Forum » Myślenice

Wycinka drzew!!!

  • 15 wrz 2009

    Tną na Szpitalnej!

    Cytuj
  • 15 wrz 2009

    Przepraszam, a gdzie NIE TNĄ ?

    Jak cięcia to cięcia ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 17 wrz 2009

    Dlaczego rżną na Szpitalnej?
    Odpowiedź może być prosta. Trzeba odpowietrzyć szpital z zarazy :)

    Cytuj
  • 17 wrz 2009

    Eh głupia ekologa. Wy ciągle narzekać, ciągle chcieć droga a załować byle drzewa.
    Ciąć i asfaltować, ciąć i asfaltować, ciąć i asfaltować.
    Taka strategia ja uzgodniła z burmistrz Ostrowska na najbliższe 15 lat.

    Cytuj
  • adzygmunt 17 wrz 2009

    I właśnie za to Cię kocham, rżnij na odlew, równo z trawą !!! ;(

    Cytuj
  • 17 wrz 2009

    Wójo Józefo w wątku "myślenickie myślenie - reaktywacja" piszesz:

    "Ja przedstawiła burmistrz Ostrowska projekt żeby każda boisko było z kosta brukowa. Moja przyjaciela robić wspaniała, twarda, wytzymała kostka."

    Wnoskuję, że masz pewnie też jakąś przyacielę, która zajmuje się wycinką drzew i ona robić na tym dobra interesa w nasza jeszcze ładna, choć coraz bardziej asfaltowa i betonowa miasta...

    Czyżby strategiczne inwestycje określane były przez to, kto z kim się przyjaźni?

    Cytuj
  • 17 wrz 2009

    W wątku: "Myślenice -Poręba - chodnik" Woja Józefa pisze:

    "To żadna Grabi budować wspaniała chodnika. Adzygmunta zapomniała że ja być teraz Ważna Powiatowa Drogowca.
    Chodnika budować moja przyjaciela co produkuje wspaniała kosta brukowa, najlepsza na świata. A przerwa w chodnik musi być bo tak ustaliła z projektanta i rzecz święta!
    Jak nie naumiała jeździć w zima to siedzieć w doma od listopada do marca i nie narzekać na ważna inwestycja!!!"

    Doszła ważna porojektanta... Pewnie przyjaciela przyjaciela od kostki brukowej;)

    Cóż, jak w powiedzeniu: przyjaciele przyjaciół są naszymi przyjaciółmi;)

    Cytuj
  • 18 wrz 2009

    Brawo za takie piękne uporządkowanie na ulicy Szpitalnej dla Pana Burmiszcza i dla Pana Radnego Bisztygi który pomagał przy tej ulicy mieszkańcom! Czymam kciuki rzeby sie wszystko udało zrewilitazować.
    Brawo dla Pan Zająca za take piękne wycięcie! Teraz bezpieczeństwo i porządek!
    pozdrawiam
    Zdzichu

    Cytuj
  • 18 wrz 2009

    Uważaj Ździchó, RZeby ci śliny nie zabrakło od tego lizania !

    Chętnie zobaczyłbym jakieś zdjęcie Pana Radnego jak pomaga przy tej ulicy.
    Nie mam pojęcia którym z narzędzi tak świetnie włada ?

    Cytuj
  • 19 wrz 2009

    Ej, ludzie a czy ktoś mieszka przy tej ulicy?
    Może trzeba zapytać ludzi którzy mieszkają w pobliżu tych miejsc gdzie wycinaj drzewa co myślą o tym...

    Budujmy autostrady... ale zdala od mojego ogrodu, nie wycinajmy drzew... koło czyjejś posesji, nie zabijajmy wilków... niech żrą czyjeś owce... bądźmy ekologiczni... czyimś kosztem...

    Cytuj
  • 20 wrz 2009

    Akurat wycinali drzewa koło prosektorium - to chyba nie była najtrafniejsza uwaga:).
    Poza tym w Myślenicach władza reprezentowana przez burmistrza miasta i gminy Myślenice Macieja Ostrowskiego oraz przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego nie pyta się nikogo o nic. Panowie sami wiedzą lepiej czego mieszkancy potrzebują a czego nie.

    Cytuj
  • 20 wrz 2009

    "Może trzeba zapytać ludzi którzy mieszkają w pobliżu TYCH miejsc gdzie wycinaj drzewa"... myślałem że to dość oczywiste że post dotyczy całego wątku a nie tylko jednej ulicy...

    O ile dobrze kojarzę to prócz prosektorium jest tam też kilka domów prywatnych, a jak narazie jedyny chodnik był po stronie właśnie prosektorium i nie pierwszej młodości już drzew.

    Poza tym w Myślenicach mieszkańcy reprezentowani przez "cyrkową truppen" nie pytają się nikogo o nic. Sami wiedzą lepiej czego mieszkancy potrzebują a czego nie.

    Cytuj
  • 20 wrz 2009

    To miało być podkreślenie zabawnego zbiegu okoliczności. Każdy wie, że tam są domy. Jesteś równie bystry jak Twój pierwowzór.

    Cytuj
  • 21 wrz 2009

    O dziękuje!
    Miły komplement zawsze w cenie!

    Cytuj
  • 21 wrz 2009

    Wredna Greta zawsze do usług
    :)

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    Niestety proceder przycinania zdrowych i pięknych drzew kwitnie pomimo mrozów. Dziś podcięto drzewa przy Szkole nr 3 na Osiedlu i przy Orliku. Nagie kikuty lip sterczą żałośnie wołając o pomstę do nieba... Smutny widok:(

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Teraz już wiadomo dlaczego na Rynku chcą sadzić drzewa-za kilkanaście lat jak wytną wszystko będzie jak znalazł co wycinać.

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    http://www.miasto-info.pl/myslenice/nowa-siedziba-biblioteki-w-2010-roku i jak powstanie biblioteka to wytna kolejne te piekne i dorodne kolo MOKiSu

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Lipy przy ogrodzeniu szkoły nr 3 były młode, zdrowe, śliczne. W czerwcu kwitły roztaczając piękny zapach. Trudno pogodzić się z decyzjami osoby/osób, która/e decyduje/ą o przycięciu/wycięciu drzew!!! Czyżby przy nowej bibliotece też mieli ciąć? Nie zgadzam się!!!

    "Drzewa żyją wraz z człowiekiem. Są one podobne do jedynej sztuki, do muzyki. Budowle obrazy, rzeźby, najcudowniejsze objawy artyzmu żyją swym życiem własnym, być może życiem tych, którzy je z nicości utworzyli. Tylko drzewa żyją życiem powszechnym, w którym i nasze życie się mieści. Kiedy po latach witać się ze znajomymi drzewami, znajduje się w nich zmiany niemal takie same jak w sobie.
    Wzruszenia nasze są w ich kształcie, zmianach, szumie."
    - Stefan Żeromski

    1 Cytuj
  • 18 gru 2009

    Wycinka wycinką (sam jestem jej przeciwny) ale jaki b..ałagan zostawili po sobie to się opisać nie da.
    Co to za firma robiła ? Ciekawe kto to posprząta ?

    Tutaj nie ma Straży Miejskiej, żeby porządku przypilnowała !

    1 Cytuj
  • 19 gru 2009

    Co grubsze kawałki pociętych drzew zostały zabrane - pewnie na opał do kominka. Pod okaleczonymi drzewami postały drobniejsze gałęzie. Ich nikomu nie chciało się sprzątnąć...

    1 Cytuj
  • 19 gru 2009

    A ja tu się wypruwam na temat sortowania śmieci...

    1 Cytuj
  • adzygmunt 20 gru 2009

    Wycinka lip koło trójki to mały pryszcz. NIE USPRAWIEDLIWIAM. Lecz jeśli zieloni a ja do nich emocjonalnie się zaliczam walczą o puszczę amazońską, to dlaczego nasz rodzimy green p. nie powalczy o nie albo o drzewa wycięte w Balicach koło lotniska, przy drodze gospodarczej Tam się zrobiła druga pustynia Błędowska!
    Wszystkie drzewa są nasze!!!

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    panowie i panie ekolodzy ,a czymze wy sie podcieracie ,czyżby wasze papiery byly z muslinu ,a wasze samochody /myślę że stoja w garażach /no i ozcywiście pierzecie tarkami bo chyba nie chemią

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    494:
    Dopiero co była dyskusja na ten temat, dlaczego nikt nie skupuje u nas surowców wtórnych ?!
    Zamiast chlastać drzewa, które m.in. dostarczają nam tlenu, srajtaśmę robić z makulatury ?!

    Cytuj

Odpowiedz