Forum » Myślenice

Fury w Myslenicach

  • 12 kwi 2010

    LUDZIE SMIAC MI SIE CHCE Z WAS !!! jakie wy skyline macie w myslenicach ??
    Przeciez to sa 200sx ale jak sie nie zna to sie opowiada ze skyline
    nissan skyline jezdzi po myślenicach jeden ! :)

    Cytuj
  • 12 kwi 2010

    są co najmniej 2 jeden ciemny grafit a 2 biały z kierownicą po prawej stronie 200sx jest zielono czarna i jest też czarno-biała byłe auto tego co ma teraz skyline'a

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Fajnie się czyta o tych furach, ale mam taki apel do wszystkich kierowców z rejestracją KMY. Zapiszcie się raz jeszcze na kurs prawa jazdy. To co dzieje się na drogach w Myślenicach to jakiś żart. Wydaje się wam, że tacy jesteście hop do przodu gdy wbijacie się przed kogoś np. na rondzie. Otóż nie.,.to tylko moja dobra wola, że wam nie ryje tych pseudo rakiet. Sportowy tłumik nie nauczy was kodeksu ruchu drogowego. Jesteście paralitykami kierownicy i wasza jazda spowodowała, że gdy widzę zbliżające się KMY poprostu się boję. Robie od kilkunastu lat po 2000 km tygodniowo po całym świecie, ale takiej bandy matołów za kółkiem jak tutaj nie spotkałem nigdzie. Weźcie sobie to do serca i zróbcie coś z tym bo jest słabo...tyle ode mnie.

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Ale pitolisz Peter, to samo można powiedzieć o kierowcach z KSU, KNS, KTT itp... Wszystkie rejestracje na W tez trzeba dodac do listy.

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Do piter
    Ale gadasz bzdury,ponieważ ja (z racji pewnych okoliczności)jeżdżę dwoma samochodami, na dwóch różnych rejestracjach to jak jadę na tej "nie KMY" to jestem w porządku ,poza tym rejestracja KMY to nie tylko Myślenice. A skoro jak to powiedziałeś boisz sie to lepiej nie wyjeżdżaj na drogi ,bo właśnie tacy kierowcy są zmorą na szosach. A co do twoich 2000km tygodniowo ,to chyba zapomniałeś dodać że robisz je w NEED FOR SPEED!

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Jak to się mówi uderz w stół, a nożyce się odezwą. Co do mojego pozostania w domu to będzie ciężko gdyż jako zawodowy kierowca zmuszony jestem czasem gdzieś pojechać. Co do need for speed to wierz mi, że nie każdy tak jak ty spędza wieczory...pozdrawiam

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Mój znajomy również jest "zawodowym kierowcą" i tez jest zmuszony czasem gdzieś pojechać najczęściej do kościoła w niedziele i z powrotem

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Szyderą nic nie załatwisz. Widać w Myślenicach styl jazdy i styl bycia to jedno.

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Lepiej unikać kierowców z rejestracją KWI oraz rozpoczynającymi się jak przedmówca wspomniał na W..
    Peter komuś pewnie zajechałeś drogę i Cie opierniczył dlatego mylny swojej racji starasz się odegrać

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Ostatni raz odpuściłem, następnym razem tne...w Krakowie byście na drodze umarli paralitycy kierownicy..;)

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    [quote]Szyderą nic nie załatwisz. Widać w Myślenicach styl jazdy i styl bycia to jedno.[/quote]
    Chyba sam sie gubisz w tym co piszesz , nazywasz ludzi z Myślenic "bandą matołów" i zarzucasz mi brak ogłady! Zastanów się co piszesz.I niestety rozczaruję Cię ponieważ nie pochodzę z Myślenic,ale przebywam z tymi ludźmi na co dzień i zapewniam Cię że nie są jak to nazwałeś "matołami" , a szyfladkowanie wszystkich na podstawie jednego incydentu którego byłeś zapewne "ofiarą" świadczy o Twojej niedojrzałości więc...

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    Nie twierdze, że ludzie stąd to matoły. Tamten człowiek szyderczą odpowiedzią chciał mi udowodnić, że nie mam racji. Nie chodzi o jeden przypadek, codziennie jadąc do pracy do Krakowa mam sytuację, która wymusza na mnie dostosowywanie się do stylu jazdy jakiegoś świra. Ja mam dobre zdanie na temat Myśleniczan, apeluje tylko o bardziej rozważną, rozgarniętą z uwagą na innych uczestników drogi, jazdę.

    Cytuj
  • 13 kwi 2010

    zastanawiałeś się może to Ty źle jeździsz? a wydaje Ci się ze jesteś mistrzem kierownicy, a to że codziennie spotykasz "taki styl jazdy" może już jest obsesją na Twoim punkcie. HElloo może czas już na jakieś tabletki??

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    To jest właśnie typowe dla takich paralityków kierownicy ze wsi jak ty. Wszystko zwalić na innych i obrócić w żart...żenada...jak rozpruje ci pół auta na rondzie to może wreszcie zrozumiesz kto tak naprawdę ma tam pierwszeństwo..

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    Z tego co mi wiadomo to ten który się znajduje na rondzie ma owe pierwszeństwo ale jak znasz jakiś inny przepis możesz zabłysnąć.

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    Takie proste, a tylko świr wie jak działa...ciekawe

    Cytuj
  • Sebastian P 14 kwi 2010

    jest jedno rondo w Myślenicach więc proponuje je omijać!!!!! Na wiele sposobów możesz je objechać bokiem! Pomyśl tylko Peter o ile będziesz zdrowszy!!!!

    Cytuj
  • 14 kwi 2010

    ello wam;) apodoba się wam takie seicento kolor ciemno zółty z przyciemnianymi szybami z rejstracja K1 LECH? tak pytambo nie raz je widziałam i mi przypadło do gustu;) tylko mówie odrazu żeby idioci sie nie wypowiadali na ten temat....

    Cytuj
  • 16 kwi 2010

    w myslenicach nikt nie ma gustu do tuningu... wszystkie te resorówki którymi sie tak podniecacie ledwo wyciagaja 400 hp jesli tyle maja.... pociagnac boka to chyba kazdy potrafi jeszcze z napedem na tył ... :)

    ps jarajcie sie swoimi furami a nie czyimiś :) pozdrawiam!

    Cytuj
  • 17 kwi 2010

    [quote]w myslenicach nikt nie ma gustu do tuningu... wszystkie te resorówki którymi sie tak podniecacie ledwo wyciagaja 400 hp jesli tyle maja.... pociagnac boka to chyba kazdy potrafi jeszcze z napedem na tył ... :)

    ps jarajcie sie swoimi furami a nie czyimiś :) pozdrawiam![/quote]

    pokaż czym jeździsz,chętnie się podjaram !!!

    Cytuj
  • 17 kwi 2010

    Pewnie sprinterem.

    Cytuj
  • 17 kwi 2010

    [quote]ello wam;) apodoba się wam takie seicento kolor ciemno zółty z przyciemnianymi szybami z rejstracja K1 LECH? tak pytambo nie raz je widziałam i mi przypadło do gustu;) tylko mówie odrazu żeby idioci sie nie wypowiadali na ten temat....[/quote
    Nie kojarzę tego "seika" ale dla mnie rejestracja K1 i np: Lech ,czy inne nazwa to objaw skrajnego bezguścia i wiejskiego szpanerstwa.

    Cytuj
  • 17 kwi 2010

    A ty jak byś zrobił sobie tablicę pewnie cię na nią nie stać i czepiasz się gościa chwała każdemu co ma swoją kup sobie i wtedy pajacuj K1GRYMIE sam nick ujawnia czym jesteś

    Cytuj
  • 17 kwi 2010

    A ty jak byś zrobił sobie tablicę pewnie cię na nią nie stać i czepiasz się gościa chwała każdemu co ma swoją kup sobie i wtedy pajacuj K1GRYMIE sam nick ujawnia czym jesteś

    Cytuj
  • 25 kwi 2010

    Faktycznie ja tez popieram. Nie ze bym się chwalił ale ostatnio nabyłem jak Wy to piszecie "niezgorszą furę" i stac mnie na różne fanaberie ale tablice pt K1KTOŚTAM uważam za skrajny objaw wieśniactwa. A jak pewno nie wszyscy wiedzą to "wieśniactwo to nie kwestia zamieszkania ale stan umysłu" sam bowiem mieszkam na wsi.

    Cytuj

Odpowiedz