Forum » Myślenice

Buda z drożdżówkami na parkingu !! ??

  • 7 lis 2011

    Milena: to sobie ją podstaw pod swoimi drzwiami do domu, będziesz mieć blisko. Po prostu komu się nie podoba nie będzie tam kupować, buda wtedy długo nie postoi.

    4 1 Cytuj
  • 7 lis 2011

    A ten pseudoparking, czy to nie jest czasem teren prywatny? Bo coś mi świta że tak.
    Jeśli tak to "buda" stoi na własności prywatnej. Ale mogę sie mylić.

    2 1 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Niech ktoś sprawdzi ,czy w tej budce są takie pączki przełożone budyniem , polane czekoladą i posypane szczyptą orzechów :) Jak będą to i ja skorzystam .

    2 1 Cytuj
  • 7 lis 2011

    przecież jeszcze nieczynne jest tam

    2 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Buda dziś jeszcze zamknięta. Oby nigdy jej nie otwarli.
    Zajmuje 5 miejsc parkingowych!

    5 7 Cytuj
  • Manuela ******* 7 lis 2011

    Z tego co się zorientowałam buda z jakże pysznymi, świeżymi drożdżówkami, będzie zlikwidowana do góra paru dni, gdyż została postawiona nie legalnie, bez jakichkolwiek zezwoleń, umów więc smakosze drożdżówek z "piątki" kupujcie już od dziś i róbcie zapasy.:) Pozdrawiam PANA który pracuje w jednym z urzędów w Krakowa z którym miałam przyjemność rozmawiać o w.w budzie :)

    5 13 Cytuj
  • 7 lis 2011

    No cóż Manuelko , tak bywa gratuluje Ci jako przedstawicielce osiedlowych frustratów. Będziecie mogli znów spokojnie parkować swoje wymuskane furki na tym miejscu. Dobrze że nie doszło do przewrotu wszak dziś rocznica rewolucji październikowej :-). Dostaliśmy mieszkanie od teściów na II osiedlu rok temu , w okolicach stycznia przeprowadzamy sie na Mickiewicza , tam nie da sie mieszkać. Dobrze ktoś pisał o mentalności wieśniaka :-).

    10 4 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Milena: to na Mickiewicza zaproś sobie budę i tam zjadaj drożdżówki :) Pani miastowa :):)

    4 6 Cytuj
  • adzygmunt 7 lis 2011

    "Buda" moim zdaniem była w likwidacji albo rozkładana. Była bez kół. Wiadomość z dnia dzisiejszego godz 11/12
    Kupiłem drożdżówki u Marszałka. Niestety smak jagodzianek nie ten co przed rokiem, jakiś chemiczno-jagodowy a drożdżówka z serem wielka na ...jeden mlask!
    Cena za to maleństwo 1,1 zł
    Cena jakby w normie, wielkość serowego specjału dwa razy mniejsza od tych, które pamiętam z przed roku!

    3 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Bójcie się mieszkańcy osiedla , albowiem może właśnie teraz M. pisze donos na Waszego kota, który obsiusiał krzaczek przed klatką, lub syna który zbyt głośno krzyczy pod blokiem! Jakże bardzo samotna i sfrustrowana jest kobieta , którą podnieca rozmowa z urzędnikiem.

    10 3 Cytuj
  • 7 lis 2011

    [quote=adzygmunt] Niestety smak jagodzianek nie ten co przed rokiem, jakiś chemiczno-jagodowy a drożdżówka z serem wielka na ...jeden mlask!
    Cena za to maleństwo 1,1 zł [/quote]
    Marszałek zaczął robić fuszerkę bo w okolicy nie miał konkurencji, teraz mam nadzieję to się zmieni.
    Buda niech pozostanie - kto będzie chciał kupować to kupi a kto nie - pójdzie po te plastikowe drożdżówki do Marszałka..
    Nie róbcie problemu z powodu zajęcia raptem 2 miejsc parkingowych !

    4 1 Cytuj
  • 7 lis 2011

    chyba nie byłeś nigdy na osiedlu bo to nie są tylko 2 miejsca...!!

    2 2 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Po co tyle zamieszania , jak nic nie wiecie. Budka będzie przeniesiona na teren prywatny i ten parking odblokuje. Wiwat KONKURENCJA . Swoją drogą jestem ciekaw ilu tu stronników pisze tej konkurencji.

    4 1 Cytuj
  • Manuela ******* 7 lis 2011

    biała czekolada - do twojej wiadomości --- > nie jestem samotna i trzeba mi o wiele więcej niż rozmowa z urzędnikiem aby mnie podniecić

    3 4 Cytuj
  • Manuela ******* 7 lis 2011

    J11 - po co tyle zamieszania? a po to ze jeszcze przed przyjazdem tej BUDY brakowało miejsc do parkowania a teraz ktoś się rozpanoszył i postawił NIELEGALNIE ten sklepik z drożdżówkami.
    pan Tofel - to nie 2 miejsca parkingowe a 4 wiec trochę miejsca jest:)

    4 4 Cytuj
  • 7 lis 2011

    dziś już coś kopali na tej działce za parkingiem..

    1 Cytuj
  • 7 lis 2011

    [quote=manuela176] i trzeba mi o wiele więcej niż rozmowa z urzędnikiem aby mnie podniecić [/quote]
    A mnie wystarczy jeden Twój wpis aby mi wszystko opadło :(

    2 4 Cytuj
  • 7 lis 2011

    to kiepsko z Tobą :p musisz coś brać, na "wzmocnienie"

    4 1 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Póki co nie potrzebuję na wzmocnienie, nie mam z tym problemu. Problem pojawia się wtedy gdy czytam takie wpisy jakie serwuje manuela176

    4 2 Cytuj
  • adzygmunt 8 lis 2011

    Przed "tym" nie czytaj i po problemie!
    Dziwna ta gra...

    3 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Ale macie ludzie problemy. Stoi buda, nie stoi, na parkingu, nie na parkingu, dwa miejsca zajmuje, cztery miejsca uff żal mi tej osoby co wogóle załozyła ten wątek, musisz być bardzo samotną osobą i nie mieć innych problemów.

    2 3 Cytuj
  • 8 lis 2011

    w piątce mają najlepsze pieczywo i drozdzowki a zwłaszcza ceny w myslenicach,nareszcie mozna smacznie zjesc i nieprzepłacac!!!! a sama mam samochod i problemu niewidze!!!konkurencja zdrową zecza dla klijeta!!!!

    2 6 Cytuj
  • 8 lis 2011

    [quote=gość: mama] ... zecza dla klijeta!!!! [/quote]
    Proszę nie kompromituj się swoimi wypocinami:)

    3 1 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Te nieroby co maja czas na siedzenie w internecie niech sie wezma za prace a nie wytykaja ludziom co daja miejsca pracy innym a pozniej ida do kosciola podczas gdy pod innymi kopia dolki. Politowanie!I chwileczke-to jst teren prywatny!!!!!!!!!!!!!!!! Wiec niestety zadngo parkowania tam nie ma!!!!!!!!!!!!!!

    3 6 Cytuj
  • 8 lis 2011

    kogo wam zal jaski czy marszałka ktory od 20lat jest sam na osiedlu gdy w innych miejscach konkurencja jest od zawsze i co pare metrow,a panki nikt tam nie sieje!jestem jak najbardziej za tym zeby była jak najwieksza konkurencja to dla nas lepiej!

    5 Cytuj

Odpowiedz