopoglądowo tworu, który wyrósł, pasożytuje i wzrasta na zdrowym (jeszcze)organizmie.

    Mocno to rozbudowałeś ale się mylisz. To nie było swojskie. W założeniu było raczej prześmiewcze.

    Seneka napisał/a:

    Nauczyciele negocjują dziś z rządem. To ważniejsze.

    Owszem i dla mnie ważne, cały czas czekam na odpowiedź : co w zamian za większy pieniądz? Cytując Ciebie : "nie tylko o pieniądze chodzi".

    10 5 Cytuj
  • 19 kwi 2019
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Mnie też - większość wypowiedzi Wałęsy.

    Wałęsa jest urokliwy, ale bolszewikiem nigdy nie był i nie będzie. Cynikiem o mentalności bolszewickiej też nie. To naturalny chłop o niesamowitej intuicji. Demokrata stawiający na lewą i prawą nogę. Wyrobił komunistów i Kaczyńskich. Dziecko systemu, ojciec towarzysz, mama polonistka, mające kłopoty ze zdaniem matury, kaleczące mowę ojczystą do dziś, śpiące spokojnie w czasie, gdy inni internowania doznali, szuka dziś straconego czasu w takim pośpiechu, że Polskę zatracić gotów, byle nadrobić. Bazuje na też mało rozgarniętym, ale większe zasługi posiadającym bracie, bo sam oprócz gierek i manipulacji w III już RP, niewiele znaczył. Przenosi żywcem drzemiącą w nim mentalność towarzyszy tylko partia inna. Wykorzystuje czasem słuszne niezadowolenie z transformacji określonych grup społecznych, żeruje i wznieca najgorsze instynkty w ludziach. Potrafi podlić ludzi , a także doskonale podłość ludzką wykorzystać do swoich celów. Jest najbardziej amoralnym politykiem, jakiego III RP wydała. Nie uda mu się, ale zepsuje wiele. Już zepsuł. On w ogóle do Polski powiatowej nie pasuje, bo to mierny inteligencik z Żoliborza, ba gardzi nią. Dobrał takich samo amoralnych inteligentów typu Gowin i Morawiecki, którzy wykorzystują wyborców PiS-u, ale są tak sztuczni, że robią z siebie [ przy Wielkim Piątki nie napiszę kogo ]. Podobnie Prezydent Duda do tego elektoratu zupełnie nie pasuje. To też pożal, się Boże inteligent, budzący uśmiech politowania przy kontaktach z ludem, który go szanuje, bo doktor. Dlatego na pierwszy rzut poszła pachnąca rosołem , ozdobiona broszkami Szydło. Ona stanowiła pomost między PiS-owskim ludem, a tymi miernymi inteligentami. Niedokształcony i bolszewicki z natury Ziobro i towarzysz jego Jaki, mniej bolszewicki, ale bardziej populistyczny i podobający się elektoratowi za prostotę rozwiązań, wynikającą z braku wykształcenia prawniczego. Szydło z elektoratem powiatowym miała kontakt, ale Kaczyński nią gardzi i ją odstawił. Podobnie gardzi elektoratem PiS-u. Wałęsie do pięt nie dorasta. Nie byłoby Kaczyńskiego, Gowina, Ziobry, gdyby nie drzemiący w ludziach homo sovieticus. To jest problem. Jak przekonać członków naszych rodzin, kolegów , koleżanki z pracy etc. Nie bez znaczenia jest też widoczne powiązanie PiS-u z Kościołem hierarchicznym będącym pod wpływem Ojca z Torunia. Kościół na tym straci, ale większość księży i biskupów lezie w alians z PiS-em. Mamy okazję przyjrzeć się jakości naszego duchowieństwa, poziomu wykształcenia oraz poglądów.

    8 14 Cytuj
  • 19 kwi 2019
    Seneka napisał/a:

    Mamy okazję przyjrzeć się jakości naszego duchowieństwa, poziomu wykształcenia oraz poglądów.

    Noooo i jest o nauczycielach ..... :-) coś się nagle tak uruchomił jakbyś na wiecu KODu był? Mają te wypociny jakiś sens w wątku o nauczycielach? Powiem Ci, że ja nie widzę jakiegoś większego problemu z duchownymi i ich służbą w Myślenicach. Nie wiem jak tam w Pcimiu? Jak tam poziom wykształcenia? Wiem na Twoim przykładzie jakie poglądy. Nie macie tam za dużo wolnego czasu?

    Jak się maja te dwa wątki do siebie ?
    https://wiadomosci.wp.pl/lech-walesa-z-kod-em-w-kielcach-bronil-ks-jankowskiego-6352484002842241a

    Seneka napisał/a:

    Wałęsa jest urokliwy, ale bolszewikiem nigdy nie był i nie będzie. Cynikiem o mentalności bolszewickiej też nie. To naturalny chłop o niesamowitej intuicji. .

    https://www.gosc.pl/doc/5239759.Walesa-Uwazam-Putina-za-madrego-czlowieka

    10 8 Cytuj
  • 20 kwi 2019
    Ziutek napisał/a:

    Widzę cię że całymi dniami siedzisz w domu, a jak wyjedziesz to wielki płacz.

    Czekam na blika i rznę ratować świat, jedziesz ze mną? :-))) , wpadnij jutro w dzień, pogadamy o nauczycielach.

    A tym czasem :
    https://www.youtube.com/watch?v=dmizHUmUyN0

    https://www.youtube.com/watch?v=xbxCM4L_TtA

    10 6 Cytuj
  • 20 kwi 2019
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Mnie też - większość wypowiedzi Wałęsy.

    To świadczy tylko o Tobie... 00 rozumiem ale skąd 7hmm

    3 13 Cytuj
  • 20 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Na to pytanie powinni odpowiedzieć nauczyciele, to ich reprezentant. KOD dziwnie się uruchomił ostatnio. Na krówki plus też dał się prosty KOD nabrać (pisalem o tym wcześniej), generalnie żenada.
    https://medianarodowe.com/kod-przeszkadzal-egzaminach-brawa-nauczycieli/
    Firmowane przez nauczycieli. Przecież w tym wszystkim widać, że nie chodzi o dogadanie się tylko twarde warunki (nie do spełnienia) bo nie chodzi o to aby się dogadać ale aby trwać w tym.
    https://niezalezna.pl/87360-kto-protestowal-z-znp-te-zdjecia-mowia-chyba-wszystko

    Celem jest przewrót a nie nauczyciele, nauczyciele byli tylko narzędziem. Zostaną wyruch...ni podobnie jak demonstrujące kobiety w sejmie po czym PO zapomniało zagłosować nad własnym projektem w ich sprawie......tym razem będzie tak samo.....do następnej zadymy. Widzi ktoś w tym jeszcze dążenie do porozumienia i stabilności?

    Nie chce mi się klikać dlatego kopiuje ...siebie :-) ... nauczyciele to narzędzie w rękach KODu, niestety stracą najwięcej. Celem strajku NIE JEST porozumienie, żaden ze strajkujących do nich nie dąży ani pionki ani dowodzący z przodu i pchający (KOD) z tyłu. Żądania są ekstremalnie graniczne. To nie wrażenie, że nikt tam nie ma pojęcia o technikach negocjacji bo porozumienia się negocjuje a raczej na tym poziomie wykształcenia ktoś by się znalazł z wiedzą negocjacyjną....ergo NIKT NIE MA W PLANIE POROZUMIENIA a na pewno celem nie jest podwyżka, dobro nauczycieli, dobro dzieci czy poprawa jakościowo systemu edukacji (element w którym wspieram nauczycieli).
    https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/443400-nauczyciele-odwoluja-sie-do-rewolucji-francuskiej

    Sorry nauczyciele za blisko -w moich oczach- jesteście KODu czyli zadymiarzy połączonych z Sorosem.
    Szkoda - fatalna wizytówka.

    Vivaldi napisał/a:

    a Wy zamiast z KODem pilnować złodziej to firmujecie KOD własnym strajkiem wiedząc, że KOD żył z zadym celowanych, był wszędzie byleby zdestabilizować a za KODem stoi nie kto inny jak....czytaj
    http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/103657-soros-przyznaje-popieram-i-finansuje-kod

    jeszcze raz Ci potarzam jesteście marionetkami, nic nie ugracie bo nikomu z Waszych przywódców na tym nie zależy aby ugrać i przestać, stąd zaporowe żądania. Tu nie chodzi o porozumienie stron.

    https://www.portalsamorzadowy.pl/edukacja/pawel-kukiz-w-okraglym-stole-oswiatowym-politycy-powinni-ograniczyc-sie-do-roli-obserwatorow,124839.html
    Kukiz ma racje, stwórzcie przedstawicielstwo nauczycieli, takie prawdziwe a nie zadymiarzy to wtedy mozna bedzie mieć poczucie niezaleznych negocjacji.

    10 6 Cytuj
  • 20 kwi 2019

    Daj spokój. Dlatego oceniłem to (od początku) jak to widzę. Tu kompletnie nie chodzi o nauczycieli. A że idiotka to widać w podejściu do gospodarki (na złość mamie odmrożę sobie uszy) a druga wtopa to tez wcześniej zauważyłem : szacunek pozyskuje się strajkując :-))) .....czyj? Może trzeba ją po głowie pogłaskać, za mało była przytulana w dzieciństwie czy jak? Nooo ale "co zrobisz jak nic nie zrobisz"? :-)

    9 5 Cytuj
  • 20 kwi 2019

    No i mamy. Sédzia ukradł kiełbasę. Feministka coś pierdyknęła i larum w rytm *****izji i PiS-owskiego przekazu. Poczekajmy na pendrive'a. Gros strajkujących nauczycieli to nauczyciele niezrzeszeni od polityki się odżegnujący, ale Wy swoje. Gdyby nie było KOD-u to trzeba byłoby go wymyślić. Normą jest, że opozycja wykorzystuje wszelkie protesty na swoją korzyść. Mam wątpliwości, czy protest nauczycieli przyniesie opozycji korzyści sondażowe. Powstał problem, przy którym każdy chce swoją pieczeń upiec. Nic nowego. Nie tylko nauczyciele przegrają. Wszyscy wyjdziemy z tego poobijani. Nagonkę na nauczycieli uważam za podłość , na sédziów też. Te ataki inspirowane odgórnie przez rządzących przy użyciu mediów narodowych, Rydzyka, nawet niektórych ambon, brukowców typu wykop.pl i bezmôzgowych powielaczy to obrzydliwość. Tym bardziej w okresie świątecznym. Nauczyciele mają prawo do strajku. To oni ryzykują. Skoro się nie boją, to uszanujmy to.

    7 13 Cytuj
  • 20 kwi 2019

    Nauczyciele to „marionetki” w rękach : Sorosa, KOD-u, Wielkiej Loży Masońskiej Pallatynatu Pcimsko-Tokarzańsko-Lubieńskiego, wywiadów Korei płn, Kambodży i Burkina Faso, rewizjonistów z Wolnej Europy i zorganizowanych grup, które przy pomocy stonki postanowiły zniszczyć gospodarkę naszego wstającego z kolan kraju- to oczywiście żarty. A na poważnie...... zatkało mnie jak czytam wypowiedzi niektórych..... masakra

    8 12 Cytuj
  • 20 kwi 2019
    barnaba44 napisał/a:

    Nauczyciele to „marionetki” w rękach : Sorosa, KOD-u, Wielkiej Loży Masońskiej Pallatynatu Pcimsko-Tokarzańsko-Lubieńskiego, wywiadów Korei płn, Kambodży i Burkina Faso, rewizjonistów z Wolnej Europy i zorganizowanych grup, które przy pomocy stonki postanowiły zniszczyć gospodarkę naszego wstającego z kolan kraju- to oczywiście żarty. A na poważnie...... zatkało mnie jak czytam wypowiedzi niektórych..... masakra

    A czy widziałaś co ta nauczycielka mówi? Przecież sobie tego nikt nie wymyślił.

    Były wójcie - wykop, to nie brukowiec, to serwis agregujący linki z internetu.

    12 4 Cytuj
  • 20 kwi 2019

    Jak to się rzucili do minusowania.... oj biedaki, biedaki. Swoją drogą Strożaninku zaczynasz popadać w lekka paranoję z tym wójtem

    3 12 Cytuj
  • 20 kwi 2019
    barnaba44 napisał/a:

    to oczywiście żarty. A na poważnie...... zatkało mnie jak czytam wypowiedzi niektórych..... masakra

    Niektórzy powinni mieć dwa blogi: z pytaniami jeden, a drugi z odpowiedziami.
    Są autorytetami samymi dla siebie.

    3 8 Cytuj
  • 20 kwi 2019
    barnaba44 napisał/a:

    Jak to się rzucili do minusowania.... oj biedaki, biedaki. Swoją drogą Strożaninku zaczynasz popadać w lekka paranoję z tym wójtem

    Nie paranoję, tylko wszyscy wiedzą kim jest Seneka - doucz się. Nadal nie wyjaśniłaś / eś czy widziałaś / eś co ta nauczycielka mówi? Przecież nikt tu niczym nie manipulował, tylko podlinkował do jej własnej wypowiedzi.

    5 3 Cytuj
  • 20 kwi 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Nie paranoję, tylko wszyscy wiedzą kim jest Seneka - doucz się. Nadal nie wyjaśniłaś / eś czy widziałaś / eś co ta nauczycielka mówi? Przecież nikt tu niczym nie manipulował, tylko podlinkował do jej własnej wypowiedzi. Jeśli jako nauczyciel / nauczycielka nie potrafisz ze zrozumieniem przetwarzać informacji, to współczuje Twoim uczniom.

    Szczerze powiedziawszy nie wiem Kim jest Seneka bo wiedza ta nie jest mi do niczego potrzebna. Szanuję czyjeś prawo do anonimowości i tak jak nie mam pojęcia kim Ty jesteś tak samo nie kojarzę 99% użytkowników i nie mam zamiaru tego dociekać. Moim uczniom nie musisz współczuć bo być może sam nim byłeś... wiec zastanów się co mówisz. Nie widziałem(am) co mówi nauczycielka i nie mam zamiaru tego oglądać ponieważ jak widzę jak co poniektórym tutaj „dysk” przeczyścił internet to przerażenie mnie ogarnia. Z zasady nie oglądam „prawd objawionych” w internecie. Moje poglądy wynikają z wiedzy, doświadczenia życiowego oraz obserwacji. Tyle w temacie.

    6 10 Cytuj
  • 20 kwi 2019
    barnaba44 napisał/a:

    Szczerze powiedziawszy nie wiem Kim jest Seneka bo wiedza ta nie jest mi do niczego potrzebna. Szanuję czyjeś prawo do anonimowości i tak jak nie mam pojęcia kim Ty jesteś tak samo nie kojarzę 99% użytkowników i nie mam zamiaru tego dociekać. Moim uczniom nie musisz współczuć bo być może sam nim byłeś... wiec zastanów się co mówisz. Nie widziałem(am) co mówi nauczycielka i nie mam zamiaru tego oglądać ponieważ jak widzę jak co poniektórym tutaj „dysk” przeczyścił internet to przerażenie mnie ogarnia. Z zasady nie oglądam „prawd objawionych” w internecie. Moje poglądy wynikają z wiedzy, doświadczenia życiowego oraz obserwacji. Tyle w temacie.

    W takim razie jeśli nie oglądałeś tego, to czemu pisujesz takie komentarze jak ten wyżej, tutaj z niego cytat
    barnaba44 Dzisiaj 15:08
    [cytat] które przy pomocy stonki postanowiły zniszczyć gospodarkę naszego wstającego z kolan kraju- to oczywiście żarty. [/cytat]
    Na wideo, które zostało opublikowane w serwisie Twitter, a link do tego umieszczono w serwisie Wykop.pl, jedna z nauczycielek grozi blokadą kraju. To było podlinkowane. Ja wiem, że w walce o swoje można zaczadzić swój mózg i nie potrafić przetwarzać sprawnie informacji, ale jednak zachowaj proszę trochę klasy. Co do prawa do anonimowości - pełna zgoda, jednakże pewne osoby celowo i samodzielnie dokonują obnażenia siebie i swojej tożsamości - pewnym stylem pisania, pewnym zakresem tematycznym i pewnymi poglądami oraz tzw. "zakulisową wiedzą". Niektórzy nawet czynią z tego swoje hobby, prowadząc np. blogi w serwisach bloog.pl i opisując rady gmin jako "radny Knesetów".

    Co zaś się tyczy czy byłeś moim belfrem czy nie - to mogło się tak zdarzyć, w naszym powiecie jest wiele nauczycieli i nauczycielek, współczuje sobie więc sam jeśli na Ciebie kiedyś trafiłem. Komentowanie czegokolwiek, bez uprzedniego zapoznania się z daną treścią jest żałosne, a gdyby to był język polski to uczeń dostawał PAŁĘ za nie zapoznanie się z treścią danego utworu.

    Pozdrawiam serdecznie - podziwiam poniekąd zajadłość do toczenia wojny na tym, bądź co bądź marginalnym forum internetowym - Twoja aktywność to tylko tematy o nauczycielach. Nuda.

    7 5 Cytuj
  • 20 kwi 2019

    Z tym minusowaniem i plusowaniem to przesada. Tym bardziej, że "pewne osoby celowo i samodzielnie dokonują obnażenia".

    2 8 Cytuj

Odpowiedz