Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 17 lip 2011

    A czemu winicie tylko busiarzy,czemu PKS nie jeździ????
    Ciągle tylko winicie busiarzy a to że rozwalono PKS to w porządku ?
    Według słów prezesa PKS ,przejmą rentowne kursy a nie rentowne niech obsługują busiarze i jeszcze płacą słone opłaty za wjazd na dworzec.
    Ktoś tu chyba kpi sobie z pasażerów ale na pewno nie busiarze.

    5 5 Cytuj
  • 17 lip 2011

    co ty w ogole piszesz? busiarze ani nie jezdza ani nie placa za dworzec wiec o czym ta dyskusja? wezcie sie busisici to roboty, zadbajcie o klienta a nie caly tydzien jezdzimy w weekend juz nie bo po co... albo robicie cos na powaznie albo sie bawicie w komunikacje

    3 2 Cytuj
  • 17 lip 2011

    To przeczytaj wypowiedź prezesa PKS
    "Autobusy z PKS Nowy Targ należące do PKS Grupy będą obsługiwać najbardziej rentowne kursy w gminie Myślenice. Prezes PKS Myślenice, Michał Kik zapowiedział co najmniej 30 połączeń na linii Myślenice Kraków"
    Prywatni mają rozwiązać ten bałagan zafundowany przez władze?
    Najlepiej marketingowcu kup sobie busa i pokaż tym pazernym busiarzom jak się powinno prowadzić taki biznes.

    4 3 Cytuj
  • 18 lip 2011

    Prawda jest taka, że nawet w czasach gdy był i PKS Myślenice i busy to był spory problem z wydostaniem się z miasta wieczorami- zwłaszcza w weekend. Niejedna wieś ma lepiej zorganizowaną komunikację niż M-ce.

    6 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 20 lip 2011

    Nie mówcie tutaj o słonych opłatach za dworzec,bo tak nie jest.. Byłem w PKS-ie i dostałem propozycje bardzo korzystna-tj: 4zł za wjazd---5 kursów dziennie 20zł,tak ze nie ma zadnego dramatu. I oczywiscie skorzystałem z tej propozycji,a wy dalej walczcie z PKS i władzami miasta. Skonczy sie tak ze nikt nie dostanie pozwolenia z placu obok dworca,a PKS przejmie wszystko.. Powodzenia

    7 8 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 20 lip 2011

    danii wyslij na prywatana wiadomosc rozklad jazdy chetnie pojade z Toba z dworca

    4 4 Cytuj
  • 21 lip 2011

    daniii ale siejesz propagandę .

    4 4 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 21 lip 2011

    zadna propaganda to tylko fakty.. popatrz sam jak pare dni temu szły prace pełna para na placu przy dworcu...,a juz od paru dni nic tam sie nie dzieje, . Nie ma postawionych słupków na stanowiskach,a do konca placu na słowackiego zostało kilka dni. Jak ktos jest madry to sam sie do mysli ze cos jest nie Halo!!!. Wszyscy czekaja na ostatni dzwonek i co najgorsze nie wiedza co z nimi bedzie...

    3 6 Cytuj
  • 21 lip 2011

    A kto będzie inwestował gdy otrzymał odpowiedź -nie bo nie ?
    Jeżeli jacyś przewoźnicy otrzymają zgodę na przystanek początkowy gdzie indziej to będzie TO WIELKI SKANDAL ŚWIADCZĄCY O TYM ŻE NIE CHODZI O INTERES PASAŻERÓW TYLKO UKARANIE NIEPOKORNYCH.

    1 2 Cytuj
  • 21 lip 2011

    Busy muszą zostać!! tego chcą mieszkańcy a przedewszystkim osoby dojeżdżające z pobliskich wsi do pracy! Burmistrz do dymisji!!!

    8 2 Cytuj
  • 21 lip 2011

    UWAGA! Wiadomość nieoficjalna ale z pewnego źródła.

    Tylko do końca przyszłego tygodnia można podejść do Gminy i zapisać się na wyjazdy z dworca spod dekady. Z tego co chodzą słuchy ci którzy nie zdążą do 29 lipca nie będą mogli legalnie prowadzić kursów. Zacznie się łapanka? czy coś takiego? Powiedzcie mi jak to będzie? Czy nie będę miał prawa jeździć swoją trasą?

    2 3 Cytuj
  • 22 lip 2011

    [quote=daniii] Nie mówcie tutaj o słonych opłatach za dworzec,bo tak nie jest.. Byłem w PKS-ie i dostałem propozycje bardzo korzystna-tj: 4zł za wjazd---5 kursów dziennie 20zł,tak ze nie ma zadnego dramatu. I oczywiscie skorzystałem z tej propozycji,a wy dalej walczcie z PKS i władzami miasta. Skonczy sie tak ze nikt nie dostanie pozwolenia z placu obok dworca,a PKS przejmie wszystko.. Powodzenia [/quote]
    Danii
    Od początku robisz tu krecią robotę busiarzom.
    Najpierw swoimi niegrzecznymi zachowaniami psułeś ich wizerunek a teraz próbujesz złamać ich solidarność.
    Doświadczenie uczy nas, że partnerowi, który najpierw ogłasza zamiar budowy nowoczesnego dworca a zaraz potem sprzedaje działkę pod Galerią Handlową się nie UFA!
    Nie UFA się komuś kto wabił busiarzy wycofaniem się z obsługi kursów lokalnych po to aby za chwilę wprowadzić w to miejsce Nowy Targ.
    Teraz Danii mądralo podpiszesz umowę i zapłacisz 4 złote, za pół roku osiem a za dwa lata piętnaście o ile wcześniej Cię nie upupią z powodu "naruszenia" regulaminu, czytaj: bo masz zbyt łakomy kurs. Czego Ci serdecznie życzę Danii.

    6 2 Cytuj
  • 22 lip 2011

    Każdy ciemiężca choćby jaki silny był ,to potrzebuje i preferuje takiego kreta jak Danii

    2 2 Cytuj
  • 22 lip 2011

    Szef każe pisać na forum czy to tak od serca?

    2 2 Cytuj
  • 22 lip 2011

    Dzisiaj na działce kupców widziałem dwa busy,które tam stały, i kilkoro ludzi.Nie wiem czy już zaczynają się tam przeprowadzać?Widać było ze jakąś naradę tam mieli.Wjazd był na działkę otwarty.

    2 2 Cytuj
  • 22 lip 2011

    Żadna tajemnica że próbują coś robić ale po ostatnich wypowiedziach to pieniądze wyrzucone w błoto bo władza nie zgodzi się na to aby z tego miejsca odjeżdżali.
    Więc o co w tym wszystkim chodzi?
    Chcą odejść ze Słowackiego? Tak.
    Będą odjeżdżać ze Słonecznej ?Tak.
    Pasażerowie będą mieć blisko do galerii?Tak.
    Będzie łatwa możliwość przesiadki na autobus dalekobieżny?Tak.
    Itd.itd. problem w tym że trzeba utrzeć nosa buntownikom bo nikt w tym mieście nie straszył jeszcze władzy referendum oraz w przypadku ustępstwa nie zarobi "operator" nowego dworca i tu jest pies pogrzebany.
    Jeżeli władzy tak leży na sercu dobro pasażerów to GDZIE BYLI PRZEZ TE LATA GDY LUDZIE STALI W BŁOCIE I DESZCZU BEZ TOALETY I ZADASZENIA?
    NIE DAŁO SIĘ WTEDY DOGADAĆ Z KUPCAMI I ZROBIĆ ODJAZDÓW TYMCZASOWO Z ICH PLACU?

    5 1 Cytuj
  • 22 lip 2011

    tak kazdy placze opinie a referendum nikt nie zrobi

    3 Cytuj
  • 22 lip 2011

    a prawda jest taka ze burmistrz chce ludzi zywcem pod galerie zeby tam kupowali a galeria i obce sieciowki zarabialy wstyd!!!!!!!!

    4 2 Cytuj
  • 22 lip 2011

    Bo to nie takie proste.
    Politycy sami dla siebie tworzyli prawo i to tak aby raz zdobytej władzy łatwo nie oddać?
    Mało to przypadków że jakiś wójt,burmistrz itp. siedzi w areszcie i nie można go odwołać?
    Trzeba jednak przyznać że to busiarze po raz pierwszy tak ostro postawili się władzy a władza pamięta długo i łatwo nie wybacza.

    4 1 Cytuj
  • 22 lip 2011

    tak ale nasza wladza przesadza chce calkiem wykonczyc busy ale ktos powinien chociaz probowac go odwolac bo tak nie powinno byc

    4 1 Cytuj
  • 22 lip 2011

    [quote=hugo] tak ale nasza wladza przesadza chce calkiem wykonczyc busy ale ktos powinien chociaz probowac go odwolac bo tak nie powinno byc [/quote]

    Albo chce mieś kontrolę nad ilością odjazdów i by skończyć samowolkę busiarzy którzy co drugi kurs robili na czarno, bez podatku.
    Czasy bezprawia czas skończyć i jeżeli ja prowadząc firmę muszę działać w 100% legalnie to dlaczego taki busiarz często bez szkoły ma oszukując państwo i skarbówkę mieć inaczej?

    2 3 Cytuj
  • 22 lip 2011

    W naszym systemie podatkowym firma działająca 100% legalnie musi upaść a ci co najbardziej krzyczą że płacą podatki najczęściej szukają luk. Jest takie stare powiedzenie-co krzyczy złodziej jak ucieka?Łapać złodzieja.

    4 1 Cytuj
  • 22 lip 2011

    [quote=gość: :)) :))] W naszym systemie podatkowym firma działająca 100% legalnie musi upaść a ci co najbardziej krzyczą że płacą podatki najczęściej szukają luk. Jest takie stare powiedzenie-co krzyczy złodziej jak ucieka?Łapać złodzieja. [/quote]

    Szukanie luk i ich znajdowanie w legalny sposób nie jest oszustwem w przeciwieństwie do np. niewydawania paragonów czy lewych kursów. Wyobrażasz sobie co by było gdyby w czasie takiego lewego kursu doszło do wypadku i ktoś zostałby poszkodowany?
    Nie porównuje się niektórych rzeczy ze sobą bo ich skutki są niewspółmierne, tym bardziej że busiarze wciąż krzyczą że wszystko niby dla pasażerów, co jest nieprawdą, bo to dla ich zdrowia i życia są zagrożeniem sytuacje które mogą się wydarzyć tak samo jak niebezpieczna szybka jazda by nadrobić kilka minut i pojawić się wcześniej na dworcu lub wyprzedzić konkurenta czy autobus by podebrać mu klientów po drodze.
    Na te elementy nie znajdziesz żadnych usprawiedliwień bo ich po prostu nie ma i czas najwyższy to zakończyć i dobrze że burmistrz jest uparty bo cel do którego dąży jest właśnie dobrem dla pasażerów, którym to wy prywatni przewoźnicy robicie wodę z mózgu tylko po to by samemu mieć lepiej.
    Bardzo ważne jest też to że po samych wpisach widać że świadomość ludzi jest coraz większa i że wielu wycofuje się z poparcia busiarzy i ich nieprawdziwych oskarżeń, co widać po wielu wpisach.
    Zawalczcie o klienta legalnie i z honorem a nie wyimaginowanymi oskarżeniami. Nie jesteście wcale tacy biedni jak opisujecie, a chcecie pokazać jaka to z was udręczona grupa zawodowa. Trochę honoru.

    2 Cytuj
  • 22 lip 2011

    Karamba cyt. niewydawania paragonów czy lewych kursów. Wyobrażasz sobie co by było gdyby w czasie takiego lewego kursu doszło do wypadku i ktoś zostałby poszkodowany? A jak kierowca PKS nie wydał biletu to było cacy, a jak z noclegu pojechał do Domu kilkanaście kilometrów to było cacy ,nie powiesz mi że był ukarany za to . Następny cyt. dobrze że burmistrz jest uparty bo cel do którego dąży jest właśnie dobrem dla pasażerów, Chyba że chodzi Ci o załadunek i wyładunek, bo ja jako prosty człowiek w życiu nie użyłbym takiego słowa wobec społeczeństwa, a jak ludzie nie mają czym dojechać do pracy to już go nie interesuje, i Ty powiesz że On się troszczy, chyba o to co by znów zrobić społeczeństwu na złość.

    3 2 Cytuj
  • 22 lip 2011

    [quote=gość: lol] Karamba cyt. niewydawania paragonów czy lewych kursów. Wyobrażasz sobie co by było gdyby w czasie takiego lewego kursu doszło do wypadku i ktoś zostałby poszkodowany? A jak kierowca PKS nie wydał biletu to było cacy, a jak z noclegu pojechał do Domu kilkanaście kilometrów to było cacy ,nie powiesz mi że był ukarany za to . [/quote]

    I dlatego tamtego państwowego PKS-u już nie ma, bo musiał upaść i upadł i chwała mu za to.
    Jeżeli dla ciebie ten PKS-Grupa a tamten socjalistyczny to jedno i to samo to gratuluję rozumu :)

    [quote=gość: lol]
    Następny cyt. dobrze że burmistrz jest uparty bo cel do którego dąży jest właśnie dobrem dla pasażerów, Chyba że chodzi Ci o załadunek i wyładunek, bo ja jako prosty człowiek w życiu nie użyłbym takiego słowa wobec społeczeństwa, a jak ludzie nie mają czym dojechać do pracy to już go nie interesuje, i Ty powiesz że On się troszczy, chyba o to co by znów zrobić społeczeństwu na złość. [/quote]

    To jakiego byś użył? Wsiadanie i wysiadanie? Jakby nie powiedzieć znaczenie identyczne. Dworzec to nie plac postojowy ani parking dla busów i autobusów. Na dworcu oczekujący pasażerowie czekają na auto które ma punktualnie podjechać kilka minut przed wyjazdem, zabrać ludzi i odjechać także punktualnie o wyznaczonym czasie.
    Busiarze chcą miejsca postojowego więc niech sobie wynajmą na postoje jakiś parking i tam będą stać a jak nadejdzie godzina odjazdu wjadą na stanowisko, zabiorą ludzi i w drogę.

    Wiem że to was boli i to się najbardziej nie podoba, ale tak będzie i koniec. Możemy się założyć jeśli chcesz ?

    4 4 Cytuj

Odpowiedz