Forum » Myślenice

Fury w Myslenicach

  • 27 mar 2011

    Auta tuninguje się też dla własnego bezpieczeństwa. Dla mnie auto dobrze tuningowane to takie które wizualnie nie wyróżnia się wiele od seryjnego natomiast ma pod maską spory potencjał, porządne hamulce oraz dobre opony no i... oczywiście dobrego oraz rozsądnego kierowce.

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    @adi niestety tak podchodzących do sprawy jest niestety stosunkowo niewielu... bo Twój tuning jest kosztowny, a przecież taniej walnąć trochę szpachli, zrobić spoiler, w garażu samemu wymalować na walący po oczach kolor, walnąć HIDy, wszędzie diody, folie na szyby... Tylko że stan techniczny niektórych pojazdów nie ma nic wspólnego nawet z szeroko pojętym bezpieczeństwem.

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    oczywiscie ze bmw e32 w starej budzie czarna zajebista gleba fela i laseczka oczywiscie xDD

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    Artuj widać że nie masz pojecia o co chodzi w prawdziwym tuningu, Ok może Wam się to nie podobać. Ale tuning to wiele odlamów. Google prawde Wam powie. Są róze style. German, rust, styl sródziemnomorski itd.
    Osobiście mam ibizkę i ma co prawda glośny wydech(co powoli zaczyna mi przeszkadzać) i ładną felgę a poza tym seria. Aczkolwiek nie pogardziłby 200 konnym sercem pod maską tego staruszka.
    Nie zdajecie sobie sprawy jak dla Nas-PASJONATÓW wyglda gość w objechanej drogiej furze. Bezcenne.
    I warto na to wydadać każdą wolną złotówkę.
    Zreszta juz nie raz sie zdarzyło że z podziwem podjechał do mnie gość na swiatłach i powiedział ze nie spodziewał sie tyle po takim autku. Nie wszyscy ludzie w zmienionych autach to buraki...

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    Jeden z odłamów zadomowił się u nas bardzo dobrze, mianowicie "Szpachlo-drutex tuning". Z German style ma wspólnego to że dotyka głównie samochody tego pochodzenia, da się również zauważyć nieplanowane nawiązania do Rust Style w postaci wykwitów rdzy np. w okolicy nadkoli.

    Tu już nie chodzi tylko o to że jest to żenujące, ale wręcz niebezpieczne. Zrobienie swapa mocnego silnika oraz modyfikacja hamulców polegająca na pomalowaniu zacisków na czerwono z pewnością przyniesie świetne rezultaty.

    Nikogo burakiem za to że okaleczył swój własny samochód nazywać nie mam zamiaru. Problem jest jedynie z takimi ludźmi jak Ty, którzy siadają na zderzak i prowokują widząc znaczek na tylnej klapie. Sęk jednak w tym, że ja sobie kupiłem samochód który ma sprawiać radość z jazdy wyłącznie mojej osobie. Tak więc miłego wyprzedzania, zazwyczaj i tak jeżdżę prawym pasem.

    //EDIT
    Takie coś chciałbym oglądać na naszych drogach. Jednak takie obrazki to niestety rzadkość - http://vimeo.com/21906910

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    [quote=artuj] Jeden z odłamów zadomowił się u nas bardzo dobrze, mianowicie "Szpachlo-drutex tuning". Z German style ma wspólnego to że dotyka głównie samochody tego pochodzenia, da się również zauważyć nieplanowane nawiązania do Rust Style w postaci wykwitów rdzy np. w okolicy nadkoli.

    Tu już nie chodzi tylko o to że jest to żenujące, ale wręcz niebezpieczne. Zrobienie swapa mocneago silnika oraz modyfikacja hamulców polegająca na pomalowaniu zacisków na czerwono z pewnością przyniesie świetne rezultaty.

    Nikogo burakiem za to że okaleczył swój własny samochód nazywać nie mam zamiaru. Problem jest jedynie z takimi ludźmi jak Ty, którzy siadają na zderzak i prowokują widząc znaczek na tylnej klapie. Sęk jednak w tym, że ja sobie kupiłem samochód który ma sprawiać radość z jazdy wyłącznie mojej osobie. Tak więc miłego wyprzedzania, zazwyczaj i tak jeżdżę prawym pasem.

    Pozdrawiam [/quote]artuj ja zrobiłem swap z litrówki na dwie heble są w zmocnione ale nie malowane

    Cytuj
  • o.Tadeusz 24 kwi 2011

    [quote=artuj] Jeden z odłamów zadomowił się u nas bardzo dobrze, mianowicie "Szpachlo-drutex tuning". Z German style ma wspólnego to że dotyka głównie samochody tego pochodzenia, da się również zauważyć nieplanowane nawiązania do Rust Style w postaci wykwitów rdzy np. w okolicy nadkoli.

    Tu już nie chodzi tylko o to że jest to żenujące, ale wręcz niebezpieczne. Zrobienie swapa mocnego silnika oraz modyfikacja hamulców polegająca na pomalowaniu zacisków na czerwono z pewnością przyniesie świetne rezultaty.

    Nikogo burakiem za to że okaleczył swój własny samochód nazywać nie mam zamiaru. Problem jest jedynie z takimi ludźmi jak Ty, którzy siadają na zderzak i prowokują widząc znaczek na tylnej klapie. Sęk jednak w tym, że ja sobie kupiłem samochód który ma sprawiać radość z jazdy wyłącznie mojej osobie. Tak więc miłego wyprzedzania, zazwyczaj i tak jeżdżę prawym pasem.

    //EDIT
    Takie coś chciałbym oglądać na naszych drogach. Jednak takie obrazki to niestety rzadkość - http://vimeo.com/21906910

    Pozdrawiam [/quo masz rację zielonym 320d szału nie zrobisz mi szkoda paliwa na jazdę za tobą zatrudnij się w zakładzie pogrzebowym lub zmień bolid na konia

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    [quote=michalsko1]
    Pozdrawiam artuj ja zrobiłem swap z litrówki na dwie heble są w zmocnione ale nie malowane [/quote]

    Gdyby wszyscy mieli takie podejście to nie patrzyłbym czasami tak nerwowo w lusterka.

    [quote=banda idiotek] masz rację zielonym 320d szału nie zrobisz mi szkoda paliwa na jazdę za tobą zatrudnij się w zakładzie pogrzebowym lub zmień bolid na konia [/quote]

    W sam raz, bo to akurat kombiak to trumna powinna wejść. Za pomysł masz u mnie zniżkę.

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 24 kwi 2011

    powiem tak, wiekszośc tutaj ludzi czepia się że kolesie zakladają niewiadomo jakie laminaty zderzaków, progówi itp.. i musze przyznać im racje że wygląd napewno zmiena samochód ale w większości na jego nie korzyśc, tego po myslenicach przykładów jest wiele.. ale nie śmiejmy się z takich ludzi bo oni jak by nie było wsadzają w to wszystko kupe kasy maja jakąs pasje,nie zawsze uda im się trafić w gust każdego, bo podobno o nich się duskutuje, osobiście podobają mi się VW, Hondy zadbane z ładną felgą i rozsądnie obniżone:) takie moje zdanie:)

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    i tak nic nie przebije pewnej fioletowej tigry z bialym zderzakiem zrobionym jak polowa skutera i naklejkami z plandeki od stara na dachu

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Mi się ostatnio podobało jak koleś omegą kombi wyleciał z parkingu na zarabiu pokazał wszystkim bmkowcą jak to się robi a nie miał za dużego silnika.

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    [quote=artuj] Jeden z odłamów zadomowił się u nas bardzo dobrze, mianowicie "Szpachlo-drutex tuning". Z German style ma wspólnego to że dotyka głównie samochody tego pochodzenia, da się również zauważyć nieplanowane nawiązania do Rust Style w postaci wykwitów rdzy np. w okolicy nadkoli.

    Tu już nie chodzi tylko o to że jest to żenujące, ale wręcz niebezpieczne. Zrobienie swapa mocnego silnika oraz modyfikacja hamulców polegająca na pomalowaniu zacisków na czerwono z pewnością przyniesie świetne rezultaty.

    Nikogo burakiem za to że okaleczył swój własny samochód nazywać nie mam zamiaru. Problem jest jedynie z takimi ludźmi jak Ty, którzy siadają na zderzak i prowokują widząc znaczek na tylnej klapie. Sęk jednak w tym, że ja sobie kupiłem samochód który ma sprawiać radość z jazdy wyłącznie mojej osobie. Tak więc miłego wyprzedzania, zazwyczaj i tak jeżdżę prawym pasem.

    //EDIT
    Takie coś chciałbym oglądać na naszych drogach. Jednak takie obrazki to niestety rzadkość - http://vimeo.com/21906910

    Pozdrawiam [/quote]
    Jesteś strasznie płytki w tym co wypisujesz. Śmiesz oceniać mnie skoro nawet nie wiesz kim jestem, jak się nazywam, jak jeżdżę? Hmmm jest to zachowanie dorosłego człowieka? Czy ja choć raz napisałem że siadam komuś na zderzaku? Jak tak pokaż mi to. Lubię szybką jazdę nie zaprzeczam ale robię to w miejscach hmmm nazwijmy to odpowiednich, tj. zakopianka, obwodnica krk. Zaznaczam że nie świruje tj zwalniam przed przejsciami, nie wyprzedzam na prawym pasie. Objechanie kogoś w szybkim aucie polega na ustawieniu się z jakimś kolegą w szybkim nowym bolidzie nieświadomym czym śmigam. Dziękuję. Mam nadzieje że rozumiesz swój błąd.
    Nie zawsze to co nowe=lepsze

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Poza tym w 90% ludzie którzy decydują się na swap to nie jakieś mietki spod sklepu którzy z motoryzacją mają tyle wspólnego co Doda Rabczewska, tylko ludzie poukładani. Wiedzą że swap nie konczy się na wsadzeniu wielkiego silnika + skrzyni i elektryki, modyfikują układy dolotowe, wydechowe, hamulce czesto wsadzają klatki bezpieczeństwa.
    I powiem Ci jedno. Ci którzy robią to z sercem mogli by kupić o wiele wiele lepszy samochód niż ten który budują ale poprostu tego nie chcą. Robią to co kochają. TO SIĘ NAZYWA PASJA!!!
    Bo prawdziwy tuning nie kosztuje 1000 ani 2000 tys zł i byle kto nie może sobie nań pozwolić.
    Tak w przybliżeniu. Swap z silnikiem + koszty hamulcy i innych bzdetów 20 tys zł.
    Pewnie wiecej niż Twoje BWM :) Które notabene nawet mi sie podoba. Aczkolwiek celuje w serie 5 e60

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Nie będę się rozpisywał, ten filmik ilustruje wszystko co chciałbym jeszcze dodać: http://www.youtube.com/watch?v=A2eSbjx3fOs

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Widzę że dużo szumy robi się koło słowa tuning a proszę zobaczyć t to tak naprawdę znaczy i jakie ma każenie.

    Umiejąc zrobić auto można z niego bardzo dużo wycisnąć, połowę ludzi żeby wiedzieli o co chodzi to trzeba by przewieźć a reszta i tak nie zrozumie. Pisanie że wkładanie głośnych wydechów to głupota to niedorzeczne, wydech o większym przepływie musi być nieco głośniejszy, a dobre odprowadzenie spalin to podstawa by wycisnąć z jednostki wszystko co można.

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    ludzie a co myslicie zrobic akcje
    http://rly.pl/dziwactwa/740-karny-*****-za-*****owe-parkowanie/
    szkodliwosc spoleczna zerowa a wstyd niektorych kierowcow bezcenny:]

    Cytuj
  • 14 maj 2011

    Czarne E32 na 19 i glebie rządzi....

    1 Cytuj
  • 23 maj 2011

    powinni zamontować progi zwalniające na zarabiu i to takie mega wystające! będę o to wniosokować i szukać grupy poparcia! idźcie się buraki lansować gdzie indziej i dajcie ludziom z zarabia żyć normalnie.

    Cytuj
  • 23 maj 2011

    a co niby się stało że się tak zbulwersowałeś???

    Cytuj
  • 23 maj 2011

    [quote=gość: foru] powinni zamontować progi zwalniające na zarabiu i to takie mega wystające! będę o to wniosokować i szukać grupy poparcia! idźcie się buraki lansować gdzie indziej i dajcie ludziom z zarabia żyć normalnie. [/quote]
    Powinni zamontować tobie sznurek a nie mega progi nie każdy jezdzi c330 jak ty!

    Cytuj
  • 24 maj 2011

    Ludzie tuningujący swoje cary to w większości osoby zakompleksione, mające niskie poczucie wartości. Inwestując w swego mechanicznego konia i poprawiając go, czują się wyjątkowi i niepowtarzalni.

    Szczególnie tuning optyczny zawsze mnie rozwesela...

    Koles jestes dla mnie słaby jak ine powiem co i widac jaką grzeszyśz inteligencją bo oceniasz ludzi ich nie znając. A może to ich pasja i hobby. Wiesz ktoś sie może smiać z topwjego hobby i wówczas zobaczymy co będziesz mówił.

    Co do porgów na zarabie to może odrazu zwinicie asfalt i ludzie tam nie będa jezdzić ale przy okazji zwinicie go tez w całym mieście bo wszedzie wam drogi przeszkadzaja.

    Cytuj
  • 24 maj 2011

    A do tych wszystkich co tutaj piszą o autach i tym ze syn jezdzi GT-R polecam piosenkę grupy FENOMEN - Ludzie przeciwko ludziom .... . Koles z GT-R jak dla mnie może latać nawet odrzutowcem.

    Cytuj
  • 24 maj 2011

    a co ma ta piosenka do rzeczy? co ona w ogole wnosi? ze trzech blokersow napisalo rymowanke o tym co ;pamietali ze szkoly sredniej? :) ze ludzie ludziom, a potem farmazony o tym co kazdy wie. wiec po co takie opisywaniE?

    Cytuj

Odpowiedz