Forum » Myślenice

Fury w Myslenicach

  • 6 gru 2009

    Najprawdopodobniej to Passat B2 lub B1 - nie wiem dokładnie które masz na myśli. B3-ki oraz niewiele zmienione B4-ki to raczej jeszcze nie klasyki, były produkowane w talach 88-96.

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    "alfa" w "mce" sa 3 skyline a tu sa foty 2 http://www.upgradegarage.pl/

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    W myślenicach nie ma żadnego skyline, wszystkie są z okolic myślenic

    Cytuj
  • 6 gru 2009

    [quote=artuj]Najprawdopodobniej to Passat B2 lub B1 - nie wiem dokładnie które masz na myśli. B3-ki oraz niewiele zmienione B4-ki to raczej jeszcze nie klasyki, były produkowane w talach 88-96.

    Pozdrawiam[/quote]

    Klasyk to nie znaczy stary ;) chodi o B5 tylko jakies inne wersje wyglądaja świetnie bez zadnych przeróbek a odróżniaja sie od wszystkich jezdzących po maszych drogach, interesuje mnie jakie to wersje

    Cytuj
  • Jacek Prokocki 7 gru 2009

    [quote= mimośród]W myślenicach nie ma żadnego skyline, wszystkie są z okolic myślenic [/quote]
    Ups.
    I tutaj się nie zgodzę.
    Jeden na pewno jest w Myślenicach. Znam jego właściciela, jest nawet moim sąsiadem.
    Co prawda jest to przed-ostatni dom w Myślenicach, ale jednak..

    Cytuj
  • 10 gru 2009

    a co z jeepami?? mi sie najbardziej podobaja terenowki. jezdzi tego troche w myslenicach.

    Cytuj
  • Kamil Szymoniak 21 gru 2009

    Hmm na pewno warto zwrócić uwagę na czarne, 360 konne Subaru Imprezę WRX ;)
    Nissana Skyline'a R33
    Raz widziałem przepięknego nowego Mustanga :)
    Jeździ też bardzo fajnie zrobiony VW Lupo ;)
    Koleś z Brzączowic posiada Ferrari F430.
    W Jaworniku jak się jedzie w stronę Sułkowic przy jednym domu stoi piękna Mazda RX-7 .
    Mercedes SL 65 AMG Black Edition (Myślenice)
    Corvette C6
    Mitsubishi Lancer Evolution IX GT 400 (Osieczany , Poręba)
    Subaru Impreza Type-R (Osieczany) 330 KM

    Cytuj
  • 21 gru 2009

    ...i fiat 126p pod moim domem

    Cytuj
  • 23 gru 2009

    Tylko nie mów że wersja palona na linke ze strumienicą podnoszącą moc do 27,5KM pewnie wersja z mniejszym kołem zamachowym i na przerabianych felgach od BMW, fotele kubełki, czerwone pasy, i cała tylna półka w głośnikach. No, no Limited Edition.

    ;);)

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    [quote=Kijano]jednyna fura w myślenicach która jest godna uwagi.... to jest ford gran torino... pełen szacunek dla kolesia który go posiada.... jest to to same auto ktore jest w filmie GRAN TORINO Clintea Eastwooda:> pozdrawiam:) [/quote]

    Piękny samochód szacunek dla własciciela tylko szkoda ze nie zrobiony zgodnie ze sztuką i 100% oryginałem wtedy to dopiero wartość by jego wzrosła ale i tak robota ok

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    [quote=andrzej_golota]taaa... to gran torino bylo kiedys do sprzzedania za niecale 25.000.... ciekawe co ten chlop z nim zrobil ze chce 50.000 wiecej...[/quote]

    Jak to co był w kinie ;)

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    [quote=Critz]Hmm na pewno warto zwrócić uwagę na czarne, 360 konne Subaru Imprezę WRX ;)
    Nissana Skyline'a R33
    Raz widziałem przepięknego nowego Mustanga :)
    Jeździ też bardzo fajnie zrobiony VW Lupo ;)
    Koleś z Brzączowic posiada Ferrari F430.
    W Jaworniku jak się jedzie w stronę Sułkowic przy jednym domu stoi piękna Mazda RX-7 .
    Mercedes SL 65 AMG Black Edition (Myślenice)
    Corvette C6
    Mitsubishi Lancer Evolution IX GT 400 (Osieczany , Poręba)

    Z brzączowic to nie 430, lancer evi IX z poręby to nie GT tylko MR a przynajmniej jego podobizna bo koło prawdziwego MR-a to moze tylko kiedys stał ;)
    erc to nie 65 tylko 63 AMG, a type r to jest oznaczenie Hondy

    Subaru Impreza Type-R (Osieczany) 330 KM
    [/quote]

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    [quote]"alfa" w "mce" sa 3 skyline a tu sa foty 2 http://www.upgradegarage.pl/ [/quote] na tej stronce jeden jest Marcina a drugi Elvisa z Dobczyc, 3 należy do Bochena

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    "a type r to jest oznaczenie Hondy "

    Drogi znaffco, STI Type-R bazowały na dwudrzwiowej karoserii Subaru Imprezy

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    BMW X6 Stróża

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    Drogi znaffco, "umcaumca" Impreza Type-r z osieczan jest dwudziowa i jest to orginalne type-r sprowadzone z japoni i zarejestrowane u nas. aktualnie jest na sprzedaż i czasem sie pojawia na allegro

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    rfv - proponuje pocwiczyc czytanie ze zrozumieniem, jakbys nie zauwazyl to wlasnie napisalem wyzej, ze Impreza Type-R jest dwudrzwiowa, nie pisalem o Imprezie z Osieczan, aczkolwiek wiem o jaka chodzi i wiem ze jest na sprzedaz (takie auta rzucaja sie w oczy) pisalem ogolnie, bo ktos wyzej napisal ze Type-R to oznaczenie Hondy a nie Subaru (tak tak, w mojej wypowiedzi znajdowal sie cytat, a cytat mozna umiescic pomiedzy cudzyslowami, ktore wygladaja o tak : " " ))

    Cytuj
  • 30 gru 2009

    [quote=:[hr][quote] napisał]"alfa" w "mce" sa 3 skyline a tu sa foty 2 http://www.upgradegarage.pl/ [/quote] na tej stronce jeden jest Marcina a drugi Elvisa z Dobczyc, 3 należy do Bochena [/quote]

    Jak napisałeś Dobczyce to nie myślenice a bochen jest z jawornika

    Cytuj
  • 31 gru 2009

    Drogi "Gościu" dla jasności: 1 Myślenice, 2 Dobczyce, 3 Jawornik

    Cytuj
  • 4 sty 2010

    A no i rodzynek nr 4 GTR siepraw

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Widział ktoś w Myślenicach Chevroleta Corvette 1997r albo Ferrari 575 2002r.? Piękne autka.

    Cytuj
  • 7 kwi 2010

    przeczytałem większość tematu... śmiech na sali z niektórych wypowiedzi... jedni piszą że vw to bida, wieś, inni że audi i BMW jeżdżą wieśki... no ludzie, to nie jakieś neo forum, gdzie się pisze tylko po to żeby pisać... chyba, nie? nieważne, kto jakim autem jeździ, ważne jak dba. poza tym- o gustach się nie dyskutuje, jeden lubi serię, a inny tonę obklejonego wokół plastiku- wolność jest, każdy robi co chce, a my to możemy komentować, jednak nie powinno się nikogo obrażać, tak samo że niby diesel to nie auto... niektórzy są zdziwieni nieraz co potrafi diesel :)

    na temat: w Myślenicach jest kilka fajnych aut, nie wiem czy na stałe, ale czasem się pojawiają- czarne R8,kiedyś widziałem też białe ale na austriackich blachach, Ferrari F430, BMW M6(okolice), kilka X6, jest M5 e60, czasem w ulicy Piotra Skargi stoi Lancer EVO, była kiedyś też fajna impreza, czarna, widziałem też kiedyś SL65 amg, jest kilka S3.
    podobno dziś było widziane w M-cach białe ferrari, model niestety nieustalony, znak char.- biała flaga lub szachownica z tyłu- wie ktoś coś więcej na ten temat?

    pozdrawiam

    Cytuj
  • 8 kwi 2010

    podjedz do Jawornika do komisu Jani. Tam zobaczysz to ferrari.

    Cytuj
  • 12 kwi 2010

    [quote]podobno dziś było widziane w M-cach białe ferrari, model niestety nieustalony, znak char.- biała flaga lub szachownica z tyłu- wie ktoś coś więcej na ten temat?

    pozdrawiam[/quote]

    Tylko tyle że wygląda pięknie i jest do sprzedaży ,stoi w komisie w Jaworniku (zaraz obok stacji lotos)razem z inymi ciekawymi pojazdami :)

    Cytuj
  • 12 kwi 2010

    No dobra ,nie w komisie a w salonie :D

    Cytuj

Odpowiedz